Dnes to byl tedy opravdu málo kdy vídaný zápas. Domácí vedli a měli zápas pod kontrolou, aby Ústí během tří minut otočilo, ale po vyloučení Melunoviče patřil závěr pro změnu domácím, jmenovitě Filipu Kopřivy, který nejprve v 87. minutě vyrovnal, aby v 90. strhl vlnu euforie na domácí stranu a uzavřel na konečných 3:2!
90+2
90+1
Nastavují se dvě minuty.
90
Změna u hostů, když Michala Pavlatu nahradil Tomáš Smola.
90
Pardubice právě vstřelily branku! Tak to je neuvěřitelné! Domácí pokračovali v tlaku a svoji přesilovku zužitkovali k obratu, když se po několika centrech do vápna prosadil tentokrát nohou opět FILIP KOPŘIVA! – 3:2
87
Pardubice právě vstřelily branku! Po rohovém kopu se míč dostal na zadní tyči opět k vysokému stoperovi domácích FILIPU KOPŘIVOVI, který nechytatelnou hlavičkou vyrovnal na 2:2!
87
Gólovou hlavičku Kopřivy do šibenice zázračně vyškrábl Zacharda na roh!
87
Domácí mají hosty pod zámkem.
85
Před Klátilem nyní odkopl na poslední chvílí míč na roh Vaněk, ale roh z toho k údivu všech není...
83
Míč ale kopl do autu a tak domácí vhazují.
83
Domácím nyní útočná akce nevyšla a tak rozehrává Zacharda.
80
Neskutečný závar před hostující brankou. Nejprve se Zacharda nedostal přes vysokého Kopřivu k míči, ten se dostal k Pospíšilovi, který ho nohou posílal do branky, kde však na brankové čáře hosty zachránil jeden z obránců a hlavou míč odvrátil!
79
Frydrych včasným výběhem zmařil šanci na brejk Králíkovi.
78
Zacharda s námahou vyrazil a domácí vhazují.
78
Rohový kop pro domácí.
76
Poslední změna u domácích. Petra Kudrnu nahradil Jan Řezníček.
76
Útočný faul hostí.
73
Nebezpečnou hlavičku Kopřivy vyrazil gólman Zacharda.
72
Trestný kop pro domácí.
71
Druhá změna v celku hostí. Richarda Veverku nahradil Jan Králík.
68
Za ostrý faul na polovině hřiště byl vyloučen hostující Alen Melunovič a domácím začíná přesilovka.
67
Nevýrazného Daewona Kima nahradil Martin Klátil.
67
Ústí nad Labem právě vstřelilo branku! Rohový kop hostí dolétl až k RICHARDU VEVERKOVI, který ho z první poslal k tyči a obrací stav na 1:2!
64
Ústí nad Labem právě vstřelilo branku! Trestný kop Kakrdy hosté odvrátili a vystartovali do rychlého brejku, na jehož konci byl čerstvý MAREK KRÁTKÝ, který se dostal sám za obranu domácích, Frydrych ho sice vytlačil do úhlu, ale přesto hostující hráč poslal míč do branky a vyrovnal na 1:1!
64
Přímý kop pro domácí po faulu na Fuska.
62
První změna v celku hostů. Odstoupil Filip Novotný, kterého nahradil Marek Krátký.
61
Žlutou kartu viděl za faul na Veverku domácí kapitán Jan Jeřábek.
60
Dnešní utkání sleduje 735 diváků.
59
Nebezpečný centr Veverky z levé strany skončil u Frydrycha.
57
První změna v domácím celku. Adama Fouska nahrazuje David Pánek.
57
V těchto chvílích jsou nepřesnosti ve hře na obou stranách...
55
Hosté v jsou v těchto chvílích aktivnější než v první půli, ale zatím jim to nic nepřineslo.
52
Další útočná akce hostí končí opět odkopem od domácí branky.
50
Útočná akce severočechů končí nepřesným pasem do zámezí. Rozehrává Frydrych.
48
Hosté operovali ve vápně, ale chyběla jim finální přihrávka.
46
Trestný kop pro hosty. Centr ale skončil v rukavicích Frydrycha.
46
Ani jeden celek neudělal změnu v sestavě.
46
Zatím nevidíme žádný oslnivý fotbal, ale domácí celek vede 1:0 po brance Jiřího Bederky z 21. minuty. Druhá půle začne přibližně v 11,19.
45
45
Roh pro Ústí.
45
Ještě trestný kop hostí.
44
Akce Ústí skončila v zámezí. Opět bude rozehrávat Frydrych.
43
Na půlce faul Petráně. Hosté ale o míč hned vzápětí přišli. A rozehrává Frydrych.
41
Fusek dával opět pěkný centr před branku ale hostí odvrátili Vaňkem.
39
Dalekonosná střela skončila v rukavicích Frydrycha a následně ještě faul hostí.
38
Domácí odvrátili a navíc ještě hosté poté faulovali.
37
Rohový kop pro Ústí.
34
Rozehrávat ale nakonec budou hosté od své branky.
34
Faul hostí na Fuska u postranní čáry. Další přímý kop.
31
Po centru Kudrny se ale Fousek provinil útočným faulem ve vápně.
31
Fusek dával opět výborný balón před branku a další roh pro Pardubice.
30
Půlhodina za námi a domácí v poklidu rozjíždějí od Frydrycha další akci.
28
Hosté v ofsajdu.
27
Vyložená šance hostů po rohovém kopu, když Pavlata z malého vápna přestřelil!
26
Kopřiva výborným skluzem zastavil akci hostů. Roh pro Ústí.
24
Hostí vhazují na půlce hřiště aut.
21
Pardubice právě vstřelily branku! Přetažený rohový kop dolétl až na hlavu Fouska, který ho vrátil před branku a JIŘÍ BEDERKA ho uklidil chytře do branky – 1:0!
20
Trestný kop Kima, Zacharda vyrazil a obránce hostí ho uklidil na roh.
20
Trestný kop pro změnu pro domácí.
17
Trestný kop pro hosty skončil ofsajdem.
16
Jeřábek hlavou prodlužoval centr před branku, ale ten prolétl až ke Kimovi, který ho ale poslal za brankovou čáru.
14
Fusek vysunul po levé straně Kakrdu a je z toho aut pro domácí od rohového praporku.
13
Kakrdův centr skončil v náruči Zachardy.
13
12
Hlavičky Veverky, ale skončila vedla rozehrávat bude Frydrych.
12
A hned vzápětí druhý roj pro Severočechy.
11
Přímý kop ale skončil v rukavicích Zachardy a hosté hned podnikli rychlý brejk, který skončil rohovým kopem.
10
První žlutou kartu dnešního zápasu viděl za faul zezadu hostující Lukáš Vraštil.
9
Útočným faulem se provinili domácí a hosté rozehrávají Zachardou.
8
po levé straně unikl Zukičovi Fusek, ale jeho nabídku před branku nikdo z domácích nezužitkoval.
6
Nyní fauloval Fousek a hosté rozehrávají přímý kop. Domácí odvrátili.
6
A po ztrátě aut pro Ústí.
6
U míče domácí stopeři, kteří rozjíždějí další akci.
4
A hned vzápětí vhazují hosté.
4
Domácí vhazují na půlce hřiště aut.
3
Po centru zprava skončil míč v rukavicích Frydrycha.
3
A zatím tam stále jsou a kombinují.
2
Hned po rozehrání se na polovině domácích usadili hosté.
1

FK Pardubice: Frydrych – Pospíšil, Bederka, Kopřiva, V. Kakrda – Kim, Kudrna, Jeřábek, Fousek – Petráň, Fusek.
Náhradníci: Knobloch – Vencl, Řezníček, D. Pánek, Dostálek, Šejvl, Klátil.

FK Ústí nad Labem: Zacharda – Vraštil, Zukič, Vaněk, Zeman – Pavlata, Martykán, Peterka, Novotný – Melunovič, Veverka.
Náhradníci: R. Novák – Šraga, Králík, Krátký, Hanich, Smola, Pícha.

Rozhodčí: Jech – Urban, Hrabovský.
Podzimní utkání ale vyhrálo tehdy tápající Ústí jasně 3:0.
Domácí se tak budou snažit toto napravit. Navíc jsou v pohodě, když bodovali již čtyřikrát v řadě.
V rámci 25. kola FNL přivítají v tabulce 10. Pardubice, 13. Ústí nad Labem.
Domácí tým má již 33 bodů, které v letošní sezóně budou stačit na záchranu soutěže. V minulém kole zvítězili pardubičtí hráči v Mostě 2:5.
Severočeši mají bodů 26 a v minulém kole prohráli doma 1:2 se Zlínem, i tak ale mají luxusní náskok 11 bodů na předposlední místo, které znamená sestup, tak mohou být též v relativním klidu.
Dnešní zápas by se tak pod taktovkou sudího Jiřího Jecha, asistentů Michala Urbana a Jakuba Hrabovského, s dohledem delegáta Františka Hubičky odehrávat v poklidném duchu.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:15.