Fortuna liga Slovensko - 8. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Bratislava : Žilina - 19. září 2021   17:00

Bratislava
Bratislava
4' Nemčík(vl.)  • 32' Mráz
2:2
(2:2)
Žilina
Žilina
11' Bičachčjan   • 38' Bičachčjan
Bratislava
Šulla – Hrnčár, Križan, De Marco, Vojtko – de Kamps (C) (69. Agbo), Rabiu – Zmrhal (84. Čavrić), Da Silva (69. Kankava), Green – Mráz (68. Henty).
Chovan – Agbo, Kashia, Henty, Dražić, Kankava, Pauschek, Lichý, Čavrić.
Královič – Poláček, Štrbo
Tehelné pole, Bratislava
Žilina
Petráš – Rusnák, Minárik (C), Nemčík, Sluka – Gono, Fazlagić (79. Slebodník), Bičachčjan (88. Goljan) – Kaprálik, Jibril (77. Jambor), Ďuriš (77. Iľko).
Belko, Volešák – Javorček, Jambor, Iľko, Goljan, Slebodník, Kopas, Tandara.

Držení míče: 51 % : 49 %.
Střely na branku: 9:3. Střely mimo: 3:4. Rohy: 12:9. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 9:9.
Utkání končí remízou 2:2, ve druhém poločase již žádná branka nepadla a oba týmy tak berou z dnešního utkání po jednom bodu. Cenný bod pro tým Źiliny z hlavního města. Přeji hezký večer všem čtenářům onlajnů.
90+2'
90+1'
Hrnčár z velkého úhlu přestřelil branku soupeře.
90'
Rozhodčí nastaví 2 minuty!
89'
Ani Hrnčár se nedokázal individuálně prosadit.
88'
Henty se otočkou snažil dostat k co nejvýhodnější pozici pro střelu, skvělo ho ůozičně ubránil kapitán Žiliny Minárik.
88'
Střídání v týmu MŠK Žilina: ze hřiště odchází Vahan Bičachčjan, přichází Adam Goljan.
86'
Henty poslla míč napravo Hrnčárovi, toho ale včas zablokoval pozorný Sluka.
85'
Henty parádně hlavičkoval z blízkosti, nedokázal poslat míč za záda brankáře Petráše!
84'
Střídání v týmu ŠK Slovan Bratislava: ze hřiště odchází Jaromír Zmrhal, přichází Aleksandar Čavrić.
83'
Green místo nahrávky na zcela volného Zmrhala sobecky vystřelil a trefil pouze prvního, bránícího hráče.
82'
MŠK Žilina pozorně brání velmi dobrý výsledek.
81'
Tečována střela Bičachčjana končí pouze rohovým kopem.
79'
Střídání v týmu MŠK Žilina: ze hřiště odchází Enis Fazlagić, přichází Tibor Slebodník.
79'
Kankava se provinil faulem ve středu hřiště.
77'
Střídání v týmu MŠK Žilina: ze hřiště odchází Dávid Ďuriš, přichází Patrik Iľko.
Střídání v týmu MŠK Žilina: ze hřiště odchází Taofiq Jibril, přichází Timotej Jambor.
77'
Zmrhal našel pasem Ezekiela Hentyho, jenže ten se nacházel v ofsajdu.
75'
Pokus Agba s menšími obtížemi zachytil brankář Petráš.
73'
Hrnčár našel Zmrhala a ten dokázal pro Slovan Bratislavu rohový kop.
73'
Centr Greena byl odvrácen obranou soupeře.
72'
Rabiu sice dokázal přelobovat obranu Źiliny, ale jako první byl u míče Petráš.
71'
De Marco ztečoval přihrávku Rusnáka, Šulla však musel být na pozoru.
70'
Centr po rohovém kopu musel do bezpečí vyboxovat brankář Petráš.
69'
Střídání v týmu ŠK Slovan Bratislava: ze hřiště odchází Joeri de Kamps, přichází Uche Henry Agbo.
Střídání v týmu ŠK Slovan Bratislava: ze hřiště odchází Adler Da Silva, přichází Džaba Kankava.
68'
Střídání v týmu ŠK Slovan Bratislava: ze hřiště odchází Samuel Mráz, přichází Ezekiel Henty.
67'
Šulla vyboxoval centr po rohovém kopu, Fazlagič chtěl zakončovat, ale při koncovce se mu tam motal kapitán Minárik.
66'
Rabiu faulem zastavil pronikajícího Bičachčjana.
65'
Da Silva sice obešel Runsáka, ale velmi špatně zakončil mimo branku.
65'
Centr Greena srazil Ďuriš v pokutovém území míč pouze na rohový kop.
63'
Nemčík osolil tvrdým způsobem Da Silvu, který se jen ztěžka zvedal z trávníku.
61'
Žilina při rohovém kopu rozehrála signál, jenže Kaprálikovo zakončení z hranice pokutového území.
59'
Centr Ďuriše skončil pouze na bránícím Vojtkovi.
58'
Střelu da Silvy vyrazil před sebe brankář Petráš.
57'
Zmrhalův pas před brankou Žiliny nadělal pěkný zmatek, který vyřešel skluzem Sluka a poslla míč nad branku Žiliny.
55'
Rohový kop si zahrají i fotbalisté Slovanu Bratislava.
54'
Vojtko zabránil Kaprálikovi v průniku nicméně vybojoval pro Žilinu rohový kop.
52'
Ďuriš chtěl posunout míč na Kaprálika, ale ten se nacházel v ofsajdovém postavení.
51'
Šulla musal reagovat na Kaprálikovu střelu, ta nakonec končí pouze na boční síti.
49'
Rusnák pojal individuální akci jako slalom klička sem, klička tam, ale v nejlepším ho vyrušil Rabiu a bylo hned po slalomu.
46'
Dalekonosný pokus Mráze nemohl nijak překvapit připraveného Petráše.
46'
První poločas byl gólovou přestřelku, když Žilina dokázala na vedení Slovanu vždy adekvátně gólově zareagovat. Na výsledku 2:2 po prvním poločase se podíleli Nemčík (vlastní), Mráz – Bičachčjan 2x -.
45+1'
45'
Rozhodčí nastaví 1 minutu!
45'
Mráz mohl z dorážky vrátit Slovanu Bratislava vedení jenže hráč se zkušenostmi z italské Série a nebyl přesný!
44'
Zmrhal centrem hledal v pokutovém území Mráze, ten byl výborně bráněn Slukou.
42'
Zmrhal z rohu našle přesně Greena, jehož hlavičkový pokus končí pouze v rukavicích Petráše.
40'
Technický oblouček z dílny Rabiu nenašel spoluhráče, jelikož byl přeskočen bránícím hráčem Źiliny.
38'
Žilina právě vstřelila branku!
Bičachčjan se sice nejprbve dožadla od pískání faulu na svou osobu, nicméně výhoda od rozhodčína posllaa žilinu dopředu, do akce se zapojil i VAHAN BIČACHČJAN, který přihrávku od Ďuriše posílá rovnou do šibenice 2:2!
37'
Rabiu marně hledal spoluhráče Mráze, který byl hlídán lépe než slovenská prezidentka, stáli u něj až tři soupeřovi hráči.
35'
Míč se od Zmrhala odrazil pouze do míst, kde stál brankář Petráš.
34'
Da Silva hledal opět Zmrhala, míč byl sražen na rohový kop pro Slovan. Bratislavský klub však z něj účinně nezahrozil.
32'
Slovan Bratislava právě vstřelil branku!
Rabiu nákopem z vlastního pokutového území našel SAMUELA MRÁZE, který s e nejprve zbyvil zasekávačkou obránce Minárika a následně přesnou střelou k tyči vrací vedení Slovanu – 2:1!
31'
Mráz skvělým pasem mezi dv aobránce našel Greena, který byl však vychytán výborným Petrášem!
30'
Centr z rohu končí pouze u brankáře Petráše.
29'
V akci čtyři na čtyři to vzal Green čistě na sebe a vydoloval rohový kop pro Slovan Bratislava.
28'
Sluka vysouval Jibrila, ale ten míč na hrací ploše i přes svůj sprint již nezastihl.
26'
Hrnčár vyslal svým pasem Zmrhala pouze do ofsajodvého postavení.
25'
Přízemni střela Zmrhala minula prostor tří tyčí.
24'
Další pokus Sluky byl o poznání horší a končí kdesi na tribuně mezi diváky.
23'
Branislav Sluka v dalším útoku do otevřené obrany trefuje tyč domácí branky!
21'
Bičachčjan běžel do volného prostoru, ale nedokázal nahrát ani Jibrilovi, ani vystřelit, jelikož ho o míč sebral Hrnčár.
20'
I když centr Greena nebyl zrovna povedený, díky špatné spolupráci mezi Minárikem a brankářem Petrášem znamená rohový kop pro Slovan.
19'
Kaprálika velmi dobře uhlídal Vernon De Marco.
17'
Gono ve slibné situaci při své koncovce ztroskotal na výtečném zásahu brankáře Šulla!
16'
Kolmice Fazlagiče na Ďuriše měla oči, ale skvělým skluzem na poslední chvíli zasáhl obránce De Marco.
15'
Kombinace Slovanu Bratisla vázla více než hodně a tak je vítězem v tomto momentu brankář Petráš.
14'
Centr z rohu na zadní tyč vyškrábl rukou brankář Šulla, který při tom stihl zbourat svého obránce Vojtka.
13'
Zblokovaný centr Fazlagiče znamená rohový kop pro žilinské hráče.
11'
Autorem branky je VAHAN BIČACHČJAN, který se prosazuje trefou z pokutového kopu, ačkoliv brankář Šulla vystihl správně směr střely – 1:1!
9'
Nizozemský kapitán Slovanu Bratislava de Kamps zahrál ve vlastním pokutovém území rukou – pokutové území!
6'
Centr Bičachčjana našel Fazlagiče, jenže jeho střelecký pokus byl následně zblokován soupeřovou obranou.
4'
Autorem vlastní branky je TOMÁŠ NEMČÍK, který si sráží míč do své vlastní, žilinské branky – 1:0! Nemčík neodkopl nebezpečný cnetr, místo toho ho napálil do šibenice!
3'
Ďuriš pronikal v pokutovém území, jenže míč si dobře pohlídal brankář Slovanu Bratislava Šullo.
2'
Brankář Petráš byl u míče rychlejší než atakující Mráz.
1'
Jibril dobrým forčekingem získal alespoň autové vhazování pro Žilinu.
1'
Slovan Bratislava sice ztratil svou 100% v zápase s Dunajskou Stredou 1:1. Ale jako jediný slovenský zástupce bojuje v základní skupině EKL. V prvním utkání podlehl dánskému velikán z Kodaně 1:3 Takže si Slovan bude chtít spravit chuť v lize.
MŠK Źilina po vyřazení z EKL od Jablonce ztrácí dech. V posledních utkání proti Trnavě a Trenčínu uhrála pouze bod za remízu s prozatimním lídrem tabulky. Trenčín totiž zvítězil v Žilině 3:1.
V osmém kole se utká ŠK Slovan Bratislava (2) se svým sousedem v tabulce MŠK Žilinou (3). Slovan ztrácí bod na vedoucí Trnavu má však včetně tohoto utkání dva zápasy k dobru.