Kolín i přes zlepšený výkon ve druhém poločase opět nedosáhl na body. Hosté si dokázali vytvořit pár dobrých příležitostí, jenže ani jednu nedokázali proměnit. Domácí si v průběhu druhé půle trochu zahrávali, ke konci zápasu ale hosty k ničemu nepustili a můžou tak slavit zasloužené 3 body do tabulky.
90+2
90
Rozhodčí nastavuje 2 minuty nad rámec základní hrací doby.
89
Mozolovi se centr nepovedl, míč chytil Pechatý.
88
Hostující Biško dostává žlutou kartu.
88
Kolín se nemůže dostat k tlaku, domácí si hubené vedení hlídají.
85
Poslední střídání domácích, hřiště opustil Matúš a nahradil jej Gavlák.
81
Na Ilkův centr si naběhl Halaška, jeho hlavičku ale Pechatý bez problému chytil.
81
Dnešní utkání sleduje 1523 diváků.
79
Zapalačův centr chytil Pechatý.
78
Kratochvíl za svůj prohřešek uviděl žlutou kartu.
77
Halaška byl faulován a Frýdek bude kopat přímý kop.
76
Poslední střídání hostů, hřiště opustil Bláha a nahradil jej Kalaš.
73
V momentální fázi zápasu se hraje hodně ofenzivní fotbal, domácí se snaží využít otevřené obrany hostů. Matúš běžel dokonce sám na bránu, před Pechatým po kontaktu s jedním z obránců však upadl, rozhodčí faul nezapískal a nechal pokračovat ve hře.
71
Do dobré pozice se dostával hostující Macháček, na poslední chvíli ale zasáhl Uvíra a míč mu odebral.
68
Mozol vystřelil na Pechatého z 20 metrů, jeho pokusu ale chyběla přesnost.
67
Střídání v domácím týmu, hřiště opustil dosud jediný střelec zápasu Uškovič, nahradil jej Halaška.
66
Mozolův centr si málem do vlastní brány srazil Biško, ke štěstí hostů mířil přímo do náruče gólmana.
63
Domácí v druhém poločase hodně kazí, čehož se Kolín snaží využít.
62
Další dobrá příležitost hostů, tentokrát se ke střele dostal Bláha, ale i ten bránu Mihalka netrefil.
61
Hosté podruhé v druhém poločase výrazněji zahrozili, Kučerova střela z levé strany jen těsně minula vzdálenější tyč.
59
K jeho exekuci se postavil Mozol, který tvrdou střelou bránu jen těsně minul.
59
Zapalač využil chybné rozehrávky hostů, načež byl na hraně pokutového území faulován. Sudí odpískal přímý kop.
58
Matúšova hlavička skončila vedle bránu Kolínu.
56
Do dobré střelecké pozice se dostal Zapalač, jeho pokus ale obrana hostů zblokovala.
53
Dvojí střídání v týmu hostů, hřiště opustili Jurečka se Svátkem a nahradili je Klapka s Juklem.
53
50
První velká příležitost Kolínu! Po rohovém kopu se k hlavičce dostal Jelínek, jeho pokus musel Mihalek reflexivně vyrážet před sebe, další závar domácí ubránili.
48
Žídek si naběhl na centr Mozola, jeho hlavička však skončila nad bránou hostů.
46
Domácí o poločase poprvé vystřídali, Pribulu nahradil Zapalač.
46
Po prvním poločase domácí Frýdek-Místek zaslouženě vede 1:0. Gólový rozdíl mohl být ještě větší, jenže Frýdek už další své šance neproměnil. Kolín toho v zápase prozatím příliš nepředvedl. Pokud bude nováček chtít pomýšlet na první body, bude se muset v druhém poločase hodně zlepšit. Lipina ovšem má druhé poločasy horší, v obou dosavadních domácích zápasech vždy vedení ztratili.
45
45
Ilko si narazil s Matúšem a dostal se do dobré pozice, v pokutovém území ale už nikoho z domácích nenašel.
40
Frýdek-Místek právě vstřelil branku!
Domácí dlouho kombinovali ve středu hřiště, až z ničeho nic přišla dlouhá přihrávka na DUŠANA UŠKOVIČE, který se pohyboval na hraně ofsajdu. Útočník Lipiny sám před Pechatým zachoval chladnou hlavu a střelou na zadní tyč poslal Frýdek do vedení.
35
Gólman Kolínu Pechatý uviděl žlutou kartu.
35
Z následného rohu Žídek hlavou našel Uškoviče, ten ale z úhlu bránu netrefil.
34
Pechatému v souboji s Matúšem vypadl míč z rukavic, hosté ale nakonec odvrátili na roh.
32
Uvírův dlouhý aut nikdo netečoval, nakonec skončil až v rukavicích Pechatého.
29
Pribula vyslal slabou střelu, se kterou Pechatý neměl problémy.
27
Jurečkovi se střela nepovedla a míč skončil v autu.
26
Další velká šance Frýdku! Opět se do příležitosti dostal Pribula, jehož střelu Pechatý vyrazil, následná střela Mozola skončila mimo, i když se jí Uškovič snažil tečovat.
24
Pribula se ve vápně hostů uvolnil a z otočky orazítkoval tyč brány Pechatého!
19
Další centr Švrčka už Matúše našel, jeho hlavička ale bránu netrefila.
19
Švrček hledal v pokutovém Matúše, před ním ale odvrátil na rohový kop Kratochvíl.
13
Domácí Ilko uviděl žlutou kartu.
12
Z následujícího rohu hlavičkoval Svátek nad bránu domácích.
11
Hosté zahrozili z rychlého protiútoku, tečovaná střela Bláhy skončila vedle pravé tyče.
9
Matúš na hranici ofsajdu dostal přihrávku od Ilka, sám před Pechatým ale selhal, gólman Kolínu odvrátil na roh.
8
Talián našel centrem ve vápně Uškoviče, ten ale hlavičkoval mimo.
4
Mozol hledal nabíhajícího Taliána, u míče však byl dříve Hurka.
2
Literák čistým skluzem zastavil Bláhu.
1

MFK Frýdek-Místek: Mihalek – Švrček, Uvíra, Žídek, Literák, Ilko, Mozol, Pribula, Talián, Matúš, Uškovič
Náhradníci: Prepsl – Coufal, Zapalač, Silveira, Vašenda, Halaška, Gavlák

FK Kolín: Pechatý – Biško, Jelínek, Klimpl, Kučera, Hurka, Bláha, Jurečka, Kratochvíl, Svátek, Machálek
Náhradníci: Záruba – Klapka, Kalaš, Čížek, Jukl, Petrášek

Rozhodčí: Jech – Kotalík, Černý.
V 5. kole Fotbalové národní ligy na sebe narazí dvanáctý Frýdek-Místek a poslední Kolín.

Domácí můžou jít do zápasu se zlepšeným sebevědomím, jelikož v posledním kole vyhráli na hřišti Vlašimi 2:0 a poprvé si tak připsali do tabulky 3 body. Navázat na výhru budou chtít i proti Kolínu, naposled doma Frýdek jen remizoval s Táborskem 1:1, kdy výhru ztratil v posledních minutách zápasu.

Hosté z Kolína zažívají velmi nepovedený vstup do druhé ligy, všechny dosavadní zápasy totiž prohráli. Ve 3. kole nováček FNL prohrál i přes slibný výkon na hřišti Karviné 1:0, v minulém kole Kolín doma prohrál se Sokolovem vysoko 4:1. O první body tak budou Středočeši usilovat na hřišti Slezanů.

Kolínu bude v zápase chybět Jiří Kabele, který byl v minulém kole vyloučen.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.