Fotbalová národní liga - 3. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Příbram : Vlašim - 12. srpna 2017   17:00

Příbram
Příbram
34' Danoski  • 66' Kodr
2:3
(1:0)
Vlašim
Vlašim
50' Fotr   • 63' Fotr   • 90+1' Hadaščok
Příbram
Boháč – Kodr, Zápotočný, Kvída (C), Skácel – Matoušek, Kilián – Danoski (40. Jandera), Januška (56. Tarczal), Grajciar – Ayong (84. Tregler).
Kočí – Květ, Tarczal, Holý, Tregler, Hron, Jandera.
Rejžek – Blažej, Arnošt
Na Litavce, Příbram
1268 diváků
Vlašim
Nguyen – Cabadaj, Wiesner, J. Štochl (C), Tusjak – Janda, Hašek, Vodháněl (46. Dudl), Skopec (74. Mil. Kadlec) – Fotr, Hadaščok (90+2. Plachý).
Beník – Túlio, Plachý, Mil. Kadlec, Dudl.

A je tu konec dnešního zápasu! Domácí Příbram nedokázala vyhrát ani třetí utkání ve Fortuna národní lize a po domácí prohře s Vlašimí má na kontě stále jen jeden bod! Naopak Vlašim si připsala druhou výhru v sezoně a se šesti body se posouvá do horních pater tabulky.
90+3'
90+2'
Filip Nguyen dostal klasickou žlutou kartu za zdržování.
90+2'
Střídání v týmu FC Sellier & Bellot Vlašim: ze hřiště odchází Vojtěch Hadaščok, přichází Petr Plachý.
90+1'
Druhý poločas bude nastaven o tři minuty.
90+1'
Vlašim právě vstřelila branku!
To je závěr! Hosté na konci hrací dobu střílí třetí gól a opět se dostávají do vedení! Do střelecké listiny se zapsal VOJTĚCH HADAŠČOK!
89'
Konec zápasu se rychle blíží a uvidíme, kdo bude mít v závěru více sil a zda se dočkáme ještě nějakých šancí.
86'
Domácí se nyní natlačili k vápnu soupeře, protože měli možnost kopat rohový kop. Znovu to ale ke změně skóre nevedlo.
84'
Střídání v týmu 1.FK Příbram: ze hřiště odchází Karsten Ayong, přichází Jaroslav Tregler.
83'
Již nám běží závěrečná desetiminutovka zápasu. Sledujeme snahu obou týmů strhnout vedení na svou stranu.
80'
První žlutou kartu dnešního zápasu uviděli domácí, jmenovitě Jan Matoušek.
78'
Do konce zápasu chybí něco přes deset minut. Stav zápasu je nadále nerozhodný 2:2.
75'
Jak se blíží konec zápasu, oba týmy se snaží hrát hlavně tak, aby neinkasovaly.
74'
Střídání v týmu FC Sellier & Bellot Vlašim: ze hřiště odchází David Skopec, přichází Milan Kadlec.
72'
V posledních minutách sledujeme zajímavou podívanou. Nyní se také dvakrát k rohu dostali Vlašimští, stav je ale nadále 2:2.
70'
Domácí odpověděli také rohovým kopem, a to hned dvakrát. Ani oni ale vedení na svou stranu nestrhli.
68'
Šanci v podobě rohového kopu měli hosté, ke změně stavu to ale nevedlo.
66'
Příbram právě vstřelila branku!
Avšak nyní pozor! Domácím se chvilku po gólu podařilo srovnat na 2:2, když se hlavičkou po přímém kopu z levé strany prosadil MAREK KODR!
65'
Domácí jsou pod dekou a nyní se jim vůbec nedaří.
63'
Po velkém zaváhání domácí defenzivy hosté obracejí vývoj zápasu. Míč za obranu dostal OSKAR FOTR, který sám před Boháčem nezaváhal a dokonal obrat.
56'
Střídání v týmu 1.FK Příbram: ze hřiště odchází Jiří Januška, přichází Daniel Tarczal.
55'
Čas zápasu rychle plyne a sledujeme boj o každý metr hřiště. Teď jsou to domácí, kteří se snaží něco vymyslet.
52'
Vlašim je i po gólu na 1:1 aktivnější a tlačí se do útoku. Nyní hosté kopali roh, po něm ke změně stavu nedošlo.
50'
Hosté v úvodu druhého poločasu srovnali krok a vyrovnávají na 1:1! Do černého se v úvodu druhého poločasu trefil OSKAR FOTR!
46'
Střídání v týmu FC Sellier & Bellot Vlašim: ze hřiště odchází Jan Vodháněl, přichází Václav Dudl.
46'
První poločas zápasu mezi Příbramí a Vlašimí přinesl hodně vyrovnanou podívanou. Spokojenější budou ale jednoznačně domácí, když je ve 34. minutě po povedené akci poslal do vedení Zoran Danoski. Hosté dělali vše, aby vyrovnali, avšak v prvním poločase se jim to zatím nepovedlo.
45+1'
45+1'
Po rohovém kopu se hosté dostali do šance, avšak daleko zajímavěji vypadal protiútok domácích, po kterém se domácí dožadovali odpískání faulu. K tomu ale nedošlo a pokračuje se ve hře.
45+1'
První poločas bude nastaven o jednu minutu.
45'
V samém závěru poločasu je tu ještě roh pro Vlašim.
44'
Stále platí, že v závěru poločasu mají balon hosté. Zatím ale daleko od brány Boháče.
42'
Hráči Vlašimi nyní dlouho obléhali vápno Příbrami, nakonec se ale sami vystavili do ofsajdu a je pískáno.
40'
Danoski má patrně zdravotní problémy, a tak ho trenér Csaplár vynuceně stáhl ze hry.
40'
Střídání v týmu 1.FK Příbram: ze hřiště odchází Zoran Danoski, přichází Rostislav Jandera.
38'
Pomalu se blíží konec prvního poločasu. Hosté nadále dělají vše pro to, aby vyrovnali, avšak až do zakončení se nedostávají.
36'
Hosté se snaží odpovědět, defenziva Příbrami ale nyní drží a do zakončení je nepouští.
34'
Domácí se dostávají do vedení, když si na centr z pravé strany naběhl na vzdálenější tyč ZORAN DANOSKI, který ve velké pohodě nasměřoval míč za bezmocného Nguyena.
33'
Peter Grajciar si připsal další dvě střely. První byla rozhodně zajímavá a zasahovat musel Nguyen. Ta druhá pak byla hodně nepovedená.
32'
Z dálky to zkusil levačkou Skácel, míč ale mimo tři tyče nasměrovat nedokázal.
31'
Na levé straně se zkoušel uvolnit Danoski. Jenže se dopustil útočného faulu a z akce nic není.
30'
Hosté rozehrávali nakrátko rohový kop. Následný centr do vápna vyboxoval Boháč.
28'
Hra je nyní plná nepřesností a také tempo není nijak závratné.
26'
Hosté v posledních minutách postupně přebrali iniciativu a nyní se zdají být o něco nebezpečnější.
24'
Máme za sebou více než polovinu prvního poločasu a skóre zápasu je zatím bezbrankové 0:0.
22'
Ayong nyní z pravé strany dokázal přihrát před bránu přes Tusjaka a zakončit se pokoušel Januška. Gólman Nguyen ale v pohodě zasáhl.
21'
Během necelé minuty byly odpískané další dva fauly domácím fotbalistům.
21'
Nyní ostře zajel do Wiesnera domácí Skácel a opět je pískáno. Rozhodčí již Skácelovi důrazně domlouvá..
20'
Pokračuje se ve hře, hosté zatím bez Tusjaka.
19'
Na trávníku leží nyní pro změnu Luboš Tusjak a také on musí být ošetřovaný.
17'
Z velké dálky to zkusil opět domácí Grajciar, avšak jeho pokus byl opět nepřesný.
15'
Hašek se nyní krásně středem hřiště prosazoval až na polovinu Příbrami, svůj slalom mezi bránícími hráči ukončil pádem na trávník. Je pískáno a je z toho další standardka pro hosty.
13'
Na polovině hřiště byl nedovoleně zastavený Oskar Fotr, hosté rychle rozehráli a tlačí se na polovinu soupeře.
11'
Po rohovém kopu se Příbramští znovu nedostali k zakončení. Přesto jsou nadále u balonu.
10'
Domácí jsou v úvodu aktivnější a nyní je čeká další rohový kop.
8'
Domácí měli možnost kopat první roh v zápase, avšak místo šance z toho byl brejk hostů, po kterém se na zemi ocitl stoper Wiesner. Hra je přerušena a Wiesner musí být ošetřovaný.
7'
A do další slibné šance se dostal mladík Ayong, také on ale bránu netrefil.
5'
Ke střele z dobré pozice se dostal Grajciar, jeho rána prolétla těsně mimo.
2'
Domácí se snaží hrát aktivně, úvod zápasu je ale zatím hodně opatrný.
1'
O rozehrávku se postarali domácí.
1'
Před začátkem zápasu proběhne ještě minuta ticha za zesnulého Rudolfa Baťu.
Hráči za doprovodu rozhodčích nastupují na hrací plochu. Stadion v Příbrami je zaplněný jen velmi málo, uvidíme, jaký bude k vidění fotbal..
Start dnešního zápasu se nám rychle blíží. Do úvodního výkopu zbývá několik málo posledních desítek vteřin.

1.FK Příbram: Boháč – Kodr, Zápotočný, Kvída (C), Skácel – Matoušek, Kilián – Danoski, Januška, Grajciar – Ayong.
Náhradníci: Kočí – Květ, Tarczal, Holý, Tregler, Hron, Jandera.

FC Sellier & Bellot Vlašim: Nguyen – Cabadaj, Wiesner, J. Štochl (C), Tusjak – Janda, Hašek, Vodháněl, Skopec – Fotr, Hadaščok.
Náhradníci: Beník – Túlio, Plachý, Mil. Kadlec, Dudl.

Rozhodčí: Rejžek – Blažej, Arnošt.
Vlašim hrála úvodní dva zápasy sezony v domácím prostředí. Nejprve po boji přehráli Sokolov 2:1 a poté nestačila na České Budějovice, kterým podlehla 0:2. Oba celky dnes budou chtít za každou cenu vyhrát, a tak nás čeká rozhodně zajímavá podívaná.
Hezké sobotní odpoledne z Příbrami, kde se dnes v rámci 3. kola Fortuna národní ligy střetne domácí celek proti Vlašimi. Příbramští v úvodních dvou kolech poznali realitu druhé ligy. V úvodním kole uhráli doma se Znojmem remízu 0:0 a o týden později pak prohráli v Třinci 2:1.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.