Zatímco Ústí nad Labem vedlo po prvním poločase 1:0, ve druhé pětačtyřicetiminutovce dokázali hosté navýšit a zvítězit. Hráči z Frýdku Místku si tak odvážejí tři body domů a Ústí nad Labem dnes nezískalo ani jeden bod.

Konečný stav: 3:2.

Pro dnešek je to ode mě vše a těším se u online přenosu opět někdy příště. Tereza Košťálová

90+3
Hosté zahráli míč do autu, ale domácí se po vykopnutí dočkali pouze ukončení zápasu.
90+2
Na hrací plochu nastupuje lékař a pomocníci s nosítky.
90+2
Na hřišti zůstává ležet Martin Uvíra. Je povolán lékař.
90
Hlavní rozhodčí nastavuje tři minuty. Zápas se začíná dramatizovat!
90
Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
Na poslední chvíli, ale přeci jen. DAVID ŠRAGA překopl obranu hostů a z přímého volného kopu vstřelil gól, kterým dává domácím naději na vítězství.
89
Ústečtí se snaží vyrovnat, ale defenziva Frýdku Místku se má na pozoru.
87
Poslední střídání i na straně hostů! Trenér Karel Orel nechává odejít ze hřiště Václava Mozola, kterého nahrazuje Radek Coufal.
86
Hra se přelévá převážně ze strany na stranu.
84
Trenér frídkomísteckých hráčů střídá! Milan Halaška si jde zahrát posledních pár minut místo Martina Matúša.
83
Hosté kontrolují hru a mají míč ve svém držení.
82
Richard Veverka inkasuje od Pavla Fraňka žlutou kartu za hrubý faul.
81
První střídání Frýdku Místku! Tomáš Hykel nastupuje na hřiště místo Martina Pribuly.
81
Novotný posílá svou jedovku těsně mimo branku.
78
Poslední střídání na straně domácích! Michal Leibl si jde odpočinout na lavičku. Vystřídá ho Filip Novotný.
77
Zemanovu střelu na bránu hostů zblokoval hlavičkou Žídek.
76
Talián vyzkoušel pozornost brankáře Ústí nad Labem z pravého rohu.
74
Ofsajd na straně domácího mužstva.
72
Ofsajd hostů.
Dnešní utkání sleduje 731 divák.
71
Ústí nad Labem využívá své druhé střídání! Z hřiště odstupuje Jan Králík a místo něj přichází Richard Veverka.
70
Jan Martykán kvůli shození hráče na zem obdržuje od hlavního sudího žlutou kartu.
68
Frýdek-Místek právě vstřelil branku!
Druhým gólem se může dnes pyšnit MARTIN MATÚŠ. Běžel sám na bránu u pravé postranní čáry, odkud mu nedělalo problém překonat Radima Nováka, který doslova zaspal.
67
Ofsajd Severočechů.
66
Smolu obrali čistě o míč v pokutovém území.
65
Ústí nad Labem zatím bránu Mihálka neohrožují.
64
Ústečáci si přihrávají na útočné polovině.
61
Střídání domácích! Edvin Kuč nahrazuje na hrací ploše Marka Krátkého.
60
Václav Mozol vyslal na bránu první střelu, ale Radim Novák míč vyrazil. Této šance využil MARTIN MATÚŠ, jenž po nepřehledné situaci dokonal obrat skóre.
60
Ofsajd hráčů ze severu Čech.
58
Mozol nebyl pro Severočechy svou střelou z rohu nebezpečný.
58
Rohový kop hostů. Šanci kopat má Mozol.
58
Martykán zblokoval střelu Švrčka na rohový kop.
57
Frýdek Místek kombinuje na vlastní polovině a vyčkává na šanci.
54
Krátký se pokusil o navýšení skóre, ale marně. Běžel po pravé straně hřiště, bohužel přestřelil.
54
Matúš šel úplně sám na bránu, ale ústecký gólman jeho střelbě zabránil.
53
MICHAL ŠVRČEK z dálky překvapil nic nečekajícího Radima Nováka dělovkou k pravé tyči.
51
Krátký střílí z ostrého úhlu nad.
51
Hra se přenesla na ofenzivní polovinu Ústí nad Labem, kde je za hranicí pravidel zastaven Králík.
50
Zeman si došel pro faul u Novákovy branky.
48
Vaněk byl faulován u vlastní brány.
46
Zapalač zamířil nad po zahrání standardní situace za hranicí velkého vápna.
46
Statistiky po prvním poločase:

3:1.
Střely mimo branku: 4:3.
Ofsajdy: 2:1.
Rohové kopy: 1:0.

Druhý poločas začne přibližně v 19:02 hod.
V prvním poločase si vedli lépe domácí. Ústí nad Labem má na svém bodovém kontě jednu vstřelenou branku a zatím je i mnohem aktivnější. Frýdek Místek má na zvrat zápasu čtyřicet pět minut.

Stav po prvním poločase: 1:0.
45+1
45+1
Talián vybojoval standardní situaci na středu.
45
Mozol posílá střelu nad.
45
Rozhodčí nastavuje k prvnímu poločasu jednu minutu.
43
Po přímém volném kopu Frýdku Místku hosté faulovali. Rozhodčí přisuzuje míč domácím.
41
Martykán provedl doslova laxní střelu na bránu v tutové šanci.
40
Ofsajd domácího mužstva.
39
Pribula kope míč mimo ústeckou svatyni.
38
Týmy kombinují převážně u středové čáry.
35
Králík ze standardní situace zahrál míč na horní síť brány.
35
Smola je zastaven za hranicí pravidel.
34
Pribula je opět faulován, tentokrát na ofenzivní polovině hřiště.
33
Pribula je faulován na středu hřiště.
32
Krátký přestřelil hostující svatyni.
32
První rohový kop pro domácí. Kope Jan Králík.
28
Žlutí se ještě jednou! Jan Peterka (UNL) po faulu na obranné části hřiště také inkasuje od Pavla Fraňka žlutý kartónek.
28
Žlutou kartou je potrestán Jan Žídek (FRM). Těžko říct, jestli za nesportovní chování nebo po výhodě, kterou udělil rozhodčí po nedovoleném zákroku na Tomáše Smolu.
27
Smola zůstává ležet na hřišti. Rozhodčí zastavuje hru.
26
25
Ústečtí drží míč na svých kopačkách a nikam nespěchají.
23
Kapitán Frýdku Místku Petr Literák (FRM) zastavil nedovoleným zákrokem unikajícího Tomáše Smolu, za což uviděl od hlavního sudího žlutou kartu.
22
Centr Uvíra odvrátil do bezpečí pro Ústí nad Labem Vaněk.
20
Matúš ze středu vystřelil po přihrávce od Taliána nad.
18
Vaněk si z bezprostřední blízkosti si na hájce hostující svatyně nepřišel.
16
Z levé strany velkého vápna prostřelil kapitán JAN MARTYKÁN frýdkomísteckého brankáře Matěje Michálka doprostřed brány.
15
Mozol odvrátil dobrou střelu na Smolu.
14
Krátký neprostřelil z hranice velkého pásma obranný val hostů.
13
Smola hlavičkou hledal ve velkém vápně spoluhráče, balónu se ale ujímá soupeř.
11
Králík si vybojoval standardní situaci u středové čáry po faulu Pribulou.
10
Ofsajd domácích.
10
Mozol střílel na Nováka. Ústecký brankář jeho střelu chytil jen tak tak.
10
Ústí nad Labem drží míč a kombinuje na středu hřiště.
7
Talián faulován Peterkou. Rozhodčí pouze varoval.
6
Leibl z levé strany poslal míč vedle brány.
4
Leibl z hranice velkého vápna minul.
3
Vašenda si došel na obranné polovině pro faul.
2
Krátký kopl míč Smolovi, který hlavičkoval mimo bránu.
1
Rozehráli Ústečtí.
1
Arma nastupuje v modrobílé kombinaci dresů, Pardubice v bílomodré. Rozhodčí zvolili pro dnešní soudcování barvu žlutou

FK Ústí nad Labem: R. Novák – M. Zeman, Pávek, Vaněk, Šraga – J. Peterka – Krátký, Králík, Martykán, Leibl – Smola. TTrenéři: Petr Němec, Petr Fousek.
Náhradníci: Zacharda – Zukič, Kuč, Jirsa, F. Novotný, Veverka, Pícha.

MFK Frýdek-Místek: Mihálek – Uvíra, Žídek, Literák, Švrček – Zapalač, Mozol – Talián, Vašenda, Pribula – M. Matúš. Trenér: Karel Orel.
Náhradníci: Prepsl – Coufal, Mehremič, Hykel, Milunovič, Halaška.

Rozhodčí: Franěk – Zeman, Arnošt; delegát svazu: Hubička.
Domácí volí pro dnešní utkání rozestavení 4-1-4-1, hosté nastoupí ve formaci 4-2-3-1.
Celá jména sudích a delegáta:

Hlavní rozhodčí:
Pavel Franěk.
Asistenti: Libor Zeman, Zdeněk Arnošt.

Delegát svazu: František Hubička.
Informace pro fanoušky: Pokud ještě doma nemáte nic s logem domácí Army, tak dnes máte možnost si po celou dobu utkání něco koupit ve Fanshopu, který má vchod z Masaykovy ulice. Dále také nutno připomenout, že držitele permanentních či volných vstupenek a pro ženy a děti do 15 let bude otevřen vchod "A".
Arma je i po dvanáctém kole Fotbalové národní ligy ČR stále předposlední a dnes ji čeká střetnutí s jedenáctým týmem tabulky. Frýdek Místek ve svém posledním zápase se Znojmem vyhrál sice jen s jedním gólem, ale s nulovým kontem.
Poslední vzájemné utkání:

Fotbalová národní liga ČR 2013/2014

5. 5. 2014
FK Ústí nad Labem – MFK Frýdek-Místek
2:1 (2:1)
Branky: 10. Veverka, 45. Smola – 22. Staško.
Rozhodčí: Orel – Jiřík, Vaňkát.
ŽK: 76. Martykán
ČK: 90+1. Pícha.
Diváci: 310.
Letošní bilance obou týmů v soutěži:

FK Ústí nad Labem:

12 zápasů: 2 výhry, 1 remíza, 9 porážek; skóre 10:23, 7 bodů, 15. místo.

MFK Frýdek-Místek:
14 zápasů: 4 výhry, 2 remízy, 6 porážek; skóre 11:15, 14 bodů, 11. místo.
Poslední ligová utkání obou celků:

12. kolo Fotbalové národní ligy ČR:
FK Viktoria Žižkov – FK Ústí nad Labem

1:0 (1:0)
Branky: 32. Súkenník.
Rozhodčí: Příhoda – Vysloužil, Kožár.
ŽK: 50. Opluštil, 89. Bartošák, 90+3. Podrazký – 28. Smola, 60. Králík, 78. Martykán, 88. Vraštil.
Diváci: 1 725.

MFK Frýdek-Místek – 1. SC Znojmo FK

1:0 (1:0)
Branky:21. Vašenda.
Rozhodčí: Julínek – Hájek, Caletka.
ŽK: 62. Talián – 32. Žondra, 57. Lacko, 70. Okleštěk, 90. Jonov.
Diváci: 2 050.
Příjemný páteční podvečer z krajské metropole Ústeckého kraje, kde zanedlouho budeme svědky zápasu 13. kola Fotbalové národní ligy ČR. Hráči FK Ústí nad Labem hostí doma MFK Frýdek-Místek.
Vítáme Vás u on-line přenosu z Ústí nad Labem, kterým Vás bude provázet Tereza Košťálová. Utkání začíná v 18:00 hod.

Stadion: Městský stadion, Masarykova 228, Ústí nad Labem-Bukov.