Na hřiště už není moc vidět, rychle se smráká. V tento moment by se hodilo umělé osvětlení.
Střídání v týmu FC Baník Ostrava: ze hřiště odchází Karol Mondek, přichází Lukáš Lupták.
Střídání v týmu FK Varnsdorf: ze hřiště odchází Bojan Dordič, přichází Fahrudin Durdević.
Střídání v týmu FC Baník Ostrava: ze hřiště odchází Ľubomír Urgela, přichází Ondřej Šašinka.
Útočný faul na Koláře, naštěstí se obejde bez ošetření.
75
Střídání v týmu FK Varnsdorf: ze hřiště odchází Daniel Kozma, přichází Nikolas Daníček.
74
K odraženému míči se dostal Zbrožek, jeho jedovatou střelu tečovali obránci na roh.
73
Hlavička Jakubova po centru ze strany, končí v rukavicích Vaška.
71
Rohový kop pro Baník. Jakubov posílá míč do bezpečí.
68
Hra pokračuje.
67
Střídání v týmu FC Baník Ostrava: ze hřiště odchází Dyjan Carlos de Azevedo, přichází Dan Ožvolda.
66
Dochází k ošetřování domácího brankáře Ondry Koláře.
65
100% šanci měl nyní kapitán hostů Mičola, brankář míč chytil.
63
Varnsdorf právě vstřelil branku!
Autorem branky je ALEXANDER JAKUBOV. Tentokrát se domácí střelec nemýlil, a odražený míč napálil pod břevno hostující branky a srovnává na 1:1.
63
Rohový kop pro domácí.
61
Do druhé půle varnsdorfští vstoupili výrazně aktivněji.
60
Ve 100% šanci se ocitá domácí anonýr Jakubov, vysílá střelu z 20 metrů ale přestřeluje.
58
Dnešní utkání sleduje 1525 diváků
55
Varnsdorf uzamknul Ostravu. Richter pálil do středu branky, kde byl brankář Vašek.
54
Opět Beránek těsně míjí pravou tyč Vaškovy branky.
53
Standardní situaci bude zahrávat i Varnsdorf, po faulu na Rudnytskyyho.. Beránkova hlavička končí v rukavicích.
47
Standardní situace pro Ostravu z hranice vápna. Velice precizně kopnutý míč Hlinkou, likviduje Kolář bravurním zákrokem.
46
45+1
45+1
Domácí se v závěrečné minutě dostali do tlaku, jejich 3 střely byly zblokovány.
45
Hlavní rozhodčí nastavuje 1 minutu.
45
Domácí jsou gólem opaření. A jistě toužebně vyhlížejí poločasový hvizd rozhodčího.
39
Baník právě vstřelil branku!
Autorem branky je MARTIN SUS. Z nevinné akce se míč odráží ke kopačkám hostujícího Suse, a jeho tečovaná střela končí v brance domácích.
37
Nyní se ke slovu dostávají i domácí. Ze standardní situace ostravští vyvázli a pokusili se brejk. K jejich smůle jim chyběla přesnost v zakončení.
36
Velice agilní ostravský Helešic se dostal do zakončení, bohužel jeho střela nebyla dost přesná.
34
Nebezpečná průniková nahrávka do vápna, včasným vyběhnutím střelu likviduje.
30
Standardka domácích, hlavička Petra Zierise se nevešla mezi 3 tyče.
28
Richter postupoval od půlící čáry, jeho střela mu bohužel nesedla a končí vysoko nad.
27
Ostravští se opět nadechují k mírnému tlaku. Rohový kop chytá Kolář.
22
Otřesený Zieris se vrací do hry.
21
Po počátečním ostychu domácích hráčů, kombinují na půlce Baníku Ostrava a zdá se, že získávají pevnou půdu pod nohama. Rohový kop zakončuje Zieris hlavičkou, obrana ostravských je však pozorná. Domácí kapitán potřebuje ošetření.
17
Rohový kop Ostravy, domácí Zbrožek odkopává míč do středu hřiště.
16
Po pěkné kombinaci Kozmy s Knejzlíkem, končí jeho centr v rukavicích brankáře Vaška.
15
Další nebezpečná situace ostravských, střela Hučka, nebyla pro brankáře Koláře problémem.
14
Ostrava získává více ze hry.
13
Další centr Ostravy z pravé strany, pro domácí naštěstí dva hostující hráči ve skluzu netrefili míč.
11
Ostrava zaútočila po levé straně, centr Helešice končí v rukavicích Ondry Koláře.
8
Domácí Neuberg se vrací do hry.
7
Absence Neuberga na hřišti je znát, hosté končí akci svoji střelou nad.
6
Ošetřování domácího stopera Neuberga, který utrpěl po střetu ránu hlavou.
4
Domácí odpovídají závarem, na jehož konci je rohový kop, po střele Rudnytskyyho. Hosté ho bez problémů odvracejí.
3
První standardka hostujícího týmu končí v rukavicích připraveného Koláře.
1
Výkop připadl na hostující tým.
Obě mužstva nastupují..týmy přivádí na hrací plochu oba kapitáni, Za domácí Petr Zieris, za hosty Tomáš Mičola.
V hostujícím týmu je bývalý trenér Varnsdorfu, Aleš Křeček.
Oba týmy se již rozcvičují na hrací ploše.
Vítejte v deštivé kotlině. Stadion se postupně zaplňuje, zatím domácími fanoušky. Prostor vyhrazený ostravským fans zatím zeje prázdnotou.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.