A máme dobojováno. Byli jsme svědky krásné kopané, která nabídla divákům pět branek. Nejprve se prosadil v 16. minutě Schubert, který dnes podal solidní výkon. Poté se z penalty radoval Kotiš - 25. minuta. Do šaten se ale šlo za stavu 3:0, ve 44. minutě totiž navýšil skóre Martan. Tentýž hráč se radoval i v 59. minutě když proměnil pokutový kop. Kopaná nabízela i nadále pěkné kombinace a brankové situace. Za hosty se trefil pouze v 80. minutě Dobal, který připravil o čisté konto domácího brankaře.
88
Táborsko bojuje až do konce. Uvidíme zda tlak přinese ještě nějaký gól.
86
Strnad rozvlnil síť pouze z boku.
84
Vladimír Dobal inkasoval žlutou kartu za faul na Daníčka.
83
Breitemu nyní střela po standardní situaci nesedla tolik jako před pár minutami. Rána byla hodně nepřesná.
80
Hosté stahují Šimáka a posílají do boje Voráčka.
80
MAS právě vstřelil branku!

A tak přece jen se hosté dočkali. VLADIMÍR DOBAL, dostal krásnou nahrávku za obranu domácích a poslal míč ranou za nemohoucího Kováře. 4:1
77
Gallo odzbrojil Schuberta za cenu rohu.
76
Po rohu hostí se k míči nikdo nedostal a tak se bude rozehrávat od Kováře.
73
Kotiše střídá na hřišti Daníček.
73
Tak to byla fotbalová paráda. Krásně přenesená hra od Schuberta až k Breitemu, který vyslal krásnou a přesnou ránu do pravého růžku. Tam se však zjevil Fryšták a zázračně vyrazil míč na roh!
72
Kotiš fauloval Džafiče. Standardka pro hosty končí na autu.
70
Dalekonosná střela od Cany snad lízla tyč! Hodně povedená rána.
69
Slušná rána od Jasanského. žel pro hosty mířila do míst kde stál Kovář.
67
Kotrba si seběhl do útoku, ránu z první po nahrávce Džafiče poslal placírkou těsně mimo!
66
Na druhé straně proletěl vápnem Kotiš. Jeho nahrávku ale nikdo z domácích nezpracoval.
65
Šimákův centr do vápna a následná střela Strnada potvrzují má slova. Nicméně Strnad mířil vysoko nad.
Dnešní utkání sleduje 620 diváků.
63
Ale hosté nesložili zbraně! Teď předvedli slušný kolotoč v domácím vápně. Hosté se však nedokázali střelecky prosadit. Všechny rány - bylo jich snad pět - odrazila domácí obrana. Ale Táborsko hraje sympaticky.
59
A téže minutě stáhla autora dvou branek domácí lavička ze hřiště. Místo Martana vběhl na trávník Mach.
59
Varnsdorf právě vstřelil branku!

Schubert opět vnikl po dobrém pasu od Cany do hostujícího vápna, kde byl zcela evidentně faulován hostujícím bekem. A po zásluze byla nařízená penalta. K ní se postavil dnes nejlepší hráč domácích LADISLAV MARTAN a se štěstím pokutový kop proměnil. Nutno podotknout, že nechybělo hodně aby Fryšták jeho lacinou střelu lapil.
58
Byla nařízena penalta.
57
Rána z kopačky Džafiče letěla nad bránu.
55
A po následném zákroku na domácího kapitána dostává Strnad karetní trest.
54
Pimpara předvedl krásnou práci v obraně!
53
Centr od rohového praporku si pohlídal Kovář.
50
Šimák se opřel opravdu tvrdě do střely! Rotující míč, jenž skončil v Kovářově náruči mu z ní i po zákroku vypadl a hosté se již radovali z branky. Rozhodčí však usoudil, že Kovář míč i na podruhé zachytil na brankové čáře.
49
Slibná standardní situace pro hosty z poza vápna!
45
46
Táborsko začalo střídáním. Macha s Kaláškem střídá Džafič s Jasanským
46
A máme za sebou čtyřicet pět minut druholigového fotbalu. Ten má jasně pod kontrolou domácí celek. V 16. minutě se prosadil Schubert, ve 25.minutě se po faulu na domácího útočníka ve vápně postavil k penaltě Kotiš a jasně ji proměnil. Na konci poločasu přidal další gól Martan.
44

Domácí celek si vytvořil několik gólových situacích. Jednu z nich proměnil LADISLAV MARTAN. Ten si vzal míč na kopačky, přetlačil se přes obránce a střelou mezi brankařovi nohy rozvlnil síť brány. 3:0
39
Jakub Kalášek dostává za tvrdý skluz žlutou kartu.
38
Mach nabil Šimákovi a ten z první pálil. Rána šla ale mimo.
36
Gallo odtlačil od míče Hikspoorse. Domácí mají autové vhazování.
32
Breite se natahoval rybičkou po míči letícím vápnem hostů. Jen těsně na něj ale nedosáhl.
31
Šimák se dostal do palebné pozice. Ikdyž už stál v úhlu pokusil se překvapit domácí obranu. Ta však zareagovala a nebezpečí prozatím odvrátila.
30
Dloubaný centr ze strany hostů nenašel úspěch. Kovář odkopává od své brány.
29
Táborsko se snaží odpovědět kontraútokama. To se jim však nedaří.
25
Lukáš Mach vidí za zákrok v vápně ještě žlutou kartu.
25

Po vzdušném souboji se ocitl na zemi ve vápně dosti okatě Schubert. Nicméně rozhodčí nařídil pokutový kop, který MATĚJ KOTIŠ bez problémů proměnil. 2:0
24
Penalta pro domácí!
23
Schubert v úprku hledal lépe postaveného Martana. Ten měl míč však přes nohu a než si ho srovnal byl mu beky odebrán.
22
Hosté však zahráli ve vápně rukou.
21
Kotiš fauloval Galla. Standardka pro hosty.
19
Šimákovu ránu ze standardní situace si v klidu pohlídal Kovář.
16

Cana krásně našel vprotipohybu nabíhajícího JIŘÍHO SCHUBERTA, který v tom okamžiku vyrazil zpoza hostující obrany a ocitl se nikým nekrytý face to face Fryštákovi. Se zakončením neměl problém a ranou k tyči rozjásal diváky. 1:0
15
Domácí tlak skončil po nepřesnosti centrujícího Kotiše.
12
Schubert podklouzl při útočné akci a zmařil tím šanci na skórování.
9
Šimák se zmocnil míče na polovině hřiště a hnal se do útoku. Krásnou kličkou obešel obránce a vyslal slibný projektil. Žel pro něj byl ještě ztečovaný domácím bekem a míč zamířil mimo. Roh pro hosty.
8
Ale toto již vypadalo lépe. Martan proklouzl kolem hostujících obránců a nahrávkou po zemi hledal dobře Hikspoorse. Ten míč ale nedokázal zpracovat a tudíž ani ohrozit Fryštáka.
6
Martan se snažil využít chyby rozehrávajícího Kaláška. Nicméně se mu to nepovedlo. K míči se sice probojoval ale nic kloudného nevymyslel. Odkopávat se bude od brány hostů.
5
Následný Šimákův centr nebyl vůbec špatný. Domácí obrana ho však odvrátila na aut.
5
Jakobovský se provinil nedovoleně proti Machovi.
3
Kotišův dalekonosný centr si pohlídal Fryšták.
2
Mach se pokoušel proniknout kolem Jakobovského. To se mu však nepovedlo.
1
Domácí tým se může chlubit cenným skalpem. V minulém kole totiž deklasoval pražskou viktorku 2:0 a poprvé v sezóně vezl všechny tři body ze soupeřova stadiónu. Hosté z Táborska si také v minulém kole připsali důležité body do tabulky a to po vítězství nad Vlašimí 2:1. A díky tomuto výsledku se dotáhlo na 10. příčku a smazalo náskok soupeřů.
Dnes se můžeme těšit na souboj týmů ze šestého a desátého místa.

FK Varnsdorf: Kovář - Breite, Zieris, Kotiš, Pimpara(K), Cana, Martan, Jakobovský, Dobrovolný, Schubert, Hikspoors

FC MAS Táborsko: Fryšták - Gallo, Kotrba(K), Kočí, Mach, Strnad, Ciferský, Mráz, Šimák, Dobal, Kalášek

Rozhodčí: Franěk - Vlasjuk, Ratajová.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:00.