Fotbalová národní liga - 18. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Frýdek-Místek : Znojmo - 21. března 2018   15:00

Před zápasem
Frýdek-Místek
Frýdek-Místek
0:0
(-:-)
Znojmo
Znojmo

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! 18+

Rozhodčí
Dubravský Radek – Antoníček Petr, Pfeifer Michal
Stadion Stovky, Frýdek-Místek
Jak se sází u Tipsportu
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! 18+
Přenos se aktualizuje automaticky

Utkání 18. kola mezi Frýdkem-Místkem a Znojmem bylo pro nezpůsobilost hrací plochy odloženo. Nový termín byl stanoven na středu 21. března s výkopem v 15 hodin.
1. SC Znojmo FK:

Znojmo se momentálně nachází na šestém místě s dvaceti pěti body a skóre 21:25. Znojmo se stejně jako Frýdecko-místečtí zúčastnilo Tipsport ligy v zimní přestávce. Ovšem vstup se Znojemským nepovedl a prohráli s Brnem 0:1. Následně podlehli i Skalici a to 1:2. Nakonec ale v posledním utkání porazili Pardubice 2:1. I v týmu z Jihomoravského kraje došlo ke změnám a ta hlavní přišla na postu hlavního trenéra. Do Znojma totiž znovu zamířil Leoš Kalvoda, který v roce 2013 v roli hlavního trenéra vybojoval první ligu. Ve Frýdku-Místku ho místní fanoušci rovněž znají, jelikož jejich tým vedl krátkou dobu před odchodem do prvoligové Mladé Boleslavi. Největším tahounem je Antonín Růsek, který má na kontě pět přesných zásahů.
MFK Frýdek-Místek:

Frýdku-Místku se poslední sezóny nedaří a ne jinak tomu je i v nynějším ročníku. Momentálně se nachází až na posledním šestnáctém místě s pouhými jedenácti body a skóre 8:23, čímž drží prvenství v nejmenším počtu vstřelených branek. Nejlepší střelci Frýdku-Místku jsou dva obránci Matěj Biolek a Michal Švrček, kteří se prosadili dvakrát. V zimní přestávce tak opět došlo k výrazným změnám v kádru. Lipinu minimálně na jarní část opustili Łukasz Pielorz, Radim Šafner, Bohdan Velička, Bruno Bilić, Sheka Sorie Fofana, Marián Kovařík, Raymundo Hamšík, Adam Ondráček, Radim Grussmann, Daniel Bialek, Petar Jovovič a Nemanja Spasojević. Pod novým koučem Martin Pulpitem se objevilo taky plno nových tváří. Přišli hráči Martin Macej, Václav Mozol, David Gáč, Jakub Přichystal, Jan Hruška, Roman Bala, Duval Nzembi, Mahamadou Dramé, Michal Mravec.

V přípravě sice Frýdek-Místek lehce postoupil ze skupiny Tipsport ligy, ale po následných porážkách s Brnem a Hradcem Králové skončil na čtvrtém místě. Poté nedokázal vyhrát ani jednou z pěti přátelských utkání a momentálně dochází k boji mezi fanoušky a klubem, jelikož výkony v posledních ročnících nejsou vůbec dobré a Frýdek-Místek bude mít opět co dělat aby se zachránil.
V 18. kole Fortuna národní ligy se proti sobě utkají týmy MFK Frýdek-Místek a 1. SC Znojmo FK. Posledních pět vzájemných utkání dopadlo lépe pro Znojmo, které si připsalo hned tři výhry, zatím co Lipina pouze jednu. V prvním vzájemném zápase letošní sezóny začalo Znojmo na své půdě lépe, když se ve 32. minutě prosadil Javůrek. Deset minut po poločase srovnal stav Švrček, ale nakonec zajistil domácím tři body v 85. minutě Svozil. Nyní se bude hrát na stadionu Stovky, které nabídnou kapacitu pro 12 400 diváků. Utkání bude řídit hlavní rozhodčí Dubravský Radek a jeho asistenti Antoníček Petr a Pfeifer Michal. Úvodní výkop je naplánován na 14:30.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:30.Klasická verze
Mobilní verze