Pro dnešek je to ode mě vše a já vám děkuji za pozornost.
Zápasu by nejvíce slušela remíza, ale domácí bohužel svou převahu z úvodu druhého poločasu nedokázali přetavit ve více branek.
A je tu konce dnešního velmi zajímavého zápasu, který nakonec ovládli hosté z Táborska, kteří byly efektivnější v koncovce.
89
Po zakončení Nešického chytil míč do náruče Fendrich.
89
Janda zkoušel obelstít obránce, ale to se mu nepovedlo a musel zakončovat z hranice vápna. Míč mířil k tyči, ale postrádal razanci a v klidu jej chytil Toma.
88
Grajciarova rána zpoza vápna zamířila hodně mimo.
87
Vlašim je v závěru utkání nervózní a do její kombinace postrádají přesnost.
86
Musiol měl před sebou po jednom z brejků prázdnou bránu, ale do rány mu skočil Simerský a dopředu jde Vlašim.
85
Ani z toho domácí neudeřili a musí si hlídat i zadní vrátka.
85
Druhý rohový kop v krátkém sledu zahrají domácí....
84
Antonín Barák pálil z otočky, ale hosté srážejí jeho střelu na roh.
82
Vlašim se snaží a dokázala se nyní usadit na polovině soupeře, ale góly ve druhém poločase zatím dávají jen hosté.
81
Hosté střídají: Strnada nahrazuje Musiol.
80
Simerský po Jandově centru hlavičkuje těsně vedle!
80
Po přímém kopu Grajciara přišla hlavička Baráka na zadní tyči, která z pomocí teče naštěstí pro hosty končí mimo.
79
Domácí střídají: Průchu nahrazuje Barák.
78
Chyby v domácí rozehrávce a naštěstí Strnadův ofsajd.
77
Dnešní utkání sleduje 680 diváků.
77
Ani další pokus o útok se hostům nevydařil díky špatnému zpracování jednoho z útočících hráčů.
76
Tak takhle se kanonýr nechová. Presl našel volného Strnada, který ve vyložené šanci sám před prázdnou bránou ohrožuje letový provoz nad Vlašimí! Hostující hráč měl na noze definitivní pojistku.
73
Petrů nešel ideálním pasem nabíhajícího Hronka na přední tyči, který se snažil zakončit, ale vychytal jej Toma!
72
Hronek se snažil opět něco vymyslet a snažil se posunout míč na Matějku, který chtěl jít na bránu, ale míč mu utekl.
70
Hosté střídají: Hrice nahrazuje Presl.
70
Žlutá karta pro domácího Jandu.
69
Chyba i na hostující straně a na kopačkách měl snížení Ondřej Průcha, ale nastřelil pouze nohy vyběhnuvšího Tomy!
68
Táborsko právě vstřelilo branku!
Chyba v rozehrávce ve středu pole je potrestána dalším gólem v domácí síti. Míč domácím sebral PETR JAVOREK sám před Fendrichem nezaváhal.
66
Převaha Vlašimi z úvodu poločasu je ta tam a Táborsko kontroluje své vedení. Domácí zatím recept na obranu soupeře ve druhém poločase nenašli.
65
Džafičovi zkazil zakončení Jiří Petrů, který jeho pokus zablokoval.
63
Domácí trenér střídá: Kučeru nahrazuje Janda a Jakubova nahrazuje Matějka.
62
Další útočné snažení hostí maří ofsajd.
59
A je to tady podobně jako v prvním poločase. Hosté z ničeho udeřili. Domácí obránci dali prostor Traorému, který vše vyšperkoval přihrávkou na MILOSLAVA STRNADA, který dostává hosty opět do vedení.
58
Hosté se brání na vlastní polovině v deseti, ale k ohrožení Tomy se domácí zatím ve druhém poločase nedostali.
57
Žlutou kartu za faul na Grajciara vidí Džafič.
56
Jakubov opět v roli nahrávače. Tentokrát se snažil vyslat do úniku Průchu, ale míč byl moc rychlý a má jej v moci Toma. Vlašim po úvodní roztržitosti opět častěji zaměstnává hostující obranu.
54
Grajciarův centr do vápna moc nízký a hosté odvrací.
54
Závar před brankou Táborska brankou nekončí a hosté odvrací míč do bezpečí.
53
Jakubov zkoušel dávat míč za obranu pro Hronka, ale blíž měl nakonec k míči Toma.
51
Hosté střídají: Aleš Nešický nahrazuje Elvista Ciku.
50
Hronek s Průchou mířili do brejku, ale druhý jmenovaný se ocitl v jasném ofsajdu.
49
A do třetice faul domácích v blízkosti půlící čáry.
48
Hostům se nepovedla rozehrávka a míč musel až k brankáři.
48
Další faul domácích na polovině hřiště.
47
Dlouhý centr do vápna domácí hráči odvracejí.
46
Jakubov fauloval na polovině hřiště.
46
Oba týmy se nám vracejí na hrací plochu.
Je tady konec první pětačtyřicetiminutovky, který nám nabídl opravdu strhující podívanou a divákům se musel první poločas hodně líbit. Domácí byli v úvodu aktivní, ale srazili je dva slepené góly. Rytířům se však podařilo dostat se zpět do zápasu a pak dokonce i vyrovnat. Ve druhém poločase se tedy máme na co těšit. Rád bych si dopřál klobásku, ale viděl bych to spíše na sladkou tečku v podobě sušenky.
45+1
45
Nastavuje se jedna minuta.
45
Závěr poločasu nám tedy trošku zahrál na nervy.
45
Traoré zkoušel jít pro penaltu, ale sudí Adámková byla neoblomná a jasně naznačuje, že hostující hráč pádu přidal.
43
Za faul na Hrice viděl naprosto zaslouženě žlutou kartu i domácí Peter Grajciar.
42
Celé situace se měla tak, že po čistém souboji Starého se Strnadem se nepískalo i když se hostující hráči ocitl na zemi a po brejku Vlašimi byl přistrčen Průcha, což Adámková posoudila jako faul, a to ne nelíbilo Petr Frňkovi.
42
To neunesl trenér hostí Petr Frňka, kterému se nelíbil výrok rozhodčí o faulu na Průchu a po velkém rozčilování jej sudí Adámková vykazuje na tribunu.
40
Za protesty a následné zahození míče vidí žlutou kartu Petr Javorek.
38
Pokud někdo tvrdil, že po dvou slepených gólech Táborska je po zápase, tak se mýlil. Domácí zbraně nesložili a svou velkou aktivitou si vynutili vyrovnání, a to naprosto zaslouženě.
37
Vlašim právě vstřelila branku!
Jaroslav Starý dostal pas po levé lajně a stihl jej na hrací ploše, levý bek Graffinu odcentroval a našel přesně zakončujícího PETRA HRONKA, který tak vyrovnává.
36
Po rohu razantně odkopává Jakubov.
36
Hosté se dostali před vápno Vlašimi. Džafič odcentroval na Traorého, před kterým odvrací Starý na roh.
34
Průcha byl odstrčen od míče, ale domácím míč zůstal. Hronek obelstil dva protihráče a pokusil se vyslat pas před branku, kde nenašel nikoho ze svých spoluhráčů.
33
Dva centry a ani z jednoho domácí neudeřili. První se vrátil k Průchovi, který jej vracel na zadní tyč, kde Jakubov hlavičkoval mimo.
31
Po krásné hlavičce Jakubova utíkali domácí do přečíslení tři na jediného obránce. Míč si od Kučery přebíral Hronek, kterému se však nepovedlo zpracování a tím přišel o samostatný únik na branku.
30
A jeden takový zakončoval Strnad, kterého vychytal Fendrich. Nakonec je z toho roh.
30
Vlašim je opět daleko nebezpečnější, ale domácí si musí dávat pozor na nebezpečné kontry Táborska.
29
Centr do vápna odvracejí obránci Táborska na rohový kop.
28
Za ukázkové cvaknutí protihráče vidí žlutý kartonek Josef Divíšek.
27
Na vápně si pohrál s míčem Hronek a následně vypálil. Bohužel pouze do středu brány, kde míč zlikvidoval Toma!
27
Roh hosté ubránili bez větších potíží, ale Vlašim zůstává u míče.
26
Průcha si šikovně narazil míč se svým spoluhráčem a od brankové čáry poslal míč před branku, kde byl Jakubov, ale před ním odklidil míč na roh obránce Táborska.
25
No chyba hostujících obránců je korunována chybou domácích při zpracování a z nadějně vyhlížející situace pro Vlašim je po faulu Hronka rozehrávka Táborska.
23
Stnad v ofsajdu.
22
Míč propadl až ke kopačkám Petra Putze, který trefuje uprostřed brány stojícího Michala Tomu!
21
Vlašim se ubránila a vyrazila kupředu, kde Kučera vybojoval roh.
20
Jeden z obránců míč přizvedl na rohový kop...
19
Na Javorka si došlápl Hronek a hosté budou zahrávat přímý kop.
18
Už to vypadalo, že Toma míč udrží před brankovou čárou, ale najednou se přiřítil PETR HRONEK a míč do sítě přes Tomu dokázal dostat a Vlašim je zpět v utkání.
17
A mohlo to být 3:0! Ciku byl sice v ofsajdu, ale sudí nemával a akce hostí pokračovala. Nejprve znemožnil zakončení do prázdné brány Simerský a následný zpětný centr nikdo z hostů neusměrnil do sítě.
15
Starý na polovině hřiště fauloval. U míče jsou hosté.
14
Střelecký pokus Traorého zablokoval Simerský.
13
Tak to je pro domácí celek opravdu hodně zlé. Po celkem sympatickém začátku a dobrým náznakům přichází pro domácí hned dvojí trest.
12
Zpoza vápna vstřelil PETR JAVOREK, který dostal dostatek prostoru a hosté vedou 2:0.
10
Průcha fauloval u domácí střídačky a hosté rozehrávali přímý kop. Pro krásný centr si doběhl JAKUB HRIC a hlavou překonal Fendricha. To je pro domácí studená sprcha.
9
Hosté na druhé straně nachytáni v ofsajdu.
8
No a mohlo být zle. Za obranu se pro míč dostával Průcha a jen o krůček na něj nedosáhl. Pokud by byl Průcha o krok rychlejší mohl pohodlně přehodit Tomu a otevřít skóre.
8
Traore se dostal ve středu pole k míči a snažil se přihrát na zabíhajícího spoluhráče, ale přihrávku hostující hráč pokazil a míč získali domácí.
7
Hosté v ofsajdu, konkrétně Ciku.
6
Úvod zápasu se zatím lepe vyvedl domácím, kteří častěji okupují polovinu Táborska.
5
Vlašim nadělala svým aktivním napadáním hostům potíže při útoku a nakonec mezi beky pronikal Hronek. Před ním ještě obránce hostí zakročil, ale k míči se dostal Průcha a z úhlu a uctivé vzdálenosti zamířil vedle branky.
4
Jakubov nedosáhl na centr a vhazují hosté.
4
Vlašim je nadále na útočné polovině....
3
Na centr naskakoval Simerský, míč netrefil a následně jej odklidil obránce Táborska.
3
Vlašim bude rozehrávat rohový kop....
2
Ciku byl odzbrojen a následně mířil kupředu Grajciar, před kterým uklidil míč do autu Toma.
1
Smělý útok předvedl po pravé straně Kučera, ale nakonec si ukopl míč a vykopává Toma.
1
Hráči jsou připravení k výkopu.

FC Graffin Vlašim: Fendrich – Petrů (c), Simerský, Štochl, Starý – Putz – Hronek, Grajciar, Kučera, Průcha – Jakubov.
Náhradníci: Stareček – Vebr, Matějka, Barák, Janda, Radoš, Nový

FC MAS Táborsko: Toma – Džafič, Mráz, Ciferský, Divíšek – Sladký – Ciku, Traore, Javorek, Tusjak – Strnad.
Náhradníci: Kudrna – Presl, Musiol, Přeučil, Šiml, Nešický

Rozhodčí: Adámková – Caletka, Machálek.
Krásné fotbalové počasí panuje ve Vlašimi a oba celky se nám rozcvičují na hrací ploše.
Pikantní bude sobotní duel pro dvojici hráčů hostujícího týmu Michala Tomu a Miloslava Strnada, kteří v minulosti svou kariéru spojili právě s Vlašimí, odkud odešli na jih Čech. I samotný hlavní trenér Petr Frňka dříve působil v Graffinu. Tehdy ještě v roli asistenta trenéra Romana Nádvorníka.
Vlašim se na sobotní utkání pilně připravuje a trenér Petržela by již mohl do zápasu nasadit i Lukáše Vebra, který byl dlouhou dobu mimo. Po karetním trestu se navíc vrací brankář Fendrich. Mimo zůstává stále útočník Jan Jícha.
Co se týče vzájemné bilance obou celků, tak v poslední době se daří právě Táborsku. V dosavadních osmi mistrovských zápasech dokázala Vlašim svého soupeře porazit třikrát, jednou uhrála remízu a v posledních čtyřech zápasech se z výhry radovalo právě Táborsko.
Fanoušky ve Vlašimi čeká hodně zajímavý souboj. „Bude to řežba. Táborsko je fotbalový tým a jsou určitě dál než my, ale já pevně věřím, že nezklameme,“ uvedl před zápasem trenér Vlašimi Vlastimil Petržela, který by byl s výhrou i v dalším domácím utkání hodně spokojený.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.