Dnešní utkání 22. kola skončilo a hosté z Karviné si odvážejí 3 body za jednobrankové vítězství, které zařídil Matěj Fiala. Velmi pohledné a vyrovnané utkání tak se štěstím nalezlo vítěze, ačkoli k remíze chybělo velmi málo. To je pro dnešek vše, krásný zbytek sobotního dne a někdy příště na počtenou.
90+3
Hosté z trestného kopu zahrozili, ale branka nepadla.
90+2
A opět za faul dostává žlutou kartu Václav Juřena.
90+2
Konec se neúprosně blíží a domácí touží po vyrovnání.
90+1
Nastaveny jsou tři minuty.
90
Protiútok domácích branku nepřinesl.
89
Hosté faulováni a za špatné výroky je asistent trenéra týmu domácích vykázán ze střídačky.
88
Míč proletěl hostujícím vápnem bez jakékoli teče.
87
Výkop domácího gólmana hosté odvrací. Hra je hodně rozkouskovaná.
85
Zraněného Abdoula Coulibaly Diabyho nahrazuje Martin Holek.
84
Na hrací ploše zůstal ležet jeden z hráčů hostí, je ošetřován a na scénu přicházejí i nosítka.
83
I Ondřej Cverna vidí žlutou kartu za faul.
82
Nůžky zkoušel Ptáček, ale nezdařily se.
82
Trestný kop domácím nevyšel podle představ, ale u míče se ještě drží.
81
Čaba zkouší spoluhráče vyslat až do vápna a zahrozit vyrovnávací brankou.
80
V šanci opět Fiala, tentokráte mu míč takřka z hlavy sebral Čaba.
78
Karviná právě vstřelila branku!
Po pár pokusech se k míči dostal MATĚJ FIALA, který přesnou střelou k pravé tyči z hranice velkého vápna posílá hosty do vedení.
77
Hra se přiostřuje a obě mužstva jsou nervózní ze svých zmařených pokusů.
76
Na straně domácích došlo k dalšími střídání, ze hry odešel Dušan Nulíček a nahradil jej Michal Krimlák.
75
Vltavín je častěji u míče, ale nedokáže zakončit.
74
Na hrací ploše zůstal ležet Koutný, kterého po přerušení běží rozhodčí zkontrolovat.
73
Domácí jsou u šance a drží se v blízkosti vápna, jede z jejich pokusů vyboxoval Pindroch.
72
Za držení útočícího hráče uviděl žlutou kartu Prince Ofori.
71
Domácí útok zastavuje zdvižený praporek pomezního rozhodčího.
70
Hosté si po šanci vybojovali alespoň roh, ze kterého ale nedokázali zahrozit.
68
Útok hostí příliš dlouho netrval, ale drží se na útočné polovině a perou se o míč.
67
Za obraný faul na polovině hřiště vidí Michal Pávek žlutou kartu.
65
Oba celky střídají, ze hry odchází domácí David Mařík a hostující Michal Gonda, které nahrazují David Pozníček a Abdoul Coulibaly Diaby.
64
Matěj Fiala chce mermomocí vstřelit branku, tentokráte již z velkého úhlu napálil jen tyč.
63
Karviná ukazuje svou zkušenost a ví, jak soupeře dostat pod tlak.
62
Matěj Fiala hrozí, střelu jen tak tak vyrazil Čaba a na následný centr spoluhráč hlavou nedosáhl.
61
Přenesení hry a rychlý protiútok domácím ovoce nepřináší.
60
Krásná šance hostí, kterou nohou vyráží Čaba.
59
Čerství Vaněk trápí obranu domácích.
58
Hosté chtějí oživit hru, proto ze hřiště míří Jan Svatonský, kterého nahrazuje Richard Vaněk.
56
Žlutou kartu za faul vidí Michal Gonda.
56
Faulován Fiala a k trestnému kopu se staví Svatonský a Eisman, druhý jmenovaný zamířil přímo do rukou gólmana.
55
Pokus Pávka po zemi končí mimo branku.
54
V domácím vápně dominuje Čaba a sbírá všechny míče.
54
Pokus o rychlý protiútok a překvapení v podání domácích nepřichází.
53
Šanci Slezanů zmařil výběhem Čaba.
52
Karviná se jeví na začátku druhé půle lépe, ale k pořádnému zakončení se ještě nedostali.
51
Po faulu ale ztrácí míč a musí se bránit.
50
Krátkými přihrávkami na jeden dotek se dostávají do útoku hosté.
48
Za faul vidí žlutý kartónek Jan Svatonský.
48
Eisman byl u míče velmi dlouho, vypracoval si zajímavou pozici, ale po několika kličkách a fintách nacentroval mimo hřiště.
47
Další akci hostí zastavil ofsajd.
46
Juřena sváděl boj o balón na hranici velkého vápna, ale neuspěl.
46
Do hry již nenastoupil David Podzimek, kterého nahradil Jan Hodas.
46
Skončila první půle dnešního klání mezi Vltavínem a Karvinou, ve které jsme branku neviděli. Oba celky si vytvořily spoustu šancí, tudíž diváci vidí velmi pěkný a pohledný fotbal. Druhá půle začne zhruba v 11:15.
45
45
Ještě jeden faul pro domácí, kteří ještě zkusí zaútočit.
45
Domácí trefují obránce přímo vedle sebe a v první půli se zřejmě již nic nestane.
44
Konec prvního poločasu se blíží a týmy se ještě nesmířily s bezbrankovým stavem.
43
Čaba jednou rukou vyráží a další pokus chytá do svých rukavic.
43
Hraje se nahoru dolů, hosté nyní zahrávají roh.
42
Nákop z poloviny hřiště končí v rukou domácího brankáře.
41
Daleký výkop Čaby nakonec šanci nepřináší a rozehrávají hosté.
40
Domácí zkoušejí poslat do vápna vše, co jen trochu jde.
39
Z rohového kopu měl hodně blízko k brance Jiří Ptáček, jehož hlavička končí velmi těsně mimo branku.
38
Nabíhající Michal Pávek pálil ze střední vzdálenosti velmi nebezpečně a gólman Pindroch měl co dělat, aby míč vytěsnil mimo tři tyče.
37
Koutného úmysl nebyl vůbec špatný, ale spoluhráč již nezastihl míč na hrací ploše.
35
Čermákův trestný kop nebyl zahrán vůbec dobře a po proplachtění vápnem končí v zámezí.
34
Následná akce již nebyla tak nebezpečná.
33
Neskutečná smůla domácích, nikdo teď neví, zda to gól byl či nebyl. Po standardní situaci domácí hlavičkovali, následně zazněla tyčka a výkop pravděpodobně přímo z brankové čáry mimo bránu.
32
Domácí se probojovali až k brankové čáře, kde je dva metry od velkého vápna faulován Očovan.
31
Ti se ale nevzdávají a vybojovali rohový kop, jenž po hlavičce končí nad brankou.
30
Hra přerušena, hostům je odpískán ofsajd.
29
Ani Pindroch nikam nespěchá a rozhlíží se po spoluhráčích.
28
S výkopem si dává načas Čaba.
27
A míč velmi nebezpečně odskočil o drn málem do branky.
26
K dalšímu rohu se dostávají domácí borci.
25
Hostující Ondřej Cverna a Michal Gonda nedokázali z první na hranici vápna trefit míč podle svých představ.
24
Svatonský již nezastihl míč na hřišti a gólman domácích rychle rozehrává.
23
Loko si vybojovalo roh, který hodně zaváněl gólem, když hlavičkou zakončoval Očovan.
22
Žlutou kartu obdržel Jiří Ptáček.
21
Ani jednomu týmu se nyní nepodařilo nacentrovat do vápna, vždy trefili prvního hráče před sebou.
20
Hosté přerušili akci odkopem a u míče jsou dále domácí.
19
Nepřesné zakončení ale branku nepřináší a míč končí u Čaby.
18
Hosté míří do vápna.
17
Faul na Svatonského dává míč hostům.
15
Po rohu se k hlavičce dostal Podzimek, ale nedokázal míč usměrnit do branky.
14
Domácí jsou nebezpeční a z centru ve vápně hrozili brankou.
13
Hosty nyní velmi podržel gólman Pindroch.
12
Obranná lajna hostí nepouští domácí do šance.
11
Domácí se snaží uklidnit hru a dostat míč pod kontrolu.
10
Lánczova levačka nabrala špatný směr a končí hodně mimo bránu Pindrocha.
9
Místním stadionem se začínají rozléhat zvuky bubnu a domácí míří do šance.
8
Do vápna se dral Fiala, ale dopustil se útočného faulu.
7
Nyní se ale provinili hosté a u míče je Vltavín.
6
Velmi důrazně odpískaný faul pro hosty na jejich polovině.
5
Do útoku se dostávají opět hosté, jenž zakončují mimo branku.
4
Eisman ještě sváděl souboj o míč ve vápně, ale hostující fotbalisté akci odvrací.
3
Přenesení hry Jovanoviče zavánělo nebezpečím pro hostující celek.
2
Vltavín si hned vybojoval roh, který zamířil nebezpečně do vápna a následně se domácí dožadovali odpískání ruky v malém vápně jednoho z obránců.
1
Prvního výkopu se ujali domácí a zatím se drží míče.
1

Loko Vltavín: Čaba – Komárek, Mařík, Pávek, Hájek "K" , Očovan, Podzimek, Láncz, Ptáček, Nulíček, Čermák
Náhradníci: Pávek – Valíček, Hodas, Bureš, Krimlák, Škorvánek, Pozníček

MFK OKD Karviná: Pindroch – O. Cverna, Ofori, Eisman, Juřena, Svatonský, Jovanovič, Mikula "K", Fiala, Gonda, Koutný
Náhradníci: Lipčák – V. Cverna, Vaněk, Diaby, Halaška, Holek

Rozhodčí: Orel – Peřina, Pochylý.
Vážení fanoušci fotbalu, ještě jednou vítejte u dnešního klání Fotbalové národní ligy, kde se v rámci 22.kola střetnou celky Loko Vltavín a MFK OKD Karviná.

Hosté z Moravskoslezského kraje obsazují 8. pozici v tabulce se ziskem 31 bodů a bilancí 9-4-8. Zatímco nováček této soutěže je na předposledním místě pouhý bod před střížkovskými Bohemians Praha s bilancí 4-4-13.

Karviná tři zápasy po sobě dokázala bodovat, přičemž naposledy remizovala s posledními Bohemians 1:1, což budou chtít Slezané napravit proti pražskému celku, který naposledy podlehl 1:0 Českým Budějovicím.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:15.