Domácí sice byli ve druhém poločase lepším týmem, na body to ale nakonec nestačilo. Po gólu Geberta to vypadalo, že už je po zápase, domácí ale ještě dokázali zásluhou Šumského snížit a utkání pořádně zdramatizovat. Hosté ale tlak přežili a vezou si domu cenné 3 body.
90+3
90+3
Obrovská možnost na vyrovnání domácích! Na dlouhý pas si naběhl Stratil a poslal jej na tyč, odražený míč se ještě snažil poslat do brány Hykel, Hrubeš ale vyrazil míč do autu, následující rohový kop už hosté ubránili.
90
Hlavní rozhodčí nastavuje 3 minuty.
88
Frýdek-Místek právě vstřelil branku!
Z následujícího rohu míč propadl do vápna, kde stál Šumský a doklepl jej do brány.
88
Stratilova střela mířila k tyči, gólman Hrubeš musel vyrážet na rohový kop.
86
Žižkov právě vstřelil branku!
Dočekal utekl na pravé straně a poslal míč pod sebe před bránu, kde stál osamocený Gebert, který se trefil přesně na zadní tyč.
85
Poslední střídání hostů, ze hřiště odchází Podrazký, nahrazuje ho Gebert.
83
Se Švrčkovým centrem si hosté dokázali poradit.
81
Šandera hledal před bránou spoluhráče, přihrávka se mu ale nepovedla.
80
Šumský se z pravé strany dostal do vápna a dokázal překonat Hrubeše, na brankové čáře ale zachránil situaci Pimpara a míč vykopl do bezpečí.
79
Dnešní utkání sleduje 792 diváků.
78
Poslední střídání domácích, Ilka nahrazuje Petrovič.
78
Aktivní Ilko tentokrát nedokázal dříve odcentrovat, míč tak skončil v autu.
75
Hostující Trýzna dostává žlutou kartu.
75
Centr Eliáše z levé strany domácí odvrátili.
73
Domácí jsou v druhém poločase lepším týmem, hosté se ale zatím úspěšně brání.
70
K hlavičce se dostal Slaninka, Hrubeš ale neměl problém míč chytit.
70
Ilko se po pravé straně dostal až do vápna, jenže nikoho z domácích nenašel a hosté poslali míč do autu.
66
Z přímého kopu střílel na bránu Volek, Prepsl ale jeho pokus vyrazil.
65
Švrček fauloval Urbance a dostává žlutou kartu.
64
Teď byli domácí hodně blízko, vysoko letící míč se snesl do vápna, kde byl osamocený Šumský, ten hlavou trefil bránu, výborným zákrokem se ale činil Hrubeš a míč vyrazil.
63
Druhé střídání hostů, místo Krystana jde na hřiště Eliáš.
61
Hosté využili otevřené obrany domácích a šli do brejku, Volek běžel sám na bránu, Prepsla dokázal přelobovat, míč ale nakonec jen těsně míjí bránu domácích.
58
Střídání hostů, ze hřiště odchází Engelmann, nahrazuje ho Volek.
58
Přízemní centr Hykla hosté odvrátili do autu.
57
Do dvou slibných šancí se teď dostali domácí. Po nepřehledné situaci ve vápně přišla střela na Hrubeše, který míč musel vyrážet, následující pokus Šichora šel těsně mimo.
56
Švrček při pokusu o centr nastřelil hráče před sebou a míč skončil v autu.
53
Z následného rohu nic nebezpečného nevzešlo.
53
Ilkův centr hosté odvrátili na roh.
50
Stratil se hnal sám na bránu a vystřelil těsně vedle, byl ovšem zachycen v ofsajdu.
48
Povedená střela Ilka z úhlu gólmana Hrubeše pořádně vystrašila, ten totiž míč vyrazil jen těsně vedle tyče do zámezí.
48
Hykel z pravé strany odcentroval, míč ale lehce tečoval jeden z hostujících hráčů, kvůli čemuž se k míči nikdo z domácích nedostal.
46
V poločase udělali domácí dvě změny, Vyskočila nahrazuje Stratil a místo Byrtuse si zahraje Slaninka.
46
46
V prvním poločase jsme viděli vyrovnaný fotbal, oba týmy si dokázaly vytvořit šance, pouze ta Dočekalova z 24. minuty ale byla úspěšná, díky které vede Žižkov o jeden gól.
45+1
45
Hlavní rozhodčí nastavuje 1 minutu.
45
Šumského centr z přímého kopu skončil až u Hrubeše.
43
Šumský si navedl míč do středu hřiště a vypálil, Hrubeš jeho pokus vyrazil do autu.
42
Rohový kop domácí ubránili a Hykel šel do protiútoku, Krystan ho ale fauloval a uviděl žlutou kartu.
41
Engelmann z dalšího přímého kopu z podobné pozice střílel pod břevno, Prepsl musel jeho pokus vyrážet na roh.
39
Další přímý kop Podrazkého domácí odvrátili.
38
Podrazký z přímého kopu střílel hodně prudce, ale trefil pouze hráče před Prepslem, k odraženému míči se dostal ještě Šandera, ale jeho pokus Prepsl vyrazil.
37
Domácí kapitán Literák dostává žlutou kartu.
35
Engelmann získal míč těsně před autem, centr se mu ale nepovedl a míč skončil u Prepsla.
34
Pavlata poslal hodně prudkou přihrávku, na kterou Krystan nedosáhl.
33
Dlouhý nákop Hykla skončil až u Hrubeše.
31
Z následného rohového kopu hosté odvrátili míč do bezpečí.
31
Další střelu Hykla hosté odvrátili na roh.
31
Šumský vyslal povedený pokus na Hrubeše, gólman Žižkova ale pohotovým zákrokem míč vyrazil.
29
Ilko byl před šestnáctkou hostů faulovaný a domácí budou mít k dispozici přímý kop z dobré pozice.
27
Dočekal se při snaze dohnat míč dopustil útočného faulu.
26
Klabník nepustil Engelmanna k centru, bude se vykopávat od frýdecké brány.
24
Urbanec tentokrát na levé straně utekl obráncům a odcentroval na volného Dočekala, pro kterého nebyl problém poslat míč hlavou do brány.
24
Hykel se dokázal uvolnit a odcentrovat na Vyskočila, frýdecký útočník ale na centr nedoskočil.
20
Urbanec se na levé straně snažil uvolnit a odcentrovat, s míčem ale nakonec skončil v autu.
18
Engelmann centroval na volného Urbance, ten stál osamocený před Prepslem, nicméně prudký centr nedokázal usměrnit do brány.
17
Šumský krásně uvolnil Šichora, ten z levé strany posílal míč před bránu, tam ale nikdo z domácích nedokázal míč doklepnout do brány.
15
Vyskočil stál v ofsajdu a tím frýdecké snažení skončilo.
12
Vyskočilovi se centr z nadějné pozice nepovedl, hosté odvrátili.
11
Centr z levé strany se dostal až k Dočekalovi, ten ale hlavou bránu nedokázal trefit.
11
Hykel se po přihrávce Šichora snažil dostat do vápna, zakončit ale nedokázal.
9
Pavlata se k centru nedostal, míč na kluzkém terénu skončil v autu.
7
Hra se stále odehrává ve středu hřiště, čekáme na první šanci.
3
Aktivnější na míči jsou v úvodních minutách hosté.
1

MFK Frýdek-Místek: Prepsl – Švrček, Literák (C), Byrtus, Ilko – Hykel, Klabník, Šichor, Šumský – Vyskočil, Willwéber.
Náhradníci: Štěpanovský – Berežný, Krčula, Petrović, Ruml, Slaninka, Stratil.

FK Viktoria Žižkov: Hrubeš – Dočekal, Engelmann, Krystan, Opluštil, Pavlata, Pimpara, Podrazký (C), Šandera, Trýzna, Urbanec.
Náhradníci: Soukup – Egert, J. Eliáš, Gebert, Hašek, V. Klán, Volek.
V 7. kole Fotbalové národní ligy se utká Frýdek-Místek se Žižkovem. Domácí se ziskem osmi bodů jsou na osmém místě, hosté s jedním bodem méně jsou devátí. Frýdek-Místek jde do zápasu se dvěma remízami 2:2 v zádech, po domácí remíze s Prostějovem uhrál bod také na hřišti Táborska. Žižkov už neprohrál čtyři zápasy v řadě, venku naposledy uhrál bezbrankovou remízu ve Varnsdorfu, poté se rozešel smírně doma se Sokolovem 2:2.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.