Domácí zvládají důležitý zápas, připisují si první výhru v sezóně a na dnešního soupeře se dotahují na rozdíl jednoho bodu. Dnes to ale rozhodně neměli lehké, Vyšehrad se totiž hned dvakrát ujal vedení, Frýdečtí ale vždy dokázali vyrovnat a rozhodující zásah měl na svědomí Stratil z penalty. Nutno říct, že penalty dnes rozhodovaly, zatímco Frýdek obě své penalty proměnil, Slavoj svou penaltu nedal.
90+2
90+1
Domácí drží míč na polovině soupeře v bezpečné vzdálenosti od své brány.
90
Rozhodčí nastavuje 2 minuty.
90
Domácí naposledy střídají, místo Ižvolta jde na hřiště Ujlaky.
87
Šimkovský opouští hřiště a nahrazuje jej Matějka.
87
Madej fauloval Ilka a dostává žlutou kartu.
86
Ižvolt se z přímého kopu trefil pouze do středu brány, kde stál Krbeček.
83
Dnešní utkání sleduje 724 diváků.
82
Ilko si v dobré pozici příliš ukopl míč a obrana hostů situaci včas uhasila.
81
Krišto fauloval Smoláka a dostává žlutou kartu.
79
Stratil se při snaze dohnat míč dopustil útočného faulu.
77
Na centr Ižvolta si naskakoval Krišto, hlavou bránu ale těsně netrefil.
75
Frýdek-Místek právě vstřelil branku!
LUKÁŠ STRATIL střílel do protipohybu gólmana a dává svůj druhý gól.
74
Egert za svůj faul uviděl žlutou kartu.
74
Byla nařízena penalta pro domácí tým. Ižvolt se dostal po pravé straně do vápna, Egert ho skluzem zastavil a rozhodčí dnes potřetí zapískal penaltu.
73
Hykel se dostal do vápna a vystřelil, jeho pokus byl zblokován do autu.
69
A je opět vyrovnáno. Ižvolt tentokrát odcentroval skvěle, míč se snesl až na LUKÁŠE STRATILA a ten hlavou překonal Krbečka.
68
Stratilův centr musel Krbeček vyrážet do bezpečí.
67
Už to málem vypadalo, že střídající Madej bude mít za 22 minut na kontě hattrick, tentokrát ale přihrávku bral z ofsajdové pozice, takže jeho branka nemohla platit.
66
Frýdek-Místek podruhé střídá, ze hřiště odchází Bello a nahrazuje jej Stratil.
62
Petrášek stáhl Vyskočila, z přímého kopu centroval Ižvolt, míč ale skončil v autu.
59
Vyšehrad právě vstřelil branku!
Velké zmatky v domácí obraně využívá opět TADEÁŠ MADEJ. Frýdecká obrana špatně rozehrála, na hranici ofsajdové pasti číhal právě Madej, který přebral přihrávku, obešel Mihálka a poslal míč do sítě.
57
Domácí dnes poprvé střídají, Krčulu nahrazuje Hykel.
56
Žlutou kartu dostává Krčula (MFK Frýdek-Místek).
55
Ižvoltovi se přímý kop nepovedl, hosté odvrátili míč do bezpečí.
51
Domácí nakonec na vyrovnávací branku nečekali dlouho, DARIO KRIŠTO kopl penaltu na stejnou stranu jako v prvním poločase Jindráček, ale s tím rozdílem, že gólman Krbeček na jeho pokus nedosáhl.
51
Byla nařízena penalta pro domácí tým. Po centru Ižvolta z rohového kopu byl ve vápně stažen domácí Švrček.
48
Hosté hned z kraje druhého poločasu zaskočili domácí. Po sérií odrazů se k míči dostal střídající hráč TADEÁŠ MADEJ a z voleje se trefil přesně k tyči.
46
Hosté v poločase jednou střídali, ze hřiště odešel Polanský a nahradil jej Madej.
46
V prvním poločase důležitého záchranářského souboje jsme branku neviděli. Domácí tým je sice lepší, zatím ale není schopný kvůli mizerné koncovce proměnit šanci v gól, navíc největší šanci poločasu měli hosté, když po faulu Ďurišky na Egerta kopali penaltu. Jenže také Jindráček svou šanci pohrdl a nechal vyniknout Mihálka.
45
45
Centr Ižvolta z přímého kopu skončil až v zámezí.
42
Domácí tentokrát zaútočili z pravé strany a odražený míč se dostal k volnému Bellovi, ten z dobré pozice vsadil na razanci a bránu přestřelil, kdyby míč trefil přesněji, brankář Krbeček by neměl šanci.
41
Na další centr Švrčka si tentokrát naskakoval Bello, centr byl ale příliš vysoký.
40
Švrček centroval z levé strany na volné spoluhráče, gólman Krbeček ale svým rychlým vyběhnutím situaci zachránil a míč chytil.
38
Ižvolt z levé strany posílal míč před bránu, Petrášek ale včasným skluzem míč odvrátil.
37
Krišto hledal volného Vyskočila, jeho přihrávku ale obrana hostů včas zastavila.
35
Ižvolt tentokrát z rohového kopu zatočil míč až do brány, jeden z hostujících obránců ale míč dokázal vyrazit.
34
Ižvolt trefil pouze ve zdi skákajícího Petráška.
33
Vyskočil byl faulovaný před vápnem a domácí budou mít k dispozici přímý kop z dobré pozice.
30
Ižvoltův centr z přímého kopu hlavičkoval Vyskočil, bránu ale netrefil.
28
Ižvolt prudký centr Bella nezpracoval.
26
Vyskočil hledal před bránou své spoluhráče, nikoho ale nenašel.
23
Následná střela Amegana šla mimo.
23
Jindráček však penaltu neproměnil. Mihálek jeho pokus vystihl a vyrazil.
22
Ďuriška za svůj faul uviděl žlutou kartu.
22
Na centr Jindráčka si naskočil Egert, který byl stažen Ďuriškou. Rozhodčí neváhal.
22
Byla nařízena penalta pro hostující tým.
21
Domácí Ilko fauloval Myslivečka a dostává žlutou kartu.
18
Teď byli domácí hodně blízko, Ižvolt na kraji hřiště našel nabíhajícího Vyskočila, ten běžel z úhlu sám na brankáře a snažil se zakončit na zadní tyč, bránu ovšem jen těsně netrefil.
16
Domácí šli do rychlého protiútoku, Ižvolt ale nepřihrál přesně.
16
Na rohový kop Jindráčka si naskakoval Petrášek, moc nechybělo, aby vyšehradský obránce poslal míč do brány.
14
Další nebezpečný centr Ižvolta musel Krbeček vyrážet do autu.
12
Jindráčkův centr Krišto odvrátil do bezpečí.
11
U dlouhého pasu Krišta na Ižvolta byl dříve gólman Krbeček.
8
Na centr Ižvolta z rohu si naskočil Literák, který hlavou bránu jen těsně minul.
7
Ilkův centr hosté zblokovali do autu.
4
Egert měl šanci odcentrovat z dobré pozice, míč si ale ukopl do autu.
2
Na Ižvoltův centr z rohového kopu si naskakoval Ďuriška, hlavou ale míč trefil špatně a neohrozil bránu hostů.
1

MFK Frýdek-Místek: Mihálek – Švrček, Literák, Ďuriška, Ilko – Krčula, Bello, Vašenda, Ižvolt, Krišto – Vyskočil
Náhradníci: Prepsl, Hykel, Stratil, Ujlaky, Jarabica, Slaninka

FK Slavoj Vyšehrad: Krbeček Lukáš – Amegan, Krbeček Tomáš, Petrášek – Polanský, Šimkovský, Mysliveček, Egert, Smolák – Cheremisin, Jindráček
Náhradníci: Matějka, Gregora, Madej, Novotný, Štěpanovský

Rozhodčí: Machálek – Vysloužil, Boček.
Vyšehrad minulé kolo ukončil osmizápasovou sérií bez výhry, kdy doma zdolal Pardubice 1:0. Na hřištích soupeře se ale Slavoji zatím příliš nedaří, v 5 zápasech uhrál 2 body za 2 remízy, naposledy Vyšehrad prohrál v Hradci Králové 3:0. Ve Frýdku mu navíc bude chybět střelec jediné branky z vítězného zápasu s Pardubicemi, útočník Jan Blažek pyká za 4 obdržené žluté karty.
Pro domácí Frýdek-Místek se bude jednat o nejdůležitější zápas podzimu. Na vítězství ve FNL čeká od května a proti nováčkovi z Vyšehradu budou favoritem. Frýdek-Místek na svého dnešního soupeře ztrácí 4 body, při případném vítězství by se na něj dotáhl na dostřel. Lipina si z posledních 5 zápasů připsala 4 body za 4 remízy, naposledy doma však nestačila na Znojmo, kterému podlehla 2:0. Minulé kolo Frýdečtí uhráli bod za remízu 1:1 na hřišti Českých Budějovic.
Ve 13. kole Fotbalové národní ligy se utká patnáctý Frýdek-Místek se třináctým Slavojem Vyšehrad. Jedná se o první vzájemný zápas těchto týmů.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:00.