FORTUNA:LIGA - Základní část - 14. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Ml. Boleslav : Bohemians - 19. listopadu 2017   15:00

Ml. Boleslav
56' Magera
1:2
(0:0)
Bohemians
48' Vaníček  (Reiter) • 63' Nečas  (Mašek)

Vejmola – Pauschek, Chaluš, Magera, Fleišman – Hubínek, J. Rada (66. Stronati) – Mingazov, Matějovský (C), Fabián (76. Takács) – Chramosta (59. Přikryl).
Jedlička – Přikryl, Stronati, Levin, Mareš, Takács, M. Vukadinovič.
Pavel Orel – Zdeněk Dobrovolný, Michal Pfeifer
Adidas Aréna, Mladá Boleslav
3020 diváků
Fryšták – M. Dostál, Krch (C), Šmíd, Kocič – Jindřišek, M. Hašek – Vaníček (80. Bartek), Mašek (77. Tetteh), Luts (46. Reiter) – Nečas.
Budinský – P. Buchta, Bartek, Reiter, Jirásek, Tetteh, Kabajev.
Fryšták

CELÝ SESTŘIH: Mladá Boleslav - Bohemians 1:2. Klokani jsou čtyři body za Spartou

Z boleslavské Adidas Arény je to pro dnešek vše. Děkuji Vám za pozornost a u dalších online přenosů zase někdy na počtenou.
Držení míče: 47 % : 53 %.
Střely na branku: 4:3. Střely mimo: 4:3. Rohy: 5:1.
Je dobojováno a z tříbodového zisku se mohou radovat hosté. Ti se vítězství v tomto duelu zasloužili, jelikož Boleslav se velice trápila v kombinaci a svým fanouškům nepředvedla téměř nic. Skóre otevřel tři minuty po začátku druhého poločasu Vaníček. O osm minut později ale dostali možnost pokutového kopu domácí a Magera se nemýlil Hosté byli poté aktivnější a nakonec to neslo své ovoce, v 63. minutě totiž vítěznou branku vsítil po individuální akci Nečas.
90+4'
90+3'
Boleslav měla ještě jeden přímý kop, avšak ani z toho se vyrovnání nedočkala.
90+3'
Žlutou kartu dostává Josef Jindřišek (Bohemians Praha 1905).
90+2'
Stronati nyní tak dlouho váhal s rozehrávkou, až se mu to nakonec málem vymstilo, jelikož Reiter jen těsně nedosáhl na jeho přihrávku.
90+1'
Hlavní sudí ještě nastaví tři minuty.
90'
A Boleslav bude dohrávat v deseti! Chaluš nezachytil náběh Tetteha a svoji chybu musel hasit faulem, za který vidí druhou žlutou a následně červenou kartu.
89'
Domácím už moc času na vyrovnání nezbývá a Bohemians si zatím zkušeně hlídají svůj náskok. Nyní vybojoval faul na svoji osobu Tetteh.
88'
Z následného rohového kopu domácích nic světoborného nevzniklo.
87'
Tak to je neuvěřitelné! Pauschek poslal do vápna velice dobrý centr, na který si naskočil Mingazov. Zakončení domácího borce ale trefilo pouze Fryštáka, jenž poté ještě vyškrábl míč před dorážejícím Magerou.
86'
Hubínek dostal chvilku času a okamžitě cpal balon do vápna. Jeho centr byl ale nepřesný a na míč nikdo z aktérů dnešního mače nedosáhl.
85'
Boleslavští měli k dispozici rohový kop, pro Přikrylův centr si ale v klidu došel Fryšták.
84'
Přikryl nyní aktivně napadal rozehrávku hostů, avšak počínal si až příliš důrazně a je mu pískán faul.
83'
Žlutou kartu dostává Daniel Krch (Bohemians Praha 1905).
82'
Matějovský se pokusil lehkým dloubáčkem uvolnit Fleišmana, před nímž ale na poslední chvíli zasáhl s vypětím všech sil Dostál.
81'
Dnešnímu utkání přihlíží 3020 diváků.
80'
Střídání v týmu Bohemians Praha 1905: ze hřiště odchází Antonín Vaníček, přichází David Bartek.
79'
Matějovský se ihned po zisku balonu rozhlížel, komu by přihrál. Nakonec si vybral rozběhnutého Mingazova, před kterým ale zasáhl Šmíd.
78'
Fleišman dostatek času na levé straně, avšak příliš dlouho vymýšlel, co s balonem udělat, a nakonec ho odzbrojil Jindřišek.
77'
Střídání v týmu Bohemians Praha 1905: ze hřiště odchází Dominik Mašek, přichází Benjamin Tetteh.
76'
Střídání v týmu FK Mladá Boleslav: ze hřiště odchází Tomáš Fabián, přichází Ladislav Takács.
75'
Do zajímavé akce so dostal střídající Přikryl. Ten byl však tísněn několika protihráči a boleslavský hráč se nedostal ani k zakončení.
74'
Po nedovoleném zákroku Chaluše na Reitera měli hosté možnost přímého kopu, Haškův centr ale našel pouze bránícího Stronatiho.
73'
Žlutou kartu dostává Matěj Chaluš (FK Mladá Boleslav).
72'
Domácí rozehrávali rohový kop, avšak míč na přední tyč odkopl přední tyč hlídající Dostál.
71'
Středočeši se dnes trápí v kombinaci, a tak to vzal Jiří Fleišman na sebe a z dobrých třiceti metrů prověřil povedenou ranou Fryštáka.
70'
Hosté mohli přidat třetí branku! Po nepřehledném závaru ve vápně Boleslavi se ke střele dostal Hašek. Jeho zakončení ale zblokoval Matějovský, jenž poté odkopl míč do bezpečí
69'
Ze střídání domácích je jasné, že se Lukáš Magera posune na hrot útoku a jeho spoluhráči jej budou zásobovat dlouhými nákopy za obranu.
68'
Žlutou kartu dostává Dominik Mašek (Bohemians Praha 1905).
68'
Žlutou kartu dostává Patrizio Stronati (FK Mladá Boleslav).
67'
Po standardní situaci, kterou rozehrál Jindřišek, se míč odrazil na hranici pokutového území, kde se nacházel úplně volný Nečas, jehož pumelice ale nezamířila mezi tři tyče.
66'
Střídání v týmu FK Mladá Boleslav: ze hřiště odchází Jakub Rada, přichází Patrizio Stronati.
66'
A hosté jsou po vstřelené brance velice aktivní, nyní si na Matějovském vykoledoval nedovolený zákrok Reiter.
65'
Magera se teď musel hodně rychle vracet, neboť na něj dotíral Nečas. Boleslavský obránce ale celou situaci zvládl ve spolupráci s Vejmolou.
63'
Bohemians právě vstřelili branku!
Hosté se po krásné akci dostávají opět do vedení! Po přihrávce od Maška se dostal k míči JAKUB NEČAS, který si udělal z obrany domácích tréninkové kužely a poté se tváří v tvář Vejmolovi nemýlil.
62'
Do protiútoku se rychle vydal Mingazov. Ten ale celou situaci vyřešil zbrkle a jeho nepovedený nákop skončil v rukavicích Fryštáka.
61'
Bohemians po delší době rozehrávali rohový kop, Haškův centr však našel pouze hlavu Chaluše.
60'
Nečas se málem dostal do samostatného úniku, Magera ale na poslední chvíli hostujícímu hráči vypíchl míč.
59'
Střídání v týmu FK Mladá Boleslav: ze hřiště odchází Jan Chramosta, přichází Tomáš Přikryl.
58'
Nečas obdržel pas na hranici vápna a dostal opravdu hodně prostoru, avšak celou situaci vyřešil pouze nepřesným centrem na Nečase.
56'
Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
A boleslavští fotbalisté se z ničeho nic dočkali vyrovnání! Míč si na penaltový puntík postavil LUKÁŠ MAGERA, který pokuotvý kop s přehledem proměnil.
55'
Mingazov dostal na pravé straně hodně prostoru a poslal do vápna centr na Chramostu, kterého ale předskočil Krch. Celá akce ale pokračovala a Rada vybojoval pro svůj tým pokutový kop!
54'
Chaluš chybně rozehrál a hosté šli do situace čtyř proti třem. Tu na sebe vzal Martin Hašek, jehož střela ale trefila pouze Mageru.
53'
Stejná situace se odehrála o několik chvil později, tentokrát byl ofsajdovém postavení Reiter.
52'
Nečas se už už hnal do gólové šance, lajnový sudí ale zvedl praporek a je pískán ofsajd.
51'
Rada posílal oblouček na Chramostu, avšak míč odhlavičkoval dobře postavený Šmíd.
50'
Domácí se okamžitě tlačí do útoku a snaží se zvrátit nepříznivý stav.
48'
Klokani se po třech minutách druhé pětačtyřicetiminutovky dostávají do vedení! Reiter si na pravé straně šikovně obhodil dva protihráče a poté naservíroval míč pod sebe, kam si naběhl ANTONÍN VANÍČEK, jenž tvrdou střelou překonal Vejmolu.
48'
Klokani se v úvodu druhé půle nikam neženou a obránci v klidu kombinují mezi sebou.
47'
Ke změně v sestavě se odhodlal pouze trenér Hašek. Všichni nezaujatí fanoušci fotbalu určitě doufají v lepší podívanou, než jaké jsme byli svědkem v prvním poločase.
46'
Střídání v týmu Bohemians Praha 1905: ze hřiště odchází Siim Luts, přichází Rudolf Reiter.
46'
Sudí nenastavil nad rámec první pětačtyřicetiminutovky ani minutu a oba celky odcházejí do kabin za bezbrankového stavu. Po úvodních patnácti minutách, kdy měla Boleslav několik slibných příležitostí, se hra hodně znepřesnila, a diváci tak zatím sledují poměrně nezáživné utkání. Uvidíme, zda budou aktéři dnešního duelu pokračovat v nastoleném trendu i ve druhém poločase.
45'
45'
Fleišman si nyní narazil s Matějovským a poté se pokusil nacentrovat do šestnáctky, jenže jeho nabídku zblokoval Dostál.
44'
Po faulu Mingazova měli hosté dostali k dalšímu přímému kopu, který Krch rozehrál dozadu na Fryštáka, jenž tak v klidu rozjíždí ofenzivní akci Bohemians.
43'
Žlutou kartu dostává Ruslan Mingazov (FK Mladá Boleslav).
42'
Žlutou kartu dostává Michal Hubínek (FK Mladá Boleslav).
41'
Hubínek byl nyní pod tlakem napadajícího Jindřiška, který si nakonec na mladoboleslavském hráči vybojoval nedovolený zákrok.
40'
Mingazov se dravě tlačil za přihrávkou od Matějovského, avšak při svém snažení si počínal nedovoleně a je mu pískán faul.
39'
Diváci, kteří dnes dorazili do Adidas Arény, nyní dávají jasně najevo, že s celkovým obrazem hry nejsou vůbec spokojeni.
38'
Vaníček se ocitl v poměrně solidní šanci, jenže celou situaci prováhal a Magera jej vytlačil až k rohovému praporku, kde ho připravil o balon.
37'
Fleišman obral o balon Haška a poté jej posunul na Matějovského, jenž si zkušeně počkal, až se k němu hostující hráč přiblíží, a poté jej napálil, takže se balon odrazil do zámezí.
36'
Magera si chtěl tělem odstavit Lutse, estonský fotbalista se ale okolo boleslavského hráče šikovně obtočil. Poté chtěl svoji nabídku nalézt nabíhajícího Nečase, avšak míč mířil mimo dosah útočníka hostů.
35'
Hosté rozehrávali další volný přímý kop, na Jindřiškův centr si ale naskočil pouze dnes všudypřítomný Magera.
34'
Zpoza šestnáctky se po přihrávce od Lutse ke střele odhodlal Nečas, jehož pumelice jen těsně minula domácí svatyni.
33'
Matějovský vybojoval míč pro Radu, který ale malinko zazmatkoval a balon posunul pouze na nohu Jindřiška, který tak zakládá další akci hostů.
32'
Fabián se uvolnil na levé straně a z hranice malého vápna se pokoušel nalézt Chramostu, jenže celou situaci přečetl Fryšták a míč končí v jeho náruči.
31'
Po faulu Šmída měla Boleslav standardní situaci, které se ujal tradiční exekutor Rada. Tentokrát ale jeho centr nebyl přesný a balon odhlavičkoval dobře postavený Dostál.
30'
Žlutou kartu dostává Michal Šmíd (Bohemians Praha 1905).
29'
Jindřišek načechral balon do vápna, kde si ale nejvýše vyskočil Magera, jenž odhlavičkoval míč do bezpečí.
28'
Nečas si obhodil míč okolo Chaluše a boleslavskému obránci nezbývalo nic jiného, než útočníka hostů faulovat. Volný přímý kop pro Bohemians.
26'
Fleišman poslal na levé straně nepovedenou přihrávku Matějovskému, čehož využil Dostál, který získal balon pro svůj tým.
25'
Luts nacentroval z levé strany a našel ve vápně číhajícího Maška, jenž ale hlavičkoval v záklonu a jeho zakončení postrádalo potřebnou tvrdost.
24'
Po velice slušném začátku, kdy bylo k vidění několik zajímavých příležitostí, se hra poněkud znepřesnila.
23'
Vaníček se chtěl obhodit míč okolo Pauscheka, jenže se balon příliš předkopl a Vejmola bude vykopávat od své brány.
22'
Lust se po lehkém kontaktu s Magerou poroučel k zemi, avšak píšťalka sudího Orla zůstala němá a penalta se nepíská.
21'
Boleslav dostala možnost rohového kopu a byla z toho poměrně solidní šance. Radův centr přistál na hlavě Chaluše, který ale mířil jen nad branku.
20'
Klokani drží v těchto chvílích balon na svých kopačkách snaží se malinko uklidnit hru.
19'
Po sérii několika autových vhazování domácích se k míči po nedorozumění mezi Matějovským a Radou dostávají Bohemians.
17'
Mingazov dostal těžkou přihrávku od Pauscheka a ihned posouval míč na Chramostu. Celou situaci ale přečetl Kocič, jenž odhlavičkoval balon za postranní čáru.
16'
Pauschek odhlavičkoval míč přesně na kopačky Lutse, jenž okamžitě posouval kulatý nesmysl Vaníčkovi. Ten ale celou situaci přeběhl a balon získávají domácí.
15'
Magera chtěl přenést hru na pravou stranu na Pauscheka, avšak jeho přihrávka byla hodně nepřesná a zamířila do zámezí.
14'
Hosté ale rozehráli na krátko a jejich kombinace se dostala až k brankáři Fryštákovi.
13'
Tentokrát se Vaníček ocitl v roli oběti faulu, standardní situace pro pražský celek.
12'
Poprvé se dostali Bohemians na útočnou polovinu, jejich snažení ale po několika sekundách utnul nedovolený zákrok Vaníčka.
11'
Mingazovův centr z pravé strany odhlavičkoval Krch přesně na nohu Rady, jehož rána z hranice pokutového území jen těsně minula levou tyč branky hostů.
10'
Matějovský vybojoval další volný přímý kop a Rada opět načechral balon do šestnáctky, kde se k hlavičce dostal Mingazov, avšak ani tentokrát nemusel Fryšták zasahovat.
9'
Po faulu na Matějovského měli domácí standardní situaci, které se ujal Rada. Jeho centr mířil do nebezpečného prostoru, jenže nikdo v bílém na něj nedosáhl.
8'
Fleišmanův nákop mířil na rozběhnutého Chramostu, avšak byl příliš dlouhý a brankář Fryšták v klidu chytil balon do svých rukavic.
7'
Hubínek nyní velice tvrdě atakoval Jindřiška a může být rád, že za svůj zákrok nevidí žlutou kartu.
6'
Chaluš posunul míč do lajny na Chramostu, který ihned centroval do pokutového území. Na jeho nabídku si naskočil Mingazov, který ale hlavičkoval vedle.
5'
Hubínek se ve středu hřiště obtočil okolo Haška, který ale poté mladoboleslavského záložníka nedovoleně atakoval, čímž zbrzdil akci domácích.
4'
Radův centr mířil na zadní tyč, kde se nacházel zcela osamocený Fabián. K tomu sice balon doputoval, avšak jeho zakončení skončilo nad brankou.
3'
Pauschek nejprve vybojoval aut pro svůj tým a poté, co rozehrál na Mingazova, kterému ukopl míč Krch, se bude kopat roh.
2'
První útočnou akci táhl Matějovský, který roztáhl hru na Fabiána, jenž se ale nedokázal prosadit přes Dostála.
1'
Sudí Orel poprvé foukl do píšťalky, zápas může začít! Úvodního výkopu se ujali domácí, kteří dnes nastupují v bílých dresech, zatímco hosté zvolili zelenobílou sadu.
1'

FK Mladá Boleslav: Vejmola – Pauschek, Chaluš, Magera, Fleišman – Hubínek, J. Rada – Mingazov, Matějovský (C), Fabián – Chramosta.
Náhradníci: Jedlička – Přikryl, Stronati, Levin, Mareš, Takács, M. Vukadinovič.

Bohemians Praha 1905: Fryšták – M. Dostál, Krch (C), Šmíd, Kocič – Jindřišek, M. Hašek – Vaníček, Mašek, Luts – Nečas.
Náhradníci: Budinský – P. Buchta, Bartek, Reiter, Jirásek, Tetteh, Kabajev.

Rozhodčí: Pavel Orel – Zdeněk Dobrovolný, Michal Pfeifer.
Bohemians Praha 1905

Klokani zatím patří mezi příjemná překvapení HET ligy, jelikož před začátkem tohoto ročníku byli odsouzeni k boji o záchranu. Po třinácti odehraných zápasech jim ale patří solidní osmá pozice, takže v Ďolíčku mohou být v tuto chvíli velice spokojení. Pražský celek sice okupuje střed tabulky, avšak v počtu zápasu, ve kterých se dělily body, patří mezi špičku. Před čtrnáctým kolem totiž zremizoval celkem šest duelů a společně se Slováckem jich má nejvíce. Bohemians se ovšem trochu trápí v ofenzivě. Momentálně mají pouze tři vícególové střelce a jejich útok je čtvrtý nejhořsí. V minulém utkání se svěřenci Martina Haška staršího střetli s velice dobře hrající Olomoucí a z toho zápasu si odnesli hodně cennou remízu 1:1.
FK Mladá Boleslav

Boleslavští fotbalisté si v tomto ročníku musí zvykat na úplně jinou roli, než na jakou byli zvyklí v předchozích letech. Momentálně se totiž nachází „až“ na devátém místě a zatím jsou rozhodně za předsezonním očekáváním. Po úvodních pěti kolech to ale vypadalo ještě hůř, jelikož celek z města automobilů okupoval sestupové pozice. Poté se však Středočeši vzchopili a začali opět sbírat body. Nyní má družina trenéra Dušana Uhrina mladšího docela solidní formu, neboť z posledních čtyř mačů tři vyhrála a jednou remizovala. Velice dobrou výkonnost vykazuje australský snajpr Golgol Mebrahtu, jenž už v tomto ročníku nasázel šest branek a v tabulce střelců mu patří třetí příčka. V minulém kole zajížděli mladobolestavští hráči do Ostravy, odkud si po vydřeném vítězství přivezli plný bodový zisk.
Hezké nedělní odpoledne přeji všem fanynkám a fanouškům české kopané! Po reprezentační přestávce se ke slovu opět hlásí evropské soutěže a naše HET liga není výjimkou. My se v tomto online přenosu zaměříme na zápas čtrnáctého kola, v němž změří své síly FK Mladá Boleslav a Bohemians Praha 1905.. Úvodní výkop je v Adidas Aréně naplánován na 15:00.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.