Fortuna liga Slovensko - 9. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Trenčín : Bratislava - 22. září 2019   18:00

Trenčín
Trenčín
37' Roguljić  • 46' van Kessel
2:4
(1:2)
Bratislava
Bratislava
24' Šporar   • 29' Strelec   • 56' Strelec   • 74' Šporar
Trenčín
Šemrinec – Ligeon, Šulek, Kleščík (C) (72. Comvalius), Keston – Zubairu, Koolwijk, Roguljić – Bukari, Čataković (81. Depetris), van Kessel.
Chudý – Skovajsa, Comvalius, Slávik, Križan, Corryn, Depetris.
Peter Kráľovič – Branislav Hancko, Peter Kováč
Stadion pod Dubňom, Žilina
Bratislava
Greif – Apau (26. Medveděv), Bajrić, Božikov (C), Suchockij – Ljubicić, de Kamps – Strelec, Nono (76. Daniel), Moha – Šporar.
Šulla – Rabiu, Dražić, Medveděv, Daniel, Holman, De Marco.

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost.
Držení míče: 55 % : 45 %.
Střely na branku: 13:6. Střely mimo: 7:1. Rohy: 6:3. Ofsajdy: 8:1. Fauly: 20:11.
Je konec. Slovan Bratislava vyhrál na půdě Trenčína 4:2.
Ve 24. minutě poslal hosty do vedení jejich nejlepší střelec Šporar. O pět minut později zvýšil náskok Slovanu na dva góly Strelec. Posléze ale už to byl pouze Trenčín, který se dostával do šancí a ve 37. minutě snížil Roguljić.
Do druhé půle domácí vstoupili naprosto skvěle, jelikož ve 46. minutě srovnal van Kessel. V 56. minutě ale přidal druhou branku Strelec a v 74. minutě pojistil výhru Slovanu Šporar.
90+2'
90+1'
Domácí se nedostali k centru z pravé strany, ale Trenčín zůstává u balónu.
90'
Rozhodčí nastavuje dvě minuty navíc.
90'
Rharsalla Moha se procpal do vápna domácího mužstva z levé strany, ale nakonec přišel o balón.
89'
Utkání už je prakticky rozhodnuté. Slovan skvěle brání ve svém vápně a Trenčín se momentálně nemůže dostat do nějaké šance, či ke střele.
87'
Trenčín sice získal míč na své kopačky, ale opět to není nic nebezpečného směrem dopředu.
85'
Nyní přišel jen faul ze strany Trenčína ve středu hrací plochy a u balónu tak je Slovan Bratislava.
83'
Comvalius poslal centr do vápna, kde měl domácí hráč zahrát rukou, ovšem sudí nechal hru pokračovat.
81'
Střídání v týmu AS Trenčín: ze hřiště odchází Hamza Čataković, přichází David Depetris.
80'
Zbývá nám posledních deset minut základní hrací doby.
79'
Domácí se dál snaží něco vymyslet, ale momentálně to není nic zajímavého.
77'
Centr domácího hráče z pravé strany pouze proletěl vápnem na druhou stranu.
76'
Střídání v týmu ŠK Slovan Bratislava: ze hřiště odchází Nono, přichází Erik Daniel.
74'
Slovan Bratislava právě vstřelil branku!
Hosté jdou do dvoubrankového vedení a jsou velice blízko k výhře v tomto zápase! Ante Roguljić se dostal do vápna, kde poslal míč pod sebe na volného ANDRAŽE ŠPORARA, který vypálil k levé tyči nahoru a přidal tak druhou trefu v tomto zápase..
73'
Trenčín je nadále v tlaku a míče ze stran létají do vápna, ovšem Slovan se zatím dobře brání.
72'
Střídání v týmu AS Trenčín: ze hřiště odchází Peter Kleščík, přichází Ivenzo Comvalius.
70'
Joeri de Kamps se nyní dopustil faulu ve středu hrací plochy a uviděl žlutou kartu.
68'
Hosté momentálně vůbec neví, kde jim hlava stojí a po centru z pravé strany se dostal do zakončení hlavou Hamza Čataković, ale ten přestřelil!
66'
Další velká příležitost domácích, ale ani zakončení Ryana Koolwijka nekončí gólem, neboť Greif předvedl další parádní zákrok!
65'
No a málem to bylo 3:3, když se po přihrávce Bukariho se dostal ke střele Hamza Čataković, ale jeho pokus skvělým zákrokem vyrazil gólman Greif!
63'
Hamza Čataković se snažil přihrávkou do vápna najít svého spoluhráče, ale nakonec z toho nebylo nic nebezpečného a Dominik Greif tak má odkop od své brány.
62'
Nyní autové vhazování získali domácí na polovině svého soupeře a budou se snažit něco vymyslet a především srovnat.
60'
Hodina hry je u svého konce a Slovan Bratislava vede nad Trenčínem v gólovém zápase 3:2.
58'
Pokus domácího hráč z větší dálky končí bezpečně v rukou gólmana Greifa.
56'
Hosté si berou vedení zpět na svou stranu! Po centru z rohového kopu se dostal do zakončení neobsazený DÁVID STRELEC a připisuje si druhou trefu v tomto zápase.
54'
Centr z pravé strany letěl na zadní tyč, kde se dostal do zakončení van Kessel, ale jeho pokus končí pouze na zákroku Greifa!
52'
Čataković rozjel další akci svého týmu, ale pomezní rozhodčí vše zastavil, protože zaznamenal ofsajd.
50'
Tentokrát to Slovan zkusil směrem dopředu po levé straně, ale tato akce byla neúspěšná a do protiútoku tak jde Trenčín.
48'
Opět se Trenčín snažil dostat k míči uvnitř vápna, ale nakonec z toho nebylo nic nebezpečného.
46'
Trenčín právě vstřelil branku!
Fantastický start domácích do druhé půle, jelikož hned na začátku srovnávají na 2:2! Po chybě hostů se k míči dostal Bukarí, jehož střelu sice vyrazil Greif, ale balón se odrazil na kopačku GINO VAN KESSELA, který už vstřelil gól.
Druhý poločas začne přibližně 19:01 .
První poločas je u svého konce a Slovan Bratislava vede v Trenčíně 2:1. Ve 24. minutě poslal hosty do vedení jejich nejlepší střelec Šporar. O pět minut později zvýšil náskok Slovanu na dva góly Strelec. Posléze ale už to byl pouze Trenčín, který se dostával do šancí a ve 37. minutě snížil Roguljić. Druhá polovina zápasu tak bude ještě velice napínavá.
45+1'
45'
Posléze se nakonec dostal ke střele Hamza Čataković, ale jeho pokus byl zblokován.
44'
Trenčín už postupuje směrem dopředu a to po pravé straně, kde ale byla vrátka zavřená.
43'
Hra je nyní přerušená, jelikož domácí hráč zůstal ležet na trávníku po jednom ze soubojů.
42'
Po následném centru se sice dostal do zakončení Peter Kleščík, ale jeho hlavička končí nad svatyní Slovanu Bratislava.
41'
Trenčín ke konci prvního poločasu je v tlaku, ale centr z pravé strany byl zblokován.
40'
Excelentní zákrok Dominika Greifa, který podržel svůj tým od druhé obdržené branky! Trenčín se vydal do protiútoku z levé strany a po přízemním centru zakončoval uvnitř vápna Osman Bukari, ale gólman Greif předvedl něco neskutečného!
38'
Domácí jsou hladoví po srovnání, ale následná střela končí jen vedle hostující brány.
37'
Tak to je fantastická rána a Trenčín snižuje na 1:2! Po centru z pravé strany se míč odrazil za hranici vápna, kde se do něj opřel ANTE ROGULJIĆ a na jeho pumelici k pravé tyči byl gólman Dominik Greif krátký.
35'
Rharsalla Moha se snažil dostat k balónu uvnitř šestnáctky soupeře, ale to se mu nepovedlo a Trenčín se tak nyní ubránil.
34'
Abdul Zubairu se dopustil nedovoleného zákroku, za který uviděl kartu žluté barvy.
32'
Hosté jsou momentálně jasně lepším týmem a nyní se snaží něco vymyslet středem hrací plochy.
30'
Půl hodina hry je u svého konce a Slovan Bratislava vede nad Trenčínem 2:0.
29'
A je to už 2:0 pro hosty! Jurij Medveděv vyslal do vápna Rharsalla Mohu, který skvělou patičkou uvolnil DÁVIDA STRELCE a jeho zakončení k tyči bylo bez chyby.
28'
Bohužel atmosféra na náhradním stadionu v Žilině je velice pochmurná a slyšet je pouze sektor hostů.
27'
Opět to Trenčín zkoušel směrem dopředu po pravé straně, ale tam nebylo místo a následně přišel jen faul domácích.
26'
Střídání v týmu ŠK Slovan Bratislava: ze hřiště odchází Mitch Apau, přichází Jurij Medveděv.
24'
Nakonec to jsou hosté, kteří otevírají brankový účet tohoto zápasu a jdou tak do vedení 1:0! ANDRAŽ ŠPORAR se dostal k míči a namířil si to rovnou mezi obránce, kteří na něj rychlostně neměli a tak nejlepší střelec Slovanu zakončil precizně k levé tyči.
23'
Trenčín zatím je směrem dopředu o něco aktivnějším týmem, ale nemůže vstřelit první branku tohoto zápasu.
21'
Osman Bukari rozjel další akce Trenčína, po které pálil zpoza vápna Ryan Koolwijk, ale jeho pokus končí jen vedle levé tyče.
19'
Byl to hlavně Mitch Apau, který byl ošetřován a za pomoci dvou doktorů je odveden mimo hrací plochu a jeho pokračování v zápase je otazníkem.
18'
Nyní je ale zápas na chvíli přerušen, jelikož dva hráči zůstali po souboji ležet na hrací ploše.
17'
Posléze přišla střela Gina van Kessela, která ale letěla jen doprostřed brány, kde byl připraven gólman Dominik Greif.
16'
Opět to byl Hamza Čataković, který se snažil něco vymyslet na hranici vápna, ale tam nebylo místo.
15'
Už už to vypadalo na velkou šanci Trenčína, když si Hamza Čataković zběhl za obranu, ale nakonec se ocitl pouze v ofsajdové pozici.
14'
Dávid Strelec se dostal po rohovém kopu Slovanu do zakončení hlavou, ale jeho pokus odvrátila obrana Trenčína na brankové čáře!
13'
Následný centr nebyl špatný, ale nakonec skončil jen bezpečně v moci brankáře Dominika Greifa.
12'
Hostující hráč se dopustil pouze nedovoleného zákroku na své polovině a Trenčín tak má k dispozici volný kop z pravé strany.
10'
To je škoda pro domácí, protože Osman Bukari se rozbíhal z pravé strany, ale nakonec se dopustil jen faulu.
9'
Nyní to pro změnu zkoušel po pravé straně Slovan a následně získal autové vhazování.
8'
Domácí se zkoušeli prodrat dopředu po levé straně, ale ani tentokrát z toho nic nebylo, protože se pískal faul, po kterém zůstal ležet na hrací ploše Roguljić.
7'
Martin Šulek měl problémy s míčem uvnitř svého vápna, ale obrana Trenčína nakonec dokázala vše vyřešit.
5'
Trenčín se sice dostal z levé strany až do vápna, ale tam se k balónu dostal pouze brankář Dominik Greif, který rychle odkopl míč.
4'
Posléze se sice hostující mužstvo dostalo blíž k bráně Trenčína, ale i nyní se to obešlo bez střeleckého pokusu.
3'
Slovan Bratislava drží balón na své polovině a pomalou kombinací se snaží něco vymyslet směrem dopředu.
2'
Nyní skončil balón jen v zámezí za domácí bránou a gólman Igor Šemrinec tak má odkop od své svatyně.
1'
Hosté se dostali k míči, ale nakonec z toho nebylo nic vážnějšího, jelikož se nedostali dopředu po pravé straně.
1'

AS Trenčín: Šemrinec – Ligeon, Šulek, Kleščík (C), Keston – Zubairu, Koolwijk, Roguljić – Bukari, Čataković, van Kessel.
Náhradníci: Chudý – Skovajsa, Comvalius, Slávik, Križan, Corryn, Depetris.

ŠK Slovan Bratislava: Greif – Apau, Bajrić, Božikov (C), Suchockij – Ljubicić, de Kamps – Strelec, Nono, Moha – Šporar.
Náhradníci: Šulla – Rabiu, Dražić, Medveděv, Daniel, Holman.

Rozhodčí: Peter Kráľovič – Branislav Hancko, Peter Kováč.
ŠK Slovan Bratislava:

Slovan Bratislava je aktuálně na 2. pozici s devatenácti body a skóre 22:7. Po prohře 2:5 v Dunajské Stredě přivítal před 14 933 diváky na svém hřišti Trnavu. Ve 20. minutě šli domácí do vedení po brance Sporara. Ve 47. minutě byl po druhé žluté kartě vyloučen hostující Mesik. Závěr zápasu byl vyhrocený, ale nakonec jej Slovan dokázal dostat pod kontrolu a v 90+2. minutě potvrdil výhru Bratislavy Drazic. Slovan tak vyhrál 2:0. Nejlepším střelcem je s pěti góly Sporar.
AS Trenčín:

Trenčín je momentálně na 6. místě s jedenácti body a skóre 14:12. V posledním zápase zavítal do Michalovic. Ovšem před 1 419 diváky byl už v 7. minutě vyloučen hostující hráč Kpekawa a v 15. minutě poslal domácí mužstvo do vedení Sidibe. Ve 32. minutě to bylo už 2:0, jelikož se trefil Turik. Snižující branky jsme se dočkali v 61. minutě, kterou dal van Kessel. Následně ale gól nepřišel a Trenčín si odvezl prohru 1:2. Nejlepším střelcem je se třemi góly Catakovič.
V 9. kole Slovenské Fortuna ligy se proti sobě utkají týmy AS Trenčín a ŠK Slovan Bratislava. Naposled se spolu tato mužstva utkala v prosinci minulého roku na půdě Myjavy, kde hrál Trenčín své domácí zápasy, ale 367 diváků vidělo jasnou výhru Slovanu Bratislava 3:0. Dnes se rovněž nebude bojovat v Trenčíne, kde se buduje nový stadion, nýbrž na Stadionu pod Dubňom v Žilině. Tento stadion nabídne kapacitu pro 11 258 diváků. Utkání bude řídit hlavní rozhodčí Peter Kralovic. Úvodní výkop je naplánován na 18:00.