Fortuna liga Slovensko - 16. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Bratislava : Trenčín - 5. prosince 2020   17:00

Bratislava
Bratislava
21' Holman  • 90+2' Holman
2:0
(1:0)
Trenčín
Trenčín
Bratislava
Greif – Pauschek, Abena, Bajrić, De Marco – Nono (64. Rabiu), de Kamps (C) – Daniel (81. Čavrić), Holman, Ratão – Strelec (64. Medved).
Šulla – Božikov, Medved, Lovat, Čavrić, Ožbolt, Rabiu.
Trenčín
Šemrinec – Slávik (74. Mazanovský), Križan, Šulek, Pirinen – Zubairu, El Mahdioui (C) – Ghali (70. Gaži), Kadák (84. Čataković), Tučný (84. Gajdoš) – Depetris (70. Ikoba).
Kukučka – Čataković, Gajdoš, Ikoba, Kapuadi, Mazanovský, Gaži.

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný večer!
Držení míče: 51 % : 49 %.
Střely na branku: 7:2. Střely mimo: 2:2. Rohy: 9:3. Ofsajdy: 2:3. Fauly: 21:26.
Rozhodčí ihned po druhé brance Slovanu Bratislava ukončil dnešní souboj. Domácí celek slaví další tři body a zůstává v čele slovenské ligy. Po dvaceti minutách se totiž z penalty dokázal prosadit Dávid Holman. Trenčín se v závěru první půle mohl dočkat vyrovnání, ale ve velké šanci selhal Ghali. Trenčín hrál sympaticky i po změně stran, ale na Greifa dnes recept nenašel. V nastavení pak přidal svou druhou branku Dávid Holman.
90+2'
90+2'
Slovan Bratislava právě vstřelil branku!
Slovan v nastavení potvrzuje své vítězství v dnešním střetnutí! Čavrič obešel soupeře, přihrál pod sebe a dobíhající DÁVID HOLMAN přidal svůj druhý gól!
90'
Ikoba dostal přihrávku na polovinu soupeře, jenže si nepohlídal své postavení a byl lapen v ofsajdu.
89'
Križan poslal nákop na polovinu domácího celku. Rabiu však odehrál míč mimo nebezpečný prostor.
87'
Čavrič se zachoval sportovně. Když viděl zraněného soupeře, zakopl míč do autu.
85'
Domácí celek zahrával rohový kop. Centrovaný míč znovu našel jen hlavu pozorného Artura Gajdoše.
84'
Střídání v týmu AS Trenčín: ze hřiště odchází Jakub Kadák, přichází Hamza Čataković.
Střídání v týmu AS Trenčín: ze hřiště odchází Adam Tučný, přichází Artur Gajdoš.
82'
Aschraf El Mahdioui sestřelil Rabio nebezpečným zákrokem a po zásahu do hlavy míří do sprch!
81'
Střídání v týmu ŠK Slovan Bratislava: ze hřiště odchází Erik Daniel, přichází Aleksandar Čavrić.
80'
Ikona si troufl na střelu z velké dálky, ale domácí brankář Dominik Greif neměl problémy.
79'
Medved dohnal přihrávku do volného prostoru, potáhl míč do šestnáctky, ale Mazanovský míč odehrál do bezpečí.
78'
Mazanovský si nepotykal se zpracováním a míč mu uskočil k hráčům domácího Slovanu.
77'
Ratao uspěl v souboji na polovině hrací plochy a včasným skluzem odehrál míč do zámezí.
76'
Greif zatím drží domácí celek ve vedení! Domácí brankář vyběhl ven z branky a vytáhl parádní zákrok.
75'
Kadák vyslal prudký centr na přední tyč, ale střídající Medved si splnil defenzivní povinnosti a míč odehrál.
74'
Střídání v týmu AS Trenčín: ze hřiště odchází Adrián Slávik, přichází Urban Mazanovský.
73'
Abena se dostal do zakončení v blízkosti velkého vápna, ale obránce jeho projektil srazil na roh.
72'
Slovan se usadil v blízkosti velkého vápna, jenže kombinace domácího celku skončila nepřesnou střelou.
71'
Slávik dohnal míč před pomezní čárou, jenže ve skluzu si přivodil nějaké zranění. Uvidíme, zda dnešní duel dohraje.
70'
Střídání v týmu AS Trenčín: ze hřiště odchází Abubakar Ghali, přichází Adam Gaži.
Střídání v týmu AS Trenčín: ze hřiště odchází David Depetris, přichází Eduvie Ikoba.
69'
Tučný se tlačil do pokutového území, jenže v souboji s Abenou si pomohl nedovoleným zákrokem.
67'
Holman našel přihrávkou do pokutového území sprintujícího Pauscheka, který zakončením z úhlu trefil pozorného brankáře.
65'
Střídající Medved se ihned dostal do zakončení, ale jeho hlavička mířila jen do prostoru, kde stál brankář.
64'
Střídání v týmu ŠK Slovan Bratislava: ze hřiště odchází Nono, přichází Ibrahim Rabiu.
Střídání v týmu ŠK Slovan Bratislava: ze hřiště odchází Dávid Strelec, přichází Žan Medved.
62'
Autor dosud jediné branky Holman odcentroval do pokutového území, ale jeho pobídku s přehledem odehrál Križan.
61'
Rafael Ratão se dral po levé straně do pokutového území, ale akci zastavil odmávaný ofsajd.
60'
Je za námi hodina hry a domácí Slovan si stále drží své těsné vedení. Trenčín však v posledních minutách kouše.
58'
Adrián Slávik odcentroval z pravé strany, nicméně jeho pobídka směřující do šestnáctky nenašla nikoho ze spoluhráčů.
57'
Po dalším přímém kopu zakončoval Tučný, který vyslal dalekonosnou střelu, ale pouze orazítkoval břevno!
56'
Hosté zahrávali přímý kop v blízkosti pokutového území, jenže centrovaný míč neoslovil nikoho z hráčů Trenčína.
54'
Domácí obrana zatím hraje po změně stran velmi pozorně a nepouští fotbalisty Trenčína do zakončení.
52'
Trenčín se po přerušení pokusil roztáhnout hru na pravou stranu, jenže následný centr skončil na hlavě obránce.
48'
Slovan vhazoval na polovině soupeře. Ratao se pokusil procedit přihrávku do pokutového území, ale obránci Trenčína byli proti.
47'
Domácí se pokusili přejít vpřed nákopem do pokutového území soupeře. Defenziva Trenčína si však veděla rady.
46'
Hosté obstarali výkop do druhého poločasu dnešního souboje. Trenčín se hnal vpřed, ale nákop si obrana Slovanu pohlídala.
46'
První poločas končí! Po úvodní pětačtyřicetiminutovce mohou být spokojenější fotbalisté domácího Slovanu, kteří drží těsné vedení. Po dvaceti minutách se totiž z penalty dokázal prosadit Dávid Holman. Trenčín se v závěru první půle mohl dočkat vyrovnání, ale ve velké šanci selhal Ghali. Do kabin se proto jde za stavu 1:0.
45'
44'
Slovan mohl krátce před přestávkou navýšit své vedení! Ratao střelou z hranice šestnáctky nechal vyniknout brankáře Trenčína!
43'
Slovan je tlakem Trenčína z posledních minut poněkud zaskočený. Hosté se dostávají do jedné střelecké pozice za druhou.
42'
Vernon De Marco vyslal nadýchaný centr do pokutového území, ale obrana hostující celku si opět dokázala poradit.
41'
Trenčín je v závěru prvního poločasu hodně nebezpečný! Kadák zakončoval z ostrého úhlu, ale nemířil mezi tři tyče!
40'
Na opačné straně to z ostrého úhlu zkoušel Abena, ale ani jeho pokus nepřekvapil hostujícího brankáře.
38'
Tučný vyslal nebezpečnou střílenou přihrávku před branku, kde se do zakončení dostal Abubakar Ghali, který byl šancí překvapen a nedokázal udeřit!
37'
Kadák si na polovině Slovanu pomohl nedovoleným zákrokem, což neuniklo zraku rozhodčího.
35'
Rafael Ratão se dostal do zakončení v blízkosti velkého vápna, jenže jeho projektil skvěle zablokoval jeden z obránců Trenčína.
33'
Slovan se znovu usadil na polovině soupeře a házenkářskou kombinací si hledá pozici pro zakončení.
32'
Nono přihrál pád na polovině Trenčína a dožadoval se odpískání faulu na svou osobu. Sudí místo toho nařídil vhazování pro hosty.
30'
Je za námi polovina dnešního souboje a zatím sledujeme bojovný duel. Domácí Slovan je zatím o něco aktivnější.
27'
Hostující celek mohl odpovědět! Po ztrátě Slovanu na polovině hřiště se do útoku hnal Kadák, jenže Greif fantastickým vyběhnutím šanci zneškodnil!
26'
Tučný vyslal nákop do pokutového území, jenže obrana domácího celku si věděla rady a uklidnila hru malou domů.
24'
Po následném rohovém kopu se do zakončení tlačil Joeri de Kamps, ale obrana Trenčína další těžkou situaci přestála.
23'
Právě Holman nyní předvedl fantastický individuální průnik, po kterém se dostal ke střele, jenže těsně minul zadní tyč!
21'
Domácí Slovan Bratislava se dostává do vedení! K exekuci pokutového kopu se postavil DÁVID HOLMAN a s přehledem uklidil míč k pravé tyči!
20'
Holman byl faulován v pokutovém území a domácí budou zahrávat penaltu!
19'
Bajrić si na vlastní polovině krásně pokryl míč, jenže nedokázal přesně rozehrát. Nakonec se stal obětí faulu.
18'
Holman spěchal za dlouhým nákopem na polovinu soupeře, jenže pobídka byla příliš prudká a proskákala do autu.
17'
Novo vymyslel oblouček za obranu soupeře, jenže tam se k míči nedostal nikdo z hráčů Slovanu Bratislava.
16'
Greif si dal pozor na vysoký centr z pravé strany a schoval míč do svých rukavic. Domácí brankář následně rozehrál na levou stranu.
13'
Trenčín zahrával rohový kop. Centrovaný míč přiletěl na přední tyč, ale pozorný Pauschek míč odehrál do bezpečí.
11'
Nono se ujal rozehrávky přímého kopu, jenže jeho pobídka mířila na Streleca, který si nepohlídal postavení. Ofsajd!
10'
Ghali si navedl míč na střed hrací plochy, dostal se do pokutového území, ale o míč jej skvělým skluzem obral Abena.
9'
Tučný uspěl v souboji na polovině hrací plochy a vybojoval pro Trenčín vhazování na polovině Slovanu.
8'
Aschraf El Mahdioui se ujal rozehrávky přímého kopu na polovině soupeře, ale trefil jen jednoho z domácích hráčů ve zdi.
7'
Až nyní se Trenčín poprvé v utkání dostal do útoku. Slávik si na pravém křídle nepotykal se zpracováním a míč získal Slovan.
5'
Slovan zahrával další rohový kop. Domácí fotbalisté se do zakončení nedostali ani v tomto případě.
4'
Igor Šemrinec neměl moc času na odkop míče z velkého vápna. Hostující brankář míč poslal na polovinu soupeře, kde jej ale získali hráči Slovanu.
3'
Slovan zůstává usazený na polovině hostujícího celku a postupnou kombinací si hledá cestičku do zakončení.
2'
Domácí si vybojovali rohový kop, jenže s nepovedeným centrem od rohového praporku si obrana hostujícího Trenčína poradila.
1'
Domácí Slovan obstaral výkop do prvního poločasu dnešního souboje a ihned se tlačí do útoku. Lídr slovenské ligy bude chtít hrát aktivně.
1'

ŠK Slovan Bratislava: Greif – Pauschek, Abena, Bajrić, De Marco – Nono, de Kamps – Daniel, Holman, Ratão – Strelec.
Náhradníci: Šulla – Božikov, Medved, Lovat, Čavrić, Ožbolt, Rabiu.

AS Trenčín: Šemrinec – Slávik, Križan, Šulek, Pirinen – Zubairu, El Mahdioui – Ghali, Kadák, Tučný – Depetris.
Náhradníci: Kukučka – Čataković, Gajdoš, Ikoba, Kapuadi, Mazanovský, Gaži..
Vzájemný zápas

Dnešní soupeři se utkali na konci srpna. Slovan zvítězil v Trenčíně 2:1.
ŠK Slovan Bratislava

Domácí Slovan jde do dnešního souboje v roli obrovského favorita. Slovan po patnácti duelech získal třicet pět bodů a zatím drží vedoucí pozici slovenské tabulky. Ve středu celku z hlavního města pomohla i Dunajská Streda, která prohrála na půdě Sereďe. Slovan v minulém kole zvítězil 3:0 v Senici.
AS Trenčín

Hostující Trenčín zatím neprožívá povedenou sezónu. Hosté v patnácti duelech získali čtrnáct bodů a zatím drží desátou příčku. Z poslední pozice ligové tabulky se Trenčín odpoutal až minulý víkend. V posledním kole totiž přehrál výsledkem 1:0 Sereď.
Dobrý den všem fanynkám a fanouškům fotbalu! Vítejte u sledování textového přenosu z utkání slovenské ligy mezi Slovanem Bratislava a Trenčínem. Výkop je stanoven na 17 hodin.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.