Ode mě je to pro tuto chvíli všechno. Děkuji za pozornost a doufám, že jste byli s přenosem spokojeni. Přeji hezký zbytek soboty a někdy příště se těším, na počtenou!
Třinec potřetí v řadě neprohrál a díky zisku bodu se zatím posunul na desátou příčku. Slezský FC drží unikátní sérii pěti remíz v řadě a zůstává na osmém místě. Příští týden má Opava volno a hrát bude až v sobotu 9. dubna v Sokolově. Třinec nastoupí za týden v sobotu 2. dubna ve Vlašimi.
Utkání Třince s Opavou je u konce, týmy si rozdělily po jednom bodu. Třinečtí vstupovali do druhého poločasu s mankem, avšak první příležitost druhé půle si vypracovala Opava. Schaffartzik pronikl po levé straně, navedl si míč ke střele a vypálil jen těsně vedle. Na opačné straně dobývali domácí šestnáctku Opavy dlouho marně a bez gólových šancí. Až střídající Joukl nalezl cestičku před bránu, odražený míč si našel Dedič a srovnal na 1:1. Tento výsledek už vydržel až do konce, žádný dramatický závěr jsme neviděli.
90+2
90+2
Třinec využívá možnosti tří střídání beze zbytku. Jaroslav Málek odchází z trávníků, na závěrečné chvilky ho nahradí Filip Tomovič.
90+2
V možná poslední šanci utkání si na centr Velnera z pravé strany naskočil Ceplák, ale hlavičkoval pouze mimo Vaškovu bránu.
90+1
Pospěchův centr nalezl Schaffartzika, který sklepl hlavou pouze gólmanu Palečkovi. Nad rámec druhého poločasu se nastavují dvě minuty.
90
Bedecs s Janetzkým se uprostřed hřiště srazili hlavami a na hřiště přispěchali lékaři. Oba hráči nakonec ale hned pokračují ve hře. Opava rozehrává standardní situaci.
89
Opava ještě naposled v zápase střídá. Ze hry odchází útočník Tomáš Mrázek a poslední minuty na hřišti zažije Luboš Horka.
88
Nákop Jursy se odrazil od změti těl před Palečkem k Ceplákovi, který o něj přišel. Schaffartzikův centr přelétl Simerského a zamířil do zámezí.
87
Mrázek upadl v souboji s Motyčkou na půlce a vyžádal si ošetření. Mrázek se z ležící polohy uprostřed hřiště přesune za lajnu, rozehrává Jursa.
86
Po individuálním průniku Pospěcha a centru z levé strany se už k zakončení ze šestnáctky chystal Přichystal. Třinečtí mu míč na poslední chvíli ukopli.
86
Po hlavičce Motyčky a několika odrazech odkopl balon dopředu Janetzký. Salachna vrací nákopem z poloviny zpět na hranici vápna.
85
Málek utekl po pravé straně Hrabinovi a vybojoval pro Třinec další rohový kop. Exekutorem bude znovu Joukl.
84
Jouklův centr nalezl ve vápně M. Čelůstku, který měl ale balon za sebou a v krkolomné pozici střílel z voleje nepřesně. Marně ještě reklamoval teč opavského obránce.
83
Schaffartzik si v souboji s Málkem pomohl faulem. Salachnovu střelu z dálky tečoval Simerský na rohový kop. Rozehrávat bude zřejmě Joukl.
82
Dnešnímu utkání přihlíží 552 diváků, tedy jen o patnáct více než v úterý proti Znojmu. Hrabinův centr zvládl Janoščín se štěstím odkopnout.
81
Janoščín nestihl na hřišti nepřesnou Málkovu přihrávku vzduchem. Jursa střílel za malou chvilku z úctyhodné vzdálenosti vysoko nad branku.
80
Dedič sklepl ve vápně Jouklův centr na Málka, který utaženou ranou z prvního doteku nastřelil bránícího Žídka.
79
Schaffartzik hlavičkoval jen vedle Palečkovy brány, třinecký gólman celou situaci kontroloval. Po jeho výkopu se bojuje uprostřed hřiště.
78
Střídá také Opava. Václav Mozol končí svou pouť dnešním utkáním a na hřišti ho střídá Jakub Janetzký. Opava rozehrává přímý kop z půlícího kruhu.
77
Třinec ubránil standardní situaci Opavy a podruhé v zápase střídá. Martina Janošíka nahrazuje na trávníku Miroslav Ceplák.
76
Další žlutá karta pro třineckého hráče. Lukáš Salachna (TRI) fauloval na polovině hřiště Schaffartzika.
75
Třinec odcentroval z pravé strany a odražený balon si našel Salachna. Zkusil vystřelit, jeho střela ovšem končí těsně nad horní tyčí.
74
Třinec je gólem viditelně povzbuzen a znovu spěchá do útoku. Po faulu na půlce hřiště rozehrává přímý kop Bedecs.
73
Opava bezprostředně po inkasovaném gólu vystřídala. Trenér Baránek stáhl ze hry Nemanju Kuzmanoviće a nahradil ho Jakubem Přichystalem.
72
Třinec právě vstřelil branku!
Jedna akce Třinci přeci jen vyšla! Střídající Joukl prokličkoval mezi obránci po pravé straně až do šestnáctky. Odražený míč se pak dostal k RENÉ DEDIČOVI, který ho dorazil do sítě – 1:1!
71
Třinecké obléhání opavské šestnáctky stále žádnou příležitost nepřináší. S Dedičem si poradil Pospěch, defenziva Slezského FC odvrátila také centr Janoščína.
70
Marek Čelůstka (TRI) stáhl v souboji na polovině hřiště Mrázka k zemi a obdržel žlutou kartu. Třinecký obránce ještě zkouší protestovat, ale marně.
69
Byl to nakonec Málek, jehož centr propadl až na zadní tyč k Velnerovi. Ten vracel balon do ohně před brankou, nikoho ze spoluhráčů ale nenašel.
68
Simerský fauloval ve vzdušném souboji Dediče a Třinec má možnost standardní situace z levé strany. Kopat bude asi Janošík.
67
Janošíkův aut sklepl Dedič v šestnáctce Motyčkovi, který byl tísněn obránci a levačkou vystřelil z voleje pouze nad branku.
66
Třinec se ubránil, ale po vhazování Velnera zahrál Dedič hlavou balon jen k soupeři. Opava kombinuje na půlícím kruhu.
65
Kuzmanoviće zastavil čistým skluzem Bedecs. Opava se v posledních minutách častěji dostává do útočných výpadů.
64
Žídek rozehrál přímý kop z poloviny hřiště nákopem do pokutového území. Mrázek tam v souboji s Velnerem a Janoščínem neuspěl.
63
Mrázkův centr z levé strany odhlavičkoval Motyčka k Velnerovi, který o míč přišel. Mrázek dostal druhou šanci, avšak z prvního doteku pálil nad branku.
62
Třinec je častěji na míči a snaží se pronikat do opavské obrany postupným útokem. Jenomže dojde vždy maximálně k šestnáctce, dál ne.
61
Dedič sklepával Salachnův centr na Joukla, který ale balon neudržel. Třinec bude přesto pokračovat v akci vhazováním.
60
Třinec ještě před rozehrávkou přímého kopu vystřídal. Pavla Malcharka nahradil na hřišti Petr Joukl. Janošíkův střílený centr pustil gólman Vašek do autu.
60
Tomáš Jursa (OPA) fauloval na pravém křídle unikajícího Málka a uviděl žlutou kartu. Třinečtí rozehrávají standardní situaci.
59
Mozol vedl opavský protiútok a vzal to na sebe. Nejprve nastřelil Bedecse a s odraženým míčem už si domácí defenziva poradila. Na druhé straně nepustil centr zleva na Dediče Žídek.
58
Žídek zablokoval Dedičův centr a Málek rozehrál rohový kop. Schaffartzik zvládl úlohu na přední tyči a odhlavičkoval míč ze šestnáctky.
57
Jurečka zvládl u rohového praporku souboj s Janošíkem a odrazil míč do zámezí. Po zásahu Janoščína ale u míče znovu Třinec.
56
Kuzmanović si příliš neporozuměl se spoluhráči, jeho centr na zadní tyč nikoho neoslovil a míč skončil v autu. Třinec spěchá dopředu.
55
Simerského nákop odhlavičkoval Velner a balon se pak dostal na půlku k Dedičovi. Ten ho ale ve složité situaci neudržel.
54
Salachna vyhnal Mozola za postranní čáru, třineckému útoku ale chybí větší šťáva, nějaká překvapivá myšlenka. Opava se zvládá bránit.
53
Kuzmanović se uvolnil na levém křídle a odcentroval před branku. Jurečka se protlačil k hlavičce, kterou ale bez potíží lapil Paleček.
52
Třineckým byl darován míč na hranici vápna, ale Velnerova přihrávka do šestnáctky neprošla. Domácí zatím nejsou schopni vytvořit si ze hry větší šanci.
51
Málek se uprostřed hřiště dostal do problémů, rozhodčí ale odpískal faul na Velnera. Třinecká rozehrávka je teď příliš zdlouhavá.
50
Velnerův centr z pravé strany do druhé vlny pronikl až na hranici pokutového území, kde však před Malcharkem stihl odkopnout Pospěch.
49
Janošík neuspěl v souboji s Pospěchem, který si ho tělem zkušeně odstavil. Sám Pospěch bude za chvilku vhazovat.
48
Na opačné straně se do střelecké pozice dostal Janošík, ale ranou z rohu šestnáctky provětral jen boční síť Vaškovy branky.
47
M. Čelůstka při rozehrávce odevzdal balon Schaffartzikovi, který bez větších potíží pronikl po levé straně a po zemi vystřelil jen těsně vedle tyče!
46
Pospěchův centr si ve vápně našel Schaffartzik, ale v těžké pozici se mu zakončení nepovedlo. Vysoký balon pak sebral ze vzduchu Paleček.
46
Druhý poločas odstartoval beze změn v sestavách. Kuzmanović vybojoval v souboji s Bedecsem autové vhazování pro Opavu.
46
V samém závěru poločasu ještě Janošík rozehrával rohový kop, ale Opava zvládla hubený náskok ubránit. Do první půle vstoupil Slezský FC aktivně a v prvních minutách soupeře přehrával. Větší šanci si ale nevypracoval. Ve dvacáté minutě chytil Vašek do ruk malou domů a Třinec rozehrával nepřímý kop. Bedecs střílel z nějakých třinácti metrů vedle. Za další tři minuty vyrážel Paleček nebezpečnou ránu Mrázka z bezprostřední blízkosti.

Třinec se postupem času osmělil, jenomže na gólovou příležitost už čekal marně. Naopak deset minut před koncem poločasu zahrál Janoščín ve vápně rukou a hosté dostali možnost penalty. Schaffartzik pokutový kop se štěstím proměnil, přestože si Paleček na míč sáhl. V dalších minutách už Opava Třinecké k ničemu vážnému nepustila a do druhé části tak vstoupí s jednobrankovým vedením.
Druhý poločas začne přibližně v 12:05.
45+2
45+2
Málek si balon uprostřed hřiště pustil, což neměl dělat. Pak měl k němu totiž blíže Jursa a v pohodě zahrál malou domů na Vaška.
45+1
Hlavní rozhodčí nastavuje dvě minuty, a to kvůli ošetřování Malcharka se Žídkem. Mrázek si proklestil cestu přes Bedecse, avšak Schaffartzik na jeho přihrávku nedosáhl.
45
Janoščínův centr z levého křídla odvrátil Simerský ve skluzu na roh. Ten rozehrál Málek centrem do vápna, odkud balon odhlavičkoval Žídek.
44
Mozolův centr z levé strany odhlavičkoval do bezpečných prostor Bedecs. Po souboji Malcharka s Jursou budou vhazovat domácí.
43
M. Čelůstka v souboji s Kuzmanovićem zahrál raději do autu a Opava s rozehrávkou nespěchá. Do konce první půle zbývají ještě dvě minuty.
42
Malcharek dostal na přední tyči od obránců Opavy spoustu času přihrál pod sebe Salachnovi, ale ten netrefil míč dobře. Velnerovu střelu tečoval jen někdo z třineckých hráčů, stojících v ofsajdu.
41
Třinečtí se kombinací na jeden dotek dostali až k centru před branku. Na pas Velnera reagoval obrannou hlavičkou Pospěch a div, že balon neskončil v jeho vlastní brance.
40
Janoščínův nákop odhlavičkoval před Dedičem Simerský. Pro centr Janoščína před branku si v poklidu došel brankář Vašek.
39
Janošíkův centr prodloužil obránce na přední tyči pouze za sebe a Opava měla štěstí, že nikdo z domácích nebyl na vzdálenější tyči připraven zakončovat.
38
Bedecs stihl odehrát balon ještě před Mrázkem, Velnerovu přihrávku pak tečoval Hrabina na roh. Od praporku rozehraje Janošík.
37
Žídek s růžovým obvazem na hlavě odvrátil dlouhý pas Třince do zámezí. Ani v pokračování akce nebyli domácí úspěšní.
36
Opava právě vstřelila branku!
Opava pokutový kop se štěstím proměňuje! K míči se postavil JAN SCHAFFARTZIK a nekopl penaltu zrovna ideálně. Paleček si na balon sáhl, ale pouze ho tečoval do sítě – 0:1!
35
Jurečkův centr odvrátil Janoščín na rohový kop. Ten ještě Třinečtí ubránili, ale další centr zastavil právě Janoščín rukou a hosté budou kopat penaltu!
34
M. Čelůstka ve skluzu přibrzdil útok Schaffartzika a se štěstím na zemi ubránil také Mrázka. Útok Opavy ale pokračuje.
33
Po dobrých dvou minutách se konečně pokračuje ve hře. Velner vhodil aut na Malcharka, jenž sportovně vrací balon gólmanu Vaškovi.
32
Motyčka bude v pořádku a zatím odchází za postranní čáru. Žídek je stále ještě na hřišti v péči lékaře. Pokračovat bude s obvazem na hlavě.
31
Po centru Janošíka se ve vápně srazili Motyčka se Žídkem a odražený míč sebral Vašek. Rychle ho zakopl do autu, aby umožnil ošetření obou hráčů.
30
Dlouhý míč z kopačky M. Čelůstky zamířil do souboje Dediče s opavskými obránci. Simerský odkopl pro jistotu do zámezí.
29
Na Janoščínův nákop z obrany si naskočil Jursa a odhlavičkoval míč dopředu. Slezský FC útočí po pravé straně.
28
Mozol rozehrával přímý kop z levé strany centrem do vápna. Třinečtí situaci ustáli s trochou štěstí, balon po několika odrazech zamířil z pokutového území.
27
Nemanja Kuzmanović (OPA) se dral do pokutového území, kontakt s M. Čelůstkou ustál, přesto obdržel od rozhodčího žlutou kartu za filmování. Hodně zvláštní karta.
26
Malcharek přihrál na střed hřiště Salachnovi, který ale upadl a o míč přišel. Opava spěchá do rychlého brejku.
25
Málek s Janošíkem se hnali do nadějného protiútoku, ale akci postupem času příliš přibrzdili. Janoščínův centr už přišel zpoza brankové čáry.
24
Třinečtí odvrátili balon za šestnáctku k Jurečkovi, který okamžitě zakončoval. Střela z voleje mu nesedla a balon končí vysoko nad.
23
Nepříjemný centr z pravé strany nedokázal Velner odkopnout. Míč se odrazil k Mrázkovi, proti němuž musel zakročit Paleček! Opava rozehrává roh.
22
Teď už zase útočí Opava. Málek přišel v souboji na polovině hřiště o balon a centr Hrabiny musel zastavovat M. Čelůstka.
21
Za další minutu přivezli domácí do vápna další nebezpečný útok. Salachna přihrál do běhu Janošíkovi, Vašek ale jeho centr zkrotil.
20
Malcharek přistrčil balon Bedecsovi, který z ideální střelecké pozice vypálil mimo branku! První šanci Třinečtí spálili.
19
Vašek chytil malou domů od Simerského do ruky a rozhodčí nařizuje nepřímý volný kop. Třinečtí si staví balon do šestnáctky, zhruba na úroveň třinácti metrů.
18
Domácí fotbalisté se osmělili a okupují pokutové území Opavy. Málek sice o míč přišel, na půlce si ale M. Čelůstka odstavil Mrázka tělem.
17
Janošík pronikl po levé straně a vyměnil si míč s Dedičem. Ve vápně už ho ale ke střeleckému pokusu nepustil zkušený Pospěch.
16
Na opačné straně odhlavičkoval Hrabina míč na hranici šestnáctky jen k Malcharkovi, který pohotově vypálil. Vašek míč vyrazil a pár sekund nato další Malcharkův centr chytil.
15
Domácí se po ztrátě Salachny museli bránit útoku Mrázka s Kuzmanovićem. M. Čelůstka s Velnerem to zvládli s grácií.
14
Rozehrávky se chopil Mozol. Zeď sice překopl, ale do branky svůj pokus nevměstnal. Míč zamířil nad bránu, Paleček bude vykopávat.
13
Velner zastavil Mrázka před šestnáctkou nedovoleným způsobem a Slezský FC bude mít možnost rozehrávky nebezpečné standardní situace.
12
Velnerovo autové vhazování bylo prodlouženo až do pokutového území, kde se o akrobatické zakončení nůžkami marně pokoušel Malcharek.
11
Málek si vůbec nerozuměl se spoluhráči a přihrál přesně na kopačku Mrázka. Opavský protiútok ale později uťal Bedecs čistým zákrokem proti Mozolovi.
10
Malcharek nedokázal odkopnout do bezpečí a našel jen Schaffartzika. Tomu se ale centr vůbec nevyvedl a míč skončil za brankou Palečka.
9
Aktivnějším celkem v úvodních minutách je rozhodně Slezský FC. Třinecký útok opět záhy skončil a dopředu mohou hosté.
8
Salachna fauloval uprostřed hřiště, ale Opava dostala výhodu. Schaffartzikovu střelu zablokoval Motyčka, před Mrázkem ve vápně na poslední chvíli odkopával Velner.
7
Protiútok Třince zabrzdil faul na Malcharka na půlící čáře. O několik sekund později byl Dedič lapen v ofsajdové pasti.
6
Jurečka pronikl po pravém křídle a Janoščín ho zastavil jen za cenu rohového kopu. Mozolův centr třinecká defenziva nadvakrát odvrátila.
5
Jeden z obránců Opavy odhlavičkoval Málkův roh za hranici šestnáctky. Odražený míč tam sebral Bedecs, ale technickou střelu namířil přímo do náruče Vaška.
4
Poprvé se do útoku dostali také domácí. Velnerův centr odhlavičkoval Žídek na rohový kop, který rozehraje Málek.
3
Standardní situaci rozehrál extřinecký Mozol. Balon po několika odrazech ve vápně skončil v zámezí a od vlastní brány rozehrává Paleček.
2
Pavel Malcharek (TRI) s Jursou se ostře srazili uprostřed hřiště, rozhodčí Houdek posoudil situaci jako faul třineckého hráče. Malcharek šel do souboje podrážkou napřed a obdržel žlutou kartu.
1
Utkání bylo zahájeno, výkop obstarali domácí fotbalisté. Opava ale brzy přešla do útoku a centr Jursy z levé strany odvracel Bedecs.
1
Ještě před utkání bude oceněn bývalý třinecký fotbalista Josef Kedzior, který se dožil životního jubilea 80 let.
Fotbalisté vedení triem rozhodčích již nastupují na hrací plochu. Třinec bude hrát v červeném, Slezský FC v dresech tmavě modré barvy se žlutým pruhem.
Tři minuty před zahájením zápasu jsou slyšet opavští fanoušci. Návštěva ze strany domácích spíše průměrná.
Do výkopu zbývá zhruba patnáct minut a týmy ukončily své rozcvičky. Zaplňuje se sektor hostujících fanoušků a přicházejí také třinečtí příznivci.
Utkání Třince s Opavou bude řídit hlavní rozhodčí Jiří Houdek s asistenty Jakubem Hrabovským a Miroslavem Fišerem. Delegátem je potom pan Jiří Trčka.

Zajímavé utkání čeká na Václava Mozola, který v Třinci ještě před několika měsíci působil. Půlroční angažmá pod Javorovým ale nemůže hodnotit příliš pozitivně. Vstřelil jedinou branku a s týmem nasbíral pouhých třináct bodů.
Na soupisce Opavy už najdeme těch změn více. To se ovšem netýká gólmanů, jelikož jedničkou je znovu Petr Vašek a náhradníkem zůstává Josef Květon. Uprostřed obranné řady střídá Jan Žídek, který proti Karviné vůbec nebyl na papíře, Josefa Dvorníka, jenž začne jen mezi náhradníky. Slezskému FC dnes schází záložník Radim Grussmann, kterého vystřídá na hřišti Václav Jurečka. Útočnou dvojku Mrázek – Kuzmanović ponechal trenér Baránek beze změny. Až na zmíněného Grussmanna má Opava kompletní kádr.
Trenér Kula byl s výkonem svých svěřenců v zápase se Znojmem spokojen, a proto neudělal v základní sestavě na dnešek jedinou změnu. V brance bude tradiční jednička Lukáš Paleček, náhradníkem je dnes Jiří Adamuška, který na střídačce vystřídal Pavla Rohela. Ještě druhou nepatrnou změnu udělali Třinečtí na lavičce náhradníků. Do utkání určitě nenastoupí Douglas Djika, na lavičce místo něj bude Martin Samiec. Třinečtí fotbalisté stále nemohou počítat se zraněnými obránci Pavlem Hlochem, Muamerem Avdićem a Tomášem Benetkou.

FK Fotbal Třinec: Paleček – Velner, Bedecs, M. Čelůstka, Janoščín – Motyčka (C), Salachna – Malcharek, Málek, Janošík – Dedič. Trenér: Karel Kula.
Náhradníci: Adamuška – Joukl, Samiec, Tomovič, Ceplák, Teplý, Kučera.

SFC Opava: Vašek – Pospěch (C), Simerský, Žídek, Hrabina – Jurečka, Mozol, Jursa, Schaffartzik – Kuzmanović, Mrázek. Trenér: Jan Baránek.
Náhradníci: Květon – Horka, Přichystal, T. Čelůstka, Janetzký, Dvorník.

Rozhodčí: Jiří Houdek – Jakub Hrabovský, Miroslav Fišer.
ABSENCE

Třineckému týmu chyběla v duelu proti Znojmu zraněná dvojice středních obránců Pavel Hloch a Muamer Avdić, nehráli ani další zadák Tomáš Benetka. Slezský FC nenapsal před týdnem na soupisku k zápasu proti Karviné Jana Žídka. Jinak by měly být oba týmy kompletní.

Sobota 12. září, 18:00, 6. kolo, Opava:
Slezský FC Opava – FK Fotbal Třinec 1:2 (0:1)
Branky: 78. Jurečka – 41. a 77. Teplý.
Diváci: 1 759 (23 % celkové kapacity).
SLEZSKÝ FC OPAVA
8. místo, 21 bodů, skóre 24:25

Opava může být s průběhem sezony spokojena. Sice nebojuje o nejvyšší příčky, na druhou stranu může být docela v klidu, co se týče boje o záchranu. Svěřenci trenéra Jana Baránka drží v jarní části Fotbalové národní ligy zajímavou sérii remíz. Na úvod Slezský FC remizoval 0:0 ve Vlašimi, načež hrál dvakrát doma. Zrodily se znovu smírné výsledky, tentokrát 1:1 v duelech proti Vyšehradu a Karviné. Bod ze zápasu s Karvinou zařídil až pět minut před koncem Janetzký. V Třinci bude chtít Opava vybojovat první jarní výhru.

Poslední utkání v lize

Pátek 18. března, 18:00, 19. kolo, Opava:
Slezský FC Opava – MFK OKD Karviná 1:1 (0:1)
Branky: 85. Janetzký – 6. Moravec.
Diváci: 1 653 (21 % celkové kapacity).

Sestava Opavy: Vašek – Pospěch, Simerský, Dvorník (72. Jurečka), Hrabina – Grussmann (80. Janetzký), Jursa, Schaffartzik – Mozol (80. Přichystal) – Kuzmanović, Mrázek. Trenér: Jan Baránek
Náhradníci: Květon – Horka, Přichystal, Čelůstka, Jurečka, Janetzký.
FK FOTBAL TŘINEC
12. místo, 17 bodů, skóre 20:32

Fotbalisté Třince přezimovali jen bod nad poslední příčkou, ale jako cíl v jarní části vyhlásili umístění do osmé pozice. U mužstva nakonec zůstal trenér Karel Kula, který je přebral na závěr podzimní části po neúspěšném kouči Nečasovi. Jarní premiéra Třineckým nevyšla a z Českých Budějovic se vrátili s prázdnou. Za další dva týdny však vyhráli v Praze 2:0 proti Vyšehradu a v úterý remizovali v odloženém utkání s vedoucím Znojmem na domácí půdě 0:0. Doma se tedy představí podruhé v řadě.

Úterý 22. března, 15:00, 18. kolo, Třinec:
FK Fotbal Třinec – 1. SC Znojmo FK 0:0
Diváci: 537 (27 % celkové kapacity).

Sestava Třince: Paleček – Velner, Čelůstka, Bedecs, Janoščín – Motyčka, Salachna – Malcharek (70. Joukl), Málek (88. Teplý), Janošík (77. Ceplák) – Dedič. Trenér: Karel Kula
Náhradníci: Rohel – Joukl, Djika, Tomovič, Ceplák, Teplý, Kučera.
Sportu zdar a fotbalu zvlášť! Krásné sobotní dopoledne z Třince přeji všem fotbalovým fanynkám a fanouškům, vítejte při sledování textového online přenosu z 20. kola Fotbalové národní ligy. Naše druhá nejvyšší soutěž má dnes na programu čtyři duely, v tomto přenosu se detailně zaměříme na slezské derby utkání mezi týmy FK Fotbal Třinec a Slezský FC Opava.

Třinec v posledních dvou zápasech bodoval a vzdálil se od sestupové příčky na čtyři body. Domácí vítězství by mu ale přesto přišlo vhod. Opava se drží v relativně klidném středu tabulky, na jaře však stále čeká na první vítězství. Slezské derby vždy na stadion přiláká více fanoušků než jiné zápasy, uvidíme, jak tomu bude dnes, protože utkání vysílá přímým přenosem stanice ČT sport. Vy jste ale zváni ke sledování online přenosu, kterým vás provede Ondřej Zoubek. Zápas začíná netradičně až v 11:00.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 11:00.