Fotbalová národní liga - 8. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Pardubice : Znojmo - 16. září 2017   10:15

Pardubice
Pardubice
0:1
(0:0)
Znojmo
Znojmo
61' Růsek
Pardubice
Knobloch – Přibyl (39. Křapka), Piroch, Šejvl, Surzyn – Fusek (46. Rybička), Řezníček, Jeřábek (C), Fousek – P. Černý (83. Sokol), Ladra.
Hrnčíř – Prosek, Kopřiva, Látal, Rybička, Sokol, Křapka.
Severýn – Černý, Novák
Stadion Pod Vinicí, Pardubice
620 diváků
Znojmo
Veselý – Helísek, Mezlík, Svozil, Cihlář (C) – Machuča (75. Čereda), Mešaninov, Javůrek (83. Hladík) – Štrombach (46. Teplý), Šamánek, Růsek.
Koukal – Čereda, Pospíšil, Hladík, Malár, Teplý, Njire.

Domácí celek si připsal první letošní domácí prohru. Znojmo pojede domů na vínobraní zvesela... Pardubičtí dnes byli v koncovce sterilní a bez vstřelené branky se vyhrát nedá.
90+3'
90+2'
Domácí se ubránili a ještě v nastavení mohl srovnat Sokol, ale Veselý hosty podržel.
90+1'
Domácí měli výhodu trestného kopu, na který šel i gólman Knobloch, ale hosté se ubránili a ještě mazali na prázdnou branku.
90'
Nastavují se dvě minuty.
89'
Po centru Fouska chyběl kousek k zakončení Sokolovi.
88'
A znovu nic, domácím na vyrovnání již moč času nezbývá.
87'
Následně roh č. 14.
86'
13. roh pro Pardubice vybojoval Surzyn.
85'
Další roh pro domácí, ale opět jim nic nepřinesl.
83'
Změna v obou týmech. U domácích Pavla Černého nahradil Pavel Sokol. U hostů Jana Javůrka nahradil Jan Hladík.
81'
Za kritiku sudího viděl žlutou kartu Jan Řezníček (PCE).
78'
Faul Křapky na Javůrka znamená trestný kop pro hosty.
75'
Druhá změna v celku Znojma. Oleksiy Cheredea nahradil Ondřeje Machuču.
75'
Po centru Řezníčka zakončoval hlavou Fousek, ale těsně vedle.
73'
Další roh Pardubic a následná hlavička Fouska nad branku.
72'
Dnešní utkání sleduje 620 diváků.
69'
Dvakrát v krátkém sledu zakončoval Ladra, ale ke změně stavu to nevedlo.
67'
Pro změnu jim nic nepřinesl...
66'
Pardubičtí mají k dispozici jubilejní 10. rohový kop.
63'
V koncovce Pavel Černý, ale jeho střela z otočky sražena na roh.
61'
Znojmo právě vstřelilo branku!
Autorem branky je ANTONÍN RŮSEK. Hosté jdou do vedení, první střelu ještě Knobloch vyrazil na břevno, ale úplně volný ANTONÍN RŮSEK zblízka pohodlně otevřel skóre – 0:1!
59'
Po delší době se hosté dostali na polovinu Pardubic a hned z toho bylo zakončení Teplého, ale nad.
57'
Po akci Ladry s Křapkou další roh pro domácí. Začátek druhé půle jim jasně patří.
54'
Do koncovky se dostal Rybička, ale jeh z toho jen další roh.
54'
Další roh pro Pardbice vybojoval Ladra.
52'
Rohový kop pro domácí.
47'
Po centru zakončoval Šamánek, ale slabě.
46'
Do druhé půle udělaly oba celky změnu, kdy v domácím Dominika Fuska nahradil Petr Rybička.
V celku Znojma Davida Štrombacha nahradil Jakub Teplý.
46'
45'
44'
Ke střele se odhodlal Fusek, ale mířil vedle.
39'
Střídání v celku domácích. Davida Přibyla nahradil Antonín Křapka.
38'
Ofsajd hostů.
37'
Velká šance domácích po pěkné kombinaci, ale Fuskovu střelu Veselý vyrazil.
34'
Roh pro Znojmo.
33'
Po centru zakončoval hlavou Šamánek, ale Knobloch byl připraven.
30'
Následný centr Ladry ale lapil Veselý.
30'
Další roh pro Pardubice.
28'
Už už se do šance dostával Šamánek, ale v rozhodující okamžik uklouzl...
27'
Po centru Černý vrátil míč hlavou a Fusek byl v koncovce zablokován na roh.
25'
Pardubičtí v ofsajdu.
24'
Domácí podnikli pěknou kombinaci, na jehož konci byl centr Jeřábka na branku. Odkopávat bude Veselý.
23'
Faul Růska na Surzyna před střídačkou Znojma.
22'
Další roh pro domácí.
22'
Hosté se ubránili, ale akce ještě pokračuje.
21'
Faul Cihláře na Černého. Trestný kop pro domácí z dobré pozice.
19'
První roh vybojovali domácí hráči.
17'
Brejk hostů do otevřené obrany zastavil zvednutý praporek sudího.
16'
Domácí se v klidu ubránili a rozjíždějí útočnou akci.
15'
Hosté měli výhodu trestného kopu a vybojovali první roh zápasu.
14'
Střela Surzyna vysoko nad.
10'
Střela Fouska, kterou však Veselý v klidu chytil.
8'
Útočný faul hostů, domácí budou rozehrávat ze své poloviny.
4'
První šance zápasu, kdy Černý připravil míč pro Surzyna, ale ten z úhlu trefil Veselého a následná střela Fouska šla mimo branku.
1'

FK Pardubice: Knobloch – Přibyl, Piroch, Šejvl, Surzyn – Fusek, Řezníček, Jeřábek (C), Fousek – P. Černý, Ladra.
Náhradníci: Hrnčíř – Prosek, Kopřiva, Látal, Rybička, Sokol, Křapka.

1. SC Znojmo FK: Veselý – Helísek, Mezlík, Svozil, Cihlář (C) – Machuča, Mešaninov, Javůrek – Štrombach, Šamánek, Růsek.
Náhradníci: Koukal – Čereda, Pospíšil, Hladík, Malár, Teplý, Njire.

Rozhodčí: Severýn – Černý, Novák.
V rámci 8. kola FNL se utkají Pardubice se Znojmem.
Domácí celek je v tabulce na 5. místě se ziskem 12 bodů, při skóre 8:6. V minulém kole podlehl těsně 1:0 v Opavě.
Jihomoravané jsou v tabulce na místě 7. se ziskem 11 bodů a skórem 9:12.
V minulém kole Znojmo zvítězilo 2:3 na půdě Sokolova.
Bude nás čekat ale opravdu zajímavý zápas, neboť Pardubice jsou letos doma zatím stoprocentní a Znojmo ze čtyřech venkovních zápasů dovezlo solidních 5 bodů.
Oba celky mají jednoho hříšníka potrestaného disciplinární komisí. Domácí útočník Michal Petráň dostal teprve tento týden dvouměsíční trest za neúmyslné zranění vítkovického Kučery v zápase, který se hrál 23. srpna.
Hostům bude chybět Matúš Lacko za 4 žluté karty.
V loňské sezoně oba zápasy vyhrálo Znojmo. Doma na podzim 2016 5:2, na jaře 2017 pak v Pardubicích 1:0.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:15.