Střídání v týmu MFK OKD Karviná: ze hřiště odchází Fiala, přichází Puchel.
Ciferský měl proti Juřenovi více sil a dokázal mu míč v nadějném brejku ukopnout.
Žlutou kartu dostává Ciferský (FC MAS Táborsko).
83
Převahu získává Táborsko, zatím bez gólového efektu.
79
Přeučil mohl dát i druhý gól Táborska! Tentokrát naskakoval na centr, měl to ale do záklonu, a tak balón končí nad brankou.
79
Touhu po vedení vede na karvinské straně Fiala, míč sražen.
77
Táborsko právě vstřelilo branku!
Traore se hezky probil až do vápna a přihrál Musiolovi. Ten celou akci ještě vyšperkoval přihrávkou na volného VOJTĚCHA PŘEUČILA, který srovnává do prázdné branky na 1:1.
75
Žlutou kartu dostává Juřena (MFK OKD Karviná).
74
Střídání v týmu MFK OKD Karviná: ze hřiště odchází Ondřejka, přichází Juřena.
73
Traore poslal přihrávku na Divíška jen do autu.
72
Střídání v týmu FC MAS Táborsko: ze hřiště odchází Šiml, přichází Přeučil.
70
Tusjakův útočný faul maří šanci Táborska.
67
Traore se hned uvedl pořádnou jedovkou! Tu Pindroch vyrazil k Tusjakovi, kterému dorážka totálně nesedla. Další zahozená gólovka Táborska.
65
Rychlý průnik domácích končí v Pindrochově náruči.
64
Střídání v týmu FC MAS Táborsko: ze hřiště odchází Strnad, přichází Traore.
61
Karviná právě vstřelila branku!
Táborsko hezky unikalo po křídle, ale centry nikam nevedly. Vzápětí přišel roh Karviné, po kterém míč propadl k JANU TROUSILOVI. Ten nepřemýšlel a poslal míč na branku. Gólman Toma si na míč sice nohou sáhnul, jeho cesta do sítě ale pokračovala. Karviná vede 1:0.
56
Fiala s Budinským se po chybě dostali do přečíslení. Když se Budinský snažil vystřelit, na poslední chvíli se mu pod nohy zezadu vrhl Mráz a míč mu vypíchl. Hodně riskantní skluz předvedl ve vápně domácí kapitán. Jinak to ale nešlo.
54
Ondřejka se vehementně tlačil před Ciferského, ten ho ale dál nepustil.
50
Fiala otřel centr o Javorkova záda, chyběl jen kousek, aby míč zapadl nešťastně do branky!
49
Trošku opatrný úvod vidí domácí fanoušci, žádný z týmů se nemůže dostat k ohrožení branky.
46
Střídání v týmu FC MAS Táborsko: ze hřiště odchází Džafič, přichází Presl.
46
Poločas končí bez branek, přesto měly oba týmy šanci na skórování. Snad se dočkáme ve druhé půli. Ta začne asi v 18:02.
45
42
Zezadu sundaný Tusjak akci rozhodně nezrychlí.
39
Budinský zaměřoval šibenici, kousek mu ale chyběl.
39
Zkušeně teď domácí obrana odstavila od míče Eismanna. Kop od branky Táborska.
37
Džafičovi sebral gól z hlavy brankář Pindroch. Nadýchaný centr na poslední chvíli dokázal ze vzduchu stáhnout.
35
Javorek šel sám na branku, zastavil ho ale praporek. Rozčarování na domácí střídačce.
34
Střídání v týmu MFK OKD Karviná: ze hřiště odchází Urgela, přichází Fiala.
34
Žlutou kartu dostává Trousil (MFK OKD Karviná).
32
Džafičův centr do ohně odvrátil hlavou Trousil.
30
Gólovka také na straně Táborska! Džafič ukázkově pláchnul po pravém křídle, střela na vzdálenější tyč mu ale nevyšla. Pokus končí po zemi hodně mimo branku. Džafič netrefil míč dobře. Byl proti němu v podstatě už jen brankář.
29
Budinský střílel atakován v malém vápně, ale přestřelil.
27
Vaňkův útočný faul znamená ztrátu dobré karvinské pozice. Hra je rychlá, ke kloudnému zakončení ale dochází málokdy.
25
Tvrdý střet absolvoval znovu Zelený, ten Táborsko hodně zlobí.
22
Zelený poslal nebezpečný centr do vápna, jenže tam našel jen hlavu jednoho z domácích obránců.
21
Nepřesná rozehrávka Táborska končí na kopačce Zeleného.
19
Žlutou kartu dostává Džafič (FC MAS Táborsko).
17
Tusjak vybojoval roh tentokrát pro Táborsko. Ale i hosté se ubránili.
15
Přetažený roh a následná hlavička končí v Tomových rukách.
14
Karviná znovu zavřela domácí před jejich brankou, roh pro hosty.
10
Budinský znovu pozlobil Tomu, domácí obrana se před ním dosti rozestoupila.
9
Prudkou střelu předvedl Budinský, Toma opět na jedničku.
8
Útočný faul domácích vrací míč na kopačky Karviné.
7
Mráz ukopl míč před dotírajícím Ondřejkou. Tomu by stál v cestě už jen gólman Toma.
6
Pindroch vyboxoval míč z vápna.
5
První roh zahraje Táborsko.
4
Musiol pronikal po pravém křídle, ale Cverna jeho centr srazil mimo nebezpečí.
2
Jako první se do vápna a ke střele dostali hosté, Toma zasáhl na jedničku.
1
Hosté nastupují v zelenočerné kombinaci, domácí Táborsko v modrobílé.

FC MAS Táborsko: Toma – Kotrba, Ciferský, Mráz, Divíšek – Tusjak, Šiml, Javorek, Džafič – Strnad, Musiol.
Náhradníci: Hric, Traore, Kočí, Nešický, Přeučil, Presl, Kudrna.

MFK OKD Karviná: Pindroch – Růžička, Trousil, Cverna, Eismann – Janíček, Ondřejka, Budinský, Zelený, Vaněk – Urgela.
Náhradníci: Puchel, Juřena, Hatok, Jovanovič, Fiala, Panák, Lipčák.

Rozhodčí: Julínek – Vaňkát, Zeman.
Táborsko má za sebou tři remízy 1:1, třetí tým loňského ročníku tak stále čeká na první vítězství. Trenér Frňka nebyl po remíze ve Frýdku-Místku vůbec spokojený. Navíc bod zachraňoval až tři minuty před koncem Mráz. Karviná dvakrát zvítězila a jednou remizovala. Dnešní souboj tak bude duelem dvou neporažených týmů.
Pěkné sobotní odpoledne z fotbalového stadionu Soukeník v Sezimově Ústí, kde sehrají utkání 4. kola Fotbalové národní ligy týmy FC MAS Táborsko a MFK OKD Karviná. Onlajnem bude provázet Josef Janda.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.