Karviná, která v Ústí nad Labem naposledy vyhrála 17. srpna 2008 stavem 3:1, dnes zopakovala historii. Dvěma góly se za hosty prezentoval Zbyněk Pospěch, který překonal Zdeňka Zachardu ve dvacáté osmé a v šedesáté čtvrté minutě. Karviná má nejen dnes postup ve svých rukou, jelikož bilance vzájemných zápasů mezi třemi nejlepšími týmy soutěže hovoří pro ni nejlépe. Jedinou do černého z Army vyslal v minutě čtyřicáté druhé Michal Leibl, což na výhru nestačilo.

Z Ústí nad Labem je to ode mě vše a těším se na počtenou u dalších online přenosů. Tereza Košťálová
Statistiky utkání:

Branky:
42. Leibl – 28. Pospěch, 46. Šisler, 64. Pospěch.
ŽK: 29. Leibl, 55. Eliáš, 89. Zukič (včichni UNL).
90
Sudí nastavuje ve druhém poločase dvě minuty.
89
Žlutou kartu inkasuje Adnan Zukič (UNL) za podražení Filipa Panáka.
87
Urgela byl faulovaný na středové čáře.
86
Střídání týmu MFK OKD Karviná! Filip Panák vystřídá na trávníku Jana Moravce.
84
Puri faulován u středové čáry Veverkou.
82
Střídání týmu FK Ústí nad Labem! Petr Výborný se do hry po zranění nevrátí a na hřiště místo něj přichází Richard Veverka.
81
Střídání týmu FK Ústí nad Labem! Michal Leibl je nahrazen na hrací ploše Danielem Procházkou.
80
Peterka vrací míč v rámci fair-play Karviné.
80
Výborný odchází za pomoci lékařů za postranní čáru na ošetření.
80
Na hřiště je přivolán lékař k ležícímu Výbornému.
77
Střídání týmu MFK OKD Karviná! Václav Juřena střídá na travnaté ploše dvougólového střelce Zbyňka Pospěcha.
76
Domácí zkouší štěstí na ofenzivní polovině hrací plochy.
74
Puri opět faulován Šnircem.
73
Výborný vystřelil na bránu, ale gólman vyrazil střelu na roh.
Dnešní utkání sleduje 587 diváků.
71
Šnirc z dálky pouze prověřil pozornost Pindrocha.
70
Zelený si nedovoleně počínal v souboji s Miskovičem.
68
Eismann vystřelil nad svatyni domácího celku.
67
Puri faulován před hranicí velkého vápna Šnircem.
64
Karviná právě vstřelila branku!
ZBYNĚK POSPĚCH se opět prezentuje přímým zásahem, avšak tentokrát do odkryté svatyně ze vzduchu z levé strany k opačné tyči.
62
Střelu Eismanna z přímého volného kopu hlavičkoval Pospěch těsně vedle brány Zachardy.
62
Přímý volný kop zahraje Eismann.
61
Zukič si počínal mírně za hranicí pravidel proti Pospěchovi.
60
Eismann odvrátil hlavičkou pokus Šnirce na roh.
59
Smola vyslal míč mimo.
57
Hosté faulovali u brány Zachardy.
55
Josef Eliáš (UNL) obdržel žlutou kartu za podražení protihráče.
55
Eliáš z rohu namířil do chumlu před bránou Karviné, kde se však míče nikdo ze spoluhráčů neujal.
54
Rohový kop z druhé strany nyní zahrává Eliáš.
54
Arma bude zahrávat další rohový kop, který bude kopat Šnirc.
53
Eliáš mohl nahrát Smolovi, ale úmysly Dreksa včas přečetl.
52
Miskovič zkoušel štěstí z dálky, ale Pindroch vstřelení gólu zabránil.
51
Domácí se snaží vyrovnat, ale fotbalisté Karviné se mají na pozoru.
49
Hosté se taktéž z rohového kopu neprosadili.
48
Domácí dostali šanci rohového kopu, kterého nedokázali využít.
46
Po čtyřiceti osmi vteřinách ve druhé půli se dostal míč na střed k JANU ŠISLEROVI, kterému nedělalo problém překonat Zdeňka Zachardu přízemní střelou k pravé tyči.
46
Střídání obou mužstev! Z hrací plochy odchází Michal Zeman, kterého nahradí Josef Eliáš. Na lavičku se také posadí Erik Puchel, za kterého nastupuje Sander Puri.
46
46
Skórování v první půli zahájil Zbyněk Pospěch ve dvacáté osmé minutě, když propálil míč za záda Zdeňka Zachardy. Jednobrankové vedení se Ústeckým nelíbilo a Michalu Leiblovi se podařilo dorazit míč ve čtyřicáté druhé minutě centr Michala Zemana od pravé postranní čáry do brány Karviné. Jediný střelec Ústí nad Labem také zatím jako jediný inkasoval v tomto zápase žlutou kartu za protesty.

Fauly: 8:4.

Druhý poločas začne přibližně v 19:03 hod.
45+1
45+1
První poločas se dohrává na obranné polovině Army.
45
Hlavní sudí nastaví v prvním poločase jednu minutu.
45
Armě se dnes načítá první ofsajd.
42
Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
Centr od pravé postranní čáry Michala Zemana dorazil hlavičkou za záda Branislava Pindrocha MICHAL LEIBL a vyrovnává skóre na 1:1.
41
Hraje se na středu hřiště.
39
Budínský přihrál Janečkovi, ale jeho úmysly ústecká obrana přečetla.
38
Dreksa po ošetření pokračuje ve hře.
37
Dreksa se svíjí k zemi. Je přivolán lékař.
36
Leibl vybojoval roh, který zahraje Šnirc.
33
Vaněk zamířil do Pindrocha.
31
Výborný nastřelil pouze Šislera.
30
Budínský zastaven na obranné polovině za cenu faulu.
29
Domácí hráči i diváci reklamovali ofsajd, ze kterého se měl prosadit Zbyněk Pospěch. Rozhodčí udělil za protesty žlutou kartu Michalu Leiblovi (UNL).
28
Lukáš Budínský z pravé strany nalezl ZBYŇKA POSPĚCHA a Zdeněk Zacharda neměl šanci jeho střelu vychytat.
28
Standardní situaci Budínského tečovali domácí na roh.
27
Skvělý obranný zákrok Vaňka, který na poslední chvíli zabránil finální přihrávce na Pospěcha.
26
Šnirc fauloval Puchela u rohového praporku.
25
Zraněný Křapka pokračuje ve hře a po autu Zemana Peterka vrátil míč Karviné v rámci fair-play.
25
Křapka zůstal ležet na hrací ploše, Eismann sportovně zakopl míč do autu, aby mohla být hra přerušena.
24
Zeman hlavičkoval roh Šnirce těsně vedle svatyni Karviné.
23
Výborný z rohu namířil do Budínského. Rohový kop se bude opakovat.
23
Výborný byl faulován a rozhodčí ponechal výhodu, ze které Zeman nahrál dopředu Miskovičovi, který vybojoval pouze roh.
21
Leibl nahrál Smolovi, který vyzkoušel pozornost hostujícího brankáře.
21
Pospěch na středu hřiště fauloval Výborného.
20
Ústečtí kombinují na útočné polovině.
19
Šisler přestřelil bránu Ústí nad Labem.
17
Rohový kop zahrával Puchel, následně Šisler zamíříl mimo.
17
Budínského střelu z přímého volného kopu vyrazil Zacharda na roh.
16
Centra Křapky se ujal Smola, který přihrál Miskovičovi. Přízemní pokus posledního jmenovaného Pindroch vychytal.
15
Šnirc vyslal míč daleko mimo bránu.
13
Peterka faulován Zeleným na obranné polovině domácích.
13
Zeman se snažil nalézt Smolu, ale přihrávku vystihla defenziva soupeře.
12
Puchel faulouval Šnirce, sudí ponechal výhodu.
10
Střela Šnirce zblokována ve velkém vápně, podle diváků a hráčů zahrál protihráč rukou. Rozhodčí penaltu ale neodpískal.
9
Ofsajd Karviné.
9
Smola měl balón před bránou na dlouhou nohu.
8
Pozorná ústecká obrana zabránila pokusu dvojice Moravec – Dreksa.
7
Šisler zahrál na Pospěcha, ale slibný brejk přerušil rozhodčí písknutým ofsajdem.
5
Hostující gólman přihrál Pospěchovi, kterého dokázal ubránit Zukič a nahrál vlastnímu brankáři.
4
Peterka nahrál Výbornému, kapitán Karviné Eismann zblokoval jeho snažení do autu.
2
Šnirc hledal Výborného, druhý jmenovaný na míč nedosáhl.
1
Domácí nastupují v dresech bílomodrých, hosté se představí v žlutočerné kombinaci dresů. Rozhodčí zvolili pro dnešní soudcování barvu tmavě modrou.
Domácí volí pro dnešní utkání rozestavení 4-1-4-1, hosté dnes sázejí na rozestavení 4-1-3-2.
Celá jména sudích a delegáta:

Hlavní rozhodčí:
Michal Paták.
Asistenti: Jakub Hrabovský, Miloš Vitner.

Delegát svazu: Slavomír Kozel.

FK Ústí nad Labem: Zacharda – Křapka, Zukič, L. Vaněk, Šnirc – Peterka – M. Zeman, Výborný, Miskovič, Leibl – Smola. Trenéři: Petr Němec, Petr Fousek.
Náhradníci: Tvrdoň – Barnat, Bourenane, Eliáš, D. Procházka, Veverka, Pícha.

MFK OKD Karviná: Pindroch – Janečka, Dreksa, J. Hošek, Eismann – Šisler – Puchel, Budínský, Zelený – Moravec, Zbyněk Pospěch. Trenéři: Jozef Weber, Josef Mucha.
Náhradníci: Pastomický – Puri, Glasser, Urgela, Juřena, Růžička, Panák.

Rozhodčí: Paták – Hrabovský, Vitner; delegát: Kozel.
Porovnání brankářů obou mužstev:

FK Ústí nad Labem:
Zdeněk Zacharda – 6 nul.
MFK OKD Karviná: Branislav Pindroch – 15 nul.
Nejlepší střelci obou celků:

Tomáš Smola – 9 gólů.
MFK OKD Karviná: Lukáš Budínský – 10 gólů.

Rozhodčí: Proske – Myška, Šimáček.
ŽK: 79. Šisler – 66. Peterka, 72. Novotný.
Diváci: 875.
Letošní bilance obou týmů v soutěži:

25 zápasů: 8 výher, 11 remíz, 6 porážek; skóre 36:28, 35 bodů, 5. místo.

MFK OKD Karviná:
25 zápasů: 14 výher, 8 remíz, 3 porážky; skóre 42:14, 50 bodů, 2. místo.
Poslední ligová utkání obou celků:

26. kolo Fotbalové národní ligy ČR:
FK Ústí nad Labem – FK Baník Sokolov

1:1 (1:0)
Branky: 20. Smola – 70. Přeučil.
Rozhodčí: Machálek – Kotík, Boček.
ŽK: 43. Peterka, 68. Králík, 83. Výborný – 44. Jablonský, 51. J. Dvořák II., 63. Kopečný.

Diváci: 975.
Příjemný úterní podvečer z krajské metropole Ústeckého kraje, kde zanedlouho budeme svědky zápasu 28. kola Fotbalové národní ligy ČR. Hráči FK Ústí nad Labem hostí doma MFK OKD Karviná.
Vítáme Vás u on-line přenosu z Ústí nad Labem, kterým Vás bude provázet Tereza Košťálová. Utkání začíná v 18:00 hod.

Stadion: Městský stadion, Masarykova 228, Ústí nad Labem-Bukov.