Z dnešního utkání je to vše, díky za pozornost a na počtenou.
Vlašim uhrála důležité vítězství nad Pardubicemi. Ke klíčovému momentu došlo v 54. minutě, když se trefil Jakub Nečas. Pardubice se sice snažily o srovnávající gól, ale jejich tlak působil dost křečovitě a žádnou vyloženou šanci nepřinesl. Vlašim tak vítězí podruhé v řadě a začíná stoupat v tabulce vzhůru, zatímco Pardubice budou muset pořádně zabrat, aby se dostaly ze sestupového pásma.
90+2
90+2
Dlouhý centr nenašel nikoho z hráčů Pardubic a vypadá to, že bude konec zápasu.
90
Budou se nastavovat dvě minuty.
90
Domácí teď hrají u rohového praporku.
89
Rozvíjející tlak Pardubic utnul zbytečným faulem jeden z pardubických hráčů a Vlašim má možnost trestného kopu.
87
Centr z rohového kopu žádné nebezpečí nevyvolal. O pár vteřin později se naopak do nebezpečí dostaly Pardubice, když udělal chybu v rozehrávce jeden z obránců a Nečas mohl přidat druhý gól, kdyby však bránu trefil.
85
Ostrý centr zblokovala obrana domácích. Rohový kop pro Pardubice.
84
Dnešní utkání sleduje 476 diváků.
83
Frizoni však přetáhl svůj centr a ve vápně navíc došlo k útočnému faulu.
82
Teď přímý kop pro domácí.
81
Velkou šanci měl Hašek. Jenže jeho pokus z hranice vápna poslal vedle a drží se právem za hlavu.
80
Střídání Pardubic. Odešel Fousek a přišel Fusek.
80
Pardubice se sice ubránily, jenže vzápětí se řítil na brankáře Nečas, toho však v dalším souboji, tentokrát čistě, přetlačil a hosté budou odkopávat.
78
Nyní je na zemi Frizoni, trestný kop pro Vlašim.
77
Střet mezi Jeřábkem a Nečasem posoudil rozhodčí jako faul kapitána Pardubic, který tak dostává žlutou kartu.
75
Špatný centr Fouska, který byl krátký a doletěl jenom k obránci Vlašimi.
74
Nyní přímý kop pro Pardubice.
73
A další střídání Vlašimi. Odešel Reiter a přišel Hašek.
71
Střídání je na světě. Odchází zraněný Kavka a přichází Štochl.
70
Domácí obránce Kavka utrpěl nějaké zranění v souboji a musí střídat.
69
Hodně nepovedený centr zhatil možnost pro domácí, Pardubice mohou jít dopředu.
68
Vondra nedokázal odcentrovat, Vlašim však bude zahrávat rohový kop.
66
Další centr Fouska zlikvidoval Ngyuen, když si pro míč zkušeně došel.
64
Nicméně obrana Pardubic se včas vrátila a ubránila se.
63
Útočný faul hostů a možnost brejku pro Vlašim.
62
Sražený centr Fouska a rohový kop pro Pardubice.
60
Zavadil podrazil protihráče a vidí žlutou kartu.
59
Střídání na obou stranách. Za domácí odešel Janda a přišel Frizoni. U Pardubic rovnou dvojité střídání. Odešel Řezníček a Petráň a přišel Kim a Valenta.
59
59
58
Nyní rohový kop Pardubice.
56
Kapitán Tarczal se s ničím nepáral a vypálil z dobrých třiceti metrů, trefil však pouze střed brány, kde stál připravený Knobloch.
54
Vlašim právě vstřelila branku!
Tentokrát se však domácí radují. Prudký centr z levé strany našel JAKUBA NEČASE, který posunul míč mezi nohama gólmana až do brány. 1:0!
52
Po odraženém míči střílel zpoza vápna Breda, střela mu však nesedla.
50
Na druhé straně zase zahrozili domácí, když se činil Janda. Nakonec je z toho rohový kop pro Vlašim.
48
Pěkná přízemní střela ohrozila vlašimskou bránu.
46
Pardubický Fousek se pokusil o střelu, která mu však sjela po nártu a letěla vedle brány.
46
Druhý poločas začne přibližně v 17:30.
První půle moc fotbalové krásy nepobrala. Hru přerušují časté fauly a oba týmy dělají ve hře spoustu chyb. Největší šanci měl domácí hráč Nečas, který trefil tyč pardubické brány. Za hosty střílel Petráň nad bránu, což bylo zhruba tak vše. Výsledek 0:0 je tak zatím spravedlivý. Uvidíme, zdali se ve druhém poločase obraz hry změní.
45
45
Dlouhý centr skončil v rukavicích připraveného Knoblocha.
45
Nyní ruka pardubického hráče a přímý kop pro domácí, možná poslední příležitost pro Vlašim v tomto poločase.
43
Závěr poločasu kouskují časté fauly. Po jednom z nich budou z vlastní půle rozehrávat Pardubice.
41
Útočný faul hostů, rozehrávat bude Vlašim.
39
Michal Petráň došlápl v souboji na vlašimského Piška, který zůstává ležet na zemi, zatímco pardubický hráč obdržel žlutou kartu.
37
Ladra v ofsajdu, dopředu může jít Vlašim.
35
Menší závar ve vápně hostů ukončil pardubický brankář a může v klidu rozehrát.
33
Vzápětí se řítil po levé straně Reiter, avšak jeho prudký míč odvrátila obrana Pardubic na roh.
32
Nízký centr našel pouze nohu stojícího obránce, který osvobodil Pardubice odkopem.
31
Faul na levé straně hřiště, po kterém bude zahrávat trestný kop Vlašim.
29
Skákající míč doputoval až k osamocenému Petráňovi, který však střílel nad branku Vlašimi.
27
Vlašimský Vyhnal spadl po souboji ve vápně, ale penalta se pískat nebude.
26
Pardubice chtěly do rychlého protiútoku, ale míč skončil v zámezí a tak bude odkopávat domácí brankář.
24
Ani hosté se však neubránili chybě po níž následuje rohový kop pro Vlašim.
21
Chyba v rozehrávce domácích, laciný balón pro Pardubice.
19
Špatná přihrávka na Reitera ukončila dobrou možnost Vlašimi.
17
Sérii hlavičkových soubojů ve vápně ukončil brankář Knobloch, který sbalil míč do náruče.
16
Hezká akce Vlašimi, na jejímž konci stál Nečas, jehož střelu srazil obránce nad bránu Pardubic. Bude se kopat rohový kop.
15
Brankář Nguyen balón pohodlně vyboxoval mimo vápno domácích.
14
Pardubický Ladra centroval z pravé strany a míč trefil domácího hráče. Hosté se dožadují penalty za ruku, ale bude se kopat rohový kop.
12
Slabá střela domácího hráče žádnou neplechu neudělala, ale Vlašim má stále míč ve své moci.
10
Pardubice hrály zpátky na gólmana, který vyrobil chybu při odkopu. Naštěstí pro hosty si s nabídnutou příležitostí neporadil Vyhnal.
8
Chyba ve hře domácích, do útoku mohou jít hosté.
7
Na druhé straně se po přihrávce natahoval Petráň, ale chybělo mu zhruba půl metru.
5
První velká šance Vlašimi! Breda dokázal dostat míč do vápna, kde si ho našel Nečas a střelou z otočky trefil levou tyč pardubické brány.
3
Vzápětí byl sestřelen míčem do obličeje Reiter a velice těžce se zvedá.
2
Domácí Vondra si vápně poradil s dotírajícím útočníkem a odkopává do bezpečí.
1
Týmu už jsou na hřišti, utkání za malý moment začne. Vlašim nastoupí v modrých dresech, Pardubice v bílo červené kombinaci.
Dnes to bude speciální zápas pro domácího trenéra Martina Haška, jež se narodil v Pardubicích a je s tímto městem velmi úzce spjatý.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:30.