Ústí zaslouženě vítězí 2:0. O své výhře rozhodlo už v prvním poločase a ve druhé půli už nepřipustilo překvapení.
90+2
Zápas se dohrává na ústecké polovině hřiště.
90+1
Hlasatel oznámil, že utkání sleduje 2006 diváků.
90
Charles Uka vystřelil na Belaně, mostecký gólman musel zasahovat.
89
Ústecký Zeman si nyní dovolil drzou kličku před vlastním vápnem. Za podobnou fintu by se nestyděl ani Ezequiel Lavezzi.
88
Ústí naposledy vystřídalo. Kanonýra Veverku nahradil Charles Uka.
88
Ústí brání vedení, Most nakopává balony, ale na gólmana Nováka nic nejde.
85
Mostecký Šraga uvízl v ofsajdu.
82
Otázka proč mostečtí fanoušci skandují oslavné chorály na podporu Slovanu Liberec a Baumitu Jablonec...
80
Most se v deseti zatím prakticky k ničemu nedostal, Ústí už jen kontroluje hru.
78
Ústí vystřídalo. Moulise nahradil Hanich.
77
Nyní ale běžel sám na Belaně Volek a mostecký gólman se zaskvěl skvělým zákrokem.
76
V podstatě se zápas už jen dohrává. Zatímco první poločas nabídl mnoho zajímavého, druhá půle je celkem slabá.
73
Ústí se snažilo rozehrát trestný kop originálně alá Pavel Horváth, ale nakonec z toho nic nebylo a Veverka ještě hrál rukou.
72
Vojta (MST) těsně před vápnem fauloval a kromě standardky proti Mostu ještě dostal žlutou kartu.
71
Most naposledy vystřídal. Pilaře nahradil Ezequiel Horacio Rosendo.
70
Spousta bojovnosti, ale v posledních minutách si hráči obou týmů nejsou schopni přesně přihrát.
65
Ústí vystřídalo. Hovorku nahradil Pavlíček.
64
Střídající František Němec (MST) za svůj ostrý zákrok nemohl čekat nic jiného než žlutou kartu.
64
Druhý poločas postrádá patřičnou kvalitu, šance nevidíme žádné. Naopak je ještě větší zima.
60
Most podruhé vystřídal. Za Musiola běžel na trávník Šraga.
58
Most nyní pracoval v útoku, do ústeckého vápna letěly dva centry, ale gólman Novák zasahovat nemusel.
55
Most se snaží o hru dopředu, ale domácí dobře brání. Jinak sledujeme řadu nepřesností z obou stran.
52
Ústí vybojovalo rohový kop. Most je v úvodu druhé půle pod tlakem.
50
Veverka (UNL) uviděl od sudího Adama žlutý kartónek.
46
Most o poločase vystřídal. Kotlana nahradil Němec.
46
Utkání pozoruje například kouč Slovácka Svatopluk Habanec nebo asistent teplického trenéra Lukáš Přerost, jakož i jablonecký stoper Vít Beneš.
Ústí po první půli vede 2:0, když se trefil Veverka a Valenta z penalty. Most hrál aktivně, jenže domácí jsou v koncovce téměř stoprocentní.
45
Sudí Adam nastavuje jednu minutu.
45
Martykán našel Hovorku, tomu ale centr vůbec nevyšel.
43
Mostecký Vojta unikal s míčem do útoku, ale neměl komu přihrát, a tak svým centrem našel jen brankáře Nováka.
40
Ústí po vyloučení Mujagiče a proměněné penaltě ožilo, Most se sice snaží, ale v oslabení to bude mít těžké.
37
Mostecký Procházka fauloval Dvořáka, míč pro Ústí.
34
Ústí právě vstřelilo branku!
MICHAL VALENTA se z penalty nemýlil, když střelou k levé tyči poslal gólmana na druhou stranu!
33
Abid Mujagič (MST) zatáhl ve vápně Zemana a od sudího uviděl zcela nemilosrdně červenou kartu! Rozhodčí Adam navrch nařídil penaltu!
32
Fotbalisté Mostu se snaží kombinovat a drží míč. Z poloviny hřiště ale ústeckého soupeře ohrozí jen ztěžka.
28
Mostecký Mujagič málem tečoval trestný kop letící do vápna Ústí. Novák musel zasahovat.
26
Domácí Martykán nyní na poslední chvíli zastavil útok Mostu, jinak by šli hosté do gólové šance.
23
Domácí Veverka vybojoval rohový kop, když nastřelil Novotného.
21
Arma se dostává do vedení po celkem nenápadné akci. V rohu hřiště poslal do vápna přízemní centr Volek a patičkou ho přesně k tyči za záda Belaně poslal RICHARD VEVERKA.
19
Adnan Zukič (UNL) dostal žlutou kartu od sudího Adama.
19
Ústí drží míč na své polovině hřiště, Most se snaží napadat domácí rozehrávku.
16
Z obou stran vidíme řadu nepřesností na zmrzlém terénu. Typický zápas v zimě.
13
Nyní tedy Mujagič pálil z dálky, leč vysoko nad bránu.
11
Most s přibývajícími minutami získává územní převahu, dosud ale na Nováka nevystřelil.
8
Veverka centrem našel ve vápně Martykána, který z otočky pálil kousek nad břevno. Zatím největší šance zápasu.
6
Míč drží hráči Mostu, před chvílí kombinoval před vápnem domácích Pilař, ale velké nebezpečí pro Ústí z toho nebylo.
4
Na stadionu panuje příjemných -4°C. Diváků na tribuny přišlo minimum a nelze se tomu ani moc divit.
3
Ústí je v úvodu utkání aktivní, po levé straně například unikal Veverka. Střelu jsme ale zatím neviděli.
1
V dalším jarním kole ústečtí fotbalisté přivítají na svém trávníku hráče z Mostu. Na Městském stadionu tak uvidíme severočeské derby.

Ústí drží jarní neporazitelnost, nejprve remizovalo na Žižkově 0:0, posléze doma přehrálo Čáslav po výsledku 2:1.

I Most přijede do Ústí v dobré náladě, protože před týdnem v domácím prostředí udolal Viktorii Žižkov 2:0. Jednalo se tak o vítěznou premiéru kouče Busty na mostecké lavičce a bouřliváka Tomáše Řepky coby sportovního manažera. Bavič Vladimír Hron v pozici tiskového mluvčího tehdy na utkání chyběl.

Ústí má proti Mostu dlouhodobě pozitivní bilanci, doma ho porazilo vloni například 4:2.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:15.