90+2
90+1
Sokolov právě vstřelil branku!
Autorem branky je JAN MEJDR, který přeskočil Knobloch a hlavou ještě dramatizuje zápas – 3:2.
90+1
Další vynikající zákrok Knoblocha, který vyrazil na roh dělovku jednoho z hostujících hráčů.
90
Nastavují se dvě minuty.
89
Poslední změna u domácích. Místo Daniela Kováře nastoupil Petr Prokopec.
88
Z zdržování s rozehrávkou viděl ještě žlutou kartu gólman Milan Knobloch.
86
Druhá změna u domácích. Odstoupil Dominik Fusek, kterého nahradil Daewon Kim.
83
První střídání u domácích. Za potlesku tribun odstupuje Joel Ngandu Kayamba, kterého nahrazuje Ondřej Vencl.
80
Z dálky to zkusil Fousek, ale mířil vysoko nad branku.
77
Žlutou kartu za faul na půli hřiště viděl sokolovský Vojtěch Přeučil.
74
Pardubice právě vstřelily branku! Krásná akce domácích, kdy po levém křídle unikl Kayamba, který předložil ideální míč před branku na ADAMA FOUSKA, který z první nechytatelně upravuje na 3:1!
73
Druhá změna u hostů. Místo Jakuba Dvořáka II. nastoupil Jiří Procházka.
73
Faul Urmy na Kudrnu, který bude zahrávat standardní situaci, ale hlavička Zavadila šla mimo branku.
68
Na druhé straně zakončoval Fusek, ale Dvořák I. vyrazil.
68
Po rohu se odražený míč dostal před vápno, kde pálil jeden z hostujících hráčů, ale Knobloch tečovanou střelu opět vyrazil!
67
Tak to je neuvěřitelné! Knobloch opět tygřím skokem k tyči vyrazil gólovou hlavičku Přeučila!
66
Dnešní utkání sleduje 452 diváků.
65
Zakončoval Kayamba, ale vysoko nad branku hostů.
64
Trestný kop pro domácí.
63
Do další vyložené šance se probil Vojtěch Přeučil, ale Milan Knobloch ho ve vápně nadvakrát opět vychytal.
62
Za faul na polovině soupeře viděl žlutou kartu Petr Kudrna.
59
A následně hosté znovu v ofsajdové postavení.
58
Vynikající zákrok nyní vytáhl Knobloch proti Přeučilovi, který se zjevil sám před brankou. Je z toho roh pro Sokolov.
55
Do koncovky se tlačil Urma, ale Zavadil jeho střelu srazil na roh. Ten však Přeučil kopl za branku a tak bude rozehrávat Knobloch.
54
Hosté opět v ofsajdu.
50
Z dálky to zkusil přímo Dvořák II., ale na Knoblocha si nepřišel.
49
Přímý kop pro hosty na polovině Pardubic.
48
Útočný faul Fuska na Medveděva, který je v péči lékaře.
46
Hosté v ofsajdu.
46
Do druhé půle udělali hosté jednu změnu. Do druhé půle již nenastoupil Lukáš Pouček, kterého nahradil Jurij Medveděv.
46
Pardubický celek měl celý první poločas herní převahu, ale hosté je potrestali z jediné akce. Domácím se však do poločasu podařilo skóre zaslouženě otočit na 2:1.
45
45
A právě autor vedoucí branky viděl za zakopnutí míče žlutou kartu.
44
Pardubice právě vstřelily branku! Domácí celek po chvíli obléhání překvapil obranu hostí zpětnou přihrávkou, na kterou si naběhl DANIEL KOVÁŘ a střelou mezi nohy gólmana otočil na 2:1!
43
Po centru hlavičkoval Kayamba těsně nad branku Sokolova.
40
Hosté hned po rozehrání podnikli rychlý brejk, který se snažil přerušit Petr Zavadil, jenž za svůj zákrok viděl žlutou kartu, ale akce pokračovala avšak skončila vedle branky Knoblocha.
39
Pardubice právě vstřelily branku! Domácím se podařilo vyrovnat svátečním střelcem VOJTĚCHEM KAKRDOU, který přesnou křížnou střelou zaslouženě vyrovnal stav skóre na 1:1!
36
Domácí jsou sice herně lepší, ale prohrávají po jediné kloudné akci hostů, kteří nyní navíc vybojovali roh.
32
Autorem branky je JAKUB DVOŘÁK II., který ideálně z první k tyči zakončil centr z pravé strany – 0:1.
32
Útočný faul Kayamby na Urmu znamená odkop Dvořáka I.
30
Z dálky to zkusil Petráň, ale Dvořák I. byl připraven.
28
Útočnou akci podnikli hosté, ale chyběla jim v koncovce finální přihrávka.
26
V dalším ofsajdu sokolovský útočník Vojtěch Přeučil.
24
Rohový kop pro domácí tým.
23
Fuskův centr lapil do svých rukavic Dvořák I.
17
Do zakončení se dostal Kayamba, ale jeho přízemní střela skončila vedle.
17
Po centru Fouska zakončoval Fusek, ale Dvořák I. míč vyboxoval.
15
Přímý kop pro hosty. Centr Machka ale Knobloch vyrazil a následnou akci Sokolova zastavil zvednutý praporek asistenta rozhodčího pro ofsajd.
14
První útok Sokolova táhl Machek, ale Šejvl akci zastavil odkopem.
12
Petráň centroval na zadní tyč na nabíhajícího Fouska, ale hostující obránce Kopečný odvrátil na roh.
11
Další přímý kop pro domácí celek, ale Kudrna nacentroval až do zámezí a Dvořák I. bude vykopávat od své branky.
9
Po rohu hosté odvrátili jen před vápno, kde se ke střele dostal Kayamba, ale mířil těsně nad.
8
Trestný kop pro domácí, ale Fouskův pokus byl sražen na roh.
7
První vážnější akce zápasu, kdy se po centru Fouska dostal míč ve vápně ke Kayambovi, ale ten se k zakončení nedostal. A následnou střelu Kakrdy vyrazil Dvořák I.
5
První ofsajd zápasu a v něm sokolovský útočník Přeučil.
4
Prozatím se hraje opatrně z obou stran ve středu hřiště.
1
-30

FK Pardubice: Knobloch – Pospíšil, Zavadil, Šejvl, V. Kakrda – Fusek, Kudrna, Kovář, Fousek – Petráň, Kayamba.
Náhradníci: Frydrych – Prokopec, Vencl, Kejmar, Valenta, Kim, Klátil

FK Baník Sokolov: Dvořák I. – Kopečný, Kucalas, Vrtělka, Urma – Machek, Kratochvíl – Mejdr, Dvořák II., Pouček – Přeučil.
Náhradníci: Zaťko – Koubek, Blažek, Medvědev, Procházka

Rozhodčí: Váňa – Kotalík, Koval.
-35
Pardubický pažit před zápasem zkropil vydatný deštík, ale zdá se, že na začátek zápasu to bude v pohodě. Oba celky se již pilně rozcvičují.
V posledním kole FNL se na stadionu Pod Vinicí utkají Pardubice s Baníkem Sokolov. Domácí celek je v tabulce na 7. místě se ziskem 35 bodů při skóre 26:27. Sokolov je na místě čtvrtém s 41 body a skórem 30:23.
V minulém kole Pardubice prohrály v Karviné 2:0 a Sokolov prohrál doma s Táborskem 1:2.
Podzimní utkání, které se hrálo v prvním kole 1. srpna 2015, vyhrál Sokolov 1:0 brankou Manzii.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.