Fortuna liga Slovensko - 3. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Senica : Bratislava - 3. srpna 2019   18:00

Senica
Senica
0:3
(0:2)
Bratislava
Bratislava
5' Nono   • 33' Ratão   • 63' Čavrić
Senica
Taborda – Krč, Košút, Dias (C), Otrísal – Klapan (71. Didiba), Cvek – Yenne (85. Totka), El Moudane, Castaňeda (73. Ramirez) – Sulley.
Vorel – Addo, Didiba, Baumgartner, Totka, Ramirez.
Glova
OMS ARENA Senica (Senica)
Bratislava
Greif – De Marco, Božikov (C), Abena, Apau – Dražić (78. Moha), Rabiu, Ljubicić, Ratão – Nono (75. de Kamps), Čavrić (71. Daniel).
Šulla – de Kamps, Moha, Strelec, Medvěděv, Daniel, Holman.

S konstatováním, že Slovan Bratislava zaznamenává další vítězství, se s vámi loučím a přeji vám příjemný zbytek sobotního večera.
Slovan potvrdil roli favorita a dál ve Fortuna lize zůstává stoprocentní. Aktuálně se hostujícímu mužstvo posunulo do čela tabulky, kde se jej bude snažit vystřídat Žilina. Bratislava už ve druhém poločase hrála trpělivě a po zaváhání obrany přidala třetí branku, která zlomila odpor domácích. Do té doby se Senica snažila snížit, ovšem šancím chybělo trochu více přesnosti.
90+2'
90+1'
K postranní čáře přistupuje čtvrtý rozhodčí, který na tabuli ukazuje, že se bude hrát pouhá minuta nad rámec normální hrací doby.
90'
V poslední minutě normální hrací doby rozehrával Slovan další roh, ovšem centr byl nepovedený. Míč totiž zamířil k prvnímu bránícímu hráči, který jej odehrál daleko od brány.
89'
Dalším zakončením se prezentoval Rafael Ratão, který mířil do protipohybu brankáře. Ovšem Federico Taborda se rychle přesunul a míč vyškrábl ke spoluhráči.
88'
Rohový kop byl rozehrán nakrátko, k centru se dostal Erik Daniel, jenž směřoval míč na zadní tyč. Celou situaci uzavíral Mitch Apau, jehož hlavičku zneškodnil Federico Taborda.
88'
Hra se velmi rychle otočila na druhou stranu, kde se do vápna řítil na levé straně Erik Daniel. Jeho centr byl zastaven, a tak Slovan bude kopat roh.
87'
Zpoza pokutového území se o zakončení pokusil Sofian El Moudane, jehož zakončení bylo sražené na roh. Centr od praporku mířil do malého vápna, kde ve vzduchu vládne Dominik Greif.
86'
Luis Ramirez posunul míč na pravé straně, ovšem Joss Didiba celou situaci zastavil přihrávkou zpátky. Senica pokračuje v kombinaci.
85'
Střídání v týmu FK Senica: ze hřiště odchází Tenton Yenne, přichází Marko Totka.
85'
Senica posílá centr do vápna, ale k zakončení se nedostává. Poslední míč byl zpracován do druhé vlny, ale akci překazil hostující obránce.
83'
Za balonem se k levému praporku vydal Sofian El Moudane, jenž vybojoval faul. Můžeme očekávat centr mířící do šestnáctky.
81'
Domácí tým se hnal opět do šestnáctky a k vidění bylo zakončení z levé strany. S celou situací si poradil Dominik Greif, jenž míč vyrazil. Ovšem celé akci předcházel ofsajd.
80'
Luis Ramirez (Senica) se dostal do souboje u postranní čáry, kde se dopustil dalšího faulu. Hlavní rozhodčí tak vytahuje znovu žlutý kartónek.
79'
Jdeme do koncovky rozhodnutého utkání. Sanica se hnala do akce, ovšem znovu to byl jen nepřesný nákop za obranu.
78'
Střídání v týmu ŠK Slovan Bratislava: ze hřiště odchází Dejan Dražić, přichází Rharsalla Moha.
78'
Dalším potrestaným hráčem je Jakub Krč (Senica), který předvedl zákrok za hranicí pravidel.
75'
Střídání v týmu ŠK Slovan Bratislava: ze hřiště odchází Nono, přichází Joeri de Kamps.
74'
Po centru z pravé strany se k hlavičce probojoval nově příchozí Luis Ramirez. Jeho hlavička byla slabá, ale mířila k tyči, kam se natáhl hostujíc brankář.
73'
Střídání v týmu FK Senica: ze hřiště odchází Frank Castaňeda, přichází Luis Ramirez.
73'
Za šestnáctkou se soupeře zbavil aktivní Frank Castaňeda, jehož pokus ale zamířil nad branku. Je to to poslední, co nám tento hráč předvedl.
72'
První potrestaným hráčem je Lovro Cvek (Senica), který ve středovém kruhu trefil šlapákem soupeře. Jednalo se o zbytečný zákrok, který musel být potrestán.
71'
Střídání v týmu ŠK Slovan Bratislava: ze hřiště odchází Aleksandar Čavrić, přichází Erik Daniel.
Střídání v týmu FK Senica: ze hřiště odchází Mihovil Klapan, přichází Joss Didiba.
69'
Senica drží balon, ovšem je daleko od branky. Po chvilce přišla přihrávka vpřed, kde se na pravé straně ocitl Frank Castaňeda. Domácí hráč se pokusil o přihrávku před branku, kterou proběhl Sadam Sulley.
68'
Na pravé straně se nacházel Frank Castaňeda, který se sám chtěl probojovat k zakončení. Jenže následně k němu přistoupili dva soupeři, kteří domácího borce míče zbavili.
67'
Hráči ve světle modrých dresech nikam nespěchají a stále kombinují.
66'
Slovan Bratislava se opět nachází na útočné polovině, kde v poklidu kombinuje. Hostujícímu celku se zatím cestičky do vápna neotevírají.
65'
Senica byla v tlaku, ale před malou chvilkou zbytečně inkasovala. Troufnu si říct, že o osudu zápasu už je rozhodnuto.
63'
Slovan Bratislava právě vstřelil branku!
Roberto Dias a Tomáš Košút se nyní musejí hodně červenat! Na levé straně dostal hodně prostoru Dejan Dražić, který vyslal přihrávku před branku. Balon se sotva kutálel a ani jeden ze stoperu ho neodehrál. Na zadní tyči se tak k zakončení dostal ALEKSANDAR ČAVRIĆ, který už měl snadnou úlohu.
63'
Ve hře se teď objevuje hodně nepřesností, vše může změnit Slovan.
62'
Vypadá to, že se bude poprvé střídat, jelikož na hostující střídačce se už v dresu pohybuje Dávid Strelec. Slovan chvíli držel míč, ale přišel o něj.
61'
Zatím se hraje hodně férově, hlavní rozhodčí tak nemusel tahat žlutou kartu z kapsičky. Pokud se podíváme na zelený pažit, najdeme u míče Slovan.
60'
Po delší době sledujeme kombinaci týmu z Bratislavy na útočné polovině. Ovšem hosté se na pravé straně hrací plochy neprosadili a musejí se zformovat do obrany.
58'
Krásnou individuální akcí se prezentoval Dejan Dražić, který na hranici šestnáctky posadil soupeře na zadek, jelikož si míč rychle zasekl. Srbský hráč tak vnikl do vápna, ale ze strany branku minul.
58'
Hráči v červených dresech se opět po pokoušeli o rychlé vysunutí útočníka. Jenže Sadam Sulley se nacházel na středu a míč mířil spíše doleva.
57'
Vývoji utkání by slušela branka Senice, která je ve druhém poločase jasně lepší. Není se co divit, vždyť Slovan už má nahráno.
55'
Opět stejná spolupráce jako před malou chvilkou! Frank Castaňeda přihrával těsně nad zemí na první tyč, kam si sbíhal Sadam Sulley. Jeho pokus ve skluzu proletěl jen vedle tyče.
54'
Na pravé straně se uvolnil Frank Castaňeda, který centrem našel spoluhráče. K hlavičce se dostal Sadam Sulley, ovšem zakončení chyběla razance. Hostující brankář si tak v klidu poradil.
53'
Centr do šestnáctky poslal Lovro Cvek, míč z jeho kopačky mířil na zadní tyč, kde se nacházel Mitch Apau a také Dominik Greif. Oba spoluhráči se ve vzduchu srazili, i tak se Slovan ubránil.
52'
Slovan se musel rychle vrátit, ovšem akce byla zastavena jen za cenu faulu. Senica bude mít další šanci na vstřelení branky.
51'
Dejan Dražić vyslal další přihrávku do šestnáctky, za kterou mířil Rafael Ratão. Brazilský fotbalista se pokusil o dlouhou kličku, aby se dostal za brankáře, ovšem zakončení ze záklonu mířilo mimo.
50'
Ovšem i s následným centrem od praporku si poradil hostující brankář, který se pokusil o rychlý výkop. Ovšem balon jen doskákal na druhou stranu hrací plochy, kde se ho zmocnil Federico Taborda.
49'
Centr od praporku mířil před branku, kde si s ním poradil Dominik Greif. Jenže Senica se k míči rychle vrátila a Mihovil Klapan vybojoval další roh.
48'
Domácí celek nemá nač čekat, a tak se snaží prodrat k centru. Ten po chvilce opravdu přišel, ale balon byl odvrácen na další roh.
47'
Za obranu se snažil probojovat Aleksandar Čavrić, který se dopustil útočného faulu. Senica se vydala do akce, ovšem o balon rychle přišla.
46'
Vypadá to, že ani jeden z týmů do sestav nesáhl. Slovan už rozehrál druhý poločas a kombinuje na vlastní polovině. Napadání Senice bylo důrazné a vyústilo ve faul.
46'
V prvním poločase potvrdil Slovan roli favorita a vede na půdě soupeře už o dvě branky. Oba celky si vypracovaly několik šancí, ovšem radovali se pouze hráči Bratislavy. Skóre otevřel Nono, jehož pokus zamířil k levé tyči. V průběhu poločasu do stejného místa zamířil také Rafael Ratão, jenž dal stavu poločasovou podobu.
45+1'
45'
K postranní čáře přistupuje čtvrtý rozhodčí, jenž na tabuli ukazuje, že se bude hrát pouze minuta nad rámec normální hrací doby.
43'
Za přihrávkou do šestnáctky mířil Ibrahim Rabiu, který šel do souboje na dlouhou nohu. Hostující útočník zůstal ležet na hrací ploše, a tak Senice balon odklidila.
42'
Standardní situaci rozehrál Lovro Cvek, jenž centrem našel ve vápně nabíhajícího Tomáše Košúta. Jeho hlavička mířila jen do rukavic hostujícího brankáře.
41'
Úvodní pětačtyřicetiminutovka se blíží ke svému konci, hráči Slovanu jsou u balonu. Ovšem Mitch Apau se dostal do nesnází a míč ztratil. Následně přišel faul hostujícího hráče.
40'
Další přihrávku za obranu směřoval Nono, který viděl do šestnáctky nabíhajícího Rafaela Ratãoa. Ovšem Tomáš Košút se nacházel ve správném prostoru a míč poslal za postranní čáru.
38'
Senica v krátkém sledu rozehrála další roh a znovu mířil na zadní tyč. Jenže tentokrát hráči Slovanu odklidili míč důsledněji.
37'
Centr od rohového praporku zamířil na zadní tyč, odkud byl odklizen na hranici vápna. Z tohoto prostoru přišlo zakončení, které vyrazil nad břevno Dominik Greif.
36'
Hráči v červených dresech opět kombinovali na útočné polovině. Balon letěl na levou stranu, kde se nacházel Lovro Cvek, který vybojoval roh.
35'
Senica se hnala do protiakce, ale další její útok byl zastaven. Domácí celek rozehrál další rohový kop, ovšem ani tentokrát střela do prostoru tří tyčí nepřišla.
33'
Slovan předvedl další závar před domácí brankou a může se znovu radovat! Nejprve z hranice šestnáctky zakončil Dejan Dražić, jenž nastřelil soupeře. K dalšímu pokusu se rychle odhodlal RAFAEL RATÃO, který už míč poslal k levé tyči.
33'
Na druhé straně se z velké dálky do míče opřel Frank Castaňeda, jehož zakončení letělo jen nad branku.
30'
Hostující tým se sice nachází na balonu a opět se dostal až do šestnáctky. Míč z levé strany mířil do druhé vlny, kde se nacházel Nono. Útočník se mohl zeptat, kam má balon dát, ovšem vybral si prostor, kde se nacházel brankář.
29'
Bratislava se pokoušela o přihrávku na střed, a tak se do protiakce hnala Senica. Ovšem ani hráči červených dresech se daleko nedostali.
27'
Další míč mířil za domácí obranu, kam se snažil probojovat Aleksandar Čavrić. Ovšem obránce si dal před útočníka tělo a celou akci překazil.
26'
Slovan se pokusil o přihrávku na pravou stranu, kde byl v náběhu Rafael Ratão. Jenže míč byl nepřesný a zamířil jen mimo hrací plochu. Senica bude odehrávat od vlastní brány.
25'
Hostující tým je na polovině soupeře, kde znovu kombinuje. Senica se snaží míč získat zpátky, ale zatím je to marná snaha.
24'
Fanoušci Bratislavy odpálili první dýmovnice nebo světlice. Trávník zalívá dým, a tak toho není moc vidět.
23'
U postranní čáry byl postrčen domácí hráč, a tak Senica bude rozehrávat standardní situaci. Centr na zadní tyč poslal Lovro Cvek, balon se vrátil na druhou stranu, kde byl k vidění útočný faul.
21'
Hráči v červených dresech kombinují na útočné polovině, jenže další zbytečný nákop ji překazil. Slovan tak bude znovu rozehrávat od vlastní branky.
20'
Senica se míče znovu zmocnila a rychle ho přenesla za obranu. Ovšem nákop byl příliš dlouhý, a tak si ho znovu sebral bulharský gólman.
19'
Míč z kopaček domácích fotbalistů byl znovu nepřesný, a tak se do hry dostal Vasil Božikov. Jeho odkop mířil na polovinu soupeře, kde hrají hráči Slovanu.
18'
Centr letěl do nebezpečného místa, kde se nacházel Sofian El Moudane. Domácí hráč na balon jen těsně nedosáhl. Míč pak mířil na hranici vápna, odkud vystřelil nad branku Jakub Krč.
17'
Jeden z domácích hráčů se do míče opřel z velké dálky, ale pokus byl sražený vedle brány. Senica tak bude rozehrávat další roh.
15'
Bratislava rozehrála další rohový kop, který mířil do nebezpečného prostoru. Ovšem Senica se znovu ubránila a míč rychle poslala do bezpečných míst.
14'
Tentokrát se Slovan nacházel na útočné polovině, kde se faulu dopustil Tenton Yenne. Hostující celek rychle rozehrál, do vápna se hnal Aleksandar Čavrić, jenž přihrál na hranici malého vápna. Jenže červená hráz poslala míč nad vlastní branku.
13'
Hra se přerušuje, jelikož na trávníku zůstal ležet někdo z hostů. Hlavní rozhodčí faul neviděl, přesto hru raději přerušil.
12'
Za šestnáctkou si dlouho míč rovnal Marin Ljubicić, jehož následné zakončení bylo zablokované. Míč vyletěl do vzduchu, odkud si ho stáhl Federico Taborda.
11'
Další míč mířil na pravou stranu šestnáctky, kde se v náběhu nacházel Frank Castaňeda. Jeho pokus letěl těsně nad zemí, ovšem mezi tři tyče neprošel. Měl se kopat roh, jenže sudí je jiného názoru.
10'
Hráči v červených dresech získali balon a následně ho za obranu poslal Tomáš Košút. Za jeho nákopem běžel Sadam Sulley, jenž se přes soupeře nedostal.
9'
Bratislava znovu získala míč, ale po autovém vhazování se vrací na vlastní polovinu. Uvidíme tak další postupný útok Slovanu.
8'
Troufnu si říct, že Senice je aktivnější, ale jeden útok znamenal inkasovanou branku. Domácí se znovu nacházeli v útoku, ovšem Tenton Yenne si pomohl faulem.
6'
V další velké šanci se nacházel Rafael Ratão, který si naběhl za obranu. Ovšem míč měl daleko od nohy, a tak do něj jen píchl. Z branky vystartoval domácí brankář, jenž pokus zlikvidoval.
5'
Hostující celek z prvního útoku dává branku. Za šestnáctkou i balon vzal NONO, jehož pokus letěl k levé tyči. Federico Taborda se za pokusem mohl jen ohlédnout.
4'
Senica dnes nastoupila do utkání v červených dresech, naopak Slovan se oblékl do světle modrých dresů. Jsou to právě hosté, kteří se nacházejí u míče.
3'
Centr od praporku letěl na první tyč, kde se nacházel Sadam Sulley. Jeho hlavička byla nepřesná, a tak se bude odkopávat jen od branky Slovanu.
2'
Slovan Bratislava dnes nechal odpočívat některé hráče, jelikož je potřebuje k bojům o pohárovou Evropu. Vraťme se se na trávník, kde Mihovil Klapan vysunul do šestnáctky Sadama Sulleye. Senica bude rozehrávat roh.
1'
Hlavní rozhodčí zahájil dnešní utkání, první se balonu chopili domácí. O dlouhý nákop se pokusil Tomáš Košút, ale jeho spoluhráč o balon přišel.
1'

FK Senica: Taborda – Krč, Košút, Dias (C), Otrísal – Klapan, Cvek – Yenne, El Moudane, Castaňeda – Sulley.
Náhradníci: Vorel – Addo, Didiba, Baumgartner, Totka, Ramirez.

ŠK Slovan Bratislava: Greif – De Marco, Božikov (C), Abena, Apau – Dražić, Rabiu, Ljubicić, Ratão – Nono, Čavrić.
Náhradníci: Šulla – de Kamps, Moha, Strelec, Medvěděv, Daniel, Holman.

Rozhodčí: Glova.
Při pohledu na tabulku zjistíme, že Senica se nachází na pátém místě tabulky, když získala tři body. Domácí mužstvo nejprve v prvním kole porazilo Trenčín (3:1) a následně prohrálo, když nestačilo na Sereď (1:2). Ještě lépe je na tom tým z Bratislavy, jenž v lize zatím neprohrál, a tak se nachází na třetím místě. Slovan navíc bojuje v předkolech evropských poháru, aktuálně se snaží dostat do Evropské ligy, Vraťme se ale ke slovenské lize, v níž hostující mužstvo přehrálo Pohronie (3:1) a Michalovice 3:0).

V loňské sezóně se oba kluby utkaly dvakrát, První duel se odehrál v Bratislavě, kde se urodila remíza. Ovšem následnou odvetu těsně zvládl Slovan.
Vítám všechny fanoušky fotbalu u slovenské Fortuna ligy, v níž se představí FK Senica a ŠK Slovan Bratislava. Hostující mužstvo patří opět k favoritům celé soutěže, ovšem musí papírové předpoklady potvrdit.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.