Zápas 15. kola 2. fotbalové ligy a pro Most poslední podzimní utkání doma končí pro Baník cennou remízou 1:1. Domácí měli ve druhém poločase více ze hry a dočkali se vyrovnání. Poté měli mnoho příležitostí k otočení skóre, ale díky brankáři Hrubému si hosté odváží z Mostu bod.

Z Mostu se těším na počtenou v jarní části 2. ligy.
90
Nastaveny dvě minuty.
89
Domácí obránce Jan Procházka obdržel po skluzu na hráče Znojma červenou kartu. Domácí budou dohrávat v deseti.
88
Opět překvapivě rohový kop. Bez úspěšného zakončení.
88
Pilařovu slinou šanci zastavil pomezní svým praporkem. Domácí fanoušci se zlobí...
86
Volný přímý kop Pilaře opět na roh...
85
Nenápadná střela Nguyena z dvaceti metrů končí opět vyrážečkou Hrubého a rohovým kopem. Ten však k ohrožení branky hostů nevede.
84
Kotlan střílí po přihrávce Pilaře vedle.
78
Poslední změna Znojma, Šilinger střídá Hříbka.
77
Kotlan obdržel žlutou.
77
Pilařův trestný kop vyráží Hrubý opět na roh.
74
Další roh, střelu Osumana po přihrávce Mujagiče hostující obránce odvrátil.
72
Slibná šance domácích. Po centru Nguyena zkoušel Osumanu nůžky, vybojoval další rohový kop.
67
Rohový kop skončil vedle tyče branky Znojma. Odkop od brány.
67
Další šance Mostu, Šraga pálil, Hrubý vyráží na roh.
65
První změna v sestavě Znojma. Avdiče střídá Lukáš
61
Druhá domácí změna v sestavě. Štefka nahradil Nguyen. Střídání proběhlo ještě před vyrovnávací brankou.
62
Most právě vstřelil branku!
A je vyrovnáno!!! Neviná střela Kotlana z hranice vápna skončila až v bráně. Kotlan se tak nejlepším možným způsobem oklepal z hrubého faulu, který na něj spáchal Okleštěk.
58
Okleštěk za hrubý faul na holeň Kotlana obdržel pouze žlutou kartu.
58
Pospíšil centroval na Osumanu, ten ale hlavičkuje vedle.
Dnešní utkání sleduje 175 diváků.
53
Na centr Procházky do vápna Mujagič nedosáhl, odkop od branky.
47
Brejk hostů zneškodnil domácí obránce Novotný.
46
Do druhého poločasu udělal domácí trenér Zach změnu v sestavě. Ze hry stáhnul Vodičku a nahradil ho Ali Osumanu.
46
Druhý poločas začne přibližně v 14:32.
Stav po prvním poločase je 0:1, když jedinou branku vstřelil ve 40. minutě Tomáš Okleštěk. První poločas byl fotbalově nadprůměrný, domácí byli o něco aktivnější, ale jejich šance zazdila buďto špatná koncovka nebo dobře chytající Hrubý. Hosté hrozili z brejků a dostali se do vedení díky prozíravosti Tomáše Okleštěka, který využil Belaňovu chvilkovou nepozornost.
45
Lerch nastavil jedinou minutku.
42
Mujagič obdržel žlutou kartu.
40
Znojmo právě vstřelilo branku!
Střela Okleštěka téměř z půlky hřiště skončila v překvapení domácích až v brance. Belaň nedosáhl.
38
Začněte hrát a přestaňte vymýšlet... :-) Leoš Kalvoda se zlobí na své hráče.
34
Sukup obdržel první žlutou dnešního utkání.
33
Hříbek odkopává do bezpečí.
32
Další roh domácích...
29
Přímý kop hostů doputoval až k Belaňovi, který míč vyráží na roh. Z něj míč končí opět v jeho rukavicích.
27
Protiútok Lacka s Vašíčkem končí odkopen od Belaňovy brány.
24
Domácí Ultras vycítli, že teď je správný čas k podpoře svých hráčů a ukončili bojkot.
23
Kotlan nastřelil jen chumel hráčů před sebou.
22
Přímý kop pro Most v sousedství šestnáctky. Hrubý vyrazil na další rohový kop.
18
Domácí hráči oproti minulým zápasům oplývají větší bojovností. Zřejmě si uvědomují vážnost situace v boji o záchranu.
16
Na druhé straně po šanci Znojma roh pro hosty, ten však Belaň bez problémů lapil.
15
Rohový kop zneškodnil Hrubý.
14
Trestný kop pro domácí , z toho Štefko vybojoval opět rohový kop...
10
Hrubý vyrazil do bezpečné vzdálenosti.
10
Z rohu střílel Procházka, je z toho další rohový kop.
10
Štefko vybojoval domácím roh
8
Obrovská šance Znojma, útočník se vysmýkl domácím obráncům a běžel sám na bránu, ale Belaň šanci bravurně zneškodnil.
5
Roh hostů... Ale následnou znojemskoun šanci zastavil ofsajd.
1
Domácí Ultras bojkotují fandění v prvním poločase, nelíbí sem jim totiž přístup některých hráčů k Baníku.
Rozhodčí Lerch právě zahájil utkání
1

FK Baník Most: Belaň - Procházka, Kotlan, Pilař (K), Mujagič, Štefko, Šraga, Lácha, Novotný - Vodička, Trenér: Zach

1. SC Znojmo: Hrubý (K) - Avdič, Cihlář, Sukup, Okleštěk, Buchta, Odehnal, Lacko, Vašíček, Hříbek, Hnaníček, Trenér: Kalvoda

Rozhodčí: Lerch, Pochylý, Machálek,.
V něčem jsou si však dnešní soupeři přece jen podobní. Forma ani jednoho z nich není bůhvíjaká. Znojmo nevyhrálo už tři kola po sobě a naposledy doma dokonce překvapivě vybouchlo a prohrálo s Čáslaví.

To mostečtí svěřenci trenéra Zacha čekají na vítězství už neuvěřitelných sedm zápasů. Naposledy Baník dokázal přecejen zabrat a po vlně kritiky od vlastních fanoušků, kteří po debaklu se Zlínem hráčům vyčetli nebojovnost a lhostejnost s výsledky, uhráli remízu na hřišti Karviné. Část mosteckých ultras-fanoušků, kteří v druhé lize patří k tomu nejlepšímu, ačkoliv jejich tým dlouhodobě hraje o záchranu, dnes pravděpodobně nebudou fandit. Podle vyjádření jim došla trpělivost s výkony a přístupem některých hráčů. Uvidíme, jak se to projeví na atmosféře utkání.
Utkání svádí dohromady mužstva z opačných pólů tabulky. Domácí Baník se po slušném rozjezdu do sezony herně i výsledkově trápí a s 11 body mu patří až předposlední 15. příčka.

Znojemští fotbalisté figurují téměř v polovině sezony na postupovém 2. místě! Tým trenéra Kalvody dokázal nasbírat už 27 bodů a je pouze o skóre za prvním Žižkovem.
Druhá fotbalová liga o víkendu pokračuje 15. kolem, ve kterém se na půdě severočeského Mostu představí překvapení podzimu z jižní Moravy, celek Znojma.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:30.