FORTUNA:LIGA - Základní část - 8. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Bohemians : Liberec - 11. září 2022   16:00

0:2
(0:1)
Liberec
2' Valenta  (Mikula) • 47' Červ

Valeš – Köstl, Křapka, Hůlka – M. Dostál, Jánoš (46. Drchal), Jindřišek (C) (46. Petrák), Květ (62. Hála), Kovařík (62. Beran) – Hronek – Puškáč (79. Mužík).
Bačkovský – Bartek, Novák, Dan. Krch, Nový.
Orel – Vlček, Ratajová
Ďolíček, Praha-Vršovice
4411 diváků
Vliegen – Gebre Selassie (C), Plechatý, Prebsl – Mikula, Červ (85. Mara), Valenta, Preisler (85. Fukala) – Frýdek (70. Višinský), Matoušek II (77. Rondić) – Van Buren (85. Purzitidis).
Stejskal – Varfolomejev, Rabušic, M. Kozák, Mészáros.

Odemknout video

Bohemians - Liberec: Valentova kosa na Hálu ve velké intenzitě, také ČK!

To je z mé strany pro dnešek vše, já se s vámi loučím a brzy zase na počtenou!
Držení míče: 51 % : 49 %.
Střely na branku: 5:4. Střely mimo: 6:5. Rohy: 10:3. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 13:7.
Utkání je u konce, Bohemians ani napočtvrté doma nevyhráli a kvůli zpackaným úvodům do obou poločasů prohráli se Slovanem Liberec 0:2. Jedinou branku druhého poločasu vstřelil Lukáš Červ, Bohemians jako by po ní přišli o valnou většinu ofenzivního elánu. V krátkém sledu jsme také byli svědky dvou vyloučení, v 70. minutě viděl červenou Ondřej Petrák a o dvě minutky později se pakoval také Matěj Valenta.
90+6'
90+5'
Drchal prodloužil na Hálu, jehož střela byla ale zablokována. Následně zezadu zatáhl Michal Beran libereckého Kamsa Maru a byl mu udělen žlutý trest.
90+5'
Prebsl osvobozuje svůj tým odkopem.
90+4'
Ke střele se nedostal ani Purziditis na druhé straně.
90+4'
Mužík si poradil s Plechatým a centrem našel Berana, ten ale po krátké kličce prováhal ideální možnost zakončit.
90+3'
Kamso Mara se pokoušel rozesprintovat směrem na branku, rychlostně jej ale předčil Hůlka.
90+2'
Po Hronkově dlouhém autu se odrazil míč k Mužíkovi, ten jej z voleje napálil těsně mimo Vliegenovu svatyni!
90+1'
Purzitidis nasadil jesle Dostálovi přímo před hlavní tribunou, pak jej ale zpacifikovala přesila soupeřů.
90'
Plechatý akrobaticky odehrál před Drchalem na tribunu.
90'
Bohemians jsou na útočné polovině, o osudu zápasu je ale již pravděpodobně rozhodnuto.
89'
Purzitidis se nedohodl s Marou a jeho prostrčení míří jen do zámezí. Kop od brány pro Bohemku.
88'
Višinský kombinoval napravo s Fukalou, toho nakonec zastavil Hůlka.
87'
Köstl během návratu naprosto nesmyslně povalil Mikulu poblíž vápna Liberce. Slovan tak získává cenné vteřinky.
86'
Mužík si na pravé straně udělal prostor, jeho přízemní centr ale našel jen stopera Plechatého.
85'
Střídání v týmu FC Slovan Liberec:
ze hřiště odchází Dominik Preisler, přichází Michal Fukala,
ze hřiště odchází Lukáš Červ, přichází Kamso Mara,
ze hřiště odchází Mick Van Buren, přichází Marios Purzitidis.
84'
Köstl se pokoušel skoro až po brazilsku převzít míč s otočkou a vypálit z druhého dotyku, jeho úmysl ale přečetl Prebsl a ze snahy domácícho stopera nevzešlo nic kloudného.
84'
Drchal si přešlapovačkou nepřišel na Plechatého, vybojoval ale rohový kop.
83'
Dostál vystihl Van Burenovu přihrávku na Višinského a Bohemians mohou hrát smřem vpřed.
82'
Rondić krásným křižným pasem rozeběhl Mikulu, který mohl jednoduše postupovat až do vápna. Ve velmi dobré šanci ale placírkou zamířil mimo tři tyče Valešovy svatyně!
81'
Preisler teď předvedl trošku ze svého šuplíku efektních dovedností, nejprve nasadil jesle Dostálovi a následně sklepl patičkou na Višinského. K němu ale jako na saních přijel Köstl a dobrým skluzem odehrál na aut.
Dnešní utkání sleduje 4411 diváků.
80'
Mužík ihned zachytil přihrávku Gebre Selassieho, následně jej ale dobře vystál Prebsl, který jej nenechal otočit směrem k brance.
79'
Střídání v týmu Bohemians Praha 1905:
ze hřiště odchází David Puškáč, přichází Ladislav Mužík.
79'
Na Hálův pěkný rohlík si naskakoval zřejmě Křapka, nedokázal ale přesně zamířit.
78'
Plechatý doslova ustřelil merunu z pod nohou Drchala uvnitř vlastní šestnáctky! Roh pro domácí.
78'
Preislerův centr odvrátil Köstl k Drchalovi, čímž nastartoval protiútok Bohemians.
77'
ze hřiště odchází Jan Matoušek, přichází Imad Rondić.
77'
Na pravé straně byl faulovaný Mikula, což sudímu neuniklo. Provinilec Hůlka se již omluvil a nyní bude společně se spoluhráči čelit nebezpečné standardce.
76'
Bohemka se ale ani neprokousala k zakončení. Do brejku jde naopak Liberec.
76'
A do třetice roh, do třetice Hála.
75'
Ani Hálův centr od praporku nepřinesl neutrálnímu divákovi žádné vzrušení. Šanci na reparát bude mít ale opět Hála, tentokráte z druhé strany.
74'
Utkání po dvou červených evidentně ztratilo na tempu. Bohemians byli na útočné polovině, nic se jim ale vymyslet nepodařilo.
72'
Valentova kosa na Hálu ve velké intenzitě, také ČK!
72'
Další červená karta! Valenta si míč od Matouška nezpracoval dobře a pak dohrál skluzem Hálu, který jej předskočil. Za to jej čekala předčasná cesta do sprch a síly na hřišti se tak vyrovnaly.
72'
Matoušek elegantní otočkou nasadil jesle Hronkovi a rozehrál na střed.
70'
Vynucené střídání, Petrákem zraněného Frýdka nahradí Višinský.
70'
Na základě přezkoumání videorozhodčího byl Petrák za svůj zákrok vyloučen. Domácí tak budou dohrávat o deseti. Šance na vyrovnání se jeví být mizivými.
69'
Domácí fanoušci vulgárně skandují na Frýdka za účelem toho, aby se liberecký záložník zvedl. Podle mého názoru by ale už i ti méně bystřejší mohli pochopit, že prostě opravdu nejde.
68'
Vypadá to, že budou potřeba nosítka. Frýdek se zkoušel postavit, ale jednoduše to nejde.
68'
Frýdek je na zemi a vypadá to, že i dost v bolestech.
67'
Petrák tvrdě zajel do Frýdka, červená karta
67'
Frýdek se prosmýkl jako lasička mezi dvěma protihráči a mířil do šestnáctky, Ondřej Petrák mu ale vystavil stopku skluzem zezadu. Bude to zřejmě žlutá, uvidíme ale, jak se k celé situaci rozhodčí postaví.
66'
Petrák si počínal nedovoleně v souboji s Van Burenem přímo na středovém puntíku.
66'
Křapka se pokoušel vrátit do ohně Hálův centr, jenže jeho hlavička končí na horní síti.
65'
Drchal nadribloval do vápna z levé strany, jeho střílený centr sráží Frýdek na roh.
63'
Po skrumáži uvnitř liberecké šestnáctky drží balon Vliegen.
63'
Beran se uvedl ziskem míče na Valentovi a fantastickou kolmicí na Puškáče, jehož zpětný pas byl sražen na roh.
62'
ze hřiště odchází Jan Kovařík, přichází Michal Beran,
ze hřiště odchází Roman Květ, přichází Martin Hála.
62'
Dostál se dostal okolo Preislera a centrem hledal Kovaříka, který se pokoušel o volej. Ten se mu ale nevyvedl podle představ a odkopávat bude Vliegen.
61'
Frýdek se po Van Burenově sklepnutí uvolnil k ráně levačkou, ta ale drobnému šikulovi vůbec nesedla. Kop od branky.
60'
Mick van Buren přeloboval s brankářem i bránu
60'
Preislerův roh vyrazil Valeš jen k Van Burenovi. Nizozemský forvard si zpracoval míč na prsa a zkoušel vybíhajícího brankáře elegantně lobovat, jeho pokus ale skončil na horní síti!
60'
Van Buren se uvolnil na pravé straně k centru a hledal Matouška, výškovou převahu ale využil Köstl, jenž hlavou odvrací na rohový kop.
59'
Gebre Selassie ramenem odstavil Kovaříka, který se hnal za pasem Hůlky. Balon prošel za brankovou čáru, vykopávat bude moci Vliegen.
58'
Petrák udržel míč a předal jej doprava Dostálovi, který napálil skákavý míč směrem na branku. Neseřídil si ale mířidla ideálně a Vliegenovu svatyni a kousíček minul.
57'
Van Buren získal míč po špatné rozehrávce domácích, obhodil si skluzujícího Köstla, jenže pak nedokázal z levého křídla nic kloudného vymyslet.
56'
Slovan se fantasticky prokombinoval obranou soupeře a po Van Burenově sklepnutí hledal Frýdek na zadní tyči Preislera. Tomu se ale kulatý nesmysl v ložence dosloval zamotal mezi nohy. Obrovská škoda pro hosty!
54'
Květ napřáhl z nějakých dvaceti metrů, jeho přízemní střelu ale kryje jistým zákrokem Vliegen.
53'
Matoušek si zaběhl za obranu a už se zdálo, že bude moci postupovat sám na Valeše, míč si ale nezpracoval ideálně.
53'
Drchal skvěle rozehrál ofenzivní akci na rozeběhnutého Dostála, jeho centr byl ale tečován a snesl se do rukavic Vliegena.
52'
Z tohohle mráčku v podobě rohu ale nezaprší. Vliegen se již připravuje na kop od branky.
51'
Petrák připravil o míč Matouška na prostředku a díky jeho zisku pálil Hronek, jehož rána byla sražena na roh. První jmenovaný ale po svém obranném zákroku zůstal ležet na trávníku, nyní se již ale zvedá.
51'
Dostálův centr zblokoval Matoušek.
49'
Bohemians vhazují z pravé strany, kontkrétně nový kapitán Dostál.
47'
Červ nádherně trefil odražený míč
47'
Liberec právě vstřelil branku! S obrovským závarem poté, co Mikula pustil míč na Prebsla, si domácí poradili. Následně ale po nákopu Plechatého a hlavičce Preislera odvrátil Hůlka merunu jen do míst, kde čekal připravený LUKÁŠ ČERV, který svoji utaženou ranou zpoza vápna zdvojásobil vedení svého týmu. 0:2!
47'
Roh z levé strany rozehrál Preisler, Prebsl ale podskočil.
46'
ze hřiště odchází Josef Jindřišek, přichází Ondřej Petrák,
ze hřiště odchází Adam Jánoš, přichází Václav Drchal.
46'
Očekávaná premiéra je tu, debut v zelenobílém si odbyde Václav Drchal.
46'
Mimochodem, právě belgický brankář Olivier Vliegen si svůj ligový debut odbyl minulé jaro přímo tady v Ďolíčku, kdy doslova vyčapal remízu svého Liberce 0:0 s Bohemians. Je to ve dvanácti ligových startech jeho prozatím jediné čisté konto. Přidá dnes gólman, který i přes svůj zahraniční původ perfektně ovládá češtinu, další nulu na své konto? Nebo dovede zaplněný Ďolíček Klokany k vyrovnávací brance? Na vše odpoví druhý poločas, který začně přibližně v 17:03.
První dějství je za námi, viděli jsme zatím jen jednu branku a to v síti Bohemians. Již ve druhé minutě totiž vsítil svoji první branku za Liberec Matěj Valenta, který si skvěle zpracoval přihrávku Mikuly a levačkou poslal kulatý nesmysl do dolního rohu Valešovy branky. Jinak měla zdánlivě více ze hry Bohemka, jenže si žádnou stoprocentní tutovku nevytvořila a když už vyšla z kopaček mužů v zelenobílém nebezpečná střela, zlikvidoval ji dnes skvělý Olivier Vliegen. Stav je tak 0:1 z pohledu domácích.
45'
Frýdek atakoval ve vápně Jindřiška
45+1'
45+1'
Útočné snažení Bohemians přišlo vniveč, Frýdek předskočil Květa.
45'
Ano, obrana Liberce si ale i tentokráte poradila, ač s problémy. Domácí ještě reklamují jeden ze soubojů ve vápně, vyžadují konzultaci s VARem a odpískání penalty.
44'
Preisler skluzem odehrá jen na aut. Ukáže se opět lidský katapult jménem Hronek?
43'
Květ přistrčil do lajny Dostálovi, jehož centr ještě posouval Puškáč hlavou na Hronka. Dobře postavený Prebsl ale zelenobílé ofenzivní dvojici překazil plány a odkopává.
42'
Vliegen se dostal až mimo šestnáctku a odkopl jen na Jánoše, ten si ale levačkou nevěřil na lob z takové dálky. Bohemians dále zůstali na útočné polovině, ohrozit branku Slovanu se jim již ale nepodařilo.
41'
Valeš vyběhl včas a vrhnul se pod nohy Matouškovi, který se hnal za kolmicí do vápna.
40'
Kovaříkův centr likviduje Vliegen.
39'
Hronek nasadil u praporku jesličky Prebslovi, ten jej pak zastavil jen za pomoci horních končetin. Přímý kop pro domácí je neoddiskutovatelný, podle mě by souboji možná slušela i karta, vypadalo to totiž na ruce v obličeji.
38'
Hosté se nemohou vymanit ze zelenobílého sevření a přejít na útočnou polovinu, Bohemce se ale nedaří dostat přes dobře organizovaný val v modrých dresech.
37'
Matoušek hledal velice chytrým obloučkem Van Burena, Valeš byl ale z branky včas.
36'
Vliegen si dokázal poradit, ačkoliv mu balon v prvním okamžiku vypadl.
35'
Jindřišek si narazil s Dostálem, jeho myšlenky na centr ale zhatil blokující Preisler. I tak tu máme ale dlouhý aut pro domácí.
34'
Van Buren oslovil na pravé straně Matouška, který centroval z první. Jeho pobídku si na zadní tyči našel Preisler, balon mu ale špatně skočil a liberecký halvbek zamířil vedle.
34'
Valeš si teď pořádně zavařil, jeho odkop zblokoval napadající Valenta. Naštěstí pro domácí skončila meruna u Křapky.
33'
Dostálův nákop směrem vpřed zblokoval do zámezí napadající Preisler.
32'
Frýdek natáhl k pěknému sólu po pravé straně, které ale přerušil pěkným skluzem Jindřišek. Následně se míč ale k Frýdkovi vrátil a po přihrávce byl liberecký ofenzivní plejer nevybíravě sestřelen. Jasný faul a upřímně nechápu, proč zrovna po této situaci domácí fanoušci skandují "Pískej rovinu!"
30'
K Frýdkovi se odrazil míč, a tak prověřil Valeše
30'
Preislerův střílený centr vyplaval před Frýdkem, ten se ocitl v nadějné pozici ke skórování, jenže levačkou zamířil pouze do míst, kde stál připravený Valeš.
30'
Výtečně zapracoval Gebre Selassie a čistě obral o míč Hronka na hranici šestnáctky.
29'
Frýdek se uvolnil k centru z hloubi pole, nabíhající Van Buren měl ale k balonu příliš daleko.
29'
Sympatická kombinace Slovanu končí odkopem Hůlky.
28'
Situace jako ze žákovského přeboru pokračují, Křapka teď pokazil relativně jednoduchou přihrávku na Köstla, takže budou vhazovat hosté.
27'
Matoušek si elegantní zasekávačkou za patou poradil s Hůlkou a vnikl do vápna, tam ale ztroskotal na přesile obránců.
26'
Šálí mě zrak? Sudí odpískal Mikulovi zřejmě špatně házený aut, tohle bych čekal spíše v Pražském přeboru starších žáků.
26'
Kovařík po sklepnutí Hronka zahrál holení a jen zakopl merunu na hlavní tribunu.
24'
Kovaříkův centr vyboxoval ve složité pozici Vliegen jen k Jánošovi, který ale z nějakých třinácti metrů přestřelil. Liberecká defenziva má dnes perný den a obzvlášť Vliegen se opravdu nenudí.
24'
Hronek si nezpracoval přihrávku Květa ze strany ideálně a Červ jej dobrým vypíchnutím vyhnal ze šestnáctky. Následně ale Hronka nešetrně dohrál Preisler, Bohemians mají k dispozici nebezpečný volný kop.
23'
Útočny postup Bohemky byl zastaven faulem.
22'
Köstl se jako buldok proboural ke střele
22'
Bohemka ale stále tlačí! Köstl se prodral před Van Burena a přihrál před branku, míč se k němu od Mikuly odrazil ale zpět. Stoper domácích se nerozpakoval a vypálil z úhlu, čímž přiměl Vliegena k reflexivnímu zákroku!
21'
Po Hronkově dlouhém autu vyplaval balon před Jindřiškem, ten ale levačkou neprostřelil blok těl.
21'
Prebsl si poradil s dotírajícím Hronkem, jenže odkopl jen do zámezí, ačkoliv se zřejmě pokoušel hrát podél levé postranní čáry. Vhazování pro Bohemku.
20'
Balon nyní drží Valeš a vyhodil jen před sebe Křapkovi.
19'
Mikula stříleným centrem zprava oslovil Frýdka, ten z první pálil jen do blokujícího obránce. Odražený míč z jedničky poslal následně Preisler vysoko nad bránu.
18'
Jindřišek to přehnal s razancí při svém obloučku na rozeběhnutého Hronka a merunu tak již svírá Vliegen.
17'
Adam Jánoš zezadu stáhl Frýdka na středu hřiště, jasný faul a sudí vytahuje i žlutou.
16'
Hra se teď trošku uklidnila, Bohemians kombinují na vlastní obranné polovině.
15'
Valenta oslovil přihrávkou do šestnáctky Matouška, ten z druhého dotyku pálil jen doprostřed. Rutinní zákrok pro Valeše.
14'
Jánošovu další nepříjemnou ránu dostal Vliegen na roh
14'
Na zadní tyči se cpal do zakončení Křapka, ale bezúspěšně.
14'
Další souboj Jánoš – Vliegen a opět vyzněl pro hostujícího gólmana. Rána Jánoše před ním sice skočila, jednička Slovanu ale i tak dokázala nepříjemný pokus vyrazit na roh.
13'
Vliegen rozehrál akci dlouhým nákopem, jeho spoluhráči ale míč neudrželi.
12'
Puškáč skvěle zapracoval na pravé straně a dostal míč do šestnáctky k Dostálovi. Ten se chystal zakončit z druhého dotyku, skvěle ale zapracoval směrem vzad Valenta, který domácímu halvbekovi doslova za minutu dvanáct míč vypíchl.
11'
Sérii nepřesností v hostující rozehrávce se Bohemians potrestat nepodařilo, obzvlášť Gebre Selassie by si ale měl dát pozor, neboť některé z jeho přihrávek opravdu patří do kategorie riskantních.
10'
Jindřiškovi míč sklouzl na šajtli a svůj dlouhý pas poslal pouze na jednoho z diváků v desáté řadě hlavní tribuny.
9'
Vliegen si následně poradil i s centrem z levé strany, který se mu podařilo vyboxovat.
8'
Jánošovu dalekonosnou bombu vyrazil Vliegen
8'
Fantastický zákrok Vliegena! Jánoš napřáhl zpoza vápna, strážce liberecké svatyně se nádherně proletěl vzduchem a vyrazil pumelici klokaního středopolaře.
7'
Na Mikulovu elegantní patičku spoluhráči navázat nedokázali a míč získal domácí Květ. Ten rychle předal Kovaříkovi na levé křídlo, jehož prudký centr zasáhl nešťastně do hlavy před ním stojícího Červa. Tohle muselo bolet, jelikož Kovařík má v levé noze opravdu kanón.
6'
Po nedobrém sklepnutí zkušeného Jindřiška může opět hrát Slovan.
5'
Z tohohle mráčku ale nezapršelo, Liberec se jednoduše ubránil.
5'
Po Hronkově vhazování vypadla meruna před Jindřiška, jehož ránu z voleje tečoval bránící Matoušek na rohový kop.
4'
Bohemians se budou chtít pomstít dlouhým autem.
2'
Valenta razantní střelou napnul síť, Valeš bez šance
2'
Liberec právě vstřelil branku!
Hosté jdou do vedení, to je studená sprcha pro domácí. Mikulovu zpětnou přihrávku si na hranici šestnáctky zpracoval MATĚJ VALENTA, a z druhého doytku zamířil slabší levačkou nechytatelně do dolního rohu Valešovy svatyně. 0:1! Asistence: Jan Mikula
1'
Hůlka prodloužil míč jen do náručí Vliegena.
1'
Bohemka od úvodu tlačí, ale ani jeden z dvojice centrů Květa neprošel do šestnáctky.
1'
Rozehráli domácí v tradiční zelenobílé, kteří budou v prvním dějství útočit směrem na svůj kotel. Hosté v modrých dresech tak budou hrát směrem k tramvajové zastávce "Bohemians".
1'
Oba celky jsou již připraveny na hrací ploše, začneme co nevidět.
Sestavy obou celků jsou již známy, fanoušci Klokanů se mohou těšit na premiéru posily ze Sparty Praha, Václava Drchala, který začne utkání mezi náhradníky. Naopak nejčerstvější akvizice z řad hradeckých Votroků, Erik Prekop, dnes v nominaci chybí.

Bohemians Praha 1905: Valeš – Köstl, Křapka, Hůlka – M. Dostál, Jánoš, Jindřišek (C), Květ, Kovařík – Hronek – Puškáč.
Náhradníci: Bačkovský – Bartek, Beran, Mužík, Novák, Dan. Krch, Hála, Drchal, Petrák, Nový.
Trenér: Jaroslav Veselý

FC Slovan Liberec: Vliegen – Gebre Selassie (C), Plechatý, Prebsl – Mikula, Červ, Valenta, Preisler – Frýdek, Matoušek II – Van Buren.
Náhradníci: Stejskal – Višinský, Varfolomejev, Rabušic, M. Kozák, Mészáros, Rondić, Mara, Fukala, Purzitidis.
Trenér: Luboš Kozel

Rozhodčí: Orel – Vlček, Ratajová.
VAR: Adámková, Leška
Posledních pět soutěžních utkání
9.4.2022 Bohemians – Liberec 0:0
6.11.2021 Liberec – Bohemians 2:1 (73. Chaluš, 90. Tupta – 78. Puškáč)
8.5.2021 Bohemians – Liberec 3:0 (51. Pulkrab, 57. Necid, 82. Hronek)
16.1.2021 Liberec – Bohemians 1:1 (13. Mosquera – 70. Pulkrab)
22.02.2020 Liberec – Bohemians 3:1 (17. Mara, 35. a 50. Kuchta – 27. Nečas)
FC Slovan Liberec

Mančaft z Podještědí má naprosto identickou bilanci jako Bohemians, inkasoval ale o jeden jediný gól méně a proto je se stejným počtem bodů na šesté příčce. Svěřenci trenéra Kozla před týdnem i přes aktivní výkon odešli poraženi z klání proti úřadujícímu mistrovi z Plzně, mají tak výsledkov co napravovat.

Klíčovou postavou pro Slovan je 30letý nizozemský buldok Mick van Buren. Ten je zatím druhým nejlepším střelcem Fortuna Ligy, pěti brankami dorovnal dokonce svoje celosezónní maximum z ročíku 17/18. Ofenzivní univerzál se katapultoval do předních příček hlavně hattrickem ve druhém kole proti Teplicím, prosadil se také proti Budějovicím a Slovácku.
Bohemians Praha 1905

Klokani vstoupili do nového ročníku více než slušně a vyhřívají se v pohodlném středu tabulky. Po sedmi utkáních na své konto zapsali 3 výhry, 2 remízy a stejný počet porážek. Se skóre 12:9 a jedenácti body tak okupují sedmou příčku. Naposledy zvítězili zelenobílí v Brně 2:1 díky brankám Puškáče a Křapky.

A právě Antonín Křapka je jednou z překvapivých klokaních komet letošního ročníku. 28letý stoper dal před startem letošního ročníku pouze čtyři prvoligové góly za celou kariéru, v prvních sedmi utkáních této sezóny ale vstřelil hned tři a společně s Puškáčem je nejlepším střelcem týmu.
Krásnou neděli všem fanynkám a fanouškům české kopané! V rámci 8. kola Fortuna Ligy dnes na půdě legendárního Ďolíčku přivítají Bohemians Praha 1905 soupeře ze severu Čech, FC Slovan Liberec.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.