Fortuna liga Slovensko - 3. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Ružomberok : Bratislava - 22. září 2021   18:00

Ružomberok
Ružomberok
90' Regáli
1:0
(0:0)
Bratislava
Bratislava
Ružomberok
Krajčírik – Fabiš, Maslo (C), Mojžiš, Madleňák – Zsigmund, Kochan (66. Luterán) – Rymarenko, Kostadinov (89. Brenkus), Regáli – Gerec (81. Bobček).
Frühwald – Luterán, Bobček, Tancík, Múdry, Selecký, Brenkus, Ďungel, Luka.
Ziemba – Bednár, Štrbo
Štadión Pod Čebraťom, Ružomberok
944 diváků
Bratislava
Šulla – Pauschek (C), Kashia, De Marco, Vojtko (78. Rabiu) – Hrnčár (78. Dražić), Kankava, Agbo, Green (67. Zmrhal) – Henty (67. Mráz), Čavrić.
Chovan – Križan, de Kamps, Rabiu, Zmrhal, Dražić, Lichý, Da Silva, Mráz.

Ode mě je to pro dnešek vše! Loučím se s vámi a přeji vám hezký zbytek dnešního večera!
Držení míče: 40 % : 60 %.
Střely na branku: 2:3. Střely mimo: 6:3. Rohy: 6:6. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 16:21.
90+3'
90+2'
Žlutou kartu dostává Ivan Krajčírik (MFK Ružomberok).
90+1'
Ve druhém poločase nastavuje hlavní rozhodčí tři minuty.
90'
Ružomberok právě vstřelil branku!
Neskutečný závěr utkání! Domácí jdou do vedení! Autorem branky je MARTIN REGÁLI, který se trefuj po přihrávce Adama Brenkus a posílá Ružomberok těsně před koncem do vedení 1:0! Asistence: Brenkus.
90'
Ružomberok získal přímý kop.
89'
Střídání v týmu MFK Ružomberok: ze hřiště odchází Tihomir Kostadinov, přichází Adam Brenkus.
88'
Madleňák na pravé straně odzbrojil Čavrića, následně přihrál do běhu Regálimu, který byl faulován ve středu hřiště.
88'
Na opačné straně střílí Regáli těsně vedle bližší tyče!
87'
Dražica vystřelil z mírného úhlu, jeho střelu vyráží Krajčírik a míč následně odkopli obránci.
86'
Po přímém kopu hlavičkuje Maslo mimo bránu.
86'
Ružomberok získal přímý kop ze zajímavé pozice.
85'
Centr hostí kryje Krajčírik.
83'
Po rohovém kopu nastal velký závar před domácí bránou, první střelu hostů zblokoval obránce a domácí hráči následně zblokovali i střelu Zmrhala.
83'
Madleňák hlavou odvrátil centr hostů z levé strany na rohový kop.
81'
Kostadinov poslal míč na vzdálenější tyč, ale Šulla chytá jeho centr.
81'
Střídání v týmu MFK Ružomberok: ze hřiště odchází Štefan Gerec, přichází Tomáš Bobček.
80'
Regáliho přihrávku blokují hosté na rohový kop.
80'
Zmrhal se dostával do šance, ale v poslední chvíli ho pohotově odzbrojil Fabiš.
79'
Čavrić unikal po pravé straně, ale domácí obránce ho odstavil od míče.
78'
Střídání v týmu ŠK Slovan Bratislava: ze hřiště odchází Dávid Hrnčár, přichází Dejan Dražić.
78'
Střídání v týmu ŠK Slovan Bratislava: ze hřiště odchází Matúš Vojtko, přichází Ibrahim Rabiu.
77'
Čavrić vystřelil z úhlu a trefuje boční síť. Tohle byla velká šance na změnu skóre!
74'
Dnešní setkání sleduje 944 diváků.
72'
Na opačné stárne Fabiš odvrací Čavrićův centr z pravé strany. Následně se hosté dopustili útočného faulu.
71'
Gerec přihrál dozadu Luteránovi, ten zpoza šestnáctky vystřelil těsně nad břevno.
70'
Rohový kop rozehráli domácí nakrátko, hosté si vše pohlídali.
69'
Gerec táhl středem hřiště domácí útok, který i zakončil, ale obránce v poslední chvíli zblokoval jeho střelu na rohový kop.
68'
Rymarenko se ocitl v obrovské šanci, jenže z vnitřku velkého vápna trefuje do Šullu.
67'
Střídání v týmu ŠK Slovan Bratislava: ze hřiště odchází Ezekiel Henty, přichází Samuel Mráz.
67'
Střídání v týmu ŠK Slovan Bratislava: ze hřiště odchází Andre Green, přichází Jaromír Zmrhal.
66'
Střídání v týmu MFK Ružomberok: ze hřiště odchází Matej Kochan, přichází Oliver Luterán.
66'
Domácí volili přihrávku na Regáliho, který v šestnáctce ztrácí míč.
65'
Po centru Kostadinova přišlo několik zakončení domácích, to poslední bylo zblokované hráčem hostů na rohový kop.
63'
Centr z rohového kopu našel Kashi, který hlavičkuje těsně vedle.
63'
Henty sice neprošel přes Mojžíše, ale získal rohový kop pro Slovan.
62'
Po hodině hry vidíme na tabuli stále stav 0:0. Dočkáme se do konce poločasu přesné trefy nebo dnes uvidíme bezbrankový zápas?
59'
Kankava se snažil něco vymyslet na pravé straně, jenže se dopustil útočného faulu.
58'
Hrnčárův centr z pravé strany odvrací domácí defenziva.
57'
Ve středu pole bylo k vidění několik soubojů, které nepřidaly mnoho krásy do dnešního zápasu.
54'
Domácí zvolili sérii přihrávek a nakonec centr, který kryje Šulla.
53'
Žlutou kartu dostává Džaba Kankava (ŠK Slovan Bratislava).
53'
Liptáci po rohovém kopu utekli a střelu Kostadinova odvracejí hosté na rohový kop.
52'
Hosté získali rohový kop, který nyní dost zaskočil přítomné diváky, a hlavně domácí hráče.
49'
Po faulu ve středu hřiště se opět k míči dostanou domácí fotbalisté.
48'
Ružomberok se v úvodu druhého poločasu dostane k rohovému kopu.
46'
V prvním poločase jsme viděli šance na obou stranách, ale gól nepadl ,a tak je před druhým dějstvím vše otevřené.
45'
45'
Regáli se dostával do zajímavé šance, ale po souboji s domácí defenzivou se píská útočný faul, což se nelíbí domácím divákům.
45'
Madleňák táhl domácí útok a nakonec přihrál v šestnáctce Rymarenkovi, který okamžitě ve velké šanci vystřelil těsně vedle.
44'
Green unikal po levé straně, zastavuje ho ale ofsajdové postavení.
42'
Žlutou kartu dostává Ezekiel Henty (ŠK Slovan Bratislava).
41'
Domácí odvrátili centr hostů z přímého kopu.
40'
Žlutou kartu dostává Matej Kochan (MFK Ružomberok).
40'
Regáli přihrával z levého křídla před bránu. Jeho přihrávku zachytil obránce.
38'
Na opačné straně se ocitl v šanci Gerec, jenže zblízka, z mírného úhlu, pálil nad břevno.
37'
Green to zkoušel individuálně v domácí šestnáctce. Jeho první střelu ale blokoval Fabiš a druhou chytil Krajčírik.
34'
Hosté se však vpředu také provinili vůči pravidlům a ztrácejí míč.
33'
Další ofenzivní aktivita Ružomberka nyní končí útočným faulem.
32'
Rymarenko poslal centr od rohového praporku na bližší tyč, odkud míč odhlavičkoval fotbalista v modrém dresu.
31'
Rymarenko si při zahrávání této standardní situace vyměnil míč s Kochanem a pokračovala domácí akce. Ta nakonec končí rohový kopem Ružomberka.
30'
29'
Hosté poslali centr z pravé strany do ružomberského velkého vápna, ale ani ten neslavil úspěch.
27'
Hent poslal nebezpečnou přihrávku před domácí bránu, ale před dobíhajícími hráči hostí ho odvrací obránci.
26'
Po faulu ve středu hřiště se opět bude míč stěhovat na kopačky domácích hráčů.
24'
Ani rohový kop první velkou šanci nepřines, Slovan této šance nevyužil, u míče pokračují hráči Ružomberoka.
23'
Slovan se dostane k rozehrávce od rohového praporku.
21'
Hent pronikal domácím velkým vápnem a po souboji končí na trávníku. Hraje se dál.
20'
Liptáci si přihrávali na útočné polovině, ale hosté je nepustili na dostřel brány a stav utkání zůstává ve dvacáté minutě 0:0.
18'
Po faulu ve středu hřiště získávají míč domácí.
16'
Hosté zvolili přihrávku z rohu hřiště na Hrnčára, který chtěl poslat míč do šestnáctky, ten však blokuje Regáli.
15'
Hent se ocitl ve velké šanci, ale jeho střelu odvrátil obránce na rohový kop.
14'
Hosté poslali dlouhý centr do domácího velkého vápna, ten však zachycuje Fabiš a bez problémů ho posouvá Krajčírikovi.
12'
Po faulu ve středu hřiště bude mít míč Slovan.
11'
Čavrić se snažil o průnik středem hřiště, ale dva domácí bránicí hráči ho odstavili od míče.
11'
Hentyho střelu na bránu kryje Krajčírik, který neměl těžkou práci.
10'
Regáli se snažil proniknout do velkého vápna hostí, ale před ním ho odstavil Kashi.
9'
Rymarenko si naběhl na pravé straně na centr směřující k rohovému praporku, ale míč zachytil až těsně za čárou.
8'
Hostující se dostal k sérii přihrávek na vlastní polovině, kde zatím fotbalisté Slovanu s míčem zůstávají.
7'
Fabis zatáhl akci po pravé straně a přihrál k bližší tyči, kde stísněnost Gerec nedokázal v rychlosti usměrnit míč do brány. Následuje Sully odkop.
5'
Domácí kombinovali na vlastní polovině, ale nepovedl se jim přechod přes střed pole, a proto to hráči Ružomberoka zkusí znovu.
3'
Kankava to zkusil zpoza velkého vápna, ale mířil nepřesně.
1'
Antonín Panenka má v této chvíli za potlesku tribun čestný výkop.
Dnešní zápas navštívil Mistr Evropy z roku 1976 Antonín Panenka, který obdržel z rukou představitelů domácího klubu dres s číslem osm. Známý fotbalista si také přinesl dárek pro domácí a to dres Bohemians 1905.

MFK Ružomberok: Krajčírik – Fabiš, Maslo (C), Mojžiš, Madleňák – Zsigmund, Kochan – Rymarenko, Kostadinov, Regáli – Gerec.
Náhradníci: Frühwald – Luterán, Bobček, Tancík, Múdry, Selecký, Brenkus, Ďungel, Luka.

ŠK Slovan Bratislava: Šulla – Pauschek (C), Kashia, De Marco, Vojtko – Hrnčár, Kankava, Agbo, Green – Henty, Čavrić.
Náhradníci: Chovan – Križan, de Kamps, Rabiu, Zmrhal, Dražić, Lichý, Da Silva, Mráz.

Rozhodčí: Ziemba – Bednár, Štrbo.
ŠK Slovan Bratislava

Hosté ze Slovanu Bratislava minulý víkend odehráli domácí duel se Žilinou. Ve 4. minutě je poslal do vedení vlastní gól Tomáše Nemčíka. O sedm minut později Vahan Bichakhchyan vyrovnal z pokutového kopu. V 33. minutě přiklonil misky vah opět na stranu úřadujícího mistra Samuel Mráz, ale i tentokrát se Šošoni postarali o rychlou odpověď, když Vahan Bichakhchyan svým druhým přesným zásahem v utkání vyrovnal na 2:2 . V dalším průběhu zápasu se už skóre nezměnilo a utkání skončilo dělbou bodů.

Slovan Bratislava dosud získal 17 bodů a v tabulce mu patří průběžné první místo. Stejný počet bodů vybojovala i druhá Trnava. Slovan má však k dobru aktuální dohrávku třetího kola Fortuna ligy s Ružomberkem.
MFK Ružomberok

Domácí Ružomberok v uplynulém kole přivítal na svém stadionu Dunajskou Středu. Úvod setkání vyšlo lépe hostům, v 13. minutě otevřel skóre Yhoan Andzouana. Liptáci si následně vypracovali několik šancí na vyrovnání. Žádnou však nevyužili, za což je v 64. minutě potrestal gólem Didier lamka Zé. Po třech minutách Ján Maslo snížil, ale vyrovnat se domácím nepodařilo, a tak si s mužstvem ze Žitného ostrova připsali první prohru v aktuálním ročníku 1:2 .

Ružomberok má na svém kontě osm bodů a nachází se na osmé pozici. Stejný počet bodů dosud vybojovala i devátá Sereď a před sedmými Michalovci mají Liptáci dvoubodový náskok. Podobně jako u Slovanu lze zmínit, že ostatní týmy dosud odehráli o zápas více.