Brno - Teplice | ONLINE | 18.11.2017 16:00 | HET liga 2017/2018 | ŽIVĚ | iSport.cz

FORTUNA:LIGA - Základní část - 14. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Brno : Teplice - 18. listopadu 2017   16:00

Ukončeno
Brno
86' Michal Škoda 
1:0
(0:0)

Sestavy
Melichárek (C) – Franco Antunes Gomes, Pavlík, Kijanskas, Vraštil – Polák (78. Sedlák) – Fortes (61. Zikl), Kratochvíl, T. Pilík (85. Michal Škoda), Lutonský – Koné.
Náhradníci
Halouska – Jovanović, Sedlák, Janošek, Přichystal, Michal Škoda, Zikl.
Rozhodčí
Jílek – Kotík, Kubr
Městský fotbalový stadion Srbská, Brno
3 218 diváků
Sestavy
Jakub Diviš – Vondrášek, Jeřábek, Šušnjar, Krob (C) – Kučera, Soungole (54. Trubač) – Fillo, Král (87. Červenka), Jan Rezek – Vaněček.
Náhradníci
Šeda – Vošahlík, Urma, Hyčka, Červenka, Šup, Trubač.
24
Koné
žlutá karta žlutá karta červená karta
19
Lutonský
6
Pilík
žlutá karta střídání
17
Kratochvíl
9
Fortes
střídání
8
Polák
střídání
13
Vraštil
2
Kijanskas
4
Pavlík
20
De Piedade
žlutá karta
1
Melichárek
28
Vaněček
7
Fillo
žlutá karta
13
Král
střídání
10
Rezek
27
Kučera
19
Soungole
střídání
17
Vondrášek
18
Jeřábek
15
Šušnjar
žlutá karta
24
Krob
21
Diviš

CELÝ SESTŘIH: Brno - Teplice 1:0. Oslabeným domácím vystřelil tři body Škoda

Statistiky zápasu
Brno dres
1
Vstřelené góly
0
48%
Držení míče (%)
52%
24:55
Držení míče (čas)
27:15
11
Střely celkem
6
1
Střely na branku
1
4
Rohové kopy
6
11
Fauly
17
3
Žluté karty
2
0
Červené karty
0

Některé statistiky se mohou objevovat až v poločase či po skončení zápasu.
Děkujeme za pochopení.

Teplice dres
Přenos se aktualizuje automaticky

Ode mne je to pro dnešek ze stadiónu v Brně na Srbské ulici vše, a tak vám přeji příjemný zbytek sobotního podvečera. U sledování dalších online přenosů na počtenou.
Držení míče: 46 % : 54 %.
Střely na branku: 1:1. Střely mimo: 5:3. Rohy: 4:6.
Utkání je u konce! Domácí nakonec z jediné střely na branku vytěžili vítěznou branku a Teplice porážejí hubeným, ale nesmírně cenným výsledkem 1:0, po němž si připisují tři body a odlepují se aspoň do zítřka ze sestupového pásma.

Druhý poločas příliš pohledou podívanou nepřinesla a osudu duelu nakonec rozhodlo střídání trenéra Pivarníka z 86. minuty, kdy na hřiště poslal Michala Škodu, jenž po necelé minutě na place z druhého doteku napálil z hranice vápna parádní volej do šibenice Divišovy branky. Zbrojovka si svou výhru poté pohlídala a připsala si třetí domácí výhru sezóny.
90+3'
Konec zápasu.
90+3'
Míč končí po centru a odrazu od obránce v náručí Melichárka, a tento výsledek už Brno nepustí.
90+2'
Rohový kop pro Teplice a poslední šance na ohrožení branky.
90+1'
Zikl už je zpět na nohou a navíc pomohl u rohového praporku Škodovi, který s míčem na noze ušetřil cenné vteřinky.
90+1'
Nastavují se dvě minuty!
90'
Teplice pokračovaly ve hře, i když na hřišti ležel zraněný Zikl, ale nakonec rozhodčí hru přerušil a brněnský mladík se jen těžko zvedá z trávníku.
89'
Domácí už nyní samozřejmě nikam pospíchat nebudou, a budou se soustředit hlavně na bránění, zatímco hosté budou mít pořádnou honičku, aby ještě alespoň vyrovnali.
87'
Střídání v týmu FK Teplice: ze hřiště odchází Alex Král, přichází Marek Červenka.
86'
Žlutou kartu dostává za svlečení dresu na oslavu branky Michal Škoda (FC Zbrojovka Brno).
86'
Brno právě vstřelilo branku!
Neskutečné, domácí jdou do vedení a jsou blízko výhře z první střely na branku! MICHAL ŠKODA se stává jasným hrdinou dnešního zápasu aspoň do této chvíle, když po necelé půlminutě pobytu na hřišti se k němu na hranici vápna odrazil míč, vůbec prvním dotekem na hřišti si jej brněnský fotbalista zpracoval a poté z voleje překrásnou ranou vymetl vzdálenější šibenici! Srbská propuká nadšením – 1:0!
85'
Střídání v týmu FC Zbrojovka Brno: ze hřiště odchází Tomáš Pilík, přichází Michal Škoda.
85'
Po něm se míč odhlavičkovaný Pavlíkem odrazil nejprve k Rezkovi, jehož pokus byl zablokován a následná rána Trubače zamířila do rukavic Melichárka.
84'
Pilík ubránil ve skluzu Kroba, ten však stačil o něj ještě rychle odrazit míč a je z toho rohový kop.
83'
Utkání se pomalu, ale jistě překlopilo do své závěrečné desetiminutovky, hosté jsou nyní mírně aktivnější a snaží se najít cestu kupředu po levé straně.
82'
Na druhé straně akci teplických fotbalistů zastavuje ofsajd, rozehrávat bude Melichárek.
81'
A opět to byl Zikl, který si naběhl na pas od Pilíka, z otočky zkusil po zemi vypálit, ale obětavý bek ve skluzu jeho ránu zablokoval.
80'
Deset minut před koncem Zikl vybojoval faul, rychle bylo rozehráno a domácí mladík se hnal dopředu, jenže kolem tria soupeřů se neprosadil a hosté mu míč odebrali.
79'
Po faulu na pravé straně zahrávali hosté přímý kop. Ten směřoval tradičně do chumlu hráčů ve vápně, ale nikdo ve žlutém nezakončili a domácí míč odkopli.
78'
Střídání v týmu FC Zbrojovka Brno: ze hřiště odchází Jan Polák, přichází Jan Sedlák.
77'
Pilík dostal na pravé straně prostor k centru, z jedničky velmi dobře odcentroval, ale Kratochvíl měl k míči daleko, aby na něj dosáhl, a případně zakončil.
76'
Hra už opět pokračovala, Teplice byly znovu v útoku, ale po útočném faulu bylo jejich snažení velmi rychle ukončeno.
75'
Dnešní utkání sleduje 3218 diváků.
75'
Čtvrthodina do konce a stále čekáme na první branku, a ve druhé půli také první šanci. Nyní zůstal jeden z hostů ležet ve středu hřiště a hra je přerušena.
73'
Rezek se nyní ve středu útočné poloviny při své otočce neprosadil, následně se pod tlak dostal Pavlík, a tak míč radši odkopl do autu.
72'
Hosté zahrávali od levého rohového praporku rohový kop. Míč se po odvrácení odrazil na hranici vápna k Trubačovi, ale jeho rána z voleje byla zablokována.
71'
Teplice nyní ožily a jsou aktivnější, jejich fotbalisté kombinují kolem vápna soupeře a snaží se najít cestu vpřed.
70'
Na druhé straně dostal Fillo rozběhnutý po pravé straně krásnou kolmici za obranu, z jedničky odcentroval po zemi do ohně, ale Melichárek jeho pas vykopl v pádu!
69'
Aktivně hrající Kratochvíl se prohnal za autem znovu po pravé straně, ale Král jej velmi dobře stínoval a nakonec ani přes něj neodcentroval.
68'
Nakonec byl u pravé lajny faulován Pilík, domácí rozehráli nakrátko. Pilík si poté dvakrát vyměnil míč s Kratochvílem, druhý jmenovaný centroval, ale pas byl příliš dlouhý.
66'
Zbrojovka s příchodem Zikla i za nevyváženého počtu hráčů ožila, a opět je usazena v útoku na polovině svého soupeře. Kombinace probíhá na pravé straně.
65'
Přímý kop nebyl vůbec špatně sehraný, míč se na zadní tyči nebezpečně odrážel, a nakonec Pavlík málem zakončil, ale nestalo se tak. Na druhou stranu vyrazil poté Fillo, jenž našel Rezka, nicméně jeho pas byl nepřesný.
64'
Zikl zatím hraje ve velké pohodě. Nyní dostal míč přesně do běhu, patou si jej hodil kolem Šusnjara, jenž jej musel faulovat a za svůj prohřešek uviděl žlutou kartu.
63'
Následný rohový kop opět nic světoborného nepřinesl, hosté se ubránili a přestáli také následný zpětný centr od Kratochvíla.
62'
A právě střídající domácí mladík Zikl, který právě hraje své vůbec první utkání v HET lize v kariéře se vydal za přesným pasem po pravé straně, míč ještě dával do ulice Kratochvílovi, jenže jeho rána byla zablokována.
61'
Střídání v týmu FC Zbrojovka Brno: ze hřiště odchází Alvin Fortes, přichází Martin Zikl.
60'
Po něm nejprve hosté dobře zasáhli, ale Lutonský nadvakrát vybojoval míč zpět. Vlevo jej poslal Kratochvílovi, jenž nasadil jesličky Rezkovi, nicméně vzápětí se s míčem dostal až do autu.
59'
Rychlý kontr Brna. Kratochvíl hodil na levé straně míči do druhé vlny nabíhajícímu Pilíkovi, ten odcentroval, ale Krob míč odrazil na rohový kop.
58'
Ani hosté ale ze své kombinace niv nevytěžili, Král se proti dvojnásobné přesile neprobil kupředu a Kijanskas poslal míč až k Melichárkovi.
57'
Neurovnaná hra jakoby neměla přestat. Nyní se za dlouhým nákopem Gomese hnal Fortes, ale k míči se nedostal.
56'
Lutonský si nakonec sběhl do vápna pro centr, ale při snaze o otočku byl ubráněn. Hosté vzápětí chtěli vletět do brejku, nicméně Polák s Pavlíkem celou situaci vyřešili.
55'
Jan Krob si řekl o přihrávku k levé lajně, kde byl sám nehlídán, ale míč mu při jednoduché přihrávce utekl, a domácí budou moci znovu rozjet své ofenzivní šiky.
54'
Střídání v týmu FK Teplice: ze hřiště odchází Daniel Soungole, přichází Daniel Trubač.
53'
Další nepřesnosti ve středu hřiště vyřešili hosté ziskem míčem, Rezek se hnal sprintem za obranu, ale svůj náběh uspěchal, a byl mu odpískán ofsajd.
51'
Nutno podotknout, že akce, na poměry dnešního utkání, to nebyla vůbec špatná. Míč se dostal zleva na hranici vápna ke Kratochvílovi, ten chtěl pasem do běhu vysunout Pilíka, ale pas byl až moc dlouhý.
50'
Následoval rohový kop severočeského celku, ale centr na přední tyči byl pohodlně odvrácen a domácí rychle otáčejí hru.
49'
Jenže vzápětí další chyba Brna a akce hostů po levé straně už byla nadějnější. Přízemní centr dobíhali nejprve Král, a poté také Vaněček, kteří byli oba úplně volní, ale na balón těsně nedosáhli.
48'
Další akce Teplic a opět stejný výsledek. Na levé straně přišel útočný faul jednoho z hostů, po němž míč patří domácí družině a Melichárek bude rozehrávat.
47'
Úvod druhé půle se zatím nese v trendu poločasu prvního, oba celky ztrácejí zbytečně míče a jejich kombinace mají často jepičí život.
46'
Hostující fotbalisté uvedli míč do hry, ale po rychlém, a hlavně nepřesném nákopu o něj přišli, a dopředu se ženou domácí.
46'
Začal druhý poločas.
První poločas v Brně v posledních kolech, týdnech a měsících bohužel hodně nezáživné podívané je za námi, branku jsme (tradičně) neviděli. Za domácí měl největší šanci Kratochvíl, zatímco za hosty Vaněček, ale oba branku netrefili. Nejzajímavějším moment úvodní půle tedy zůstane červená karta pro domácího Koného, který se nechal v rozmezí 37. a 40. minuty po dvou žlutých kartách nesmyslně vyloučit.

Uvidíme, co nám nabídne druhý poločas. Buďte u něj s námi.
Druhý poločas začne přibližně v 17:04.
45+1'
První poločas skončil.
45+1'
Rezek si chtěl po souboji s Pavlíkem vymodlit penaltu, ale to se mu nepovedlo.
45'
Bude se nastavovat jedna minuta nad rámec hodně nezáživného prvního poločasu.
44'
Po rohu to byl opět Fillo, kdo se vyšrouboval ze všech nejvýš k dalšímu zakončení a téměř až z hranice vápna se dostal k hlavičce, jenže svatyni Melichárka vůbec netrefil.
43'
Martin Fillo se dostal na pravé straně osamocen k míči, přes Vraštila prudce odcentroval a Melichárek musel zasahovat, když balón vytáhl na rohový kop.
42'
Ale po pravé straně to půjde, tedy aspoň nyní. Vraštil s Kijanskasem dobře zapracovali v obraně a míč odvrátili.
41'
Teplice teď pochopitelně budou hrát více než 50 minutách přesilovku a začínají aktivně v kombinaci na polovině svého v těchto minutách hodně zakřiknutého soupeře.
40'
Jak se nechat vyloučit za tři minuty, nyní ukázal domácí útočník Francis Koné. Ten se nakonec ještě jednou dostal do křížku se soupeřem a rozhodčímu nakonec po konzultaci s asistentem nezbylo nic jiného, než mu udělit druhou žlutou a tedy červenou kartu.
39'
Koné u pravé postranní čáry znovu zajel do svého soupeře a pak se dostal do křížku s jedním z hostů, uvidíme co na to hlavní rozhodčí.
38'
Vondrášek operoval aktivně na pravé straně, odkud nakonec přešel přes Vraštila a našel Filla, ten si na hranici vápna zasekávačkou povodil hned tři hráče, ale poté mu míč utekl a Pavlík jej odkopl.
37'
Následně akci domácích zastavil těsný ofsajd, což se nelíbilo Konému, který vztekle zakopl míč na tribunu, a pochopitelně musela následovat žlutá karta.
36'
Další kombinace Brna a opět po pravé straně. Míč se dostal zprava až úplně doleva k Lutonskému, ten dobře odcentroval na střed vápna, kde hlavičkoval Koné, ale jeho pokus byl nepřesný.
35'
Brno bylo na útočné polovině chvíli usazeno, ale opět o míč přišlo. Pilík navíc poté u levé lajny nevybíravě zajel do soupeře skluzem a obdržel žlutou kartu.
34'
Hosté se znovu vydali dopředu a na hranici ofsajdu se dostali k centru, jenže Melichárek na celou situaci viděl a ukryl balón do svých rukavic.
32'
Fillo se pokusil projít do vápna po pravé straně a najednou upadl k zemi, rozhodčí jeho chování netoleroval a udělil mu žlutou kartu za simulování.
32'
První větší šance Teplic. Po kombinaci Krále s Krobem, druhý z nich odcentroval a Vaněček se v pádu z otočky položil do střely, která zamířila o kousek vedle pravé tyče!
31'
Přímý kop směřoval velmi dobře na přední tyč, ale Pavlík pohotově zasáhl. Následně se mohli domácí vydat do brejku, jenže ten na polovině hřiště ztroskotal na nepřesné přihrávce.
30'
Gomes u levé čáry sejmul k zemi jednoho ze soupeřů a za svůj zákrok uviděl po právu žlutou kartu. Hosté budou navíc přímý kop.
29'
Miloš Kratochvíl dostal po vybojování míče na útočné polovině čas a prostor na rozehrávku. Rozhodl se pro dlouhý křižný pas do běhu Fortesovi, ale svůj centr neskutečně přetáhl, a tak se jeho spoluhráč za balónem ani nevydal.
28'
I Teplice pak na druhé straně zkusily zahrozit po levé lajně, ale Vondrášek si nerozuměl se spoluhráči a Král už na dlouhý pas kupředu nedosáhl.
27'
Dlouhý nákop doběhl na pravé straně Lutonský a míč se po dvou přihrávkách dostal až k Pilíkovi, ten úplně prázdné pole působnosti k centru, ale svůj pas poslal daleko mimo chtěnou zónu.
26'
Domácí nejprve na útočné polovině zahrávali přímý kop, ale z něj, tentokrát na zadní tyči, opět nic nevytěžili. Následně přišel navíc opět útočný faul a naděje Brna rychle pohasly.
25'
S ním si domácí obrana poradila, když míč odvrátila na hranici vápna, kde už si šteloval svou střelu Rezek, ale Pilík mu včas míč ukopl do autu.
24'
Rohový kop pro Teplice.
23'
Nepřesnosti na obou stranách a velké školácké chyby pokračují, oba celky naprosto zbytečně a často přicházejí o míč. Diváci s průběhem zápasu rozhodně spokojeni být nemohou.
22'
Už to vypadalo, že se domácí dočkají šance, když Fortes nabil na centr Gomesovi, ten velmi dobře poslal míč na zadní tyč, leč zde byl jeden z fotbalistů v červeném v ofsajdu.
21'
Na protějším pólu hrací plochy se do centru od pravé postranní čáry položil tísněn obráncem Koné, ale v akrobatické pozici mířil hlavou hodně nepřesně.
20'
Domácí se snažili aktivně kombinovat, ale také často chybovali. Po ztrátě míč centroval do běhu spoluhráči Král, ale Vraštil se včas vrátil a celou situaci zažehnal.
19'
Opět další nepřesnosti ve středu hrací plochy, Tepličtí po dlouhém nákopu dostali míč jen k Melichárkovi, který bude rozehrávat.
18'
Jeřábek dobře stopoval dlouhý pas soupeře do šestnáctky Teplic, jenže hrudí se mu nepovedlo přiklepnout brankáři míč podle představ, a tak musel Diviš hodně rychle z branky, aby pokryl balón před dobíhajícím domácím fotbalistou.
17'
Zajímavá akce Teplic. Do vápna nakonec směřoval z levé strany kroucený centr, na nějž si nabíhal mladý záložník Král, ovšem tísněn obráncem a v pádu nedokázal zakončit mezi tři tyče. Mířil jen nad branku.
16'
Na pravé straně u rohového praporku byl v tísni faulován Fortes a domácí dostali k dispozici standardní situaci. Ta se ale opět nepovedla, obrana míč odvrátila a po faulu Pavlíka budou hosté rozehrávat.
15'
Po čtvrthodině hry hracího času jsou domácí opět nastěhováni na polovině svého soupeře, ovšem Teplice zatím velmi dobře brání a svého jihomoravského soka k další šanci či střele nepouštějí.
14'
Z oboustranných zmatků vyšli lépe domácí a vydali se dopředu. Lutonský zakombinoval s Vraštilem, přičemž druhý jmenovaný odcentroval do vápna, kde Pilík sklepl míč Kratochvílovi, ale ten ve velmi dobré pozici branku přestřelil!
13'
Zajímavý centr někam na penaltu si našel ve vzduchu nejrychleji Polák, který z velké dálky nikým neatakován hlavičkoval, jenže branku Teplic minul zhruba o metr.
12'
Jeden z domácích fotbalistů byl při svém průniku z pravé strany kousek za půlicí čarou faulován a Zbrojovka bude zahrávat přímý kop.
11'
Po chybě Kijanskase se hosté vydali podél levé lajny dopředu, nakonec po sérii přihrávek centroval do ohně volný Jan Rezek, ale míč přistál jen na hlavě Pavlíka, který míč odvrátil.
9'
Centr na bližší tyč byl ale hodně nepřesný, Teplice navíc celou situaci přečetly a míč odvrátily.
9'
A po rychlé přímočaré akci vedené zprava uvidíme první rohový kop utkání, a to pro domácí Brno.
8'
Ani hosté ze severu Čech ale zatím směrem vpřed nepředvádějí nic světoborného, a jejich akce po levé straně znovu ztroskotala na nepřesné přihrávce. U míče Melichárek.
7'
Další zajímavá akce Brna šla opět po pravé straně, Fortes se nakonec probil až do vápna, ale celou akci překombinoval a hosté míč odkopli. Vzápětí Pavlík fauloval na polovině hřiště a hosté budou rozehrávat.
6'
Jenže Pilíkovi přihrávka nevyšla, následně Tepličtí rychle otočili hru a Kijanskas musel celou situaci řešit faulem na polovině hřiště, když zastavil Rezka.
5'
Úvod duelu je zatím hodně opatrný, ani jeden z týmů se nežene příliš dopředu a nyní jsou to opět domácí, kdo se žene po levé straně dopředu.
4'
Následně na opačné straně centroval zprava po své kličkované Fortes, ale jeho pas byl odvrácen. V akci mohli pokračovat Kratochvíl s Koném, nicméně první jmenovaný se provinil faulem.
3'
V útoku poprvé také hosté. Rezkův aut směřoval k Vaněčkovi, ten se ale kolem Kijanskase k centru nedostal a domácí hrozící nebezpečí zastavili.
2'
Nakonec si Koné sběhl i pro další přihrávku z vápna, obtočil se kolem tří soupeřů a poslal míč Kratochvílovi, který zkusil z dálky vystřelit, ale jeho rána skončila vysoko nad.
1'
Domácí fotbalisté uvedli míč do hry a ihned Polák hledal dlouhým centrem vpřed Koného, ale ten se neprobil k balónu. Zbrojovka tak musí začít znovu z obranné poloviny.
1'
Utkání právě začalo.
Před zápasem ještě moment slávy pro Jana Poláka, který dnes hraje své 200. utkání v nejvyšší české fotbalové soutěže, a obdrží tak památný dres.
Oba celky jsou již na hrací ploše. Domácí dnes nastupují v tradičních červených dresech, hosté se oděli do žlutého.
Úvodní sestavy:

FC Zbrojovka Brno: Melichárek (C) – Franco Antunes Gomes, Pavlík, Kijanskas, Vraštil – Polák – Fortes, Kratochvíl, T. Pilík, Lutonský – Koné.
Náhradníci: Halouska – Jovanović, Sedlák, Janošek, Přichystal, Michal Škoda, Zikl.

FK Teplice: Jakub Diviš – Vondrášek, Jeřábek, Šušnjar, Krob (C) – Kučera, Soungole – Fillo, Král, Jan Rezek – Vaněček.
Náhradníci: Šeda – Vošahlík, Urma, Hyčka, Červenka, Šup, Trubač.

Rozhodčí: Jílek – Kotík, Kubr.
FK Teplice

To v severočeském klubu prožívají poklidný podzim a domácí drží kontakt s čelem tabulky. V té jim patří s 19 body sice až 7. příčka, ale na čtvrtou Spartu ztrácejí jen šest bodů a navíc mají právě dnešní duel k dobru.

Před reprezentační přestávkou přivítaly Teplice doma Na Stínadlech Slovácko, kterému vůbec nedaly šanci a zvítězily naprosto jasně 3:0.

Střelecky se daří zejména Davidu Vaněčkovi, jenž má na své pažbě již 6 přesných tref.
FC Zbrojovka Brno

Celek z jihu Moravy se na podzim hodně trápí a tři kola před koncem podzimní částí HET ligy potřebuje nutně bodovat. V tabulce mu totiž patří poslední 14. místo se ziskem pouhých 8 bodů, přičemž všechny body získala výhradně a pouze na domácí půdě.

V posledním ligovém kole selhala Zbrojovka nejen herně, ale hlavně střelecky na půdě Jablonce, kde padla 0:1, a o týden dříve uhrála jen bezbrankovou remízu s pražskou Duklou.

Nejlepšími střelci domácích jsou se dvěma brankami Tomáš Pilík a Michal Škoda.
Vítám všechny fanynky a fanoušky fotbalu! Dnes se v rámci 14. kola nejvyšší české fotbalové soutěže HET ligy poprvé po reprezentační přestávce představí před svým publikem tápající FC Zbrojovka Brno, jejímž soupeřem budou severočeské FK Teplice. Utkáním vás provede Daniel Kinc.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.Skupina o titul 2018/2019

Z V R P Skóre B
1. Slavia 35 26 5 4 79 :26 83
2. Plzeň 35 24 6 5 57 :32 78
3. Sparta 35 20 6 9 59 :33 66
4. Jablonec 35 17 6 12 58 :32 57
5. Ostrava 35 13 8 14 39 :43 47
6. Liberec 35 12 10 13 34 :32 46

Skupina o záchranu 2018/2019

Z V R P Skóre B
11. Slovácko 35 13 6 16 43 :47 45
12. Opava 35 12 7 16 47 :57 43
13. Bohemians 1905 35 9 13 13 33 :43 40
14. Příbram 35 11 7 17 43 :73 40
15. Karviná 35 9 5 21 42 :58 32
16. Dukla 35 5 7 23 30 :72 22
Články odjinud