Fortuna liga Slovensko -  ONLINE PŘENOS -  ŠKF Sereď : Dunajská Streda - 2. prosince 2020   16:00

ŠKF Sereď
ŠKF Sereď
47' Morong
1:0
(0:0)
Dunajská Streda
ŠKF Sereď
Yakubu – Morong, Michalík, Ba, Mečiar (79. Slaninka) – Adekuoroye, Tatranský (70. Potoma) – Iván (79. Jureškin), Šumský (70. Beom-geun), Bušnja (90+6. Duranski) – Lačný.
Ayotunde – Slaninka, Jarovič, Jureškin, Duranski, Potoma, Beom-geun.
Ziemba – Kováč, Hrmo
Stadión VIONu, Zlaté Moravce.
Jedlička – Rodolfo, Müller, Beskorovajnyj (84. Sharani), Davis – Schäfer – Nebyla (62. Nicolaescu), A. Balić, Kalmár (C) – Divković (90+5. Andzouana), Ramírez.
Száraz – Malý, Sommer, Njie, Andzouana, Sharani, Nicolaescu.

Husarský kousek, díky poctivé hře a černé práci si připisují hráči ŠKF Sereď a zdolávají favorizovanou dunajskou stredu po trefě Moronga. DAC Dunajská Streda byla sice fotbalovější,a le ani jendou nedokázala dostat míč za záda brankáře Yakuba. Vítězství červenobílých lze označit za Pyrrhovo vítězství, jelikož přišli na sobotní duel minimálně o tři hráče – Lačného (ČK), Mečiar, Iván (oba zranění). Přeji hezký zbytek dne.
Držení míče: 31 % : 69 %.
Střely na branku: 3:6. Střely mimo: 1:1. Rohy: 1:7. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 37:14.
90+8'
90+8'
Útočný faul žlutomodrých.
90+8'
Michalík opět ukázal jak je výborný hlavičkář a odvrátil míč do bezpečí.
90+7'
Rohový kop pro DAC Dunajskou Stredu.
90+7'
Kalmár prodloužil míč, posléze zůstal sedět na hrací ploše, přihrávka Blackmana do pokutového území neprošla.
90+6'
Střídání v týmu ŠKF Sereď: ze hřiště odchází Denis Bušnja, přichází Filip Duranski.
90+6'
Koncovka Zsolta Kalmára spíše ohrozila ragbyovou branku než fotbalovou.
90+5'
Střídání v týmu FK DAC Dunajská Streda: ze hřiště odchází Marko Divković, přichází Yhoan Andzouana.
90+5'
Kalmárova střela končí opět pouze na obranném valu soupeře.
90+4'
Potoma nedokázal přejít v souboji jeden na jednoho vracejícího se Schäfera.
90+3'
Divkovič byl napálen míčem z kopačky Morronga.
90+3'
Michalík kraluje v pokutovém území Sereďi.
90+2'
Vzápětí Kalmára k zemi skolil korejský legionář Beom-geun.
90+2'
Divkovič napálil míč pouze do bránícího Moronga.
90+1'
Žlutou kartu dostává Adam Morong (ŠKF Sereď).
90+1'
Divkovič byl nedovoleně sestřelen bránícím Morongem.
90'
Rozhodčí nastaví 8 minut!
90'
Adekuoroye šel do čtyř protihráčů a dokázal na sebe získat nedovolený zásah na útočné polovině hřiště.
90'
Centr Kalmára končáí pouze u brankáře Matthewa Yakuba.
89'
Centr Potomy hledal v pokutovém území Jureškina, ale jako první byl u míče brankář Jedlička.
88'
Rozhodčí odpískal hru rukou Sharanimu, který se velmi rozčiluje, že prý on hrál ramenem.
87'
Schäfer v pokutovém území trefuje pouze dvojblok bránících hráčů.
86'
Eric Ramírez z otočky napálil míč přímo do pravé šibenice, ale famózní zásha předvedl brankář Yakubu – rohový kop!
84'
Střídání v týmu FK DAC Dunajská Streda: ze hřiště odchází Danylo Beskorovajnyj, přichází Zuberu Sharani.
83'
Centr Schäfera do pokutového území spoluhráče Ramíreze nenašel.
82'
Kalmár z velké dálky vyslal skákavou střelu, ta však brankáře Yakuba nedokázala zaskočit.
81'
Yakubu se pokusí hrát i nadále.
80'
Yakubu je i nadále ošetřován v pokutovém území.
79'
Žlutou kartu dostává Ion Nicolaescu (FK DAC Dunajská Streda).
79'
Yakubu byl tvrdě a nedovoleně dohrán Nicolaescem.
79'
Střídání v týmu ŠKF Sereď: ze hřiště odchází Martin Mečiar, přichází Martin Slaninka.
Střídání v týmu ŠKF Sereď: ze hřiště odchází Alex Iván, přichází Roko Jureškin.
78'
A oba hráči musí být nahrazeni kvůli zranění.
78'
Iván nedokázal přes veškerou snahu udržet míč na hřišti a navíc díky podklouznutí se střetl koleno na koleno s asistentem rozhodčího.
77'
A Mečiar je nakonec odnesen na nosítkách z hrací plochy.
76'
Razmírezevo střela byla zblokována a následně Nicolaescu sestřelil zblízka bránícího Mečiara, jenž se skolil na hřiště jak poražená kuželka.
75'
U levé postranní čáry byl nedovoleně dohrán Marko Divkovič.
74'
Müller zpackal kombinaci, ale měl štěstí, že Bušnja hru Sereďe velmi zbrzdil.
73'
Nepovedený centr z dálky končí pouze u brankáře Matthewa Yakuba.
72'
Centr Ivána zprava našel pouze připraveného brankáře Martina Jedličku.
70'
Střídání v týmu ŠKF Sereď: ze hřiště odchází Nicolas Šumský, přichází Bae Beom-geun.
Střídání v týmu ŠKF Sereď: ze hřiště odchází Filip Tatranský, přichází Denis Potoma.
69'
Červenou kartu dostává Miloš Lačný (ŠKF Sereď).
68'
Morong tvrdě dohrál kalmára aukázal mu co si o něm myslí. Následně nesmyslně přiběhl z poloviny Lačný a doslova sestřelil Kalmára.
67'
Kalmár nesportovně pokračoval ve hře, jelikož jeden z hráčů Sereďe dlouho ležel na hřišti.
66'
Žlutou kartu dostává Martin Mečiar (ŠKF Sereď).
66'
Mečiar zezadu podkopl šikovnějšího Marko Divkoviče.
65'
Stav faulů je i nadále více než jasný 28 ku 8.
65'
Balič rozehrál přímý kop pouze na své spoluhráče v defenzívě.
64'
Lačný šikovně sklepával míč na Ivána, jenže sudí mu tentokráte odpískal ofsajd.
63'
Obrana Sereďe dokázala odvrátiti do bezpečí individuální štrikování Schäfera.
62'
Střídání v týmu FK DAC Dunajská Streda: ze hřiště odchází Sebastián Nebyla, přichází Ion Nicolaescu.
62'
Miloš Lačný se provinil hrou rukou.
61'
Balič musel v nouzi zvolil zoufalý odkop pouze za polovinu hřiště.
60'
Müllerovu špatnou přihrávku skvěle vystihl jeden z bránících hráčů.
59'
Hosté logicky chystají střídání a na hřiště by měl přijít žolík Nicolaescu, který s etrefil v minulém utkání v Trnavě.
57'
Žlutou kartu dostává Cesar Rodolfo (FK DAC Dunajská Streda) za simulování.
56'
Blackman byl zastaven na hranici pravidle před pokutovým územím, načež se v pokutovém území skácel k zemi, pro co neměl žádné pochopení sudí Ziemba.
54'
Davis vyhrál osobní souboj a následně byl poslán k zemi velmi důrazným Alexem Ivánem.
53'
Lačný byl ve vzdušném souboji nedovoleně atakován bránícím Éricem Davisem.
51'
Žlutou kartu dostává Denis Bušnja (ŠKF Sereď).
Žlutou kartu dostává Zsolt Kalmár (FK DAC Dunajská Streda).
50'
Bušnja opět fauloval Kalmára a ten se po něm vztekle ohnal loktem. Sudí ukáže oboum kohoutům žlutou kartu, Bušnjovi za pátý ostrý zákrok v zápase, Kalmárovi za jeho následnou reakci.
49'
Po přímém kopu hlavičkoval Miloš Lačný a brankář Jedlička musel vytáhnout fantastický zákrok!
48'
Branka Moronga je v této ligové sezóně jeho první trefou.
48'
DAC má ještě hodně času na vyrovnání či otočení. Celek ŠKF Sereď z minima zatím vytěžila maximum.
47'
Tým ŠKF Sereď právě vstřelil branku! Alex Iván perfektně rozehrál rohový kop a hlavou ADAM MORONG umisťuje míč první střelou na brankou až za záda brankáře Jedličky – 1:0!
46'
Davis si pohlídla centr na vzdálenější tyč a odvratil balon hlavou na rohový kop.
46'
Šumský rozehrál míč ze středu hřiště na svého kolegu Lubomíra Michalíka.
46'

Fauly: 23:6
První poločas byl sice v režii DAC Dunajská Streda, ale žádná branka nepadla. Nejblíže k tomu byl Beskorovajnyj, který hlavičkoval do levé tyče. Druhý poločřas začne cca v 17:01 hodin.
45'
45'
Mečiar u sudího marně reklamuje faul na svou osobu.
44'
Djiby Ba zbytečně dohrál ramíreze, jelikož k míči měl nejblíže jeho kolega Michalík.
43'
A opět je to postupný útok do plné obrany ŠKF Sereď.
42'
Morong tvrdě a nedovoleně atakoval Érica Davisa.
41'
Po odvrácení rohového kopu nezvládl protiútok Bušnja jenž se s míčem dostal za postranní čáru.
41'
Centr Kalmára z přímého kopu odvrátil na rohový kop Djiby Ba.
40'
Ramírez byl zastaven nedovoleně před pokutovým územím.
39'
Ve středu hřiště se faulem provinil člen širšího kádru Maďarska András Schäfer.
38'
Yakubu svou parádičkou před svou brankou si pořádně zavařil, nakonec vše zvládl pomocí odkopu na polovinu hřiště.
37'
Dlouhý nákop končí pouze u brankáře Martina Jedličky.
36'
Kalmár sice vysunul za obranu Nebylu, jenže těsně před ním skvěle zasáhl míč obránce Mečiar. Hosté si nesmyslně dožadují pokutového kopu.
35'
Jeden z hráču DAC Dunajské Stredy se provinil hrou rukou v pokutovém území.
34'
Lačný se sice vrátil splnit své defenzivní úkoly, ale pouze za cenu faulu na Müllera.
33'
Další ukazatel, který ukazuje převahu hostujícího týmu a sice počet faulů 17 ku 5.
32'
Útočného faulu se dopustil Iván proti chytře pozičně bránícímu Davisovi.
31'
Držení míče je jasně na straně hostí v poměru 68% ku 32%.
30'
Na hrací ploše potřebuje ošetření obránce Mečiar.
29'
Blackman vysunul po prsavé straně hřiště Nebylu, ale jeho střela končí pouze v místech kde stál brankář Yakubu.
29'
A mozek hry DAC Dunajská Stredy Zsolt Kalmár byl nedovoleně dohrán Ivánem.
28'
V následném tlaku, nedokázal Kalmár v pokutovém území vystřelit.
27'
Po centru Kalmára z přímého kopu hlavou trefuje levou tyč Danylo Beskorovajnyj!
26'
Denus Bušnja tvrdě dohrál v souboji nic netušícího Andriju Baliče.
25'
Po dvacetipěti minutách hry je součet faulů dvanáct ku třem .
24'
Lačný byl sice rychlejší než Blackman, ale ocitl se v ofsajdovém postavení.
23'
Bušnja tvrdě dohrál soupeře z Dunajské Stredy v sooibním souboji
22'
DAC Dunajská Streda bude rozehrávat další roh.
21'
Rohový kop již nebyl tak dobře rozehrán, jenže brejk vedený Nicolasem šumským nevedl k úspěchu.
20'
A Zsolt Kalmár opravdu střelou k tyči vyzkoušel pozornost branáře Yakuba, který míč srazil na rohový kop!
19'
Kalmár má k dispúozici přímý kop z celkem slušné pozice.
18'
Miloš Lačný hokejově a ve velké rychlosti srovnal doslova se zemí Rodolfa Blackmana.
17'
Bušnja nejdříve držel za dres soupeře, následně ho podkopl. A Rodolfo Blackman to nese velmi podrážděně.
16'
Kalmár útočným faulem zbytečně tvrdě dohrál na hranici pokutového území brankáře Yakuba.
15'
Iván pod tlakem dvou protihráčů, musle nakonec odvrátiti míč na rohový kop pro DAC Dunajskou Stredu..
14'
Blackman zasekávačkou skvěle obehrál Mečiara, načež ho hráč Sereďe poslal nekompromisně na promrzlou zem.
13'
Již sedmý faul ŠKF Sereď, tentokráte na útočné polovině hřiště.
12'
A tento hráč zanedlouho opět fauluje a centr končí následně u připraveného brankáře Yakuba.
11'
Ramírez ve velmi tvrdém souboji byl zastaven Tidiane Djiby Ba.
10'
Centr Moronga končí i přes snahu teče Šumského až u brankáře Jedličky.
10'
Tatranský byl nekompromisně poslán k zemi v osobním souboji Nebylou.
9'
Další útočná snaha DAC Dunajské Stredy nebyl vůbec povedený.
8'
Kalmár byl u postranní čáry faulován Mečiarem jenž použil svůj loket, a obdržel od sudího pouze slovní domluvu.
7'
Z levé strany hřiště přiletěl velmi nebezpečný centr Bušnji do pokutového území, jenže Alex Iván svým zakončením nedokázal dostat míč do prostoru tří tyčí.
7'
Kombinace jsou velmi ztížené, jelikož se hraje na velmi promrzlém terénu.
6'
Denis Bušnja byl v souboji s Blackmanem více důrazný než by bylo zdrávo.
5'
Ramírez dle sudího nebyl faulován ve středu hřiště v tvrdém souboji.
4'
Přes Kalmára začíná akce DAC Dunajské Stredy, ten posléze posílá míč na levou stranu rozběhnutému Davisovi.
3'
Centr Divkoviče neprošel do pokutového území, následně míč do bezpečí uklidil Adam Morong.
2'
César Blackman přešel individuálně přes tři hráče, nakonec byl zastaven pouze faulem způsobeným Martinem Mečiarem.
1'
Brzký faul domácích, přímý kop bude zahrávat Zsolt Kalmár.
1'
ŠKF Sereď bude hrát v bíločervených dresech, DAC Dunajská Streda klasicky ve svých žlutomodrých dresech.

ŠKF Sereď: Yakubu – Morong, Michalík, Ba, Mečiar – Adekuoroye, Tatranský – Iván, Šumský, Bušnja – Lačný.
Náhradníci: Ayotunde – Slaninka, Jarovič, Jureškin, Duranski, Potoma, Beom-geun.

FK DAC Dunajská Streda: Jedlička – Rodolfo, Müller, Beskorovajnyj, Davis – Schäfer – Nebyla, A. Balić, Kalmár – Divković, Ramírez.
Náhradníci: Száraz – Malý, Sommer, Njie, Andzouana, Sharani, Nicolaescu.

Rozhodčí: Ziemba – Kováč, Hrmo.
Poslední utkání DAC Dunajská Streda:

Spartak Trnava – DAC Dunajská Streda 0:2 (0:0)

Branky: 56. Ramírez, 60. Nicolaescu

ŽK: 23. Vlasko, 56. Savvidis, 64. Pačinda – 9. Nebyla, 57. Ramírez, 90. Kružliak

DAC D. Streda: Jedlička – Rodolfo (90+2. Sommer), Müller, Kružliak, Davis – Nebyla (46. Nicolaescu), Schäfer, A. Balić (90+2. Njie) – Divković (85. Sharani), Kalmár, Ramírez (85. Andzouana).
Poslední utkáni ŠKF Sereď:

AS Trenčín – ŠKF Sereď 1:0 (1:0)

Branka: 35. Križan

ŽK: 56. Ghali, 66. Tučný (oba Trenčín)

Sereď: Yakubu – Morong, Michalík (C), Ba, Slaninka (82. Jarovič) – Adekuoroye, Duranski (46. Tatranský) – Iván (73. Jureškin), Potoma (73. Beom-geun), Bušnja (88. Mečiar) – Lačný.
DAC Dunajská Streda jako již poslední léta okupuje špičku slovenské ligy a prohání Slovan Bratislavu v souboji o zisk slovenského mistra. Momentální forma také hovoří pro tento celek ze dvou zápasů v Nitře 1:0 a Trnavě 2:0 DAC ukořistil plný počet bodů.
ŠKF Sereď se drží ve středu tabulky. Nicméně jeho forma je v poslední době velmi bídná z pěti zápasů dokázal vytěžit pouze dvě remízy 2:2 se Senicou a 0:0 s Ružomberkem.
V dohrávce 12. kole se utká ŠKF Sereď (8) s týmem ze špičky ligové tabulky a sice FK DAC Dunajskou Stredou (2). Favorit je v tomto duelu jasný, počítá se s výhrou DAC D. Stredy.