FORTUNA:LIGA - Základní část - 16. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Karviná : Bohemians - 2. prosince 2017   15:00

Karviná
87' Budínský (Letić)
1:0
(0:0)

P. Le Giang – Čolić (89. Lischka), Janečka, Hošek, Eismann (C) – Budínský, Šisler – Lingr (58. Panák), Jan Moravec (78. Letić), Kalabiška – Wágner.
Pastornický – Lischka, Štepanovský, Vondra, Ramírez, Letić, Panák.
Franěk – Pochylý, Horák
Městský stadion Karviná, Karviná
2 752 diváků
Fryšták – M. Dostál, Krch (C), Šmíd, Kocić – Reiter, Jindřišek, M. Hašek, Luts (87. Hůlka) – Mašek (68. Tetteh) – Kabajev (46. Nečas).
Budinský – Bartek, Jirásek, Nečas, Tetteh, Vaníček, Hůlka.
Fryšták

Z Karviné je to pro tuto část sezóny vše, děkuji za pozornost.
Karvinou vítězství posunulo na 13. místo s dvoubodovým náskokem na sestupové pozice. Bohemians klesli na 7. příčku, přeskočily je Teplice.

Žluté karty 0-1
Karviná i ve druhém poločase pokračovala ve vytrvalé herní převaze, ale Bohemka velmi dlouho bránila vysněnou remízu. Do útoku se příliš nehrnula a výsledkem bylo, že zmrzlý Le Giang v domácí brance nemusel ani jednou zasahovat. To ve druhé půli dlouho platilo i o Fryštákovi, protože střelci ve svých šancích netrefovali branku, jak ve svých gólovkách ukázali Lingr a Moravec. Jediný hráč, který ve druihé púůli trefil prostor mezi tyčemi, byl Budínský. V první možnosti po pěkném průniku střílel jen do brankáře, ale 3 minuty před koncem dokázal prodloužit Letićův trestňák mimo dosah brankáře a rozhodl o velmi důležitých 3 bodech pro domácí.
90+1'
90+1'
Roh nakrátko, Bohemka nakonec míč získala, ale už se nedokázala dostat za půlku, protože minuta uplynula a rozhodčí píská.
90+1'
Rozehraný trestný kop do křídla a následně rohový kop. Karviná výborně šetří čas.
90'
Nastavuje se 1 minuta.
90'
Domácí nedávají soupeři šanci k vyrovnání a hrají dopředu. Vybojovali trestný kop na levé straně.
89'
Poslední střídání Karviné. Čoliće nahrazuje Lischka.
88'
To samozřejmě mění plány domácí lavičky, která chtěla poslat do hry Ramíreze. To již není třeba.
87'
Karviná právě vstřelila branku!
Bohemka bezbrankovou remízu neubrání! Letić levačkou z trestného kopu posadil míč přesně na hlavu LUKÁŠE BUDÍNSKÉHO, který jen prodloužil míč k zadní tyči a nedal Fryštákovi šanci! Karviná oslavuje gól, jako kdyby padl ve finále MS, což nic nemění na vedení 1:0! Asistence: Bojan Letić.
87'
Poslední střídání Bohemians. Luts odchází velmi pomalu, nahrazuje ho Hůlka.
86'
Panák upadl v spouboji a Letić si rovná míč na pravé straně k trestnému kopu.
85'
Jindřišek nakopl míč za obranu, před Nečasem odkopl Eismann.
84'
Kalabiška ztratil na pravé straně míč a hosté se ho snaží kombinací na vlastní půlce nějakou dobu udržet.
83'
Bohemka se soustředí na ubránění výsledku 0:0. Ostatně to hraje už od začátku.
82'
Po sérii nepříliš úmyslnýách odrazů se míč ocitl před Panákem, který se do něj před vápnem z první opřel a těsně přestřelil!
81'
Jindřišek dlouho nechtěl k míči, až jeho centr po nakrátko rozehraném rohu odhlavičkoval Budínský.
81'
Brejk zelených, sražená přihrávka a další roh.
80'
Z něj si však žádnpou šanci nevypracovali a zmrzlý Le Giang bude odkopávat.
79'
Hosté vyrazili dopředu a po nevinné akci mají roh.
78'
Druhé střídání Karviné. Moravce nahrazuje Letić.
78'
Moravec v obrovské šanci naprosto selhal! Měl míč ideálně na levačce, ale z 10 metrů technickou střelou překopl volnou polovinu branky!
To vše za přihlížení 2 752 diváků.
76'
Eismann sice neodkopl, ale Bohemka dobrého postavení nevyužila. V následném brejku však Čolić ztratil míč u rohového praporku.
75'
Klokani se dostali na útočnou polovinu, Lutsovi ale ukopl míč do autu Budínský.
74'
Šmíd obětavě zastavil míč. Sice ho to bolí, ale vypadá to, že když bude po příjezdu do Prahy chtít, tak si bude moct užít intimních radovánek bez obav.
73'
Tetteh si pohlídal ofsajdovou hranici, po levé straně pronikl až k vápnu, tam předal míč Lutsovi, který dlouho nevěděl, co dělat, bezúčelně kličkoval, až se rozhodl vystřelit z dálky a netrefil branku.
72'
Ani teď nedostali míč za půlku a Karviná vhazuje.
72'
Hpšek na nohou a Pražané se za boha nemohou odkopem vymanit z tlaku soupeře.
71'
Centr na malé vápno odhlavičkovali stopeři, po souboji tam ale zůstal ležet Hošek.
70'
Kalabiška sraženou přihrávkou vybojoval rohový kop.
70'
Dva centry z levé strany před branku hostů, obránci si vždy dokázali poradit.
69'
Karviná je ve velkém tlaku, ale zatím bez větších šancí.
68'
Druhé střídání Bohemians. Maška nahrazuje Tetteh.
67'
Průnik Moravce zastavila ve vápně dvojice obránců čistě.
66'
Po nepovedeném autu Bohemky se hnali dva hráči v bílých dresech do rozhozené obrany, ale nevyřešili to dobře. Karviná u míče dokázala zůstat a výsledkem byl centr na Moravce, který obloukem hlavičkoval nad branku.
65'
Po nepovedeném odkopu hostů si udělal dobrý den z Krcha a Jindřiška Budínský, hodil si míč na pravačku, ale střílel jen do míst, kde byl připravený Fryšták.
64'
Je to dobré. Sice kulhá, ale rozběhá to. Vzápětí vyrážel za obranu Mašek, ale byl v ofsajdu.
63'
Na zemi zůstává ležet Reiter a nejspíše ho něco opravdu bolí, protože dobrovolně by v tom mrazu určitě neležel.
62'
Bohemka chvíli hrála, domácí se nemohou udržet na míči.
61'
Centr na přední tyč obrana zlikvidovala, navíc Panák vyrážel vpřed a hned v zárodku ho jemným faulem zastavil Reiter.
61'
Oddechne si dokonce ziskem rohového kopu, který jde zahrát Jindřišek.
60'
Další akci domácích hatí útočný faul, Bohemka si na chvíli oddechne.
59'
Moravec s Čolićem útočili po pravé straně, centr na malé vápno sice našel hlavu Wágnera, ale ten neměl klid na zakončení a přestřelil.
58'
Rohový kop sice zamířil před branku, ale po odrazu míče do výšky od několika hlav neměl problém Fryšták zasáhnout a vše vyřešit.
58'
První střídání Karviné. Lingra nahrazuje Panák.
57'
Moravec hledal před brankou Wágnera, Karviná získává rohový kop.
56'
Nečas chvíli motal hlavy obráncům, ale hosté nakonec míč na pravém křídle ztratili.
56'
Eismanna zradil terén a při snaze odkop uklouzl.
55'
Vysoký centr do malého vápna v pohodě sebral Fryšták. Následně mohli jít hned dva klokani sami na branku, ale asistent nakonec zvedl praporek a bylo po srandě.
54'
Lingr ukopl míč Lutsovi, který následně ve snaze o jeho znovuzískání přejel skluzem Janečku a dostává žlutou kartu.
53'
Nečas opět v ofsajdu, tentokrát hned za půlkou.
52'
Míč u Fryštáka, který dlouho otálel s jeho vzetím dol rukou a na chvíli tak uklidňuje situaci.
51'
Slezané mohutně tlačí svého protivníka, ale zatím se nejsou schopni dostat až před branku.
50'
Série faulů na obou stranách.
48'
Nečas se hnal vpřed, ale vybíhal z ofsajdu.
47'
Po dlouhém autu Kalabišky se již zdálo, že se Bohemka ubránila, až se najednou míč snesl přímo před osamoceného Lingra, který v jasné pozici prudkou ranou po zemi minul zadní tyč!
46'
Výkop sice měli hosté, ale dlouho na míči nepobyli. Karvinští se hnali vpřed po levé straně, Moravec mohl střílet v šestnáctce, ale trefil pouze padajícího soupeře. Míč se dostal k Budínskému, který ale z vápna houštinu těl neprostřelil.
46'
O přestávce Bohemians vystřídali. Neviditelného Kabajeva nahrazuje Nečas.
46'
Druhý púpoločas začne přibližně v 16:01.

bez karet
Je za námi první poločas, který přítomné rozhodně nezahřál. Klokani jen vytrvale brání v hlubokém bloku a vyráží do brejků, které často zastavuje ofsajd. Karviná má výáraznou herní převahu, ale dostala se do jediné větší šance, kterou již ve 4. minutě nedal Wágner. I klokani přes herní mizérii mohli jít do vedení, ale Krch z malého vápna s přispěním domácí obrany přestřelil. Nazáživný poločas tak končí bez branek.
45'
45'
Pro vysokou svíci Šislera si ve vápně došel Fryšták.
45'
Opět Kalabiška bojoval ve snaze odcentrovat, ale míč na hřišti neudržel.
43'
Chyba hostů na púůlce a Karviná se řítila do otevřené obrany. Lingr centroval na z druhé vlny přibíhajícího Kalanbišku, který si však míč předkopl příliš a poté již nezvládl vystřelit. Pokus o přihrávku nebyl dobrý a Fryšták si s ním poradil.
42'
Moravec kouzlil s míčem na pravém křídle, poté se mu od Šislera vrátil, ale odcentrovat nedokázal. Vzápětí dopadl stejně ve druhém rohu Budínský.
41'
Další Eismannův centr zleva končící za brankou.
40'
Tentokrát se již klokani ubránili v pohodě.
39'
Sražený míč napálil před půlkruhem Moravec, trefil někoho z hostů v chumlu hráčů na penaltě a míč proskákal těsně mimo. Třetí roh v sérii.
38'
Buidínského centr odvrácen, hra se dostala do druhého křídla a je tu další roh.
37'
Centr z rohu zakončen hlavičkou mimo branku. Vzáětí se hra přenesla na druhou stranu a také domácí si kopnou roh.
36'
Jindřišek rychle rozehrál do křídla, odkud přišla prudká přihráývka po zemi na malé vápno, kde v pádu zakončoval Krch a s tečí někoho z domácích poslal míč nad břevno! Rohový kop.
36'
Podobná situace před druhou brankou, jen standardka bude z levé strany.
35'
Eismannův centr se kroutil k brance, nikdo ho však nezasáhl a míč se mezi tyče zakroutit nestihl.
34'
Trestný kop z pravé strany, k míči jde levák Eismann.
33'
Pokus domácích o útok hatí ztráta míče a faul na levé straně. Jenže klokani jsou zatím směrem dopředu více než mizerní.
32'
Po kombinaci obránců na vlastní polovině se rozběhl Dostál, Krch mu poslal hodlě dlouhý míč a Dostál ho přes veškerou snahu na hřišti nedostihl.
31'
Centr Eismanna od rohového praporku před branku nedoletěl. Bohemka v yrazila vpřed a Dostál vhazuje na pravém křídle.
30'
Krch dost nevybíravě poslal k zemi Wágnera a dostává poslední slovní varování.
29'
Kocić stihl míč na levé straně, ale jen co se zvedl, pod něj zajel Čolić a skluzem přejel jak míč, tak hráče. Rozhodčí ukazuje vhazování.
28'
Moravec dostal centr Budínského přesně do nohy, vrátil míč Eismannovi, jehož přetažený centr byl sražen před šestnáctku. Tam si srovnal míč na levačku Budínský a vystřelil přímo do náruče Fryštáka.
27'
Jindřišek vybojoval míč, z hloubi vlastní půle posílal pas daleko dopředu na Lutse, ale ten neměl šanci dostihnout míč dřív, než opustí hřiště.
26'
Lingr padá v souboji u rohu pokutového území, ale Pražané brejk nezaložili.
25'
Již čtvrtý ofsajd Bohemky. Za 25 minut slušná práce.
24'
Kalabiška startoval turbomotor, ale byl včas zastaven, podle rozhodčího čistě.
23'
Čolić centroval levou nohou a podle toho to dopadlo. Fryšták si rovná míč na odkop.
22'
Domcí si teď několika špatnými přihrávkami a odkopy sami zadělali na problém, po akci hostů z levé strany musel poprvé na zem Le Giang, aby byl u míče dříve než soupeř.
22'
Dostál sice ubránil Moravce, ale domácí vhazují u střídaček.
21'
Při další přihrávce dopředu se hosté nedohodli, takže po míč si dobíhá mrznoucí Le Giang.
20'
Dostál centroval od brankové čáry, Maška uhlídal ve skluzu Janečka.
19'
Budínský získal míč na levé straně, posunul se blíže ke středu, z 25 metrů vypálil, ale přestřelil o půl metru.
18'
Čolić faulován, zdá se, že inkasoval úder ho hlavy.
17'
Hašek obešel před šestnáctkou dva protihráče, poté v souboji upadl, ale na rozhodčího tím nezapůsobil.
17'
Mašek faulován na půlící čáře, Bohemka má šanci chvíli hrát.
16'
Na centr Budínského skákal Janečka, ale nedoskočil. Míč před šestnáctku odehrál Krch, Moravec z půlkruhu z první pálil, ale nepřesně.
15'
Budínský rozehrál roh po zemi na Moravce, ten mu míč vrátil a z následného centru bude roh z druhé strany.
15'
Moravec donutil Krcha k chybě a odkopu na roh.
14'
Eismann vyloženě odevzdal míč Haškovi, Mašek táhl brejk 3 na 3, Kabajev nabíhal do uličky, ale nepohlídal si ofsajd.
13'
Budínskému strčil nohu do míče Luts, Slezané vhazují.
13'
Kalabiška pouštěl míč za sebe Moravcovi, který to nečekal a nerozběhl se.
12'
Sektor fanoušků Bohemky se mezitím zaplnil na nějakých 150 lidí a sledoval, jak Wágner nepřihrál přesně Lingrovi do křídla.
11'
První ofsajd také na karvinské straně.
10'
Eismann posílal z levé strany táhlý centr, ale Fryšták mohl jen kontrolovat jeho let za branku.
9'
Mašek přehnal důraz na Eismanna, který kryl míč sunoucí se za brankvou čáru.
9'
Jenže Luts nedokázal přihrát. Pražané aspoň vhazují.
8'
Šislerovu přihrávku vystihl Hašek a zakládá protiútok.
8'
Další pokus o brejk klokanů, další ofsajd.
7'
Lingr se hnal za nakopnutým míčem, ale před záda stopera se nedostal, navíc Fryšták vyběhl a sklouzl se pro míč.
6'
První útočný pokus Bohemky zastavuje ofsajd.
4'
První gólová šance zápasu! Budínský z pravé strany poslal centr na okraj šestnáctky, kde si Wágner zpracoval míč na prsa, přes dva obránce se dokázal prodrat k zakončení, ale jeho střelu po zemi stačil Fryšták nohou vykopnout! Následně ještě centroval zleva na zadní tyč Kalabiška, s Lingrovou hlavičkou už brankář žádné potíže neměl.
4'
Karviná aktivní na míči, hosté se zatím pouze brání.
3'
Mašek sice sebral míč váhajícímu Šislerovi, ale zároveň se tím sám vyhnal do autu.
2'
Po dlouhém autu Kalabišky se míč odrazil před šestnáctku, kde se do něj opřel Čolić, ale netrefil ho ideálně a neohrozil branku.
2'
Kalabiška v obtížné pozici vyslal po lajně Moravce, před kterým odehrál do autu Krch.
1'
Výkop do první půle provedla Karviná a hned po několika sekundách Bohemka přehnala napadání a faulovala.
1'
Aktéři utkání již jsou na hřišti, domácí klasicky v bílých dresech, hosté v zelených.
Stadion se přeci jen pomalu plní, přes 2 tisíce se návštěva nejspíše přehoupne. V sektoru hostů je 40, možná 50 fanoušků a na plot pověsili snad 9 vlajek.
Uvidíme, jak se tyto podmínky promítnou na návštěvě posledního zápasu v Karviné v roce 2017. Nyní, 20 minut před výkopem, není v hledišti ani sto diváků.
V Karviné dnes panuje první ledový den této zimní sezóny, tj. teplota během celého dne ani na okamžik neopustila pásmo pod nulou. Je zataženo nízkou oblačností, ale aspoň téměř nefoufá vítr. Po čtvrtečním silném sněžení se klubu podařilo uvést hrací plochu do dobrého stavu, ale trávník tím utrpěl tak, že je na něj hodně žalostný pohled.
Po delší době se v základní sestavě Karviné objevuje Čolić. Moravec bude hrát netradičně ve středu zálohy a v útoku nastupuje od začátku Wágner.
Bohemians proti poslednímu utkání změnili základní jedenáctku na dvou postech. Na levé záloze začne Estonec Luts a v útoku Rus Kabajev, který proti Liberci pouze střídal.

MFK Karviná: P. Le Giang – Čolić, Janečka, Hošek, Eismann (C) – Budínský, Šisler – Lingr, Jan Moravec, Kalabiška – Wágner.
Náhradníci: Pastornický – Lischka, Štepanovský, Vondra, Ramírez, Letić, Panák.

Bohemians Praha 1905: Fryšták – M. Dostál, Krch (C), Šmíd, Kocić – Reiter, Jindřišek, M. Hašek, Luts – Mašek – Kabajev.
Náhradníci: Budinský – Bartek, Jirásek, Nečas, Tetteh, Vaníček, Hůlka.

Rozhodčí: Franěk – Pochylý, Horák.
Vzájemné zápasy

MFK Karviná se Bohemians 1905 potkává ve čtvrté sezóně, z toho druhé mezi elitou. Na jakékoliv úrovni však zatím platí, že hosté nevyhrávají. Klokani dokonce všechny 4 domácí zápasy vyhráli, Karviná ve svých 3 jednou zvítězila a dvakrát remizovala. V posledních 3 vzájemných zápasech, tj. všech v nejvyšší soutěži, se hrálo podle pravidla "můj dům, můj hrad". Loni na podzim vyhrála Karviná 3:0, v tomto roce se na jaře i začátkem této sezóny hrálo v Praze a Bohemka obě střetnutí zvládla s výsledky 2:0 (kterým se v květnu kolo před koncem definitivně zachránila) a 2:1.
Bohemians Praha 1905

Bohemians zažívají podzim, jako už dlouho ne. Mnoho lidí jim prorokovalo tuhý a možná neúspěšný boj o záchranu, avšak klokany nakopla již úvodní remíza na Spartě a od té doby na ně nepřišla žádná krize. V současnosti dokonce drží šestizápasovou šňůru bez porážky, tu poslední jim připravila suverénní Plzeň na začátku října. A to již mezitím hráli Pražané třeba s Olomoucí nebo Libercem. Psychicky nabuzený tým je v naprosté pohodě, praktikuje účelnou defenzívní hru a jejím dodržováním dokáže držet na hřišti krok s kýmkoliv. V probíhajícím ročníku neobdržel v zápase víc než 2 góly. Jedno z největších překvapení podzimu teď míří do Slezska s vědomím, že vítězství je prakticky zachraňuje v lize a jaro budou moct odehrát bez jakýchkoliv nervů. Protože k možnému sestupu by nesměli na jaře ani jednou vyhrát, což je dost velká sci-fi. Naopak by na jaře dokonce mohli zabojovat o pohárovou Evropu. Dokážou se Bohemians nahecovat tak, aby Karvinou vyloupili a dosáhli na zmíněnou situaci?

Trenér Martin Hašek důvěřuje svému širšímu kádru, ve kterém má hráče hned 8 národností, což má za následek skutečnost, že z 20 mužů, kteří se dosud objevili na hřišti, jen jeden nenaskočil aspoň 4x. Ale nedochází ke zběsilým rotacím, základní kostra týmu je jasně daná. I s brankářem 8 hráčů má dosud maximálně jednu absenci. Tři z nich, brankář Tomáš Fryšták a obránci Martin Dostál s Milanem Kocićem navíc nechyběli ani minutu. Nejlepším střelcem týmu je ruský útočník Jevgenij Kabajev s 4 zásahy, dosud se v ročníku trefilo 9 různých hráčů. Nejlepším nahrávačem je útočník Dominik Mašek s 3 asistencemi. Nejtrestanějšími hráči jsou obránci Michal Šmíd a Martin Dostál s 3 žlutými kartami, další napomenutí tak pro ně znamená nucenou pauzu. Tým dosud nasbíral celkem 23 žlutých karet a všechna utkání dohrál v plném počtu.

Aktuální bilance Bohemians:
15 zápasů, 5 vítězství, 7 remíz, 3 porážky, skóre 15:13, 22 bodů a 6. místo v tabulce.

MFK Karviná

Karvinští marně vzpomínají na loňský podzim, kdy nadchli fotbalovou veřejnost a patřili do horní poloviny tabulky. Herně na tom sice stále nejsou nejhůř, ale k čemu jim to je, když výsledky nepřichází. V průběhu kalendářního roku 2017 Slezané vyhráli pouze 6 ligových utkání, což sice na jaře neznamenalo potíže se záchranou, ale nyní je zaděláno na velký problém. Tým nedokázal přetáhnout na svoji stranu vyrovnané zápasy a po porážce na Dukle, kde 2:0 vedl a stejně prohrál, se ocitl psychicky na dně. Vedení klubu na tento stav reagovalo v listopadové reprezentační přestávce odvoláním trenéra Jozefa Webera. Ihned se vyrojily spekulace, zda šlo o správný krok, to ale ukážou až následující měsíce. Dočasným trenérem se stal sportovní ředitel Lubomír Vlk a dokázal hráče motivovat tak, že dokázali otočit domácí zápas s Jabloncem a blízko bodovému zisku byli také před týdnem ve slezském derby, ale oba góly Baníku padly z ofsajdu. Co však Vlk příliš ovlivnit nemůže, je nemohoucnost v koncovce a hrubé individuální chyby v obranné fázi, které jsou na úrovni začátečníků. Pokud tyto problémy dokáže Karviná odbourat, zachrání se, protože herně na to má. K lepšímu dýchání v zimě však nutně potřebuje porazit pražskou Bohemku. Podaří se to?

Podzimní trápení má za následek také velkou rotaci hráčů na hřišti, neboť hledání současné ideální sestavy stále trvá. Na trávníku se objevilo 21 různých mužů a zajímavé je, že všichni si zahráli aspoň 3x. Na druhou stranu pouze 2 se objevili ve všech, univerzál Jan Moravec a útočník Filip Panák. Moravec dokonce nechyběl ani minutu. Nejlepším střelcem je záložník Lukáš Budínský se 4 zásahy, celkem se ale dosud trefilo jen 7 hráčů. Nejlepším nahrávačem je záložník Jan Šisler s 3 asistencemi. Šisler je zároveň s 7 žlutými kartami nejtrestanějším hráčem kádru, v tomto ohledu navíc vévodí celé soutěži a další napomínání pro něj znamená již dvouzápasovou stopku. V ohrožení poloviční nucené pauzy jsou obránce Pavel Eismann a záložník Marek Janečka. Celkem dostal tým dosud 28 žlutých karet a všechna utkání dohrával v plném počtu.

Aktuální bilance Karviné:
15 zápasů, 3 vítězství, 2 remízy, 10 porážek, skóre 15:25, 11 bodů a 14. místo v tabulce.

Baník – Karviná 2:1
Karviná – Jablonec 2:1
Dukla – Karviná 3:2
Karviná – Plzeň 1:3
Teplice – Karviná 1:0
HET liga se pomalu ukládá k zimnímu spánku, čeká ji poslední kolo v poslední části sezóny, 16. celkově. V jeho rámci se utkají dva týmy se zcela odlišnými starostmi, ačkoliv mají nastřílený stejný počet branek. Domácí MFK Karviná však také disponuje pátou nejhorší obranou podle počtu inkasovaných gólů, hosté z Bohemians Praha 1905 naopak pátou nejlepší. Výsledkem je boj Slezanů o přežití mezi elitou, zatímco klokani se pohybují v horní polovině tabulky a mohou přezimovat v pohodě. Kdo se dokáže lépe připravit na mrazivé počasí začátku tohoto prosince a urve poslední podzimní body?
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.