Fotbalová národní liga - 2. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Pardubice : Frýdek-Místek - 5. srpna 2017   10:15

Pardubice
Pardubice
46' Petráň
1:0
(0:0)
Frýdek-Místek
Pardubice
Knobloch – Přibyl, Piroch, Šejvl, Surzyn – Mužík, Řezníček, Jeřábek (C), Fousek (68. Sokol) – P. Černý (70. Kovář), Petráň (83. Látal).
Šmíd – Fusek, Kopřiva, Látal, Kovář, Sokol.
Klíma – Vitner, Fišer
Stadion Pod Vinicí, Pardubice
625 diváků
Buček – Biolek, Literák (C), Pielorz, Švrček – Varadi (65. Krčula), Chvěja, Šumský (46. Slaninka), Ondráček (83. Fofanah), Grussmann – M. Kovařík.
Mihálek – Slaninka, Krčula, Fofanah, Bilić, Hamšík.

Pardubičtí dnes zaslouženě zvítězili, když porazili Frýdek-Místek sice těsně 1:0, ale tři body zůstaly doma. Nutno však konstatovat, že mnoho šancí domácí nevyužili. Viděli jsme ale velmi slušný fotbal.
90+2'
90+1'
Žlutou kartu viděl domácí Radek Látal.
90'
Nastavovat se budou 2 minuty.
89'
Domácí ještě obléhají vápni hostů, akci zakončila střela Surzyna vedle.
85'
Hosté měli výhodu trestného kopu, ale Knobloch centrovaný míč v klidu zachytil.
84'
Velká šance domácích na uklidnění a zvýšení skóre, ale střelu stopera Pirocha zastavil jeden z obránců hostů na brankové čáře, od něhož se míč odrazil do náruče Bučkovi.
83'
Následně další roh pro domácí.
83'
Střídání na každé straně. U domácích autora branky Michala Petráně nahradil Radek Látal.
U hostů Adama Ondráčka nahradil Sheka Sorie Fofanah.
82'
Žlutou kartu viděl Michal Švrček (FRM).
82'
Tečovaná střela Kováře, znamená roh pro domácí.
81'
Po rohu hlavičkoval držený Jeřábek nad.
80'
Po akci Mužíka další roh pro Pardubice.
72'
Dnešní utkání sleduje 625 diváků.
70'
Druhé střídání v celku domácích, Pavla Černého nahradil Daniel Kovář.
68'
První změna v celku domácích, kdy Adama Fouska nahradil Pavel Sokol.
65'
Druhá změna v celku hostů. Adama Varadiho nahradil Patrik Krčula.
65'
Ke střele se odhodlal domácí obránce Surzyn a mířil těsně nad branku.
63'
Po rohu hlavičkoval těsně vedle Švrček.
63'
Rohový kop pro hosty.
58'
Zřejmě za nějaké protesty viděl žlutou kartu Adam Varadi.
58'
Rohový kop pro domácí.
52'
Těsně vedle střílel Řezníček.
49'
Znovu v zakončení Petráň, ale byl tísněn a míč sebral Buček.
49'
Další nebezpečný centr před branku zachytil včas Buček.
46'
Pardubice právě vstřelily branku!
To co domácím trvalo celý první poločas, se podařilo hned na začátku druhého, kdy se do koncovky dostal MICHAL PETRÁŇ a křížnou střelou otevřel skóre – 1:0!
46'
Hosté do druhé půle udělali jednu změnu, kdy nevýrazného Nikolase Šumského nahradil Martin Slaninka.
46'
45'
45'
Po rohu zakončoval Černý nad...
44'
Fouskův pokus k tyči vyškrábl Buček na další roh.
43'
Znovu faul hostů před vápnem, takže další standardka.
43'
Po rohu pálil Řezníček, Buček vyrazil.
42'
Krásná kombinace po ose veteránů Jeřábek – Černý, ale je z toho roh.
41'
Další míč před branku poslal Fousek, tentokrát po zemi a Petráňovi chybělo ke gólovému zakončení opravdu kousek.
40'
Po centru Petráň hlavou nad...
40'
Trestný kop pro domácí, opět z dobré pozice.
31'
Domácí jsou v tlaku a gól doslova "visí" ve vzduchu.
30'
Po centru Řezníčka zakončoval hlavou Petráň, ale Buček míč vytáhl z pod břevna nad branku, takže roh pro domácí.
27'
Vzápětí v šanci Petráň, ale při zakončení mu skluzem střelu zablokoval jeden z obránců hostí, ale roh se překvapivě nekoná...?
27'
Tak to je neuvěřitelné. Po centru Mužíka zakončoval úplně osamocený Fousek, ale svoji dělovkou doslova napálil gólmana Bučka, tudíž se skóre nemění.
26'
Roh pro Frýdek-Místek.
25'
Po trestném kopu hostí, závar před domácí brankou, ale skóre se nemění.
23'
Po dlouhém nákopu se do šance dostal Kovařík, ale mířil nad branku Knoblocha.
22'
V ofsajdové pasti Michal Petráň.
20'
Pardubičtí jsou v tlaku a kombinují. Nyní po centru Mužíka zakončoval hlavou Surzyn, ale do míst, kde stál Buček.
19'
Fouskův pokus, ale Buček zkrotil.
18'
Další ostrý faul hostí před vlastním vápnem, tentokrát na Černého. Přímý kop pro Pardubice.
13'
Po opakovaném centru zakončoval na zadní tyči v těžké pozici Pavel Černý, ale Buček byl připraven.
13'
První roh pro domácí celek vybojoval Fousek.
12'
První střela hostů, kdy se k pokusu odhodlal Chvěja, ale jeho tečovaný pokus v klidu sebral Knobloch.
9'
Fouskův centrovaný míč hosté odvrátili.
8'
Nyní faul na Petráně a trestný kop pro domácí celek.
5'
Po akci a tvrdém centru Jeřábka zakončoval Mužík hlavou mimo branku Bučka.
3'
Hned vzápětí ofsajd i na druhé straně.
3'
V prvním ofsajdu zápasu se ocitli hosté.
1'
Již v první minutě centroval před branku hostů z levé strany Fousek, ale nikdo z domácích se k zakončení nedostal.
1'

FK Pardubice: Knobloch – Přibyl, Piroch, Šejvl, Surzyn – Mužík, Řezníček, Jeřábek (C), Fousek – P. Černý, Petráň.
Náhradníci: Šmíd – Fusek, Kopřiva, Látal, Kovář, Sokol.

MFK Frýdek-Místek: Buček – Biolek, Literák (C), Pielorz, Švrček – Varadi, Chvěja, Šumský, Ondráček, Grussmann – M. Kovařík.
Náhradníci: Mihálek – Slaninka, Krčula, Fofanah, Bilić, Hamšík.

Rozhodčí: Klíma – Vitner, Fišer.
Druhé kolo FNL proti sobě svede domácí Pardubice, které na stadionu Pod Vinicí přivítají Frýdek-Místek. V loňské sezoně skončili pardubičtí na sedmém místě druholigové tabulky, naopak Valcíři skončili na předposledním sestupovém 15. místě, ale když žádný celek z MSFL neměl zájem o postup, tak Frýdek mohl zůstat ve FNL.
V prvním kole Pardubice možná trochu překvapivě podlehly v Praze na Strahově Olympii, když po mnoha nevyužitých šancích inkasovaly v závěru z ojedinělé šance.
Frýdek- Místek doma hostil Opavu a remizoval 1:1, když se o jeho branku postaral Radim Grussmann.
V loňské sezoně skončily oba zápasy těchto soupeřů 0:0.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:15.