Karviná díky skvělému prvnímu poločasu získávají 3 body do tabulky FNL, druhý poločas byl doslova slabý odvar tomu prvnímu. Hosté přišli o vyloučeného Cvernu a Frýdek ještě dokázal snížit. Víc už ale domácí nevymysleli a Karviná tak bere zaslouženě všechny body.
90+2
90+2
Domácí se dopustili útočného faulu a byli tak připraveni o poslední šanci.
90
Hlavní rozhodčí nastavuje 2 minuty.
87
A také hosté střídají naposled, střelce dvou gólů hostů Budinského nahrazuje Skwarczek.
87
Na Vašendův centr si naskočil Halaška, jeho hlavička ale bránu hostů minula.
86
Domácí využívají poslední možnost střídání, Švrčka nahrazuje Silveira.
84
Druhé střídání hostů, Střelce druhého gólu Karviné Urgelu nahrazuje Jurdík.
81
Dnešní utkání sleduje 1742 diváků.
79
Hosté mohli ihned ukončit veškeré naděje domácích. Po faulu na Urgelu se k exekuci přímého kopu postavil střelec dvou gólů Budinský, jeho kroucená střela skončila na břevně domácí brány.
77
Frýdek-Místek právě vstřelil branku!
Pribula prošel po pravé straně do pokutového území a poté předložil míč TOMÁŠOVI HYKELOVI, který se trefil přesně k tyči a vstřelil kontaktní gól.
74
Žídek obehrál Lipčáka a centroval před prázdnou bránu, míč se dostal až k Hykelovi, jeho střelu z voleje ale obrana hostů odvrátila.
74
Domácí sice zvýšili aktivitu, jenže stále se nemohou dostat k zakončení.
72
Hosté šli do brejku, Zelenému se ovšem nepovedla přihrávka na Urgelu.
69
Hostující Cverna uviděl za faul druhou žlutou kartu a byl vyloučen.
68
Mozolova střela z přímého kopu končí vysoko nad bránou hostů.
66
Pribula si naběhl na přihravku a z levé strany hledal hráče v pokutovém území, karvinští ovšem míč odvrátili.
65
Hosté zatím pohodlně drží svůj náskok, hra se odehrává výhradně na polovině Frýdku.
62
Vaňkův centr skončil až v náručí Mihálka.
61
Hatok upadl v pokutovém území po kontaktu se Švrčkem, penalta se ale nepíská.
61
Hosté se k zakončení nedostali a míč končí v autu.
59
Drzý průnik Zeleného musel zastavit až Literák před pokutovým územím.
56
Hosté poprvé střídají, ze hřiště odchází Janíček, kterého nahrazuje Vaněk.
55
Literák špatně rozehrál a nabídl tak možnost útoku Karviné, jenže Zeleného přihrávka na Budinského byla nepřesná.
54
Daníčkova střela z voleje bránu Frýdku minula.
49
Taliánova tečovaná střela skončila nad ránou hostů, z následného rohového kopu Talián bránu opět netrefil.
47
Hned z kraje poločasu se domácí dostali do šance, centr z levé strany Uvíra ale neusměrnil do brány.
46
Domácí udělali do druhého poločasu jednu změnu, Zapalače nahrazuje Vašenda.
46
Poločas hrůzy mají za sebou hráči Frýdku-Místku, naopak hosté mohou být nad míru spokojeni. Pro nezaujatého diváka se hraje velmi pohledný zápas, ve kterém jsme viděli již 5 branek. Nutno dodat, že branek mohlo padnout víc, především do domácí brány.

Frýdku se zatím vůbec nedaří a velmi těžko bude dohánět náskok Karviné. Pouze pasáž před gólem na 1:2 se dá považovat za povedenou z domácí strany. Zbytek poločasu ovládli hosté, kterým se povedl začátek zápasu, ve kterém vstřelili dvě branky, a poté dokázali výborně zareagovat na kontaktní gól Frýdku dalšími dvěma brankami.
45
42
Karviná právě vstřelila branku!
Hosté pokračují ve výborném výkonu a přidávají další branku. Urgela z pravé strany našel volného PAVLA EISMANNA, který neměl problém trefit prázdnou bránu.
39
Dlouhý nákop z poloviny hřiště domácí odvrátili pouze k LUKÁŠOVI BUDINSKÉMU, který ihned napálil míč a jeho tečovaná střela zapadla přímo k tyči Mihálkovy brány.
38
Domácí Pribula dostává za faul žlutou kartu.
34
Do třetice se to ale domácím povedlo, opět na hraně ofsajdu se k míči dostal MILAN HALAŠKA, který střelou k tyči snižuje.
32
Domácí byli nyní blízko kontaktnímu gólu. Na dlouhý pas si naběhl Pribula, jenže sám před bránou napálil pouze Lipčáka. Z následujícího rohového kopu Lipčák vychytal i střelu Uvíry.
31
Domácí poprvé střídají, Ilka nahrazuje Hykel.
29
Domácím se vůbec nedaří, což nyní demonstroval Zapalač, který nastřelil z přímého kopu blízko stojícího Budinského. Ten mohl jít do protiútoku, jenže byl faulovaný právě Zapalačem. Zákrok domácího záložníka rozhodčí ocenil žlutou kartou.
25
Další šance Karviné na navýšení skóre, Eismann střílel z levé strany po zemi, Mihálek ale míč nohama vyrazil.
20
Daníček prošel až překvapivě lehce pokutovým územím a poté hledal lépe postavené hráče. Jeden z karvinských sice sám před Mihálkem míč netrefil, jenže ten propadl až k LUBOMÍRU URGELOVI, který neměl problém prázdnou bránu trefit.
18
Ten se ale domácím nepovedl, jelikož se po rozehrání zahnali do ofsajdu.
17
Na dlouhý pas za obranu Karviné si nabíhali Pribula a Halaška, na poslední chvíli ale zasáhl Cverna, který míč poslal na rohový kop.
15
Z následného přímého kopu se Zapalačovi nepodařilo prostřelit hostující obranu, to se povedlo až Mozolovi, nicméně jeho střela šla nad bránu hostů.
14
Další žlutou kartu z hostujícího týmu uviděl Cverna.
14
Další šance hostů, tentokrát Budínský střílel mimo tři tyče.
13
K odraženému míči se dostal domácí Pribula, jeho střela z voleje ale postrádala přesnost i razanci.
12
Brzký gól s domácím týmem zatřásl, kteří se zatím marně dostávají z tlaku.
10
Obrovská příležitost hostů na navýšení vedení. Urgela z rohu šestnáctky napálil míč z voleje přímo do tyče, odražený míč se ještě dostal k Budinskému, ten ale prázdnou bránu netrefil.
8
Karvinský Janíček uviděl za faul na Žídka žlutou kartu.
4
Z první vážné šance se hosté ujímají vedení, na centr do pokutového území si naběhl volný LUKÁŠ BUDINSKÝ, který míč tečoval do protipohybu Mihálka. Gólman Frýdku si sice na balón sáhl, ten ale i přesto zapadl k tyči.
3
Po úvodním tlaku Karviné z protiútoku zahrozili domácí. Na hraně ofsajdu přebral míč na pravé straně Pribula, který se snažil prostrčit míč na Halašku, na poslední chvíli ale zasáhl hostující stoper Trousil a míč skončil u Lipčáka.
1

MFK Frýdek-Místek: Mihálek – Švrček, Uvíra, Žídek, Literák, Ilko, Zapalač, Mozol, Pribula, Talián, Halaška
Náhradníci: Prepsl – Coufal, Hykel, Mehremič, Vašenda, Silveira, Ďuriška

MFK OKD Karviná: Lipčák – Cverna, Janíček, Růžička, Daníček, Zelený, Urgela, Eismann, Hatok, Budinský, Trousil
Náhradníci: Pindroch – Puchel, Skwarczek, Vaněk, Juřena, Jurdík, Fiala

Rozhodčí: Jílek – Nádvorník, Urban.
V 11. kole Fotbalové národní ligy na sebe narazí v regionálním derby 13. Frýdek-Místek a 10. Karviná. Minulý rok zápas na Stovkách ovládli domácí, kteří vyhráli 4:1, druhý zápas na Stovkách skončil bez branek. Hosté tak mají Frýdku co oplácet.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.