Skončilo utkání, které ve druhé půli přineslo hodně mizerný fotbal. Domácí se snažili zvrátit výsledek, ale gólově se neprosadili. Čáslav byla také bezzubá, takže v platnosti zůstal poločasový výsledek. První půle nabídla mnohem lepší obrázek než druhé dějství. Domácí tedy neodskočili soupeři a zůstávají namočení v sestupovém pásmu. Čáslav si ale také nepomohla. Zůstává poslední.
90
Závěrečný tlak Karviné k ničemu nevede.
89
Markovič vidí rovněž žlutý kartónek.
86
Hoffmann obdržel žlutou kartu za faul uprostřed hřiště.
86
Čáslav naposledy střídá. Ze hřiště odchází Ujec, asi nejlepší hráč hostí, přichází Synek.
81
Hosté střídají, když Dudka si přijde zahrát za Krmenčíka.
79
Limanovský dobře prošel po pravé straně hřiště, ale špatnou přihrávkou vzápětí nadějně vyhlížející akci zazdil.
75
Domácí tlačí, Vaňkův centr přistál na hlavě Vrány, ten míří těsně vedle.
72
Agilní Vladavič našel napříč vápnem Limanovského, ten se akrobaticky skládal do střely, ale netrefil a složil se na trávník.
72
Rendla smetl ze vzduchu Hottka a je dalším potrestaným.
70
Trenéři Karviné znovu střídají. Hrtánek hlásí komplikace a je nahrazen Knötigem.
66
Vaňkovi nesedla střela v solidní pozici. Nadějný brejk hostů vzápětí obrana Karviné s velkými problémy zneškodnila. Neprosadil se Fikejz.
65
Efthymiadis důrazně atakoval Cikua a vidí žlutou kartu.
63
Karviná opět střídá. Limonavský si přijde zahrát za Fischera.
61
Vladavič háčkoval ve vápně, obrana hostů jej nebyla schopna zbavit míče, ten se nakonec odrazil těsně před Vránou k brankáři Antošíkovi. Atak důrazného Vrány už přišel pozdě.
60
Čáslav si počkala do 60. minuty a střídá. Spalovače Hodase nahrazuje Markovič.
58
Druhá půle nenabízí tolik vzrušení jako závěr té první. Domácí se chtějí tlačit kupředu, ale nefunguje jim přechodová fáze.
54
Domácí teď měli štěstí, když odražený balon napálil Charuza do reklamních panelů.
53
Václav Cverna nepřesnou přihrávkou zadělal na problémy svému bratranci Ondřejovi, který za zákrok vidí žlutou kartu.
46
46
Domácí změnili rozestavení na 4-2-3-1
46
Domácí v poločase střídají. Odchází neviditelný Besta, přichází Vaněk.
Máme za sebou zajímavý první poločas. Hosté v první čtvrthodině nebyli vůbec vidět a domácí šli zaslouženě do vedení. Obranné šiky domácích však dělají velké hrubky a Čáslav mohla vytěžit více než srovnání stavu! Hodas pohrdl dvěma tutovkami, a tak je stav stále 1:1.
45
Obrovská šance Čáslavi a zase ji zazdil Hodas! Hosté šli po domácí akci do přečíslení, Ujec skvěle vybojoval ve skluzu míč na Hoffmannovi, předložil balon Hodasovi, ale ten sám před brankářem Rakovanem nastřelil jen jeho.
43
Hottkovy přímáky dělají Antošíkovi problémy. Musí je vyrážet před sebe, jako teď, ale balon nepřevzal nikdo z domácích hráčů.
42
Karvinský záložník Vladavič je dalším potrestaným žlutou kartou.
40
Jan Hodas nyní spálil tisíciprocentní šanci. Ujec mu naservíroval balon před prázdnou branku jako na zlatém podnose, ale Hodas šanci neuvěřitelně zazdil.
34
Čáslav právě vstřelila branku!
Balon z nohy Fikejze teď prošel napříč celým vápnem, kde jej nezachytil nikdo z pěti(!) domácích hráčů a zcela volný VLASTIMIL KARAL střelou k tyči srovnává.
31
Hottkův trestňák vytáhl gólman Antošík k Fischerovi, jeho střela nebyla důrzaná a skončila na obraně Čáslavi.
25
Rohový kop domácích, po něm hlavičkuje těsně nad Vrána. Karviná teď má velkou převahu.
24
Václav Cverna střílel (pozor nohou!) a Antošík měl značné problémy.
21
Krmenčík fauloval Hrtánka a vidí žlutou kartu.
20
Karviná právě vstřelila branku!
Ondřej Cverna se probil do vápna, po ataku Efthymiadise mohl spadnout na trávník, ale situaci ustál, předložil míč PAVLU VRÁNOVI a ten se zblízka prosadil.
15
Fischerova rána přinutila Antošíka k bravurnímu zákroku. Další roh.
9
Střela hostujícího Kunáška letí nad. Ale Čáslav se aspoň připomněla, že je také na hřišti. Do té doby držela balon jen Karviná.
7
První rohový kop domácích. Čáslav zažehnala nebezpečí.
3
Úvodní minuty nepřinesly nic zajímavého, oba celky jsou si vědomy důležitosti utkání. Hraje se hlavně z obrany.
1
Karviná na tom není o moc lépe. První půlku podzimu měla katastrofální, v posledních zápasech už je ale přeci jen vidět náznak zlepšení pod trenérskou dvojicí Mašlej - Páník. Fotbalisté si před důležitým duelem s Čáslaví chtěli během týdne hlavně vyčistit hlavy. Možná i proto zařadili do pátečního "tréninkového" programu partičku golfu. Zatímco někteří hráči prokazovali, že by se neztratili ani na upraveném greenu, jiní by se raději měli držet fotbalového míče.
Čáslav přijela do Karviné s touhou napodobit loňský podzim, kdy v Karviné senzačně vyhrála 2:1. Jinak se jí ale na karvinském stadionu moc nedaří. Porážky 0:5, 0:3 a 1:3 nejsou bilancí, se kterou by se dalo chlubit. Ani bilance dosavadního průběhu sezony není pro Čáslav nijak závratná. Pouhá jedna výhra a jen šest nastřílených branek jasně napovídá, kde Středočechy tlačí bota nejvíc.
Karty jsou po sobotních duelech 12. kola II. fotbalové ligy rozdány jasně. Namočené celky Zlína a Opavy vyhrály, střížkovská Bohemka naopak prohrála a stále figuruje v nebezpečném pásmu, ze kterého Zlín rychle prchá. Karvinští fotbalisté by ševce chtěli napodobit a v případě výhry přikovat Čáslav s už větším odstupem na posledním místě tabulky. Zóna sestupu je stále minimálně sedmičlenná.
Fotbalový podzim se pomalu chýlí ke konci a bodů, jež lze ve zbytku programu získat, už není nazbyt. Ty, o které se bude hrát v nedělním duelu Karviné s Čáslaví, jsou pro oba kluby nesmírně důležité.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.