KOMPLETNÍ SESTŘIH: Baník Ostrava - Mladá Boleslav 1:0

Baník Ostrava po výprasku v Liberci dokázal na domácí půdě porazit Mladou Boleslav 1:0 po brance Šichora a připisuje si tak 3 body do tabulky Syynot ligy.
90+3
90+3
Žlutou kartu obdržel za zdržování hry brankař Jiří Pavlenka.
90+2
Do pokutového území šel i brankař Hruška, ale Pavlenka dokázal míč vyrazit do bezpečí.
90+1
Ondřej Sukup fauloval Wágnera a vysloužil si od rozhodčího žlutou kartu.
90
Rozhodčí nastavuje 2 minuty nad rámec.
90
Pro dlouhý míč si vyskočil Pavlenka a byl ještě faulován Magerou.
89
Mladá Boleslav bude rozehrávat přímý kop.
88
Dyjan De Azevedo šel sám od půlky na brankaře Hrušku, snažil se míč poslat kolem něj, ale netrefil bránu.
88
Výkop brankaře Pavlenky skončil v zámezí.
87
Baník je zalezlý na vlastní polovině a braní jednogólový náskok.
86
Sukup zákrokem na poslední chvílí odebral míč Vukadinovičovi a uklidnil situaci.
85
Na druhé straně fauloval Šašinka, který si pomohl v souboji rukama.
84
Magera v dalším vzdušném souboji fauloval a Stronati je otřesen po ráně do obličeje.
83
Vukadinovič centroval do pokutového území, tam ale zatím úspěšně vládne brankař Pavlenka.
82
Šašinka ihned ve hře, ale nedokázal obejít Bořila.
81
Další střídání na straně Ostravy, odchází Joel Lindpere a na jeho místo nastupuje střelec z Juniorského týmu Ostravy Jakub Šašinka.
80
Kaša byl faulován na pravé straně a Ostrava bude rozehrávat přímý kop.
79
De Azevedo nedokázal obejit obránce a míč má v náruči Hruška.
79
Holzer v souboji jeden na dva ztratil míč a Mladá Boleslav může opět do útoku.
78
De Azevedo se z otočky pokusil ohrozit branku, ale brankař Hruška byl jistý.
77
Další posílení útoku ze strany trenéra Jarolíma, místo Ondřeje Zahustela nastupuje do hry Tomáš Wágner.
76
Mladá Boleslav opět kombinuje na vlastní polovině.
75
Kukec na pravé straně obešel dva protihráče a poté upadl po kontaktu s jedním z nich v pokutovém území, ale rozhodčí ukazuje hrajte dál.
74
Kukec byl faulován Rosou a rozhodčí ukazuje přímý kop pro Ostravu.
73
Sukup fauloval Megeru a Mladá Boleslav je u míče.
72
Kaša si zkušeně pohlídal míč před Ďurišem a Baník bude kopat od brány.
71
Žlutou kartu obdržel Milijan Vukadinovič za faul na Baránka.
70
Ďuriš je ošetřován za lajnou a hraje se dál.
69
Hra je přerušena kvůli ošetření Michala Ďuriše.
69
Autor zatím jediné branky utkání Marek Šichor střídá a místo něj přichází na hřiště Filip Kaša.
67
Baránek byl faulován Magerou a Baník bude rozehrávat.
66
Mladá Boleslav kombinuje na vlastní polovině.
65
Vypadá to že Šichor je v pořádku a ve tvrdém souboji fauloval Rosu.
64
Šichor skluzem zastavil rozehrávku soupeře, ale sám si přitom ublížil.
63
Davor Kukec fauloval Antonína Rosu a Mladá Boleslav má možnost přímého kopu z levé strany.
62
Ďuriš fauloval uprostřed hřiště Baránka a měl by si na podobné zákroky dávat pozor vzhledem k jeho žluté kartě.
61
První střídání v mužstvu domácích, odchází Vojtěch Štěpán a na jeho místo nastupuje Daniel Holzer.
60
Stronati vyskočil na Mageru a fauloval ho.
Dnešní utkání sleduje 3803 diváků.
59
Z dálky se odhodlal ke střele Antonín Rosa, ale jeho střela nemohla ohrozit branku Pavlenky.
59
Sukup zazmatkoval a ve skluzu poslal míč do zámezí.
58
Vojtěch Štěpán prohrál souboj s Bořilem a Mladá Boleslav bude odkopávat od brány.
57
Davor Kukec vložil do stříleného centru patu, ale jeho pokus neměl šanci na úspěch.
56
Tečovaná střela Frydrycha znamená rohový kop pro Baník.
55
Žlutou kartu obdržel Antonín Rosa z Mladé Boleslavi.
55
Mladá Boleslav začíná být nebezpečná, tentokrát její útok na poslední chvílí zastavil Frydrych razantním odkopem na tribunu.
54
Michal Frydrych fauloval Vukadinoviče a vysloužil si žlutou kartu.
53
Mladá Boleslav rozjíždí svůj útok až od brankaře Hrušky.
52
Ofsajdové postavení Šichora zastavilo možnost Ostravy.
52
Magera opět fauloval ve vzdušném souboji, tentokrát to odnesl Greguš.
51
Magera fauloval v hlavičkovém souboji Sukupa a ten zůstal ležet na zemi a hra je přerušena.
50
Stronati obětavým zákrokem poslal míč hlavou do náruče brankaře Pavlenky.
49
Davor Kukec byl faulován Rosou a rozehrávat bude Baník.
48
Lindpere byl faulován, ale Baník dostal výhodu, kterou nedokázal zužitkovat De Azevedo.
47
Pavlenka přihrál na krátko Stronatimu, ten ale nedokázal uvolnit Štěpána.
46
Magera se ihned pokusil o střelu, ale jeho přízemní pokus šel mimo bránu.
46
Mladá Boleslav střídá a do druhého poločasu pošle dva nové hráče, Jana Šislera nahradil Kukáš Magera a Michala Smejkala vystřídal Hůlka Lukáš.
46
46
Hlavní rozhodčí ukončil první poločas bez jedné nastavené minuty. Ostrava vede 1:0 po brance Marka Šichora, vedení je zasloužené ve hře dopředu jsou domácí jednoznačně nebezpečnější. Mladá Boleslav si v prvním poločase nedokázala vypracovat žádnou vyloženou šanci, na rozdíl od Ostravy, který mohl několikrát navýšit své vedení.

Druhý poločas začne zhruba v 18:02.
45
45
Pavlenka si zkušeně počkal na nepřesnou přihrávku a rozehrál postupný útok svého týmu.
44
Po hlavičce Kukece budou hosté vhazovat na vlastní polovině.
43
Rosa na pravé straně zastavil skluzem Frydrycha.
43
První žlutou kartu po faulu na Stronatiho uviděl Michal Ďuriš.
42
Mladá Boleslav ale nemůže projít přes dobře organizovanou obranu Baníku a tak jsou znovu u míče domácí.
41
Baránek hledal na pravé straně Frydrycha, ten ale na dlouhý míč nedosáhl.
40
Rosův centr do šestnáctky Baníku s přehledem zastavil brankař Pavlenka.
39
První pokus šel do zdi, ale odražený míč se dostal ke Gregušovi a ten dělovkou vyprášil rukavice Hrušky, který ukázal skvělý zákrok a zachránil svůj tým od inkasování druhé branky.
39
K míči se staví trojice hráčů – Štěpán, Greguš a Kukec.
38
Frydrych byl faulován těsně před pokutovým územím a Baník Ostrava má zajímavou příležitost.
37
Šichor šlapákem dojel brankaře Hrušku a rozhodčí Orel odpískal faul.
36
Davor Kukec po souboji s obráncem šel k zemi v pokutovém území, ale rozhodčí ukazuje hrajte dál.
35
Šisler fauloval Sukupa a Ostrava bude rozehrávat na vlastní polovině.
34
Rosa se výborně zorientoval a hlavou poslal míč do náruče brankaři Hruškovi.
34
Bořil se přes Sukupa nedokázal dostat a Pavlenka bude rozehrávat od branky.
33
Davor Kukec byl v ofsajdu a tak šance Baníku končí.
32
Po zablokovaném centru Šichora následuje rohový kop pro Ostravu.
32
Joel Lindpere první ztratil míč, ale poté se výborně vrátil a skluzem vybojoval odkop od brány Pavlenky.
31
Autové vhazování pro Mladou Boleslav uprostřed hřiště.
30
Opět v akci Vojtěch Štěpán, tentokrát už se ke střele po rychlé akci Ostravy dostal, ale jeho pokus vyrazil brankař Hruška.
29
Vojtěch Štěpán si pohrál snad s celou obranou soupeře, v tu nejdůležitější chvílí ale zklamal a nedokázal odcentrovat ani vystřelit.
28
Marek Šichor mohl po centru Kukece přidat druhou branku, ale jeho pokus byl zablokován a Ostrava bude kopat roh.
27
Míč z kopačky brankaře Pavlenky šel pouze do zámezí.
26
Mladá Boleslav po inkasované brance začala více útočit a Baník už nemá taková lehký přechod do útoku jako na začátku.
25
Míč mířil do klubka hráčů v malém vápně a jeden z útočníku Mladé Boleslavi zakončoval hlavou, brankař Pavlenka ale výborně zasáhl.
24
Baránek míč hlavou prodloužil na rohový kop pro soupeře.
24
Hosté budou rozehrávat přímý kop ze zajímavé vzdálenost na centr.
23
Šichor fauloval uprostřed hřiště Tavarase a Mladá Boleslav zůstane u míče.
22
Pavlenka měl problémy se stříleným centrem, ale nakonec si poradil.
22
Šichor zblokoval střelu Rosy a následuje další roh pro Mladou Boleslav.
21
Po zásahu Baránka budou hosté znovu rozehrávat rohový kop.
20
Mladá Boleslav bude kopat rohový kop.
19
Baník právě vstřelil branku!
Nedáš – Dostaneš. Tohle pravidlo zafungovalo, za obranu se výborně dostal po přihrávce od Joela Lindpereho MAREK ŠICHOR a s přehledem poslal míč do sítě kolem brankaře Hrušky.
18
Velkou šanci měli hosté po chybě De Azeveda, ale Vukadinovič nedokázal překonat brankaře Pavlenku.
17
Sukup se odvážil ke střele z první, ale jeho pokus šel mimo bránu Hrušky.
16
Hra je přerušena, protože je po zásahu míčem otřesený Jan Šisler.
15
Joel Lindpere dostal výborný míč za obranu od Sukupa, ale nedokázal to zužitkovat.
14
Špatný míč z kopačky Frydrycha, znamená odkop od brány Hrušky.
13
Vojtěch Štěpán už byl za obranou soupeře, ale na poslední chvílí byl dostižen obránci a Ostrava bude jen vhazovat.
13
Štěpán podle rozhodčího fauloval soupeře a tak bude rozehrávat Mladá Boleslav.
12
Ofsajdové postavení dvou útočících hráčů zastavilo útok Ostravy.
11
Vojtěch Štěpán byl pobídnut dlouhým míčem od Frydrycha, dřív u nákopu byl ale brankař Hruška.
10
Do protiútoku se chtěl vydat Vukadinovič, ale toho razantním skluzem zastavil Sukup. Mladá Boleslav má výhodu autového vhazování.
10
Ostrava bude po rychlé akci kopat rohový kop.
9
Sukup si v souboji o míč pomohl rukama a rozhodčí Orel zapískal faul.
8
Davor Kukec byl v ofsajdovém postavení a tak se nemůže útok Ostravy dál vyvíjet.
7
Stronati v souboji tělo na tělo zbořil útočníka Ďuriše.
6
První zajímavá šance utkání, na pravé straně se uvolnil De Azevedo a snažil se nalézt na zadní tyči Štěpána, centr ale zachytil brankař Hruška.
6
Šichor v obležení soupeřů vybojoval aut pro Ostravu.
5
Šichor fauloval uprostřed hřiště a Mladá Boleslav bude rozehrávat.
4
Vidíme hodně nepřesnosti na obou stranách, teď musel Stronati nakopnout míč a tak jej odevzdal soupeři.
3
Baník bude vhazovat na vlastní polovině.
2
Vukadinovič se rozhodl centrovat z levé strany, ale míč mu sjel po kopačce a následuje odkop od brány.
2
Křižný míč od Stronatiho na Kukece neprošel, ale myšlenka to byla dobrá.
1
Ďurišovi odskočil míč a následuje další aut pro Ostravu.
1
Baník ihned získal míč a bude vhazovat uprostřed hřiště.
1
O úvodní výkop se postarali hosté z Mladé Boleslavi.
1
-3
Obě mužstva nastupují na hrací plochu.

FC Baník Ostrava: Pavlenka – Baránek, Sukup, Frydrych, Stronati – Štěpán, Šichor, Kukec, Greguš (C), Lindpere – de Azevedo.
Náhradníci: Šrom – Kaša, Byrtus, Holzer, Matěj, Petrus, Šašinka

FK Mladá Boleslav: Hruška – Navrátil, Bořil, Rosa, Smejkal – Zahustel, Šisler, M. Vukadinovič, Ščuk (C), Tavares – Ďuriš.
Náhradníci: Miller – Pajer, Kysela, Hůlka, Bartl, Wágner, Magera..
Mladá Boleslav je v dobré formě, hraje útočný fotbal, který lahodí oku fanouška, v posledním ligovém kole před reprezentační přestávkou dokázali Mladoboleslavští na vlastním hřišti přehrát Slavii Praha a vyhráli 2:1, když se trefil Ščuk a Navrátil.

V Poháru České pošty se Mladé Boleslavi také daří, když dokázali vyhrát v těžkém boji na hřišti ve Štěchovicích, když se o jedinou branku postaral v prvním poločase Magera z penalty. Mladá Boleslav sazí na zkušenostech smíšenou s mladými a talentovanými hráči, jedním z tahounu mužstva se stal Jasmín Ščuk, ,který hraje výborně a navíc ke svým výkonům přidává i branky.

V duelu těchto dvou týmu padá hodně branek a tak doufejme že se to v sobotu potvrdí, v posledních 6 utkáních Baníku a Mladé Boleslavi padlo 21 branek.
Ostrava před reprezentační přestávkou dostala nadílku v Liberci, kde prohrála 6:0. V poháru se ale Baníku daří a na hřišti Frýdku Místku vyhráli 2:1 po brankách Petruse a stopera Kaši, který rozhodl v 83. minutě tuhle pohárovou bitvu, na které bylo bez mála 9 tisíc fanoušků.

Ostrava má problémy v útočné fázi, útočníkům se nedaří střílet góly, navíc je zraněný tahoun mužstva Václav Svěrkoš. Francis Narh nenaplňuje představy trenéru a tak se Svědík a Bernardy poohlíží po nějakém schopnějším hrotovém útočníkovi, teď je v Ostravě na tesech mladý talent Slovenska Jakub Vojtuš.
Hezký den, po reprezentační pauze je tady další kolo Synot ligy a s nim i další utkání Baníku Ostrava, který na Bazalech přivitá silnou Mladou Boleslav. Vedení Baníku se dohodlo s fanoušky a tak by mělo na Ostravský stadion zavítat spousta fanoušků, kteří budou chtít po dlouhé době podpořit svůj klub na domácí půdě. Utkání se odehraje v sobotu od 17:00 na Bazalech. Online přenos pro Vás bude připravovat Martin Tresa z onlajny.com
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.