90
Konec zápasu. Ve druhé půli se Táborsku povedlo zásluhou Javorka srovnat na konečných 1:1. Domácí se zlepšili a měli i další šance, na vítězství to ale už nestačilo. To je ze Soukeníku vše, loučí se Josef Janda.
89
Střídání v týmu 1. SC Znojmo FK: ze hřiště odchází Jan Javůrek, přichází Robert Bartolomeu.
89
Atak na hostujícího brankáře a následné ošetření dopřává hráčům pauzu.
88
Žlutou kartu dostává Petr Javorek (FC MAS Táborsko).
86
Střídání v týmu FC MAS Táborsko: ze hřiště odchází Elvist Ciku, přichází Jakub Fulnek.
82
Rozhodnout mohl Froněk, ovšem k dorážce do prázdné branky mu kousek chyběl!
81
Na poslední minuty posílí táborskou ofenzivu zřejmě ještě Fulnek.
78
Nešického roh sražen za branku, a tak si ho zopakuje.
75
Střídání v týmu 1. SC Znojmo FK: ze hřiště odchází Šimon Šumbera, přichází Petr Rybička.
75
Žlutou kartu dostává Radim Nepožitek (1. SC Znojmo FK).
73
Střídání v týmu FC MAS Táborsko: ze hřiště odchází Tomáš Mrázek, přichází Tomáš Froněk.
72
Hosté se z tlaku vymanili a hrozí také oni. Po zmatku před Tomou pálil z vápna mimo Čereda.
70
Hovorka se z voleje hodně opřel do balonu a moc mu nechybělo, aby trefil pod břevno.
69
Diváci tleskají a baví se pohledným fotbalem.
68
Protiútok domácích táhnul dlouho Elvist Ciku, který po delší kličkované vybídnul k zakončení akce Tomáše Mrázka. Jeho ránu musel Doleček vytáhnout na roh.
67
Přečíslení hostů nedokázal využít ke druhé brance Klíma, když trefil jen vyběhnutého gólmana Tomu. Největší šance Znojma ve druhé půli.
65
Další snažení domácích zastavil útočný faul těsně před šestnáctkou.
63
Znojmo se spíš brání, domácí přemýšlejí, jak převahu v držení míče přetavit v překvapivou akci.
60
Střídání v týmu 1. SC Znojmo FK: ze hřiště odchází Dominik Urbančok, přichází Radim Nepožitek.
60
Nebesa pozdravili také domácí. Střela v jejich podání totálně mimo.
59
Táborsko se oproti první půli viditelně zlepšilo a fanoušci ho ženou za vedoucí brankou.
59
Před Nešickým Znojemští raději znovu na roh.
58
Hanzlík znovu na křídle zlobí a hosté musejí odvracet hlavou na roh.
57
Šumberova rána byla hodně nepřesná. Tohle není ta pravá odpověď na gól.
54
Táborsko právě vstřelilo branku!
Hanzlík ukázkově zatáhnul balon po levém křídle a naservíroval před branku PETRU JAVORKOVI, jehož pokus končí za bezmocným Dolečkem v síti. Obdobná branka jako první znojemská. Táborsko srovnává na 1:1.
52
Dnešní utkání sleduje 647 diváků.
50
Táborsko začalo druhou část hry aktivně a před hostující brankou hodně zlobí. Znojmo si zatím se sérií rohů dokázalo poradit.
46
Střídání v týmu FC MAS Táborsko: ze hřiště odchází Lukáš Landovský, přichází Marek Hovorka.
46
45
První poločas skončil. Hosté se v něm velice rychle dostali zásluhou Javůrka do vedení, které si odnesli až do kabin. Domácí také měli šance, problémy ve finální fázi jim ovšem zatím skórovat nedovolily. Jestli domácí ve druhé půli alespoň vyrovnají, můžete sledovat od 17 hodin, kdy druhý poločas začne.
43
Javůrek málem využil dalšího brejku! Rychlý přechod mu prostě svědčí. Po levém křídle znovu vcelku nerušeně pelášil na Tomovu branku, jenže střelu poslal těsně vedle domácí tyče.
41
Landovský centr hodně přetáhnul, čímž vytlačil domácí z dobré pozice.
39
Njire vyslal z hodně velké dálky střelu, která ovšem nemohla Tomu ohrozit. Naopak na druhé straně před Dolečkem z protiútoku Táborsko pořádně zavařilo, ale ani z toho branka není!
37
Tomáš Mrázek neměl ke gólu daleko. Jeho pokus z otočky proletěl jen těsně vedle hostující tyče.
34
Další nebezpečná akce Znojma s pokusem o zakončení z předbrankového prostoru. Na druhé straně letěl krásný centr, ale ani jeden z táborských nájezdníků se do míče netrefil.
32
Táborsko se nemůže dostat na půlku hostů, Javůrek dobře pracuje u autové čáry.
29
Domácím nejdou přihrávky, nepřesnost je to, co je aktuálně trápí. Obdobné je to s centry. Jeden z nich právě skončil nad znojemskou brankou.
26
Hanzlíkovi se míč zamotal pod nohama, z dobré pozice tak není ani střela na branku.
22
Domácí se snaží, ovšem většina pokusů končí sražených mimo nebezpečí.
20
Ciku centroval jen do náruče znojemského brankáře.
16
Hanzlíkův centr nenašel pořádně hlavu ani jednoho z domácích útočníků. Doleček neměl problém si míč sebrat.
12
Stijepo Njire dostal míč za domácí obranu, Toma mu však včasných vyběhnutím balon od nohy sebral.
6
Znojmo právě vstřelilo branku!
Po ztrátě na středu hřiště využil volného prostoru k brejku JAN JAVŮREK, který si šikovně narazil. Poté naběhnul na střed vápna, odkud pohodlně poslal míč k tyči. Znojmo vede nad Táborskem 1:0.
3
Nešický vybojoval ve středu hřiště další míč, byl ale při postupu zfaulován.
2
V první šanci domácí minuli branku, na tribuně v kotli příznivců Táborska to jen zahučelo.
1

FC MAS Táborsko: Toma – Landovský, Cíferský, Hanzlík, Mráz – Kalvach, Ciku, Nešický, Džafić – Javorek, Mrázek.
Náhradníci: Brych – Navrátil, Kočí, Presl, Fulnek, Hovorka, Froněk.

1. SC Znojmo FK: Doleček – Svozil, Čereda, Odehnal, Cihlář – Helísek, Javůrek, Šumbera, Njire – Urbančok, Klíma.
Náhradníci: Halouska – Mezlík, Bartolomeu, Nepožitek, Yilmaz, Rybička.

Rozhodčí: Matějček – Kubec, Vít.
Znojmo na rozdíl od Táborska na konci srpna naposledy prohrálo, a to v Budějovicích 0:1. Od té doby se veze na vítězné vlně. Znojemští si připsali tři vítězství při skóre 10:4. Znojemští tak pomalu pošilhávají po vedoucím Baníku, na který ztrácejí čtyři body. Znojmo bude na Soukeníku bojovat proti nepříznivé statistice. Z pěti utkání totiž nedokázalo na hřišti Táborska ani jednou vyhrát. Výsledkem z pěti venkovních duelů jsou jen dva body za dvě remízy. Loni Znojmo prohrálo na Soukeníku 1:2. Podaří se mu konečně na šestý pokus vyhrát? To se dozvíme krátce před osmnáctou hodinou, kdy bude dobojováno.
Táborsko čeká na vítězství ve FNL od konce srpna, kdy naposledy zdolalo Třinec 3:2. V posledním utkání si svěřenci trenéra Frňky přivezli prohru 1:2 ze Sokolova. Přesto poslední utkání domácí vyhráli, a to v MOL Cupu. Vítěznou branku zařídil v úterý v Olomouci (2:1) Jakub Fulnek, který přišel do Táborska na půlroční hostování z Jihlavy. Poprvé nastoupil od první minuty, čehož si velice vážil. Klub se tak snaží zacelit díru po odchodu Traoreho, i když přímou náhradou za něj není, jelikož Fulnek je spíš krajním hráčem. Má za sebou působení v Jihlavě a naskočil také za české reprezentace U18, U20 a U21. Modrobílí se pomalu propadají do spodní poloviny tabulky, což rozhodně není místo, kde by chtěl trenér Frňka loňské vládce jižních Čech vidět.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.