Je tu konec utkání 3. kola druhé ligy, ve kterém domácí fotbalisté Žižkova potřetí v řadě vyhráli a s devíti body vládnou druhé nejvyšší soutěži.
90+2
Po skončení zápasu ještě za potyčku s protihráčem dostal žlutou kartu Ujec.
90+2
Hrají se poslední vteřiny utkání. U míče jsou hosté a je tu jejich poslední akce.
90+1
Nastavovat se budou dvě minuty.
90+1
Krmenčík zakopl nesmyslně míč na tribunu a dostal žlutou kartu.
90
Na druhé straně je tu přímý kop pro hosty.
89
Po chybě Prášila šel sám na Duchečka Sloboda. Ten ale také zaváhal a pozorný hostující gólman ho skvěle vychytal!
87
Rychle se blíží závěr zápasu, domácí zatím drží jednobrankové vedení.
85
Domácí také naposledy střídají. Odešel Bartl a nastupuje Slodowy.
85
Do vápna centroval Dudka a zasahovat musel Boháč. Ten byl navíc faulovaný Fikejzem, míč tak budou mít domácí.
84
Před Krmenčíkem s Ujecem musel nyní míč na roh odvrátit Šťastný.
83
Zpoza vápna zkusil vystřelit Sedláček, i jeho pokus mířil do brány a znovu musel zasahovat hostující brankář.
82
Kalod posílal centr na Mareše, jehož ránu musel vyrážet brankář Ducheček!
81
Poslední střídání Čáslavi. Odešel Vrabec a nastupuje Kuriakos Keleciadis.
79
Domácí střídají. Odešel Surynek a nastupuje Petr Mareš.
77
Žlutou kartu za faul nyní dostal domácí Pavel Besta.
74
Kunášek poslal tvrdě na střídačku Čáslavi Kaloda. Faul se ale nepíská a pokračuje se ve hře.
73
Hostům už zbývá na obrat necelých dvacet minut. Gólman Boháč může být zatím v klidu, míč mají domácí.
71
Hra byla na několik desítek vteřin přerušena. Již ve velkém horku přesahujícím hodně přes třicet stupňů na slunci se oba celky na chvilku občerstvovaly.
68
Hosté střídají. Odešel Hodas a nastupuje Gavrilo Eftimiadis.
65
Dnešní zápas sleduje 1172 diváků.
63
Hosté také střídají, když se na hrací plochu podívá Krmenčík, který nahradil Charuzu.
61
Domácí fotbalisté střídají. Odstupuje Jaroslav Hílek a nastupuje Anton Sloboda.
60
Bartl se dostal až do vápna a na levé straně měl zcela volného Surynka. Bartl k němu ale nedokázal míč dopravit.
59
Kiidron se snažil posílat míč do vápna na Kaloda. Ten na něj ale nedosáhl a v pohodě zasáhl brankář Ducheček.
58
Po centru Kotyzy do vápna se snažil prosadit Kalod, proti přesile neměl ale šanci.
56
Domácí hráči by očividně rádi vstřelili druhý uklidňující gól, zatím se jim to ale nedaří.
53
Hosté kopali Dudkou pátý roh v zápase, domácí měli nyní štěstí a ubránili se.
51
První velkou šanci v zápase měli nyní i hosté. Po centru do vápna hlavičkoval Charuza snad o decimetr vedle pravé tyče!
51
Po další akci Hodase je tu roh pro hosty.
50
Po velmi dobré pozice se nyní dostal Hodas, místo střely ale nedokázal trefit balon a domácí měli nyní štěstí.
48
Úvod druhé půle je hodně opatrný. Na zajímavější akci zatím čekáme.
46
Skončil první poločas, po kterém vede Viktorka nad Čáslaví 1:0. Domácí se dostali do vedení již ve 3. minutě, když se prosadil Surynek. Hosté se pak sice dostali do několika náznaků šancí, gól ale nevstřelili, a také proto je stav stále 1:0.
45
Z velké dálky vystřelil Ujec. Jeho pokus neměl ale prakticky žádnou razanci a gólman Boháč v pohodě balon sebral ze země.
45
Již se hraje poslední minuta prvního poločasu, balon mají hosté.
43
Hosté se přeci jen dostali až k vápnu soupeře, kde dobře balon odkopl Šťastný.
42
Blíží se konec poločasu a přestože hosté prohrávají, rozhodně se nepokoušejí o nějaké bezhlavé útočení.
39
Žlutou kartu za faul ve vápně Čáslavi dostal Richard Kalod.
39
Do vápna se dostával Kotyza, míč mu za cenu rohového kopu odkopl Chyruza.
38
Domácí Sedláček posílal centr do vápna soupeře, jeho přímý kop ale neměl dobré parametry a hned první v řadě stojící obránce balon odvrátil.
37
Po centru do vápna šel k zemi opět Kalod, pokutový kop pro domácí se znovu ale nepíská. Naopak rozehrávat budou hosté.
36
Čáslav se stále nemůže prosadit přes výborně hrající obranu domácího týmu.
34
Kotyza posílal centr do vápna, Surynek se snažil změnit směr letu balonu, avšak gólmana Duchečka nepřekvapil.
33
Druhým napomínaným hráčem Čáslavi je Charuza, který fauloval na polovině hřiště.
31
Karal se snažil posílat balon do vápna soupeře, následně je ale hostům pískaný faul a míč budou mít domácí hráči.
29
Hosté se snaží s výsledkem něco udělat. Hrají aktivně a postupnými útoky se přibližují k bráně domácího týmu.
27
První roh v zápase kopali také hosté, branku domácího týmu ale neohrozili.
25
Po rohu Kotyzy se k hlavičce dostal Kiidron a brankář Ducheček ve spolupráci s obranou zastavil míč až na brankové čáře!
24
Bartl posílal před bránu gólový centr, ve skluzu ale nedokázal Kalod na míč dosáhnout. Hosté pak raději odvrátili na roh.
23
Po rohu bylo ve vápně Čáslavi velké horko, zakončení ale nepřišlo.
22
Marcel Šťastný z přímého kopu hodně prověřil gólmana Duchečka. Ten jeho ránu vyrazil na rohový kop.
20
První žlutou kartu v zápase dostal Petr Kunášek.
19
Vrabec centroval do pokutového území. Pas mířil nikým netečovaný až do zámezí a od brány tak bude odkopávat Boháč.
17
Hostující Dudka zkoušel z velké dálky z přímého kopu rovnou zakončit, mířil ale jen do změti těl před sebou.
15
Hílek fauloval Ujce, míč budou z poloviny hřiště rozehrávat hosté.
14
Bartl přihrál na pravou stranu na Kaloda, jeho přihrávka do vápna ale nyní k ničemu nevedla. Vypadalo to jako dobrá akce domácích, nebyla ale dotažená do konce.
13
Po dlouhém pasu za obranu Žižkova v pohodě zasáhl brankář Boháč. Ten hned rozehrával na Kiidrona, který ale zaváhal a míč mají hosté.
11
Stále sledujeme převahu domácího týmu. Kombinace Žižkova ale kazí značné nepřesnosti.
9
Kalod se po souboji s Prášilem poroučel hodně ochotně k zemi, penalta se nepíská.
8
Ujec s Kučerou se chtěli prosazovat na polovině soupeře, je jim ale pískaný faul.
8
Žižkovští fotbalisté se nikam neženou a čekají na chybu svého soupeře.
6
Další útočná akce domácího týmu skončila až u brankáře Duchečka. Ten bude rozehrávat.
5
Domácím se nyní hraje samozřejmě velmi dobře a drží balon na své polovině.
4
Martin Surynek měl rozhodující podíl již na gólu v 1. kole na hřišti Vlašimi. Proti Opavě v minulém kole se prosadil také a dnes mu na další gólový zásah stačily necelé tři minuty.
3
Žižkov právě vstřelil branku!
Po akci Martina Kotyzy se míč přes Kaloda dostal k MARTINU SURYNKOVI, který posílá domácí tým bleskově do zápasu!
1
Výkop měli domácí fotbalisté.
1
Hráči jsou již na ploše. Domácí mají tradiční červenobílé dresy, hosté jsou celí v černém.

FK Viktoria Žižkov: Boháč - Kiidron, Kotyza, Besta, Surynek, Kalod, Čermák, Bartl, Šťastný, Hílek, M. Sedláček

FK Čáslav: Ducheček - Karal, Fikejz, Kunášek, Vrabec, Charuza, Prášil, Dudka, Ujec, P. Kučera, Hodas

Rozhodčí: Lerch - Gallo, Plesar.
Ještě jednou dobrý den z pražského Žižkova, kde za pár minut začne utkání 3. kola druhé ligy. V Praze panuje krásné slunečné počasí a hráči obou týmů budou asi hodně rádi, že mohou hrát ještě dopoledne, kdy není tak velké horko. Už teď je ale venku více než 25 stupňů.
V dnešním utkání budeme sledovat souboj prvního týmu tabulky s druhým. Zatímco domácí fotbalisté jako jediný tým druhé ligy neztratili ani bod a po dvou výhrách vládnou druhé lize, tým FK Čáslav jednou vyhrál a jednou remízoval. Oba celky v letošním ročníku druhé ligy ještě neinkasovali. Domácí mají skóre 6:0, hosté 3:0.
Dobré dopoledne z pražského Žižkova, kde dnes pokračuje 3. kolo české druhé nejvyšší soutěže. Domácí fotbalisté Viktroie Žižkov se střetnou s Čáslaví.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:15.