FORTUNA:LIGA - Základní část - 11. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Jablonec : Slovácko - 7. října 2018   15:00

Ukončeno
Jablonec
7' Jovović (Masopust) • 38' Masopust (Považanec)
2:0
(2:0)

Sestavy
V. Hrubý – Holeš, Lischka, Hovorka, Matěj Hanousek – Hübschman (C), Považanec – Masopust (77. V. Kubista), Trávník, Jovović (65. R. Acosta) – Chramosta (88. D. Ikaunieks).
Náhradníci
Hanuš – Břečka, Janković, Sobol, V. Kubista, D. Ikaunieks, R. Acosta.
Rozhodčí
Lerch – Nádvorník, Fišer.
Stadion Střelnice, Jablonec nad Nisou
2 225 diváků
Sestavy
Daněk – Juroška, S. Hofmann, J. Krejčí, Divíšek – Navrátil, Jakub Rezek (39. Kalabiška), Janošek, V. Daníček (C), Havlík (55. Sadílek) – Kuchta (65. Kubala).
Náhradníci
Trmal – Šimko, Sadílek, Reinberk, Kubala, Kalabiška, Machalík.
19
Chramosta
střídání
25
Jovović
gól
10
Trávník
8
Masopust
gól asistence střídání
7
Považanec
asistence
3
Hübschman
5
Hanousek
2
Hovorka
13
Lischka
žlutá karta
26
Holeš
30
Hrubý
7
Kuchta
žlutá karta střídání
10
Navrátil
9
Rezek
střídání
2
Janošek
28
Daníček
20
Havlík
střídání
24
Juroška
6
Hofmann
26
Krejčí
14
Divíšek
25
Daněk

Video se připravuje ...

SESTŘIH: Jablonec - Slovácko 2:0. Neškodní hosté odevzdali na severu Čech všechny body

Přenos se aktualizuje automaticky

To už je ode mne z Jablonce vše. Přeji příjemný zbytek víkendu a někdy příště se budu těšit opět na počtenou!
Držení míče: 54 % : 46 %.
Střely na branku: 4:2. Střely mimo: 8:5. Rohy: 2:3.
Je dobojováno. Vítězem dnešního utkání se stává tým FK Jablonec! Nutno podotknout, že jsme byli svědky spíše podprůměrného souboje. Ve druhém poločase, do kterého si favorit přenesl bezpečný náskok, už toho moc zajímavého k vidění nebylo. Domácí jen nezužitkovali několik nadějných brejků, zatímco za Slovácko zakončil v poslední minutě Kubala pouze do tyčky. Severočeši tak pokračují ve vítězné sérii, zatímco svěřencům trenéra Korduly je ve spodku tabulky čím dál větší horko.
90'
Kubala trefil tyč!
90+2'
Konec zápasu.
90+1'
Po faulu Davida Lischky těsně za pokutovým územím zkusilo Slovácko zajímavý signál. Dominik Janošek načechral míč přes zeď a o střelu se pokusil Josef Divíšek! Ze všeho je pouze roh.
90+1'
Žlutou kartu dostává David Lischka (FK Jablonec).
90'
Ale přesto mohli v závěru Moravané snížit. Po pěkném centru Josefa Divíška se dostal k hlavičce Filip Kubala, jehož hlavičku Vlastimil Hrubý neměl šanci zlikvidovat. Pomohla mu ovšem tyčka!
89'
Vojtěch Kubista ve spolupráci s Matějem Hanouskem oddělil od míče nejaktivnějšího hráče Slovácka, Jana Navrátila. Hosté už působí rezignovaným dojmem, zřejmě tuší, že dnes to na body nebude.
88'
Střídání v týmu FK Jablonec: ze hřiště odchází Jan Chramosta, přichází Davis Ikaunieks.
87'
Chramosta selhal v gólovce, nechal vyniknout Daňka
87'
Jan Chramosta dnes neprožívá vůbec povedené utkání. Nyní sice skvěle obral o balon nedůrazného Jiřího Krejčího, nicméně v téměř hokejovém přečíslení dvou proti jednomu místo přihrávky na Kubistu volil jen pumelici do středu brány, s čímž si Daněk poradil!
86'
Jablonečtí otáčejí hru na své obranné půlce. Matěj Hanousek nakonec rozehrál přes střed, kde operoval Jakub Považanec. Po jeho práci se dostal k míči Holeš, jenž se stal obětí faulu.
85'
David Lischka rázně přerušil kombinaci Moravanů a vysokým obloukem kopl míč do zámezí. To byla výzva pro Petra Radu, který jej přilepil na nárt, a také dnes si tak odbyl obvyklou ukázku techniky.
84'
Jan Navrátil měl příležitost k centr z pravé strany. Proti jeho pokusu vystoupil tandem David Lischka – Matěj Hanousek, a právě ti společnými silami balon zastavili.
82'
Rafael Acosta skvěle oloupil o míč evidentně frustrovaného Navrátila a vybídl ke sprintu Jakuba Považance. Ten zvolil zasekávačku na střed, a po pádu k zemi se píská nedovolený zákrok.
81'
Jakub Považanec předal nabíhajícímu Matěji Hanouskovi. Právě ten po pokračující kombinaci centroval z levého křídla, nicméně našel pouze hlavu Hofmanna, který ve druhé půli přitahuje míče jako hromosvod.
80'
Jan Navrátil předvedl narážečku s Daníčkem a naběhl si do pokutového území. Tam se prodíral k míči přes Hanoska, jenž si ho dobře pokryl a donutil záložníka Slovácka k útočnému faulu.
79'
Zelenobílí nyní příliš nepůjčují Slovácku míč. Užívají si kombinaci na vlastní obranné polovině a absolutně nikam se neženou. Až později dobře zabojoval Vlastimil Daníček a hrát mohou také Moravané.
78'
Jan Chramosta si v rozporu s pravidly vyšlápl na Stanislava Hofmanna. Hosté tak budou rozehrávat z hloubi jejich vlastní obranné poloviny.
77'
Střídání v týmu FK Jablonec: ze hřiště odchází Lukáš Masopust, přichází Vojtěch Kubista.
76'
Po chybě Janošky mířil Trávník těsně vedle
76'
Michal Trávník obral o míč lehkovážného Dominika Janoška a mohl se trefit proti svému bývalému týmu. Naběhl si až na hranici pokutového území, odkud placírkou vystřelil přibližně metr vedle branky!
75'
David Hovorka předvedl další z mnoha nepřesností, které tvoří z druhého poločasu bramboračku. Jeho rozehrávka z vlastní obranné poloviny totiž zamířila přímo mezi Hanouska a Masopusta takovým způsobem, že ji nikdo nezachytil.
74'
Rafael Acosta krotil přímo před střídačkou Slovácka míč na samém okraji autové čáry. Trenér Kordula mohutně signalizoval, že už byl domácí hráč v zámezí, hra však pokračovala a Acosta se málem dostal k dalšímu zakončení.
73'
Konečně troška akce. Rafael Acosta si pěkně navedl balon z levé strany na osu hřiště, a poměrně povedeně vypálil. Ránu, jež svištěla těsně nad zemí, odrazil hostující Stanislav Hofmann.
71'
Míč z kopačky Dominika Janoška však Severočeši bez větších potíží odvrátili z pokutového území do bezpečí. Na druhou polovinu hřiště jej vysokým obloukem posílá Tomáš Holeš.
70'
Stanislav Hofmann se po atakem s jedním z protihráčů poroučel na zelený pažit a hosté tedy budou mít k dispozici standardní situaci. Opět je to zajímavá destinace pro centr.
69'
Acosta donutil Jana Jurošku pouze k odkopu na tribunu. Domácí tedy vhazovali, nicméně rychle balon odevzdali soupeři. Ten oplatil stejnou mincí, úroveň hry teď není zrovna nejvyšší.
68'
Rafael Acosta o sobě dal vědět centrem z levého křídla. Pro Michala Daňka to nebylo nic složitého, vyskočil si, a míč stáhl do rukavic. Moravané zahajují postupný útok.
67'
Matěj Hanousek neadresoval Hrubému úplně ideální malou domů. Brankář Jablonce musel vyběhnout z branky, před dotírajícími hráči Slovácka to ale stihl včas.
66'
Jiří Krejčí nikým neatakován nezvládl zpracování a k posměchu tribun se od něj míč odrazil do autu. Jablonečtí tak budou vhazovat na útočné polovině, u čehož už je také Rafael Acosta, nový muž na trávníku.
65'
Střídání v týmu 1.FC Slovácko: ze hřiště odchází Jan Kuchta, přichází Filip Kubala.
Střídání v týmu FK Jablonec: ze hřiště odchází Vladimir Jovović, přichází Rafael Acosta.
64'
David Lischka dobře vystoupil před Vlastimila Daníčka a ramenem odehrál míč do autu. Zákrok ale nakonec ani nebyl zapotřebí, praporek pomezního šel totiž prudce vzhůru.
63'
Moravané, konkrétně Jan Juroška, si nyní tak trošku vytrucovali odpískání faulu Vladimira Jovoviće. Z centru ale nic nebylo, Jan Navrátil míč poslal do rukavic Vlastimila Hrubého.
62'
Hanousek na míč sáhl rukou. Měla se kopat penalta?
62'
Jan Navrátil se snažil zkrotit poskakující balon v oblasti penalty. Nakonec se mu to podařilo, nicméně neměl šanci propálit domácí obranný val. Po bloku Lischky odkopává vysokým obloukem Tomáš Hübschman.
Dnešní utkání sleduje 2 225 diváků.
60'
Hra je nyní kouskována u pravé postranní čáry z pohledu Jablonce. Domácí fotbalisté se pomalu posouvají dopředu díky sérii autových vhazování, k šestnáctce se ale nedostali.
59'
Zelenobílí nevyřešili zajímavě rozjetý brejk úplně ideálně, a Jan Chramosta byl vyhnán k rohovému praporku. Poté posunul míč dozadu na Hanouska, jehož přízemní centr odvrátili stopeři.
58'
Domácí už se nikam neženou a vystačí s s kombinací kolem středového kruhu. Nyní se míč dokonce dostává až k Vlastimilu Hrubému, který jej posílá na Matěje Hanouska.
57'
Lukáš Masopust velmi pěkně prostrčil míč pod sebe. V pokutovém území si jej přebral Vladimir Jovović, jenž v dobré pozici ihned střílel, nepropálil ovšem obranný val Slovácka!
55'
Po centru, který se Havlíkovi příliš nepovedl, opouští záložník Slovácka hrací plochu. K míči se dostávají Jablonečtí, kteří prostřednictvím Tomáše Holeše dobývají hostující vápno.
55'
Střídání v týmu 1.FC Slovácko: ze hřiště odchází Marek Havlík, přichází Lukáš Sadílek.
54'
Po faulu na Jana Navrátila budou Moravané rozehrávat volný přímý kop z velice zajímavé pozice pro centr. K exekuci se staví Marek Havlík, uvidíme, jak se mu věc zadaří.
53'
Jablonečtí v těchto chvílích v poklidu kombinují kolem středového kruhu, což jejich příznivci odměňují potleskem. Míč pro Slovácko vybojoval až o chvíli později Josef Divíšek.
52'
Vlastimil Daníček na polovině hřiště přišlápl Jakuba Považance. Hostujícímu kapitánovi je odpískán nedovolený zákrok, Severočeši tedy mohou rozehrát standardní situaci.
51'
Stanislav Hofmann využil toho, že byl nákop na Vladimira Jovoviće příliš dlouhý. Nechal tedy dojet kulatý nesmysl do zámezí, načež bude Michal Daněk vykopávat.
50'
Jan Chramosta elegantně patičkou přenechal míč Lukáši Masopustovi. Ten jej posílal po zemi před malé vápno, ale nebylo to nejpřesnější a Vlastimil Daníček poměrně snadno zasáhl.
48'
Tomáš Holeš postupoval s míčem po pravé straně. Rozhodl se pro poněkud přetažený centr, avšak Vladimir Jovović balon do šestnáctky z druhé strany rychle vrátil a obrana tak musela do akce.
47'
Jablonečtí kombinovali na útočné polovině. Po sérii krátkých přihrávek se balon dostal k Tomáši Hübschmanovi, jenž už nedokázal vrátit nabíhajícímu Vladimiru Jovovićovi.
46'
Opět se hraje! Druhých pětačtyřicet minut vykopli jablonečtí fotbalisté. Přestože se na míči příliš dlouho neudrželi, soupeř nikterak nezahrozil a Vlastimil Hrubý bude vykopávat od své klece.
46'
Začal druhý poločas.
Druhý poločas začne přibližně v 16:03.
První poločas nenabídl zrovna záživnou podívanou. Úvod utkání byl vyloženě podprůměrný, přesto ze všeobecné šedi vystoupila povedená akce zakončená hlavou Vladimira Jovoviće. Úroveň utkání začala postupně stoupat a obrovskou šanci na vyrovnání nevyužil díky parádnímu zákroku Hrubého Jan Kuchta. Byli to tedy domácí, kdo navýšil skóre, tentokráte se po dalším centru ze strany nemýlil Lukáš Masopust. Favorit tak potvrzuje svoji roli a vede 2:0!

Střely v 1. poločase:
Jablonec 7:4 Slovácko.
45+1'
První poločas skončil.
45+1'
V minutovém nastavení první půle se ještě snažil o centr Lukáš Masopust. Přes hostující blok se mu však poslat míč do pokutového území nepodařilo, zřejmě tak už před odchodem do kabin nic velkého neuvidíme.
45'
Vlastimil Hrubý čapl míč ve vlastní šestnáctce a nakopl jej vpřed. V akci poté pokračoval Tomáš Holeš, jenž se stal obětí podražení v podání nového muže ha hrací ploše, Jana Kalabišky.
44'
Hostům byl odpískán útočný faul v blízkosti šestnáctky přesně v momentě, kdy se Dominik Janošek opřel do povedené rány bez přípravy. Vlastimil Hrubý ji vyrazil konečky prstů, i kdyby tedy byla situace regulérní, skóre by se neměnilo.
43'
Vladimir Jovović se dlouhým křizným pasem snažil oslovit Lukáše Masopusta. Scházelo však trošku více přesnosti a snadno tak zasáhl Stanislav Hofmann.
42'
Petr Rada energicky udílí pokyny, prozatímní výkon jeho svěřenců ho i přes příznivý stav nikterak neuspokojuje. Nyní se domácí ubránili rohovému kopu, když dostal míč do bezpečí Jakub Považanec.
40'
Kombinace domácích nyní skončila před střídačkami a na míč se tedy dostává Slovácko. To se usazuje na útočné polovině zásluhou Dominika Janoka, jenž rozdává balon do strany.
39'
Střídání v týmu 1.FC Slovácko: ze hřiště odchází Jakub Rezek, přichází Jan Kalabiška.
38'
Masopust to dostal až do kuchyně, domácí vedou 2:0!
38'
Jablonec právě vstřelil branku!
Jablonec předvedl další pohlednou kombinaci! Jakub Považanec obdržel pěknou průnikovou přihrávku do pokutového území a po zemi poslal balon před branku. Našel zcela přesně LUKÁŠE MASOPUSTA, který zakončil bodlem pro Daňka zcela nechytatelně a zvýšil tak na 2:0!
37'
David Hovorka si úplně nepotykal s prvním dotykem a sám sebe v oblasti půlicí čáry vyhnal téměř do zámezí. Vše se snažil napravit nákopem vpřed, leč ten skončil jen na tribuně. Hosté tak budou vhazovat.
35'
Jakub Považanec krásně protečoval míč do pokutového území, kam si naběhl aktivní Tomáš Holeš. Ten jej okamžitě nastřeloval před Daňka, což skvěle vystihl bránící Jiří Krejčí.
34'
Po lacinějším zaváhání Davida Hovorky, ze kterého Jan Kuchta nic nevytěžil, už se o slovo hlásí opět Jablonec. Teď ovšem naráží na zformovanou defenzivu soupeře.
33'
David Lischka byl u volného míče před domácím pokutovým územím jako první a hlavou jej nabídl Vlastimilu Hrubému. Ten rozehrává akci svého celku.
32'
Michal Trávník prostrčil míč do šestnáctky na Tomáše Holeše. Jeho první centr byl zblokován, ale nebezpečný pokus číslo dvě už musel Michal Daněk tlumit v rukavicích.
31'
Z uspávané se začíná stávat velmi interesantní utkání. Michal Trávník fantastickou přihrávkou na několik desítek metrů vyslal do šance Lukáše Masopusta, který si z pravé strany naběhl až před Daňka. Velká škoda pro zelenobílé, že mířil slabě, a navíc nepřesně.
30'
Masopust z úhlu mířil těsně vedle
30'
David Hovorka tělem odclonil Vlastimila Daníčka a nechal balon doskákat do autu. Jablonec vhazoval na vlastní obranné polovině a záhy o míč opět přišel.
29'
Matěj Hanousek ukončil další ofenzivní rejdění v posledních minutách aktivnějšího Slovácka, a s přispěním teče jednoho ze soupeřů poslal kulatý nesmysl do zámezí.
28'
Obrovská šance Moravanů! Dominik Janošek skvělým míčem nastartoval na pravém křídle Marka Havlíka. Ten vyslal přesný centr před branku a z oblasti penalty prudce hlavičkoval Jan Kuchta, jehož zakončení reflexivně vyrazil Vlastimil Hrubý!
26'
David Hovorka se stal obětí dalšího tvrdého zákroku na polovině hřiště. Nyní už za něj Jan Kuchta (Slovácko) inkasuje kartonek žluté barvy.
26'
Tomáš Holeš obdržel průnikovou přihrávku do šestnáctky. Už si mohl vytvořit poměrně dobrou střeleckou pozici, první dotek jej však zradil a s centrem si defenziva poradila.
25'
Jan Juroška stihl téměř ztracený míč a z ostrého úhlu se jej snažil poslat před branku. Moravané ale nezahrozili, centr totiž skončil pouze na tribuně za Hrubého klecí.
24'
Tomáš Hübschman pěkně sklepl míč pro Vladimira Jovoviće. Ten si naběhl ke středu a zpoza vápna zkusil štěstí. Rána byla sražena na rohový kop, se kterým domácí naložili bídně.
23'
Slovácko o sobě dalo poprvé vědět, co se ofenzivy týče. Centr z levé strany byl přetažen až na Jana Navrátila, jenž to zkusil bez přípravy a orazítkoval záda Davida Lischky.
22'
Střelu Navrátila zablokoval Hanousek
22'
K vidění je opravdu mnoho nepřesností, často naprosto zbytečných. Uspávací atmosféru zápasu nyní ještě umocnila velmi nepovedená přihrávka Jana Navrátila, po které je míč znovu v zámezí.
21'
Masopust po zemi oslovil Tomáše Hübschmana. Ten mu chtěl vrátit do tandemu elegantně patičkou, proti čemuž dobře zasáhl bránící Stanislav Hofmann.
20'
Michal Trávník prostrčil míč do vápna na Jakuba Považance. Ten vycestoval z pokutového území a posouval míč na Masopusta, leč vůbec se s ním nepohodl a Slovácko tak může vhazovat.
18'
Josef Divíšek to neudělal špatně. Po kličce na osu hřiště se snažil poslat přihrávku do uličky nabíhajícímu Janu Kuchtovi, v čemuž mu zabránil pozičně dobře postavený David Lischka.
17'
Lukáš Masopust zakombinoval s Tomášem Holešem. Ze všeho byl centr Michala Trávníka, jenž se snažil poslat míč před branku, ale trefil pouze blokujícího Dominika Janoška.
16'
Matěj Hanousek zvládl těžký souboj u levé postranní čáry, Jablonec tak zůstává na míči. Jakub Považanec poté vybojoval faul na svoji osobu ve středovém kruhu.
15'
Slovácko poměrně dlouho kombinovalo na útočné polovině. Vlastimil Daníček pěkně přenesl hru, přesto se však hosté nedostali blíže k pokutovému území.
14'
Tomáš Hübschman si zpracoval neposedný míč ve středu pole, a snažil se na několik málo metrů najít Masopusta. Ten byl ale na cestě na druhou stranu, balon tak končí v autu.
13'
To byla pro Jablonec velká škoda. Michal Trávník po trošku náhodném odrazu míče vysouval do samostatného úniku Jana Chramostu, ten ovšem přihrávku nezaregistroval, a od paty se mu míč odrazil na hostující kopačky.
12'
Tomáš Holeš roztáhl hru do pravé strany na Lukáše Masopusta. Ten mu, poměrně chytře, vracel míč po zemi před malé vápno, leč první jmenovaný už v obležení zakončit nedokázal.
11'
Slovácko dlouho poklidně kombinovalo na vlastní obranné polovině. Stanislav Hofmann se nakonec rozhodl pro dlouhý nákop vpřed, avšak balon přeletěl všechny a skončil až u Vlastimila Hrubého.
9'
Jakub Rezek zbytečně dohrál Davida Hovorku. Rozhodčí Ondřej Lerch se rozhodl incident ponechat bez karetního ohodnocení, což se domácím příznivcům úplně nezamlouvá.
8'
Hráči z Uherského Hradiště se snažili odpovědět ofenzivní aktivitou, ale narazili na zformovanou obrannou linii. Tomáš Holeš poté zakládá další akci zelenobílých.
7'
Černohorec Jovović hlavičkuje k tyči, Jablonec vede 1:0!
7'
Jablonec právě vstřelil branku!
Toto se domácím povedlo. Michal Trávník vysunul na pravém křídle Lukáše Masopusta. Ten okamžitě zvedl hlavu a načechral míč do šestnáctky, kde do něj před Michalem Daňkem trkl VLADIMIR JOVOVIĆ, jehož zakončení přistálo přesně pod břevnem! Favorit tak brzy vede.
7'
Tomáš Hübschman trošku zatopil Davidu Lischkovi, který se musel rychle otočit, načež dokázal odehrát míč na Vlastimila Hrubého. Ten odkopává vpřed.
6'
Jablonečtí se prezentovali pěknou přízemní kombinací v blízkosti soupeřovy šestnáctky. Lukáš Masopust poté narazil míč Holešovi, jenž trochu váhal se střelou, a nakonec trefil blokujícího Dominika Janoška.
4'
Josef Divíšek si při zpracování dlouhé přihrávky na útočné polovině nechtěně pomohl rukou. Sudí Lerch zadul do píšťalky, rozehrávat budou Severočeši.
3'
Lukáš Masopust se snažil prostrčit míč přes Josefa Divíška u pravé postranní čáry. Dostal se už k němu nicméně moc blízko, kulatý nesmysl tak končí v autu.
2'
Hra pokračuje, na míči se stále drží Slovácko. Michal Daněk poslal dlouhý nákop kupředu. Po souboji na středu hrací plochy se balon dostal do autu a Jablonec bude vhazovat.
1'
Hned v úvodu byl k vidění nepříjemný střet, když Vlastimil Daníček naběhl do Davida Hovorky. Oba hráči by ale měli být v pořádku, k čemuž jim pomohli zdravotníci.
1'
Výkopu se chopilo Slovácko, konkrétně Jan Kuchta. Hosté tedy mohou začít postupnou kombinací z hloubi vlastní obranné poloviny.
1'
Utkání právě začalo.
Hráči obou mužstev už nastupují na hrací plochu. Severočeši oblékli tradiční zelené dresy, hosté z Uherského Hradiště se představí v bílé barvě. Utkání započne za několik málo chvil!
Sestava Jablonce byla po těžkém evropském utkání s Kyjevem trošku otázkou, nicméně Petr Rada neučinil jedinou změnu! Na Slovácko tak domácí vstupují v plné zbroji.
Úvodní sestavy:

FK Jablonec: V. Hrubý – Holeš, Lischka, Hovorka, Matěj Hanousek – Hübschman (C), Považanec – Masopust, Trávník, Jovović – Chramosta.
Náhradníci: Hanuš – Břečka, Janković, Sobol, V. Kubista, D. Ikaunieks, R. Acosta.

1.FC Slovácko: Daněk – Juroška, S. Hofmann, J. Krejčí, Divíšek – Navrátil, Jakub Rezek, Janošek, V. Daníček (C), Havlík – Kuchta.
Náhradníci: Trmal – Šimko, Sadílek, Reinberk, Kubala, Kalabiška, Machalík.

Rozhodčí: Lerch – Nádvorník, Fišer.
1. FC SLOVÁCKO

To Moravané takovou herní pohodou nedisponují. V tabulce se nacházejí pouze tři body nad sestupovými vodami a naříkat mohou především na děravou defenzivu, více branek už totiž obdržela pouze Mladá Boleslav. V lize drží Slovácko nelichotivou sérii pěti proher, když postupně nestačilo na Zlín, Karvinou, Slavii, Boleslav a Opavu. Před zápasem v Jablonci je navíc může trošku strašit bilance na hřišti tohoto soupeře, která je pro hráče z Uherského Hradiště silně negativní. Podaří se jim překvapit?
FK JABLONEC

Severočeši se v posledních utkáních potkali s velmi dobrou formou. Nejdříve rozdrtili mistrovskou Plzeň, načež zvládli také těžké utkání v Teplicích, které zlomil v posledních minutách výstavní dělovkou Lukáš Masopust. Jablonečtí tedy poskočili na šesté místo ligové tabulky a mohli se koncentrovat na druhé vstoupení v základní skupině Evropské ligy.

V něm přivítali slavné Dynamo Kyjev. Jednalo se vůbec o premiérový zápas ve skupinové fázi evropské soutěže před vlastními fanoušky a ti se dobře bavili. Ukrajinci sice využili domácích chyb a rychle se ujali dvougólového vedení, nicméně český celek předvedl obdivuhodné vzepětí, favorita přehrával, a díky trefám Davida Hovorky a Michala Trávníka vybojovali extrémně cenný bod. Jak se jabloneckým fotbalistům podaří zregenerovat na houžetavného protivníka?
Zdravím všechny fanoušky českého fotbalu! FORTUNA:LIGA tento víkend pokračuje už svým 11. kolem a my se společně zaměříme na souboj, který má jasného favorita. FK Jablonec hostí 1. FC Slovácko! Sledujte náš přenos a užijte si aktuální informace.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.
10. kolo
Tabulka 2023/2024
Z V R P Skóre B
1. Sparta 9 7 2 0 25:6 23
2. Slavia 9 7 2 0 17:5 23
3. Plzeň 8 6 1 1 26:9 19
4. Olomouc 9 6 0 3 17:11 18
5. Slovácko 9 5 2 2 11:10 17
6. Ml. Boleslav 8 4 2 2 16:11 14
7. Ostrava 9 4 2 3 14:9 14
8. Bohemians 9 4 1 4 9:12 13
9. Teplice 9 3 3 3 10:10 12
10. Liberec 9 2 4 3 11:13 10
11. Hr. Králové 9 3 1 5 12:16 10
12. Pardubice 9 2 1 6 7:16 7
13. Č. Budějovice 9 2 0 7 12:24 6
14. Jablonec 9 0 5 4 6:14 5
15. Karviná 9 1 1 7 10:20 4
16. Zlín 9 1 1 7 7:24 4
Články odjinud