FORTUNA:LIGA - Základní část - 15. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Bohemians : Slovácko - 1. listopadu 2019   18:00

0:0
(0:0)

P. Le Giang – Bartek, Hůlka, Pokorný, Podaný – M. Havel, Jindřišek (C), J. Rada, Vodháněl (77. Vaníček) – Nečas (78. Ugwu), Keita (90+3. Köstl).
Valeš – Köstl, Krch, Schumacher, Vaníček, Záviška, Ugwu.
Franěk – Vlasjuk, Vitner (Julínek)
Ďolíček, Praha-Vršovice
3496 diváků
Trmal – Reinberk, S. Hofmann, Mich. Kadlec, Divíšek – Havlík, V. Daníček (C) – Kalabiška (72. Juroška), O. Šašinka, Navrátil – Zajíc (86. Sadílek).
Daněk – Hellebrand, Juroška, J. Krejčí, M. Petržela, Sadílek, Šimko.

SESTŘIH: Bohemians - Slovácko 0:0. Bojovný duel nenašel vítěze

Ode mě je to pro dnešní večer vše, loučím se s vámi a brzy zase na shledanou.
Utkání je u konce. Za celých devadesát minut jsme neviděli jedinou gólovku, a tak zápas zkrátka musel skončit bezbrankovou remízou, žádná reklama na fotbal se vskutku nekonala.
90+3'
90+3'
Střídání v týmu Bohemians Praha 1905: ze hřiště odchází Ibrahim Keita, přichází Daniel Köstl.
90+1'
Trmal se příliš rozmýšlel, jak a kam vykopne míč, od hlavního rozhdodčího tak dostává žlutou kartu za zdržování.
90+1'
Nastavují se dvě minuty. .
90'
Navrátilův centr přelétl všechny případné adresáty a skončil až za brankovou čárou. Le Giang bude vykopávat.
89'
Pražané rozehrávají a opět kupředu vůbec nespěchají.
88'
Juroška posunul míč do strany na Navrátila, ten si navedl míč na střed a vypálil. Míč skončil jen vysoko nad.
87'
Divíšek přispěchal s dalším centrem, výsledek byl opět stejný – Le Giang míč vyboxoval.
86'
Střídání v týmu 1.FC Slovácko: ze hřiště odchází Tomáš Zajíc, přichází Lukáš Sadílek.
85'
Penalta se nepíská, Le Giang bude vykopávat.
84'
Po rohovém kopu se srazili Zajíc a Le Giang. Oba zůstávají na zemi ležet s bolestivou grimasou. Hlavní sudí si celou situaci ověřuje na videu pro případ, že by šlo o penaltový zákrok.
83'
Havlíkův centr sklepl Hofmann na Zajíce, vše překazil Hůlka
83'
Divíškův centrovaný míč vyboxoval Le Giang do bezpečí. Hosté ale nadále drží míč.
82'
Ugwu si zasekl míč na levém křídle a nahrával do pokutového území, žádného hráče ve stejném dresu nalézt nedokázal.
81'
Dlouhý nákop v pohodě zpracoval Bartek, který bez obtíží rozehrál s vlastním brankářem.
80'
Míč drží na kopačkách fotbalisté Slovácka, kteří kombinují na vlastní polovině a nikam nespěchají.
79'
Dnešní utkání sleduje 3496 diváků.
78'
Střídání v týmu Bohemians Praha 1905: ze hřiště odchází Jakub Nečas, přichází Michael Ugwu.
77'
Střídání v týmu Bohemians Praha 1905: ze hřiště odchází Jan Vodháněl, přichází Antonín Vaníček.
76'
Hofmann ve středu hřiště v běžném souboji odzbrojil nejspíš trochu nedovoleně Keitu a od rozhodčího dostává dle mě nepochopitelně žlutou kartu.
75'
Navrátil centroval na přední tyč, kde se k míči nikdo z hostujících fotbalistů dostat nedokázal.
74'
Hráči Slovácka se po dlouhé době dostali s balonem na polovinu soupeře. Střílený centr zleva proletěl až do autu.
73'
Pokorný na přední tyči posouval míč za sebe, nikdo z jeho spoluhráčů se však záhy k zakončení neprodral.
72'
Podaného centr zleva byl sražen na roh.
72'
Střídání v týmu 1.FC Slovácko: ze hřiště odchází Jan Kalabiška, přichází Jan Juroška.
71'
Klokani si centrem od rohového praporku ani tentokrát nepřipravil žádnou nebezpečnou šanci.
70'
Proti Radově centru dokázal zasáhnout Trmal, který míč vyboxoval tak, že se od Pokorného odrazil do zámezí. Sudí Franěk situaci posoudil chybně a ukázal na rohový kop. Pokorný nikterak nezasáhl, a tak skutečně uvidíme roh.
69'
Další standardní situace pro Pražany. Míč si tentokrát chystá Rada.
68'
Divíškův centr na zadní tyč našel Reinberka, který v tísni míč alespoň posunul do malého vápna, kde ho ze země bez potíží sebral Le Giang.
67'
Podaný na levém křídle přišel o míč a záhy fauloval. Hrát budou fotbalisté z Uherského Hradiště.
66'
Trmal chtěl jít ven i proti dalšímu míči, k němu se sice nedostal, píská se však útočný faul.
65'
Pražané měli k dispozici rohový kop, tentokrát v šestnáctce hostí vládl gólman Trmal, jenž míč vyboxoval.
64'
Podaný nastřelil jen zeď soupeře. Následný centr Jindřiška hosté odvrátili.
63'
Domácí budou mít k dispozici volný přímý kop a půjde o velice zajímavou střeleckou pozici, takže míč si staví pochopitelně Podaný.
62'
Útočnou snahu Slovácka ukončuje útočný faul. Hrají klokani.
61'
Bartek stáhl k zemi na polovině hřiště rozeběhnutého Navrátila, za což dostává žlutou kartu.
60'
Navrátilův centr Le Gianga překvapil, i tak dokázal domácí brankář míč vyboxovat do bezpečí.
59'
Havel dostal příliš dlouhý pas na pravé křídlo, Trmal bude vykopávat.
58'
Také hostující hráči se prodrali do zakončení, ale také tento pokus skončil jen v rukavicích gólmana.
57'
Uvidíme standardní situaci také na druhé straně. Faulován byl Zajíc.
56'
Na Havlíkův centr si naběhl Hofmann, ale Le Giang byl připravený
56'
K hlavičce se dostal Pokorný. Jeho střele scházela razance i přesnost, Trmal si tak nadvakrát poradil a míč ukryl do náručí.
55'
Pokorného hlavička mířila k pravé tyči, kde byl připravený brankář Trmal
55'
Podaný bojoval na levém křídle s přesilou soupeře a získal pro svůj tým pátý rohový kop.
54'
Vodháněl si naběhl na střed, kam dostal přihrávku a míč se ještě pokusil posunout doprava svém spoluhráči do běhu, úspěšný nebyl.
53'
Do šestnáctky Bohemians přilétl další centr zprava, tentokrát nejvýše vystoupal Le Giang, jenž míč ztlumil v rukavicích.
52'
Na druhé straně sklepával dlouhý míč Jindřišek doleva pro spoluhráče, kterého Reinberk dokázal i v pádu uhlídat.
51'
K centru zprava se dostal Reinberk. Balon z jeho kopačky odvrátil do bezpečí Bartek.
50'
Na druhé straně se píská útočný faul Keity.
49'
Míč drží na kopačkách fotbalisté Bohemians. I ve druhé půli sledujeme trpělivou rozehrávku.
48'
Po odrazu se balonu ujal Šašinka, který si to středem namířil až ke střele. Ta byla hodně pomalá, a tak si Le Giang poradil bez problémů.
47'
Druhou půli začali hosté dlouhým nákopem, který se vůbec neujal a klokani tak otáčejí hru.
46'
První poločas je minulostí. V Ďolíčku zatím ani jeden z celků nepředvedl žádnou vskutku nebezpečnou akci, a tak skóre musí být zákonitě bezbrankové, což také je. Nechme se překvapit, co nás čeká ve druhé půli, která začne zhruba v 19 hodin.
45+1'
45+1'
Nastavuje se jedna minuta.
45'
Po dlouhém nákopu skončil balon v moci klokanů. Ani oni s rozehrávkou nijak nespěchají.
44'
S míčem hrají hosté, kteří znovu rozehrávají na vlastní půli.
43'
Také balon od rohového praporku mířil na přední tyč a i v tomto případě byli úspěšnější obránci Slovácka.
42'
Zajímavý centr na druhé straně vymyslel Podaný. Na přední tyči vládli fotbalisté z Uherského Hradiště. Uvidíme roh.
41'
Daníčkův centr nedokázal do brány nasměrovat ani Kalabiška ani Šašinka
41'
Na druhé straně přispěchal s centrovaným balonem Daníček. Nikdo z jeho spoluhráčů míč nedokázal nasměrovat mezi tři tyče, a tak balon skončil až v zámezí.
40'
Jindříškově střele zpoza šestnáctky chyběla razance, gólman Trmal byl pozorný
40'
Nečas se po pravém křídle hezky prokličkoval do šestnáctky soupeře, balon následně sklepl pod sebe a Jindřišek z voleje zpoza vápna vypálil. Balon sice zamířil mezi tři tyče, ale Trmal byl pozorný a míč u své pravé tyče nadvakrát chytil.
39'
V šestnáctce Slovácka jsme viděli hraniční obranný zákrok, hlavní sudí Franěk i po kratičké konzultaci s videem penaltu neodpískal.
38'
I kvůli faulům je hra zatím hodně rozkouskovaná. Po nedovoleném zákroku na Nečase budou hrát zelenobílí.
37'
Šašinka na Divíškův přetažený centr nedosáhl. Klokani budou vhazovat.
36'
Kalabiška se probíjel do vápna soupeře z levého křídla, ovšem domácí defenziva si dokázala poradit a zastavit útočícího soupeře.
35'
I tentokrát se hráči Slovácka dokázali při rohu soupeře ubránit. Následovala zablokovaná střela a hra se přesunula na polovinu hřiště.
34'
Keita se rozeběhl na pravé straně a dostal přesný míč za obranu. Na poslední chvíli přispěchal až Kadlec, který situaci zachránil a ve skluzu poslal míč na roh.
33'
Opět se pokračuje ve hře. Hosté sportovně odevzdali míč klokanům, kteří ho předtím zakopli.
31'
Na zemi zůstává ležet Podaný, který se drží za obličej, a tak se na chvíli přerušuje hra.
30'
Jindřišek ve středu hřiště dohrál Daníčka, který odkopával balon. Kapitán Bohemians tak dostává žlutou kartu.
29'
Oběma celkům zatím schází moment překvapení, dlouhý nakopnutý míč znamenal jen odevzdání soupeři.
28'
Hra se opět přesunula na polovinu Bohemians, kde kombinují hosté.
27'
Nečas si při rychlé protiakci zpracoval míč dobře do běhu, Hofmann stál ale přesně tam, kde stát měl, a ve skluzu balon vybojoval.
26'
Zelenobílí o míč přišla, fotbalisté Slovácka kombinují před vápnem svého soupeře.
25'
Hra se opět přesunula na druhou stranu, ani klokanům se zatím nedaří vymyslet nějaká zapamatování hodná akce.
24'
Dlouhý nákop přes téměř celé hřiště měl nalézt Zajíce. Toho domácí uhlídali a o chvíli později se píská útočný faul hostů.
23'
Navrátil se na levé straně obtočil kolem protihráče a odcentroval. Domácí defenziva tento balon odvrátila.
22'
Po faulu na středu hřiště zůstanou u míče hosté. Ti se po rychlém brejku nikam neženou a zase trochu hru zklidňují.
21'
Fotbalisté Slovácka upalovali záhy do rychlého brejku dva proti dvěma. Zajíc se pokusil vyřešit situaci individuálně, ovšem jeho střelu dokázal zablokovat Bartek.
20'
Tentokrát centroval Jindřišek, hosté se opět ubránili a stejně si vedli i o chvíli později, když dokázali zablokovat Radovu ránu.
19'
Uvidíme další volný přímý kop, na trávníku skončil Nečas.
18'
Tentokrát už byl Trmal jistý a centr od rohového praporku schoval do rukavic.
17'
Havlovu zblokovanou střelu Trmal po střetu s Pokorným vytěsnil
17'
Havel měl opět spoustu prostoru před vápnem hostujícího celku, jeho rána byla však zblokovaná. Pro následný míč si vyběhl gólman Trmal, kterému ale balon po souboji se soupeřem vypadl z rukavic a uvidíme roh.
16'
Viděli jsme standardní situaci také na druhé straně hřiště. Radův centr se podařilo defenzivě Slovácka odvrátit.
15'
S míčem hrají fotbalisté Slovácka. Ani oni ale nepředvádějí v úvodních minutách žádný hurá fotbal, a tak také sledujeme především krátké přihrávky okolo polovině hřiště.
14'
Domácí měli k dispozici další autové vhazování na polovině soupeře, a tak Podaný opět poslal míč až do šestnáctky soupeře. Keita si však následně ve vápně pomohl nedovoleným zákrokem.
13'
Klokani nadále drží míč, při rozehrávce se domácí fotbalisté museli vrátit až k vlastnímu brankáři.
12'
Rada od rohového praporku stáčel balon na přední tyč, kde kralovali hráči z Uherského Hradiště.
11'
Roh pro domácí tým.
10'
Slovácko mělo k dispozici volný přímý kop. Balon byl prodloužen až na zadní tyč, kde číhal Šašinka, kterému byl ovšem odmáván a odpískán ofsajd.
9'
Havel po narážečce s Keitou prověřil brankáře Trmala
9'
Dlouhý nákop k ničemu nevedl, a tak klokani otočili hru. Havel si ve středu hřiště narazil míč s Keitou a následně vypálil zpoza šestnáctky. Rána se mu nevyvedla ideálně, a tak míč skončil přesně v rukavicích brankáře Trmala.
8'
Fotbalisté Slovácka drží balon na vlastní polovině a v poklidu rozehrávají.
7'
Divíšek centroval rovněž zleva. Balon se stočil na přední tyč, kam pro něj šel gólman Le Giang, balon po počítečním zmatku zůstal chvilku volný na malém vápně, než se ho podařilo domácím bekům poslat pryč.
6'
Hosté se dostali k centru z levého křídla. Balon proskákal vápnem až na pravou stranu, kde ho fotbalisté Bohemians odklidili do bezpečí.
5'
Keita si s Vodhánělem neporozuměl, nepovedený pas tak doputoval až do rukavic Trmala.
4'
Znovu se snažili klokani napadat svého rozehrávajícího soka, tentokrát Bartek fauloval.
3'
Podaný poslal dlouhý aut až do pokutového území, kde o balon bojovalo několik hráčů obou celků. Nejvýše vyskočil Keita, jehož zakončení však nebylo dost razantní na to, aby Trmala překvapilo.
2'
Domácí velice aktivně napadali rozehrávku Slovácka a vybojovali autové vhazování na útočné polovině.
1'
Utkání začalo. Jako první se rozehrávky ujal domácí celek, Rada záhy nenahrál přesně, a tak budou fotbalisté Slovácka vhazovat.
1'

Bohemians Praha 1905: P. Le Giang – Bartek, Hůlka, Pokorný, Podaný – M. Havel, Jindřišek (C), J. Rada, Vodháněl – Nečas, Keita.
Náhradníci: Valeš – Köstl, Krch, Schumacher, Vaníček, Záviška, Ugwu.

1.FC Slovácko: Trmal – Reinberk, S. Hofmann, Mich. Kadlec, Divíšek – Havlík, V. Daníček (C) – Kalabiška, O. Šašinka, Navrátil – Zajíc.
Náhradníci: Daněk – Hellebrand, Juroška, J. Krejčí, M. Petržela, Sadílek, Šimko.

Rozhodčí: Franěk – Vlasjuk, Vitner (Julínek).
1. FC Slovácko
Fotbalisté z Uherského Hradiště patří naopak k jednomu z nejpříjemnějších překvapení letošní sezony, v tabulce jsou totiž zatím pátí a navíc už měsíc a půl neprohráli. Svěřenci Martina Svědíka naposledy padli v polovině září na Slavii, v posledních třech duelech navíc neztratili ani bod. Postupně se před Slováckem musel sklonit Liberec, Karviná a před týdnem také Opava. Papírově by tedy měli být hosté favoriti, ovšem Ďolíček v této sezoně zatím nikdo ze soupeřů klokanů nedobyl. Odolá stadion domácích i tentokrát? Zůstaňte s námi, zápas startuje v 18 hodin.
Bohemians Praha 1905
Klokanům se zatím příliš nedaří. Odrazem nepovedeného podzimu je dvanáctá pozice v tabulce, ale také odvolaný trenér. Martin Hašek na lavičce Bohemians skončil po porážce v Českých Budějovicích, nahradil ho Luděk Klusáček. Ten se uvedl nejtěsnější domácí výhrou s Opavou, na kterou ale navázal debaklem 0:4 na Spartě. Zelenobílí ztrácejí na desáté Teplice, které drží poslední příčku zajišťující místo v prostřední skupině, tři body. Získají je dnes?
Dobrý den, ještě jednou vítejte u přímého přenosu z duelu mezi týmy Bohemians Praha 1905 a 1. FC Slovácko.