Fotbalová národní liga - 16. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Olympia Praha : Táborsko - 26. listopadu 2017   10:15

Olympia Praha
21' Katidis
1:0
(1:0)
Táborsko
Táborsko
Frydrych – Frizoni, Duben, Rothe, Žežulka (46. Kuťák, 90+1. Maršálek) – Katidis, Opluštil, Ruml, Vopat – Verner, Dordević (88. Bareš).
Němec – Liener, Bareš, Novák, Jukl, Maršálek, Kuťák.
Dubravský – Novák, Petřík
Stadion Evžena Rošického, Praha-Strahov
Táborsko
Toma – Klusák, Hell, Navrátil, Kopřiva (73. Blecha) – Kučera, Mršić, Souček, Prošek – Štohanzl, Musiol.
Zadražil – Peterka, Blecha, Zavadil, Essomba Ondoua, Veselý.

Druhá půle přinesla spoustu šancí a zajímavých okamžiků. Nejprve měli spoustu šancí domácí, ale nevyužili žádnou. Frizoniho přímý kop mimo jiné skončil na břevně. Pak se osmělilo i Táborsko, ale velké možnosti Navrátila a Štohanzla nakonec ve Frydrychově brance neskončily. Olympia tak ukončila sérii porážek a porazila Táborsko 1:0. Díky za pozornost a mějte se fajn.
90+6'
90+5'
Rothe zase zvládl vzdušný souboj a Souček fauloval Vernera za žlutou kartu.
90+4'
Ke Katidisovi jsou přivolána nosítka.
90+4'
Možná poslední aut v zápae pro hosty.
90+3'
Rothe zvládl další hlavičkový souboj a posunul míč k Frydrychovi.
90+2'
Nastaveny byly ještě čtyři minuty.
90+1'
Kuťák přepouští místo Maršálkovi.
90'
Katidis po zisku míče spěchal dopředu s Barešem, řecký hráč navíc vybojoval faul.
89'
Míč je stále daleko od branky Frydrycha.
88'
Bareš nahradí na hrací ploše Krstu Dordeviće.
87'
Dordević se zkoušel uvolnit okolo svého strážce v pokutovém území i vypálil, ale je z toho jen roh
86'
Ruml odstoupil u lajny úspěšný souboj a domácí mohou šetřit čas.
85'
Za zdržování hry inkasoval žlutou Frydrych.
84'
Domácí už jsou hodně unavení a Táborsko bylo zase blízko vyrovnání. Ve vápně se kolem Rotheho uvolnil Štohanzl a levačkou točil míč ke vzdálenější tyč. Ten se však nakonec zastavil na břevně.
82'
Mršić na pravé straně zase zakmital nohama a prudkým centrem do ohně před brankou způsobil velký zmatek. Při Olympii však stálo štěstí, neboť se míč odrazil od Dubnovy nohy do hry.
81'
Na Strahově domácím příznivcům zatrnulo. Mršić nastartoval akci po pravé straně, ale jeho pokus zpoza šestnáctky skončil těsně vedle!
80'
Další kombinaci Táborska zhatila nepřesná přihrávka Kučery.
79'
Na druhé straně se rýsoval hezký brejk pro Olympii, ale Katidisova patička míč až k Dordevićovi neposunula.
78'
Essomba se zjevil ve vápně v nadějné pozici poté, co do něj odcentroval Blecha, ale ve skluzu míč netrefil.
76'
Essomba Ondoua ve snaze zpracovat míč fauloval Opluštila. Tlak Táborska v těchto minutách opět slábne.
75'
Frizoni zdržoval při autovém vhazování, dostal žlutou kartu.
74'
Mršićův centr na bližší tyč odvrátil do bezpečných vod Rothe. Ten dnes v defenzivě hraje skvělý zápas.
73'
Blecha nahrazuje na hrací ploše Kopřivu.
73'
Dopředu spěchal Kopřiva, dostal se až do vápna, ale tam ho výborným skluzem stihl Duben.
72'
Štohanzl s Rumlem svedli doslova zápasnický boj, píská se proti Táborsku.
71'
Ruml ve vápně pohlídal Kučeru, který se pokusil hlavičkou zakončit.
70'
Ani následné rohové kopy nic nepřinesly, Štohanzlův centr skryl do rukavic Frydrych.
69'
Mršićův centr na bližší tyč odhlavičkoval do bezpečí Verner.
68'
Sudí Dubravský ale ještě předtím uklidňuje situaci ve vápně.
67'
Další standardka pro stále aktivnější Táborsko.
65'
Frizoni svedl dva souboje s rychlým Mršićem a pokaždé byl úspěšný.
64'
Mršić rozehrál standardní situaci na zcela volného Navrátila, jenž zblízka přestřelil branku.
63'
Mršić hezky prostrčil míč na Štohanzla, který byl faulonán Rumlem.
62'
Ruml zkontroloval před dotírajícím Mršićem míč letící do autu, hrají Pražané.
60'
Frizoniho roh trefil hlavou v záklonu Rothe, ale bude se jen kopat od branky Tomy.
59'
Frizoniho levačka zakroutila míč do břevna.
58'
Tragická rozehrávka standardky v podání Táborska vyústila v únik Dordeviće, který těsně před vápnem zastavil Hell za žlutou kartu. Vynikající možnost pro domácí.
57'
Mršić sice nejprve čistě odzbrojil Rumla, záhy však míč před vápnem ztratil. Verner se řítil do vápna, ale špatnou přihrávkou akci domácích pohřbil.
56'
Prošek zkoušel přenést hru na pravou stranu, ale udělil míči velkou razanci. Ten tak skončil jen v autu.
55'
Po centru z pravé strany hlavičkovl v tísni Kopřiva, poslal však míč vedle branky.
54'
Klusák u lajny faulován Kuťákem, obejde se to bez karty.
53'
Rothe odhlavičkoval míč po centru do vápna do bezpečí.
52'
Brejk na druhé straně předvedlo Táborsko přes Kopřivu, ale vrátil se Vopat a zahrál na roh.
51'
Po rohovém kopu přišly obrovské šance Olympie! Před Tomou zakončovali zblízka Opuštil, Duben a Rothe, ale nikdo z nich nedopíchl míč do odkryté branky.
50'
Katidis zkoušel uvolnit Frizoniho, Pražané kopou roh.
49'
Mršić se pustil do kliček s Rumlem, ale míč mu utekl daleko od kopaček.
48'
Frizoni kroutil zpoza vápna míč na vzdálenější tyč, ale těsně minul.
48'
Teď ale Olympia zakombinovala před vápnem soupeře a po centru Rumla je tu roh.
47'
I zkraje druhé půle sledujeme spíše volnější tempo.
46'
O poločase vystřídal Kuťák Žežulku.
46'
Máme za sebou první poločas. Po dobrém úvodu hra zapadla do průměru, přesto z něj rezultoval gól Georgiose Katidise po výborné individuální akci. Táborsko se zatím v mezihře trápí a není aktivní ani po standardních situacích. Bude se muset ve druhé půli výrazně zlepšit. Ta začne zhruba v 11:21.
45+2'
45+2'
Dordević byl pěknou uličkou vysunut až před Tomu, kterého ale po jeho dobrém výběhu trefil. Vyfasoval za to žlutou kartu, stejný trest za protesty ale získal i Prošek.
45+1'
Centr Proška z pravé strany hledal opět Musiola, který ho hlavou těsně minul! Pokud by trefil, bylo by vyrovnáno.
45'
Rychlý protiútok táhlo Táborsko po levé straně Centr do vápna nakonec zasáhl Musiol, ale nedůrazně, takže Frydrych neměl těžší práci.
44'
Ruml si na levé straně nabíhal na dlouhý pas přes celé hřiště a opřel se do letícího míče volejem, jeho sympatický pokus však skončil mimo branku.
43'
Mršićovi ale střela nesedla. Jeho levačka poslala míč vysoko nad branku.
42'
Pěkný slalom předvedl Mršić a byl faulován na hranici pokutového území. Nadějný přímý kop pro hosty.
41'
Souček faulován ve středovém kruhu, aktivita Jihočechů může trvat.
40'
Plno nepřesností na trávníku pokračuje. Domácí mohli vyrazit do rychlého brejku, ale Katidis špatně vrátil míč Frizonimu. Na druhé straně vyřešil špatně přečíslení Kopřiva, místo centru na tři volné spoluhráče vybojoval jen roh.
39'
Už se opět hraje, ale domácí tým se nepřesnou kombinací opět připravil o držení míče.
37'
Opět zdravotní problémy sužují Václava Proška. Kdo ví, jestli hosté nesáhnou po střídání.
36'
Štohanzl si skvěle narazil míč s Musiolem, před nímž vynikajícím výběhem zamezil pohromě v domácí brance gólman Frydrych.
34'
Hosté zatím kombinují špatně, mají ve hře spoustu nepřesností.
33'
Duben hledal za Proškovými zády dlouhým pasem Frizoniho, který ale stál v ofsajdu.
32'
Ve hřišti je stále ošetřován Václav Prošek. Rozehrávka Táborska tak musí ještě chvilku počkat.
31'
Rothe u lajny zajel do Proška a vidí žlutou kartu.
30'
Vypálil Frizoni, ale Toma byl u tyče připravený včas.
29'
Po faulu Klusáka rozehrává Olympia nebezpečný přímý kop.
28'
Kučera rozehrál nakrátko s Mršićem, jenž vypálil hodně nepovedeně vedle branky.
27'
Hra se rychle přenesla před Frydrycha, po centru Kopřivy zahrál Opluštil jen na roh.
26'
Zase útočí domácí. Ruml to zkoušel z autu i po centru, míč se však k Tomovi nedostal.
25'
Po sérii odražených míčů zase zpět centroval Souček, ale pouze do rukavic Frydrycha.
25'
Po faulu na Mršiće další standardka pro hosty.
24'
Štohanzl získal odražený míč před vápnem, ale Rothe mu ho ihned uzmul.
23'
Mršićův centr odhlavičkoval do bezpečí Opluštil.
22'
Po faulu na Musiola zase rozehrávají hosté. K Frydrychovi to ale mají daleko.
21'
Olympia právě vstřelila branku!
Zčistajasna vedoucí gól Olympie! Po dlouhém nákopu z hloubi pole si GEORGIOS KATIDIS krásně obhodil Hella a procedil míč mezi nohama Michala Tomy.
21'
Nebezpečný centr po rohovém kopu jen prolétl kolem Tomovy branky.
20'
Dlouhé minuty teď zase hráli domácí. Centr Frizoniho však nebezpečný nebyl, hlavičku Rotheho zase Toma nepochopitelně boxoval.
19'
Rothe faulován u poloviny hřiště, standardka pro domácí.
17'
Opluštilovi se pohybem ukázal Žežulka, přihrávka na něj však měla k ideálu hodně daleko.
16'
Prošek mohl odcentrovat z pravé strany, ale zakřižoval ho Frizoni.
15'
Ruml u praporku dobře ustrážil Mršiće a vybojoval dokonce i odkop od brány Frydrycha.
14'
Dva ofsajdy v rychlém sledu brzdí aktivitu Pražanů.
13'
Na trávníku leží Frizoni, domácí sice dostali výhodu, ale budou kopat nakonec standardní situaci.
12'
Rumlův centr po standardní situaci hledal ve vápně dobře postaveného Dubna, ale stopeři Táborska byli důraznější.
11'
Zápas po rušných úvodních minutách upadl do klidového režimu, s míčem kombinují převážně hráči Táborska.
9'
Táborsko dlouhé minuty svírá soupeře před jeho vápnem, šance z toho ale nejsou.
8'
Proškův centr také sražený, roh prot Táborsko.
8'
Průnik Součka k vápnu zastavil čistým skluzem Rothe.
6'
Frydrych vyboxoval míč pouze před sebe, ale Navrátilova dorážka neměla razanci.
5'
Na druhé straně pelášil dopředu Štohanzl, ale Vopat mu upálil míč na roh.
4'
Další šance Olympie! Žežulka našel ve vápně Dordeviće, jehož sražená střela skončila jen rohem.
3'
Katidis zatáhl míč po levé straně roztáhl ho do pravého křídla, odkud vypálil Vopat nad břevno.
2'
V první akci hledal Mršič ve vápně Musiola, ale nenašel.
1'
Zápas začne s drobným zpožděním.
První vzájemný zápas v Táboře skončil remízou 2:2. Hosté z Prahy sice šli do vedení 2:0, Jihočeši však mocným finišem dokázali ztrátu dohnat.
Domácí trenéři Vladimír Skalba a Oldřich Pařízek navíc udělali hned pět změn v porovnání s předchozím duelem ve Znojmě. Pouze na lavičku posadili Jukla, Lienera, Kuťáka nebo Maršálka.
Olympia je aktuálně v tabulce na desátém místě se ziskem dvaceti bodů, fotbalisté Táborska jsou hned za ní na jedenácté pozici.
Fotbalisté Olympie dnes budou chtít utnout hodně nepříjemnou sérii porážek, která z komety letošního ročníku udělala průměrný tým ve středu tabulky. Táborsko v minulém kole nenavázalo na výhru na Žižkově a prohrálo doma s Varnsdorfem 1:2. Oba týmy tak budou v podzimním jarním kole bojovat o relativní klid ve středu tabulky.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:15.