Je za námi i druhá půle, která byla atraktivní z hlediska branek. Domácí nastoupili na Třinecké ve velkém stylu, během šesti minut nasázeli dvě branky a otočili vývoj, pak ale šel výkon domácích dolů a a přišli dvě branky do domácí sítě. Most se tak ani na podruhé nedočkal vítězství na domácím hřišti a po dvou domácích zápasech má skóre 2:6.
90+3
90+3
Paleček drží míč v rukavicích, schyluje se k závěrečnému hvizdu.
90+2
Obraz hry stále stejný, Most kontroluje míč, ale nic vážnějšího se neděje.
90
Střídání v týmu FK Fotbal Třinec: ze hřiště odchází Ceplák, přichází Lukáš.
90
Hlavní arbitr Královec nastavuje 3 minuty pro mostecké fotbalisty.
89
Domácí stále točáí míč okolo šestnáctky hostí, efekt to ale žádný zatím nepřináší.
87
Hosté teď jen usilovně brání a domácí okupují hostující šestnáctku.
85
De Paula ale kopl příliš krátký míč, který našel jen hlavy třineckých hráčů.
84
Kubáň dostává žlutou kartu a Most má možnost další standartní situace.
82
Střídání v týmu FK Fotbal Třinec: ze hřiště odchází Smetana, přichází Dedič.
82
Střídání v týmu FK Baník Most 1909: ze hřiště odchází Jakovljevič, přichází Wermke.
81
Jakovljevič měl teď možnost rozehrávky přímého kopu z hranice šestnáctky, ale svou přízemní ranou absolutně nezahrozil.
79
Jan Procházka nevybíravým zákrokem poslal k zemi Motyčku, ten ještě v pádu dokázal spadnout na mosteckého Jakovljeviče, který to paradoxně odnesl nejhůře.
77
Mostečtí zdá se nemají sílu útočit, to Třinečtí drží po většinu času míč a valí se na mosteckou branku jeden útok za druhým.
75
Kubáň se proháčkoval na středu a odhodlal se ke střele, která mu ale vůbec nesedla.
71
Třinec právě vstřelil branku!
Hosté si berou své vedení zpět! Ceplák od rohového praporku posadil míč přímo na hlavu MICHALA HUPKY, který jej prodloužil na vzdálenější tyč.
69
Střídání v týmu FK Baník Most 1909: ze hřiště odchází Procházka Jiří, přichází Mlika.
67
Střídání v týmu FK Fotbal Třinec: ze hřiště odchází Malíř, přichází Málek.
66
Dnešní utkání sleduje 1237 neplatících diváků.
65
Střídání v týmu FK Baník Most 1909: ze hřiště odchází Surynek, přichází Petráček.
64
De Paula to zkusil zpoza šestnáctky, jeho přízemní rána ale neměla patřičnou razanci.
61
Malíř z nulového úhlu vracel míč do vápna, ten sebral Divkovič.
58
Hosté se dokázali vrátit do zápasu tím nejlepším možným způsobem a hra je rázem o něco vyrovnanější.
55
Hosté ale velmi rychle odpovídají! Motyčka natáhl míč na střed hřiště našel ve vápně volného Ceplák, který míč přizvedl na hlavu PETRA JOUKLA, který jej dopravil za záda Divkoviče.
53
Druhá půle je zatím v režii jednoho celku a to toho domácího, hosté se ve druhém dějství ještě nepodívali s míčem za půlící čáru.
51
Most právě vstřelil branku!
Mostečtí po šesti minutách druhé půle otáčejí vývoj utkání! Veselinovič nadvakrát dokázal procpat po pravé straně míč po zemi do vápna, kde jej nejprve zasáhl Surynek a po něm dokázal míč dopravit do sítě GRAMOZ KURTAJ.
50
Domácí znovu drží míč, ve druhé půli ho zatím Třineckým nepůjčili.
48
Domácím se daří rychle srovnat stav utkání! Po rohu nedokázal Paleček zkrotit v rukavicích nikterak prudký míč a MARTIN SURYNEK srovnal z metru do prázdné branky.
47
Surynek dokázal přelobovat Palečka, ale na brankové čáře zakročil proti míči Joukl.
46
Ve chvíli, kdy byl domácí Baník lepším celkem, tak přišla z ničeho nic branka Třince po rychle rozehraném autu. První půle byla ale velmi atraktivní z pohledu diváka, domácí si dokázali vytvořit více brankových příležitostí, ale hostující celek drží dobře chytající Paleček.
45
44
Domácí hráči teď předvedli obrovský kolaps! Malíř kousek za půlící čárou aut na MARTINA MOTYČKU, který popoběhl patnáct metrů a natáhl ke střele na vzdálenější tyč, na kterou Divkovič nedosáhl.
42
De Paula znovu jen do náručí Palečka.
39
Divkovičův dlouhý nákop na De Paulu byl nepřesný a končí v autu.
37
Divkovič teď zasáhl před nákopem Malíře.
34
Most je stále aktivnějším, De Paula několikrát centroval do vápna, ale ani jeden pokus se neujal.
31
Santos De Paula teď zaskočil všechny přítomné! Zpracoval míč pravačkou, přehodil si jej na druhou nohu a ze třiceti metrů vyslal na třineckou branku míč, který se snášel s nepříjemnou rotací. Paleček jej jen stačil vytěsnit na tyč a bude z toho rohový kop!
30
Na centr Surynka jen těsně nestačil Veselinovič.
28
Nad Mostem dnes poprvé vylezlo sluníčko a Mostečtí jsou v posledních minutách aktivnějším celkem a tvoří hru.
25
Kurtaj dostal dobrý míč do běhu po levé straně, jenže o něj ihned přišel.
23
Dva třinecké pokusy z hranice šestnáctky teď zblokovala domácí defenziva.
21
Kurtaj rozehrával rohový kop na bližší tyč na nabíhajícího Bělouška, hostující stoper byl ale u míče dříve.
18
Třinečtí teď kontrolují míč na svých kopačkách, ale přechod do útoku jim zatím vázne, domácí hráči pokryjí většinu míčů ve vzdušném prostoru.
16
První ofsajd byl k vidění v podání hostujících hráčů.
13
Avdič se odhodlal z dobrých pětadvaceti metrů k tvrdé dělovce, která protáhla Palečka!
11
Z následného rohu žádné větší nebezpečí pro Baníkovce nepřišlo.
9
Další velká příležitost na straně Třince! Malíř posadil z pravé strany míč na hlavu Smetany, který se sice trefil mezi tři tyče, ale Divkovič byl pohotový a míč vytěsnil na roh!
7
Veselinovič teď hledal vysokým a prudkým centrem do vápna Santose, který se ale k míči nedostal.
5
Vomáčka teď přetáhl svůj centr, který skončil v náručí Divkoviče.
3
Úvod utkání je zatím velmi hektický, domácí Baník teď také zle zatápěl Třineckým v jejich vápně.
1
Malíř nenápadnou ranou, která skočila o zem skončila na břevnu zaskočil mosteckého brankaře!
1
3. kolo FNL přivede do Mostu celek FK Fotbal Třinec. Třinečtí fotbalisté mají po dvou odehraných kolech na svém kontě jeden bod za remízu 0:0 z 1. kola ve Zlíně. V minulém kole na domácím hřišti nestačili na Karvinou, které podlehli 1:3. V tabulce jsou tak zatím na 13. místě.

Most je na tom takřka totožně. Ze dvou odehraných kol vytěžil rovněž pouze jediný bod za remízu 1:1 v Karviné. Minulý týden však na domácím hřišti podlehl vysoko 0:3 ambiciózní Opavě. Most má o branku horší skóre než Třinec, proto je v tabulce ještě o jednu příčku za ním, na 14. místě. Ve snaze udobřit si fanoušky po porážce s Opavou sáhlo vedení k tomu, že diváci budou mít na utkání s Třincem vstup zdarma. Jde o satisfakci za velice špatný výkon domácích borců v minulém kole. Uvidíme, kolik diváků této nabídky využije a hlavně, jestli se podaří fotbalistům Baníku odčinit blamáž z minulého týdne.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.