Po odraženém míči pálil Nečas, ale hodně mimo.
83
Roh pro domácí.
82
Domácí teď jsou trochu aktivnější, ale je to logické, neboť soupeř při tříbrankové výhře jen udržuje vedení a nikam se netlačí.
82
Řezníčkovu přízemní střelu Toma chytil.
79
Poslední změna v celku hostí, když Antonína Presla nahradil Elvist Ciku.
78
Vyloženou šanci měl po příhře od Závišky ve vápně Fikejz, ale Toma jeho ránu zblízka i dorážka dokázal vyrazit. Roh pro domácí.
76
Následně domácí zahrávali trestný kop, ale Kudrnův centr odhlavičkoval do bezpečí Nešický.
75
Poslední změna v domácím celku. Adama Fouska nahradil Jan Řezníček.
73
Druhá změna u hostů, když Petra Javorka nahradil Aleš Kočí.
73
Domácí akci zakončil Nečas, ale mířil vedle.
70
Centr Sladkého Frydrych vyrazil a domácí šli do brejku.
70
Trestný kop pro hosty z rohu velkého čtverce.
69
Druhá změna v celku domácích, když Jana Jeřábka nahradil Martin Hašek.
66
Táborsko právě vstřelilo branku! Teď si z domácích obránců udělal kuželky PETR JAVOREK a v pohodě zvýšil již na 0:3 pro Táborsko.
65
První ofsajd domácích v zápase, v němž se ocitl Nečas.
63
Táborsko právě vstřelilo branku! Na rohový kop Nešického si naskočil IVAN CIFERSKÝ a hlavou zvýšil na 0:2 pro hosty.
62
Střelu Tusjaka z úhlu srazil Vencl do vlastní tyče a ven. Roh pro hosty.
61
Od branky vykopává Frydrych.
60
Dnešní utkání sleduje 586 diváků.
59
Po hodině hry jsme byli svědky prvního ofsajdu zápasu, do kterého se chytil táborský Strnad.
57
První změna v domácím celku útočníka Dominika Fuska, nahradil jiný útočník Jakub Nečas.
56
Útočný faul Ciferského na Frydrycha, domácí gólman bude rozehrávat.
55
Roh hostí.
55
Další Preslovu gólovou střelu nepustil do branky Bederka, kterého hostující hráč doslova sestřelil.
52
Táborsko právě vstřelilo branku! Z ničeho nic se dostal k zakončení ve vápně domácích ANTONÍN PRESL a otevřel skóre – 0:1.
47
Nepřesnou střelu vedle branky vyslal Fikejz.
46
Do druhé půle udělali hosté jednu změnu, když Benjamina Ibrahima Traoreho nahradil Aleš Nešický.
46
První poločas skončil bez branek, ale oba celky se snaží hrát fotbal, ovšem vyložené šance se nezrodily. Druhá půle zahájí cca. v 11,19.
45
44
Hosté nyní domácí doslova zamkli v jejich vápně, ale ti se zatím úspěšně brání.
42
Po centru Divíška hlavičkoval vedle domácí branky Traore.
41
Ideální centr Fouska z levé strany před branku, ale nikdo z domácích hráčů tam nebyl.
40
Útočným faulem se provinil Traore a tak ze své poloviny bude rozehrávat Frydrych.
38
Domácí ho zahráli signálem, na jehož konci byla technická střela Závišky, ale Toma byl na místě.
37
První roh zápasu vybojoval Vondra.
36
Zase se hraje ve středu hřiště a jak se říká, každý chvilku tahá pilku. Do žádné šance se ale ani jeden celek nemůže dostat.
34
Divíšek poslal nepřesný pas až za brankovou čáru a tak bude rozehrávat Frydrych.
33
Již ale vstal, takže domácí vrátili míč soupeři, který o něj zase vzápětí přišel.
32
Na hrací ploše leží Fikejz, ale sudí to jako faul neposoudil.
32
Nepřesný pas hostí a domácí vhazují.
31
Záviška připravil míč na střelu pro Kudrnu, ale ten mířil nad branku.
30
V těchto chvílích jsou více na míči hosté.
29
Přímý kop hostů, ale domácí se ubránili.
28
Po centru Sladkého míč u Frydrycha.
27
Hosté šli do rychlého kontru, ale domácí se ubránili a hosté jen vhazují.
26
Série autových vhazovaní na polovině Táborska.
24
Presl ale poslal slabou přízemní střelu přímo k Frydrychovi.
23
První faul domácích v zápase, kdy Jeřábek povalil Traoreho a hosté mají výhodu přímého kopu.
22
Tečovaná střela Divíška skončila v rukavicích Frydrycha.
21
Záviška unikla po pravé straně, obešel dva protihráče, ale třetí ho již odzbrojil.
20
Nyní se bojuje převážně ve středu hřiště a každý celek má míč jen chvilku.
18
První faul zápasu a hned se žlutilo po zákroku hostujícího Josefa Divíška.
13
Záviška z pravé strany dával dobrý míč do vápna, ale mimo své spoluhráče.
12
Dobrý centr do vápna poslal Fousek, ale Toma vyrazil a hosté šli do rychlého brejku. Vondra jejich akci zastavil a tak to musí zkusit znovu.
11
Hodně nepřesnou střelu vyslal pardubický Fousek. Rozehrávat bude Toma.
9
Útočná akce domácích po ose Vencl – Kakrda – Záviška, ale hosté se ubránili.
8
Na druhé straně centroval do vápna Presl, ale Vencl míč odkopl.
7
Fikejz dával míč před branku, ale hosté se zatím ubránili.
7
Na míči jsou domácí a kombinují.
6
Zpoza vápna zakončoval Jeřábek, ale nad hostující branku.
5
Po akci Jeřábka centroval zprava Záviška, ale Fusek na centr hlavou nedosáhl.
4
Útočnou akci zahajují hosté, ale zatím kombinují jen na své polovině hřiště.
2
Na polovině soupeře začali zápas domácí.
1

FK Pardubice: Frydrych – V. Kakrda, Bederka, Vencl, Vondra – Záviška, P. Kudrna, Jeřábek, Fousek – Fusek, Fikejz.
Náhradníci: Ptáček – Řezníček, Prokopec, Hašek, Nečas, Petráň, Kim

FC MAS Táborsko: Toma – Sladký, Hric, Ciferský, Divíšek – Presl, Šiml, Javorek, Tusjak – Traore, Strnad.
Náhradníci: V. Kudrna – Kočí, Nešický, Smetana, Musiol, Ciku, Hovorka

Rozhodčí: Paták M. – Fišer, Zeman.
-2
Oba celky již nastupují na hrací plochu.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:15.
V sobotním dopoledni se utkají v tabulce desáté Pardubice s druhým Táborskem. Soupeř má navíc o utkání méně, když v Olomouci bude dohrávat ve sváteční úterý 28.10.
Domácí celek v minulém kole prohrál na hřišti posledního Ústí nad Labem 3:0 a v domácím prostředí z pěti zápasů zvítězil pouze jednou, třikrát remizoval a jednou prohrál při skóre 2:4.
Naopak Táborsko je v tabulce venkovních zápasů na druhém místě se ziskem 12 bodů v šesti zápasech na hřištích soupeřů za 3 výhry a 3 remízy, se skórem 17:8. To značí, že střílí hodně branek. V minulém kole zvítězilo ve Vlašimi 2:4. Navíc je stále jediným celkem v sezoně, který ještě nepoznal hořkost porážky a to již v 10 zápasech.
V loňské sezoně skončily oba vzájemné zápasy výhrou domácího celku 1:0.