Konec zápasu. Táborsko porazilo Sigmu Olomouc B 1:0. Rozhodl Miloslav Strnad.
Hovorka překopnul branku a víc už asi neuvidíme.
Rozhodčí nastaví 2 minuty.
90
Hosté už na polovině Táborska.
90
Kočí se Šimlem předvedli ze standardky hezký signál, centr před branku nakonec Sigma odvrátila.
89
Žlutou kartu dostává Kalvach (SK Sigma Olomouc B).
89
Táborsko se drží na polovině soupeře a přijímá fauly.
88
Žlutou kartu dostává Svozil (SK Sigma Olomouc B).
86
Táborsko v klidu brání a jde si za prvními třemi body letošní sezony.
82
Velice blízko k vyrovnání měl Rolinc! Přízemní centr zprava jen o kousek špičkou minul. Míč se prokutálel těsně vedle tyčky a domácím příznivcům hodně zatrnulo.
78
Střídání v týmu SK Sigma Olomouc B: ze hřiště odchází Habusta, přichází Richter.
Dnešní utkání sleduje 564 diváků.
77
Žlutou kartu dostává Traore (FC MAS Táborsko).
74
Sigma se snaží také uspět, defenziva Táborska je ale aktuálně hodně pevná.
69
Táborsko právě vstřelilo branku!
Domácí trenér Frňka měl šťastnou ruku, když poslal na hřiště MILOSLAVA STRNADA, který už po třech minutách na hřišti usměrnil centr hlavou mimo dosah gólmana Spurného. Táborsko vede nad Sigmou Olomouc B 1:0.
68
Střídání v týmu SK Sigma Olomouc B: ze hřiště odchází Moulis, přichází Vichta.
67
Z rohu našel Kočí hlavu Ciferského, který poslal míč vedle.
67
Strnad hned v šestnáctce u míče, pas na Kočího byl však nepřesný.
66
Střídání v týmu FC MAS Táborsko: ze hřiště odchází Ciku, přichází Strnad.
63
Kočího centr jen Traore promáchl, následná Hanzlíkova střela hodně Spurného vyděsila. Konečně po delší době velká šance. Olomoucký gólman předvedl jeden ze svých kvalitních zákroků.
61
Hovorkův mizerný centr vyletěl ze hřiště. Nadějně rozjetý zápas ztratil v druhé půli na atraktivitě.
59
Hosté se dožadují faulu na Rolince, píšťalka sudího však zůstává němá.
57
Střídání v týmu FC MAS Táborsko: ze hřiště odchází Džafić, přichází Kočí.
55
Ševčík přešel přes Nešického s Hovorkou a naštěstí pro domácí odcentroval do ofsajdu.
52
Traoreho sražený centr končí ve Spurného náruči.
52
Střídání v týmu SK Sigma Olomouc B: ze hřiště odchází Jemelka, přichází Hýbl.
49
Žlutou kartu dostává Hladík (SK Sigma Olomouc B).
48
Hovorka poslal na Traoreho dost nepřesný centr, ještě dál měl k míči Džafić.
46
45+1
První poločas skončil a diváci branku neviděli. Druhá část hry začne asi v 18:05.
45
Traore zakončil hodně nepřesně.
45
Táborsko ožívá, možná trochu škoda pro něj, že poločas klepe na dveře. Rozhodčí nastaví 1 minutu.
44
Hanzlík obehrál tři hráče a vyhnul se i nebezpečnému skluzu Kalvacha. Poté se přes Traoreho dostal míč až k Petru Javorkovi, jehož bombu vytáhl Spurný s pomocí břevna na roh!
43
Traore zakončil Hanzlíkovu pobídku střelou těsně vedle tyče. Afričan stál v ideální pozici na středu.
42
Hned tři hráči Sigmy naskakovali na centr zleva, všichni minuli.
40
Falta napálil míč po Ciferského faulu jen do zdi, kde už stál také Traore. Oživí právě on mdlou hru Táborska?
39
Střídání v týmu FC MAS Táborsko: ze hřiště odchází Presl, přichází Traore.
39
Žlutou kartu dostává Ciferský (FC MAS Táborsko).
37
Po delší odmlce znovu šance modrobílých. Pohledně zakončoval Nešický, míč ale jen skončil v náruči gólmana Spurného.
36
Táborsku se poslední minuty vůbec nevede. "To je zase holomajzna," ozvalo se z kotle domácích fandů.
35
Falta našel centrem hlavu Jaroslava Svozila, jehož pokus Toma bravurně vyrazil na roh. Z něj pak trefil hlavou tyč Jan Štěrba. To jsou velké momenty olomoucké Sigmy!
32
Presl postupoval po levém křídle a místo střely volil přihrávku. Přesně na to však hostující obrana čekala a míč odvrátila.
28
Pauze na občerstvení předcházela akce Hladíka, který dlouhým centrem hledal na levém křídle Faltu. Ten měl však k míči daleko.
25
Zahozenou penaltu diváci těžko tráví a nehezky na Džafiće pokřikují.
24
Šanci si vypracovala také Sigma, avšak tentokrát měli štěstí i domácí.
23
Prodloužený centr končí za brankou.
22
Další faul před vápnem hostů znamená další výhodu pro Táborsko.
21
To je neskutečné! Džafić poslal šourák po zemi přímo do gólmana Spurného! Takhle špatně kopnutou penaltu jsme na Soukeníku už hodně dlouho neviděli...
20
Faul na Ciferského znamená penaltu pro domácí!
19
Hanzlíkův centr srazil Hladík za branku. Táborsko je více na míči, převaha je vidět, k ničemu nebezpečnějšímu ale nevede.
16
K hlavičce se tlačil Hanzlík, jenže Spurný míč vyboxoval jako první.
15
Hosté se zakopali před vápnem a pozorně brání.
13
Standardku ze slušné pozice napálil Presl jen do zdi, což byla zatím největší šance Táborska.
11
Nepřesnosti na obou stranách k ohrožení branky nepovedou.
9
Útočný faul Hanzlíka ukončil snažení domácích.
7
Ciferský zpracoval hlavou vysoký míč a bez problémů zastavil rozvíjející se akci hostů.
6
Nebezpečný průnik Hanáků srazila domácí obrana na roh.
5
Fauly na středu hřiště hru nikam neposouvají.
4
Před Tomu se dral Jakub Rolinc, k jeho smůle byl ale domácí brankář u míče jako první.
1
První akce skončila u gólmana Tomy.
1
Jako první se do útoku žene hostující béčko Sigmy.
1
Týmy už vstupují na trávník, domácí nastoupí v modrobílé a hosté z Hané v oranžovočerné.

FC MAS Táborsko: Toma – Ciferský, Mráz, Hovorka, Hanzlík – Nešický, Džafić, Ciku, Šiml, Presl – Javorek.
Náhradníci: Bojčuk – Kočí, Strnad, Běloušek, Traore, Sladký.

SK Sigma Olomouc B: Spurný – Štěrba, Ševčík P., Jemelka, Svozil – Kalvach, Habusta, Falta, Moulis – Rolinc, Hladík.
Náhradníci: Blaha – Schmidt, Yunis, Hýbl, Richter, Vichta, Ševčík O.

Rozhodčí: Dresler – Vysloužil, Kožár.
Hanáci zažívají hodně nepovedený start do nové sezony. Úvodní debakl na hřišti Třince mohl celek trenéra Chromého odčinit v domácím prostředí minulý týden, jenže proti pevné obraně soupeře z Ústí nad Labem se neprosadil, naopak dvakrát inkasoval a opět prohrál. Rezerva olomoucké Sigmy tak zůstává jediným celkem, který po dvou odehraných zápasech nemá ani jeden bod.
Táborsko má za sebou zatím dvě remízy a proti béčku Olomouce bude usilovat o první vítězství. Trenér Táborska Frňka však nechce Hanáky podcenit. "Důležité je, že Olomouc B nehraje špatně. Naopak mám pocit, že byla v prohraných zápasech, zejména proti Ústí nad Labem, lepším týmem, měla převahu, kontrolovala míč lépe než soupeř, ale dostala branky. Olomouc B není typem týmu jako Kolín, který hrál jen defenzivně. Rezerva Sigmy, to je běhavý a šikovný soupeř. Není tady místo pro podcenění,“ míní Petr Frňka.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.