Fortuna liga Slovensko - 10. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Bratislava : Nitra - 28. září 2019   19:00

Bratislava
Bratislava
39' Holman  • 40' Holman  • 53' Holman  • 67' Strelec  • 85' Nono
5:0
(2:0)
Nitra
Nitra
Bratislava
Greif (C) – Apau, Bajrić, De Marco, Suchockij – Ljubicić, Rabiu (75. de Kamps) – Daniel, Holman (61. Nono), Dražić (71. Moha) – Strelec.
Šulla – de Kamps, Moha, Šporar, Medveděv, Nono, Guzmics.
Nitra
Šípoš – Kuník, Podhorin, Dubeň, Magda – Šimončič (C) (56. Fabiš), Vrábel (62. Bilovský) – Šefčík, Gatarić, Chobot (89. Šurnovský) – Ristovski.
Kuciak – Tancík, Fábry, Fabiš, Bilovský, Guláš, Šurnovský.

Skončilo nám utkání 10. kola Fortuna ligy mezi Slovanem Bratislava a Nitrou. Domácí vyhráli po jednoznačném výkonu 5:0. Hned tři branky vsítil Holman, jedenkrát se trefil Strelec s Nonem. Slovan si dnes připsal svou osmou výhru v ligovém ročníku.

Z mé strany je to vše. Na počtenou.
90+1'
90'
Do samostatného úniku se dostal Moha. Na nitranského brankáře si ale nepřišel.
89'
Střídání v týmu FC Nitra: ze hřiště odchází Marian Chobot, přichází Patrik Šurnovský.
85'
Slovan Bratislava právě vstřelil branku!
Slovan přidává pátý kousek. Daniel skvěle ve vapně zasekl míč a vybídl úplně volného NONA. Střídající hráč poslal po zemi míč k levé tyči. 5:0.
83'
Nitra si vymodlila faul, ale dostala od sudího výhodu. Rychlý centr poté skončil v rukavicích Greifa.
82'
Daniel vyslal na bránu Nitry již několikátý střelecký pokus. Šípoš ovšem zasahovat nemusel.
80'
Gatarićovi nevyšly kličky, kterýma chtěl přelstít bránící hráče. Nyní se pokračuje ve středu pole.
78'
Slovan v těchto chvílích své fanoušky baví fotbalem. Belasí jsou jasně lepším týmem, než hostující Nitra.
76'
Strelec chtěl zakončit z prvního doteku, jenže mu do jeho projektilu skočil stoper Dubeň.
75'
Střídání v týmu ŠK Slovan Bratislava: ze hřiště odchází Ibrahim Rabiu, přichází Joeri de Kamps.
74'
Bratislavský tým znovu přebírá aktivitu a diktuje tempo hry na polovině Nitry.
71'
Střídání v týmu ŠK Slovan Bratislava: ze hřiště odchází Dejan Dražić, přichází Rharsalla Moha.
70'
Chobot teď zbytečně přidržel míč, přestože mohl přihrávat. Spoluhráči se na něj zlobí.
67'
Domácí se ujímají vedení 4:0. Rohový kop v podání Dražiće byl prodloužen na zadní tyč, kde stál nikým nehlídán DÁVID STRELEC. Neměl problém přidat další branku. 4:0.
66'
Rabiu přihrávkou oslovil Daniela. Rána domácího záložníka nezapadla do svatyně Nitry.
64'
Nono se dostal poprvé k míči, vyčkal si na přistrčení balónu od Ljubičeće.
62'
Střídání v týmu FC Nitra: ze hřiště odchází Ondrej Vrábel, přichází Frederik Bilovský.
61'
Střídání v týmu ŠK Slovan Bratislava: ze hřiště odchází Dávid Holman, přichází Nono.
60'
Holman se postavil k přímému kopu z ideální pozice. Čtvrtou svou branku zatím nepřidal.
58'
Chobot se odhodlal k dlouhému sprintu, se kterým ale mezi beky neuspěl. O míč těsně před vápnem přišel.
57'
Slovan stále využívá své aktivní hry. Nyní získal na svou stranu rohový kop.
56'
Střídání v týmu FC Nitra: ze hřiště odchází Miloš Šimončič, přichází Lukáš Fabiš.
53'
DÁVID HOLMAN kompletuje svůj hattrick! Penaltu sice neproměnil, ale dostal se k dorážce své střely, kterou už do sítě dostal. 3:0.
52'
Holman po kontaktu v pokutovém území padá a bude se kopat penalta!
50'
Slovan má nyní daleko více ze hry. Strelec odvedl na útočné polovině výbornou práci ve vzduchu.
48'
Šimončič při střele trefil před sebou stojícího hráče.
46'
Skončila nám první půle. Slovan byl dle očekávání lepší a dokázal v závěru poločasu naklonit průběh na svou stranu, stav je nyní 2:0.
45'
44'
Slovan ztratil míč ve středu hřiště. Následně musel faulovat.
42'
Žlutou kartu dostává Nikola Gatarić (FC Nitra).
40'
Ihned po rozehrávce odskočil Šimončičovi balón. K volnému míči si to mířil DÁVID HOLMAN, který v krátkém sledu vstřelil druhou branku. 2:0.
39'
Slovan se ujímá vedení. DÁVID HOLMAN pronikl do šestnáctky a přesnou střelou k levé tyči poprvé rozvlnil síť. Hostující brankář nic moc neviděl. 1:0.
36'
Daniel poslal do pokutového území výborny centr. Následovala hlavička pouze do moci brankáře Šípoše.
35'
Nyní jsme viděli několik nepřesností na obou stranách. Rabiuovi scházela přesnost.
31'
Dražićův průnik do šestnáctky nebyl ideální. Kuník jeho snahu zastavil.
29'
Rabiu připravil pozici pro svého spoluhráče, který si však s přesností nepotykal.
27'
Rabiu měl na kopačce velkou šanci. Našel si odražený balón a jen těsně minul horní růžek hostující brány.
25'
Na druhé straně centroval Dražić. Obrana Nitry zažehnala nebezpečí.
24'
Greif stáhl ze vzduchu nepříliš přesný centr Chobota.
22'
Nyní se hraje ve středu hřiště, viděli jsme několik ostrých zákroků.
20'
Suchockij přesným centrem vybídl Strelca. Domácí fotbalista zatím neudělal čest svému přijmení, protože zakončil nad.
19'
Holman akci vykombinoval se Strelcem. Útočník Slovanu poté přihrál míč svému spoluhráči, kterému však pod nohy skočili hráči Nitry.
16'
Holman přistrčil míč Danielovi. Střela domácího záložníka byla zablokovaná.
14'
Viděli jsme zatím největší šanci utkání. Apau si ve vápně přebral míč a křížnou střelou jen o pár centimetrů minul zařízení.
12'
V pokutovém území hlavičkoval Ljubičić těsně vedle brány Nitry.
10'
Dražić se objevil v zajímavé střelecké pozici, jenže centr netrefil ideálně.
9'
Kolmice Gatariće byla vystižena domácím bekem.
8'
Apau odvrátil centr do pokutového území hlavou. Bratislava se ubránila.
7'
Domácí se provinili faulem. Bude se kopat proti bráně Slovanu.
5'
Slovan mohl jít dopředu. Danielova zpětná přihrávka ale přesná nebyla.
4'
Hosté měli k dispozici rohový kop, který nebyl rozehrán ideálně. Ljubicić byl trefen.
2'
Akce Slovanu po pravé straně končí neúspěchem. Domácí o míč přišli.
1'

ŠK Slovan Bratislava: Greif (C) – Apau, Bajrić, De Marco, Suchockij – Ljubicić, Rabiu – Daniel, Holman, Dražić – Strelec.
Náhradníci: Šulla – de Kamps, Moha, Šporar, Medveděv, Nono, Guzmics.

FC Nitra: Šípoš – Kuník, Podhorin, Dubeň, Magda – Šimončič (C), Vrábel – Šefčík, Gatarić, Chobot – Ristovski.
Náhradníci: Kuciak – Tancík, Fábry, Fabiš, Bilovský, Guláš, Šurnovský..
Slovan Bratislava je v letošní sezoně jediným slovenským zástupcem v evropských pohárech. Hned na úvod skupinové fáze Evropské ligy překvapivě zdolal Besiktas poměrem 4:2. Ve slovenské lize patří Slovanu druhá příčka za zatím neporaženou Žilinou. Bratislavský tým má na svém kontě 22 bodů v devíti zápasech. Připsal si hned sedm výher, jednu remízu a také jednu porážku. Nejlepším střelcem mužstva je Slovinec Andraž Šporar se sedmi góly.

FC Nitra je v dnešním zápase jednoznačným outsiderem. Získala pouhých sedm bodů a v tomto ohledu je horší už jen Pohronie a Senica. Nitra je desátá s bilancí dvou výher, jedné remízy a šesti porážek. Nejlepším střelcem týmu je pětigólový Milan Ristovski.
Přeji vám příjemný fotbalový podvečer při sledování textového přenosu ze slovenské nejvyšší fotbalové soutěže. ŠK Slovan Bratislava dnes přivítá FC Nitru. Zápas začíná v 19:00. Příjemnou zábavu!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.