Zasloužená výhra Pardubic na Dynamem České Budějovice v poměru 2:0. Domácí hráli kombinačně dobře a konečně protrhli střeleckou smůlu po brankách Fouska a Kováře.
90+2
90
Nastavují se dvě minuty.
90
Poslední změna u domácích, místo Dominika Fuska nastoupil Patrik Valenta.
88
Druhou žlutou a tudíž červenou kartu viděl zaslouženě za ostrý faul na Fuska před domácí lavičkou Patrik Čavoš.
86
Za faul na půli viděl žlutou kartu domácí kapitán Petr Kudrna.
84
Nepříjemnou střelu vyslal Patrik Čavoš, ale mířil nad Knoblochovu branku.
82
Po delší době českobudějovičtí u pardubické branky a vybojovali roh.
79
Na domácí straně potlesk tribun pro Kayambu, který opět unikl po pravé straně vykoupal i gólmana, ale nakonec je z toho jen roh.
76
Oboustranné střídání. Na domácí straně odstoupil autor první branky Adam Fousek, kterého nahradil Daewon Kim.
Na straně hostů odešel Roman Wermke, kterého vystřídal Jiří Funda.
76
75
Za faul na Fuska viděl žlutou kartu Patrik Čavoš.
73
Kalod zahrál nebezpečně ve vápně vysokou nohou proti hlavičkujícímu Zavadilovi a je pískán nepřímý kop pro domácí.
71
Druhá změna v celku hostů. Místo Milana Jurdíka nastoupil Jindřich Kadula.
68
Útočný faul Kaloda na Kakrdu.
66
Hostům se dnes moc nedaří, mají množství nepřesných přihrávek i centrů...
64
Dnešní utkání sleduje 485 diváků.
62
Kombinaci domácích zakončil nepřesnou střelou Kudrna.
61
Další ofsajd Českých Budějovic.
60
Pardubice právě vstřelily branku! Po další akci a ideální zpětné přihrávce od Kayamby se prosadil DANIEL KOVÁŘ přízemní střelou k tyči – 2:0!
59
V dalším ofsajdu hosté.
59
Rohový kop pro domácí.
58
Další faul na Joela Kayambu a žlutá karta pro Michala Řezáče.
57
První změna v celku hostí. Odstoupil Milan Ujec, kterého nahradil Richard Kalod.
56
Výborně na poslední chvíli nyní Knobloch odkopl míč před Wermkem.
56
V ofsajdu českobudějovický Milan Ujec.
54
Útočný faul hostů, jmenovitě Klesy na Fouska.
51
Nenápadná, ale nebezpečná střela Benáta a Knobloch musel vyrážet na roh. Ten však vzápětí Benát poslal za domácí branku.
48
Hosté za tři minuty druhé půle již podruhé v ofsajdu.
46
Do druhé půle domácí celek udělal jednu změnu, kdy místo Tomáše Pospíšila nastoupil Petr Zavadil.
46
První poločas přinesl zajímavý fotbal, ve kterém jsou domácí lepším celkem a po pěkné brance Fouska zaslouženě vedou 1:0. Nejlepším hráčem na hrací ploše je ale jednoznačně domácí útočník Joel Kayamba, se kterým si obrana hostí neví rady.
45
42
Faul Řezáče na Kakrdu a trestný kop pro domácí.
41
Po kombinaci Kakrda – Kudrna centroval zleva Fousek, ale Hajdušek byl u míče dříve než Petráň.
39
Po centru Fouska zakončoval zblízka Petráň, ale Hajdušek vyrazil, takže roh.
37
Za nafilmovaný pád ve vápně viděl žlutou kartu Dominik Fusek.
36
Centr Kudrny Hajdušek vyrazil a dorážka Kayamby zpoza vápna skončila mimo tři tyče.
35
Přímý kop pro domácí po faulu na Kayambu.
35
Nebezpečný centr Klesy odvrátil hlavou Pospíšil.
33
Další pěkná akce domácích, ale finální přihrávka Fuska prošla mezi Petráněm a Fouskem. Následnou střelu Šejvla Hajdušek chytil.
33
Trestnému kopu Kakrdy se hosté ubránili.
32
Jihočeši si dnes vůbec nevědí rady s rychlonohým Kayambou a za jeho sražení u levé postranní čáry viděl žlutou kartu Tomáš Hájovský.
28
Na druhé straně zahrozil po centru Wermke, ale trefil jen domácího obránce.
27
Krásná akce domácích, Joel Kayamba unikl po pravé straně, dal pod sebe na Fuska, který ještě posunul míč na Petráně, ale jeho střelu Hajdušek vytlačil nad břevno na roh.
20
Další útočný faul Ujce. Domácí budou rozehrávat ze své poloviny Pospíšilem.
18
Domácí v těchto chvílích kombinačně hosty jasně přehrávají.
14
Nebezpečný centr Ujce z pravé strany zlikvidoval Knobloch.
12
Pardubice právě vstřelily branku! Po akci a centru Fuska na pravé straně Kayamba pustil míč za sebe a ADAM FOUSEK z první poslal míč nechytatelně do branky – 1:0!
8
Ve vápně nyní Ujec naprosto zbytečně sestřelil gólmana Knoblocha, který měl již míč v držení a právem vidí žlutou kartu.
7
Nyní na půli faul Kudrny, hosté rychle rozehráli, ale Wermkemu utekl míč do zámezí.
3
Po centru Kayamby hlavičkoval vedle Fousek.
2
V prvním ofsajdu zápasu hosté.
1

FK Pardubice: Knobloch – Šejvl, Vencl, Pospíšil, V. Kakrda – Fusek, Kudrna, Kovář, Fousek – Petráň, Kayamba.
Náhradníci: Frydrych – Prokopec, Niang, Zavadil, Valenta, Kim, Klátil

SK Dynamo Č. Budějovice: Hajdušek – Klesa, Opluštil, Hájovský, Vaněk – Benát, Čavoš – Wermke, Jurdík, Řezáč – Ujec.
Náhradníci: Křížek – Hric, Hála, Mareš, Funda, Kadula, Kalod

Rozhodčí: Váňa – Černý, Myška.
-30
Oba celky se již pilně rozcvičují na dnešní duel na perfektně připraveném pažitu.
Známy jsou již i sestavy obou celků. Na domácí straně chybí dlouhodobí marodi z obrany David Přibyl a Filip Kopřiva, ke kterým se nyní aktuálně přidali dva záložníci kapitán Jan Jeřábek a Jan Řezníček.
Jihočechům chybí zkušený plejer Jan Šimák.
Ve 28. kole FNL se na stadionu Pod Vinicí střetnou domácí Pardubice s Dynamem České Budějovice.
Pardubičtí jsou v tabulce prozatím na 7. místě tabulky se ziskem 32 bodů, při skóre 24:25.
Dynamo je 9. s body 29 a skórem 36:41.
V posledním kole Pardubice prohrály nešťastně vyrovnaný duel v Opavě 1:0 brankou ve třetí minutě nastavení.
České Budějovice v pátek doma uhrály remízu 2:2 se Znojmem, když prohrávaly již 0:2.
Podzimní zápas dnešních soupeřů skončil remízou 1:1.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.