Utkání skončilo jasnou výhrou Olomouce 0:3, kdy Sigma byla efektivní v zakončení a naopak domácí celek do velkých šancí nepustila.
89
Další gól měl na kopačce Manzia, ale byl tísněn a mířil mimo branku Knoblocha.
87
Další žlutou kartu za faul a následné zakopnutí míče viděl domácí Daniel Kovář.
85
Kayamba dával před branku míč na Ladru, ale Reichl byl u něj dřív.
84
Do šance se tlačil Manzia, ale zastavil ho praporek asistenta rozhodčího.
83
Poslední změna i v celku Sigmy. Lukáše Buchvaldka nahrazuje Jakub Petr.
78
Poslední střídání v celku domácích. Jana Řezníčka nahradil Daniel Kovář.
76
Další gól měl na kopačce Lukáš Buchvaldek, ale Knobloch předvedl dobrý zákrok a míč vyrazil. Dorážející Houska již stál v ofsajdu.
75
Žlutou kartu viděl domácí Ladislav Mužík.
72
Další změna v celku hostí. Autora třetí branky Tomáše Chorého nahradil Václav Vašíček.
71
Po centru střílel pohotově, ale nad Mužík.
70
První žlutou kartu dnešního zápasu viděl domácí obránce David Přibyl.
68
Druhá změna v celku Pardubic. Adama Fouska nahradil David Huf.
65
První změna v celku Sigmy, kdy Tomáše Zahradníčka nahrazuje Bidje Manzia.
65
Dnešní utkání sleduje 1090 diváků.
59
Po tečované střele Housky roh pro Sigmu.
57
Trestný kop pro domácí od pravé lajny.
55
Sigma se po třetím gólu trochu zatáhla a nechává domácí více kombinovat.
52
Olomouc právě vstřelila branku! Po centru Šimona Falty z levé strany se hlavou prosadil TOMÁŠ CHORÝ – 0:3!
51
Fousek hledal centrem před branku Mužíka, ale ten stál v ofsajdovém postavení.
50
Hosté v ofsajdu.
49
Fouskův střílený pokus prolétl přes celou šíři branky, ale nikdo z domácích ho nedokázal usměrnit do branky.
49
Nyní trestný kop pro domácí od pravého rohového praporku.
48
Ve druhé půli jsme zatím viděli po jednom faulu na každé straně.
46
Domácí celek udělal do druhé půle jednu změnu, kdy Petra Kudrnu nahradil Ladislav Mužík.
46
Po první půli vede favorit z Olomouce 0:2, když využil dva rohy ke skórování Jakubem Plškem. Druhá půle zahájí cca. v 11,17 hodin.
45
45
Falta střílel vedle domácí branky.
42
Olomouc právě vstřelila branku! Další roh a další gól JAKUBA PLŠKA, ke kterému se opět odrazil míč a střelou zblízka pod břevno zvýšil na 0:2.
41
Ke střele se dostal Zahradníček a jeho pokus byl ztečován na roh.
39
Z dálky zkusil střelu Plšek, ale mířil hodně vedle.
36
Po centru z rohu hlavičkoval vedle Fousek.
36
Po delší době něco zajímavého a to rohový kop pro Pardubice.
29
Kayamba unikl po pravé straně, ale centr se mu hrubě nepovedl. Rozehrávat od své branky tak bude Reichl.
29
Falta centroval a Buchvaldek hlavičkou otřel míč o břevno domácí branky!
27
Pardubičtí měli výhodu přímého kopu, ale Ladrův centr Hanáci odvrátili.
26
Do zakončení se dral Řezníček, ale byl ve vápně hosté zastaven hned dvojicí protihráčů.
24
Útočný faul Řezníčka ve vápně Sigmy, rozehrávat tak bude Reichl.
23
Reichl v nouzi zahrál míč do autu, domácí vhazují.
22
Ten nic nepřinesl a následně Jeřábek v ofsajdu.
21
Ladra trefil jen zeď a dorážka byla sražena na roh.
20
Před vápnem Sigmy další faul na Ladru a pro domácí se naskýtá dobrá příležitost z trestného kopu.
18
Kayamba prošel po pravé straně a předložil míč před branku na Ladru, ale jeho střelu zblízka Reichl chytil.
16
Hosté se ubránili a jdou do protiútoku.
15
Trestný kop pro domácí z levé strany po faulu na Ladru.
12
Olomouc právě vstřelila branku!
Autorem branky je JAKUB PLŠEK. Po rohovém kopu propadl míč až na zadní tyč, kde byl volný Plšek a poslal míč k tyči – 0:1.
11
Hosté nebezpečně kombinovali kolem vápna Pardubic a nakonec vybojovali roh.
10
Ladra v ofsajdu.
9
Centr Zahradníčka skončil v rukavicích Knoblocha.
5
Gólman Reichl presovaný Kayambou kopl míč do autu.
Následně domácí vybojovali první rohový kop zápasu.
3
Ladrův centr z levé strany skončil v rukavicích Reichla.
1
-1
Před utkáním se bude držet minuta ticha za ve středu zesnulého Josefa Kořínka, bývalého ligového hráče a funkcionáře, který zastával funkci předsedy fotbalového svazu, či Pardubického krajského fotbalového svazu. Čest jeho památce.
-15
Oba celky se pilně rozcvičují na dnešní duel na slušně vypadajícím trávníku Pod Vinicí. A zdá se, že i počasí dnes bude velmi příjemné na začátek jarní části FNL.

FK Pardubice: Knobloch – Přibyl, Piroch, Šejvl, Pospíšil – Kayamba, Kudrna, Jeřábek (C), Řezníček, Fousek – Ladra.
Náhradníci: Šmíd – Fusek, Kovář, Mužík, Petráň, Huf, Čiernik.

SK Sigma Olomouc: Reichl – Sladký, Škerle (C), Radaković, Vepřek – Zahradníček, Houska, Plšek, Falta – Buchvaldek, Chorý.
Náhradníci: Spurný – Manzia, Štěrba, Vašíček, Petr, Hála, Antl.

Rozhodčí: Klíma – Hrabovský, Kožár.
V sobotním dopoledni se v rámci 17. kola FNL utkají v jarní premiéře Pardubice s vedoucím týmem tabulky Sigmou Olomouc.
Domácí celek má za sebou nejméně povedený podzim ve své páté druholigové sezóně v novodobé historii. V tabulce jsou pardubičtí až na 14. místě se ziskem pouhých 14 bodů, při pasivním skóre 12:23.
Naopak Sigma je v tabulce první a má 37 bodů, při skóre 33:9.
Zajímavostí je ale fakt, že Pardubice se umí proti favoritům vytáhnout, vždyť na podzim sebraly body právě Olomouci (1:1), Baníku Ostrava (0:0), či Českým Budějovicím (0:0).
Podzimní televizní zápas na Hané skončil remízou 1:1, když se za domácí prosadil Sladký a za hosty vyrovnával Ladra.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:15.