Hezký zbytek víkendu z Pardubic!
Je za námi dnešní utkání, v němž Pardubicemi remizovaly se Znojmem 1:1. Před zápasem by zřejmě bod braly, nakonec ale po vyrovnání v poslední minutě musejí být zklamaní.
90+2
90
Znojmo právě vstřelilo branku! Hosté nakonec šťastně vyrovnávají, když se do zakončení dostal RADIM NEPOŽITEK a chytrým lobem přes Frydrycha vyrovnal na 1:1!
89
Vynucená změna u domácích, kdy Filipa Kopřivu musel na poslední minuty nahradit Ondřej Vencl.
87
Snad poprvé se v zápase dostal pořádně k míči znojemský Šimon Šumbera a jeho rána orazítkovala spojnici domácí svatyně! Na trefení konstrukcí branek 1:1.
85
Po odraženém míči střílel Cihlář, ale naštěstí pro domácí vedle.
84
Šance domácích po zpětně přihrávce od Jeřábka, ale Fusek přestřelil.
82
Krásnou dalekonosnou střelu vyslal domácí Petr Kudrna a jeho rána orazítkovala břevno znojemské branky!
80
Poslední změna v celku Znojma, kdy Bronislava Stáňu nahradil Ali Alaca.
78
Důležitý zákrok nyní předvedl domácí gólman Frydrych po centru Okleštěka před Lapešem.
75
Faul Cihláře na Kováře. TK pro domácí.
73
Druhá změna v celku domácích, kdy Daewona Kima nahradil Daniel Kovář.
72
První žlutou kartu viděl za taktický faul domácí záložník Jan Řezníček.
70
Útočný faul hostů.
68
První střídání v celku domácích, kdy Adama Fouska nahrazuje Dominik Fusek.
66
Nyní přímý kop pro hosty z levé strany.
65
Druhá změna v celku Znojma, kdy Rostislava Šamánka nahradil Pavel Lapeš.
65
Dnešní utkání sleduje 675 diváků.
60
V ofsajdu domácí hrot Michal Petráň.
58
Po centru Okleštěka na zadní tyči chyběl krok k zakončení čerstvému Njiremu.
57
Kopřiva se teprve nyní vrací na hřiště.
56
První změna v celku Znojma, kdy Davida Ledeckého nahradil Stijepo Njire.
54
Již se hraje, ale Kopřiva má krvavé zranění a je stále ošetřován mimo hrací plochu. Domácí tak hrají v deseti a na stoperu je stažený Jeřábek.
53
Na zemi nyní leží domácí stoper Kořiva, který zřejmě dostal loktem do obličeje...
51
Na druhé straně po akci Jeřábka s Fouskem zakončoval Kim, ale slabě na Veselého.
50
Po centru z pravé strany zakončoval hlavou Šamánek, ale Frydrych byl připraven.
49
Po přihrávce od Kakrdy se do zakončení dostal Petráň, ale jeho střela z otočky z hranice vápna skončila hodně mimo branku Znojma.
47
Oba celky pokračují ve stejných sestavách a hosté do druhé půle vstoupili o poznání aktivněji.
46
Druhý poločas začne přibližně v 11,17 .
Je za námi první poločas dnešního zápasu, ve kterém pardubičtí po brance Řezníčka vedou těsně 1:0.
45
44
Slibná akce Stáni konči odkopem od domácí branky.
41
Faul Šamánka na Kopřivu na polovině hřiště zaváněl žlutou kartu, ale zatím se to obešlo jen domluvou.
40
Po odraženém míči zakončoval Kim, ale jeho rána skončila nad brankou Veselého.
39
Pardubičtí nyní dobu kombinovali a drželi míč, na konci akce ale byl centr Jeřábka a hlavička Petráně nad.
37
Domácí se ale ubránili.
36
Sporný roh pro hosty.
35
Na půli zahrál rukou Ledecký, i když se mu to nelíbí a rozehrávají domácí hráči.
33
Centr Pánka skončil přesně v rukavicích Veselého a po rozehrání se hosté provinili hraním rukou, takže se míč vrací na domácí kopačky.
31
Roh Znojma.
30
Pardubice právě vstřelily branku! Po akci Fouska se ve vápně do zakončení dostal JAN ŘEZNÍČEK a střelou po zemi otevřel skóre – 1:0!
29
Zakončoval Ledecký, ale přesně na Frydrycha.
28
Ten však nic nepřinesl a rozehrává Veselý od své branky.
27
Šance domácích, když po centru Kima na zadní tyči netrefil odkrytou branku Kakrda, ale je z toho roh.
23
Další ofsajd hostí.
22
Následně centroval Jeřábek přímo na Veselého.
21
Domácí vhazují u rohového praporku.
19
Z následné akce ofsajd hostů.
19
Kakrdův pokus mířil přímo na branku, kde byl ale připravený Veselý.
18
Faul hostů na Petráně u lavičky Znojma. Trestný kop.
15
Vyložená šance hostů, když se za obranu Pardubic dostal Bronislav Stáňa, ale Frydrych jeho střelu vyrazil na roh.
13
Útočný faul Fouska ve vápně Jihomoravanů.
12
Jeřábek ale centr odvrátil hlavou do bezpečí.
11
První rohový kop zápasu vybojovali znojemští.
10
Od své branky bude vykopávat Frydrych.
8
Ve vzduchu domácí obrany nyní dvakrát úřadoval stoper Kopřiva a jeho hlavičky.
7
Další centr Fouska z levé strany zakončoval hlavou nad opět Petráň, ale sudí Adámková píská útočný faul domácímu útočníkovi.
6
Na půli faul Jeřábka na Cihláře.
5
Po centru Fouska zakončoval pohotově z první ale vedle tísněný Petráň.
4
Na druhé straně centr Helíska skončil v rukavicích Frydrycha.
3
První střelu zápasu vyslal po příhře Kakrda Fousek, ale nad branku hostí.
2
První útočnou akci měli domácí, ale po centru Pánka skončil míč v rukavicích Veselého.
1

FK Pardubice: Frydrych – D. Pánek, Šejvl, Kopřiva, V. Kakrda – Kim, Kudrna, Řezníček, Jeřábek, Fousek – Petráň.
Náhradníci: Knobloch – Prokopec, Vencl, Fusek, Kovář, Valenta, Klátil

1. SC Znojmo FK: Veselý – Mezlík, Cilhář, Odehnal, Helísek – Šumbera, Nepožitek, Okleštěk, Stáňa – Ledecký, Šamánek.
Náhradníci: Doleček – Zezula, Alaca, Njire, Hříbek, Lapeš

Rozhodčí: Adámková – Hájek, Černý.
-25
Rozhodčím dnešního zápasu je Jana Adámková, asistenty pak jsou pánové Robert Hájek a Ondřej Černý. Delegátem asociace je pan Ladislav Čičmanec.
Deváté kolo FNL proti sobě svede domácí Pardubice a hostující Znojmo. Východočeši jsou v tabulce na 9. místě se ziskem 8 bodů, při skóre 8:10. Jihomoravané jsou třetí s 16 body a skórem 17:6.
Pardubičtí hráli doma i v minulém kole, kdy po velké bitvě porazili Varnsdorf 2:1. Naopak Znojmo doma porazilo rezervu olomoucké Sigmy jasně 3:0.
V loňské sezóně Pardubice ve Znojmě remizovaly 1:1 a na jaře vyhrály 2:1.
Domácí by měli být až na dlouhodobé marody kompletní, hostům bude chybět vykartovaný útočník Žondra.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:15.