Fotbalová národní liga - 15. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Táborsko : Varnsdorf - 18. listopadu 2017   13:30

Táborsko
Táborsko
6' Musiol
1:2
(1:1)
Varnsdorf
Varnsdorf
7' Klobása   • 50' Barac
Táborsko
Toma – Blecha (67. Essomba Ondoua), Hell, Klusák, Prošek – Kučera, Štohanzl (80. Veselý), Souček, Nešický, Mršić – Musiol.
Zadražil – Peterka, Zavadil, Essomba Ondoua, Veselý, Vozihnoj, Kopřiva.
Mikyska – Antoníček, Poživil
Hřiště v Kvapilově ulici, Tábor
548 diváků
Varnsdorf
Porcal – Zieris, Chlumecký, Bílek, Zbrožek – Barac (85. Rudnytskyy), D. Breda, Durdević (48. W. Da Silva), Dordič, Bláha – Klobása (90. Kocourek).
Vaňák – Šulc, W. Da Silva, Král, Rudnytskyy, Kocourek.

Varnsdorf vstřelil krátce po přestávce druhou branku, která znamená první venkovní vítězství Varnsdorfu v sezoně. Táborsko – Varnsdorf 1:2. Hostující trenér oživil hru příchodem Da Silvy, jehož rychlé akce dělaly domácím problémy. Hosté mohutně po dlouhém nastavení slaví, domácí jsou zklamaní.
90+6'
90+6'
Ještě jeden roh stihnou domácí.
90+5'
Další roh. Poslední šance pro Táborsko.
90+5'
Mršičův centr ničí hlavu nenašel.
90+4'
Roh pro domácí.
90+3'
Hosté odvrátili centr do autu.
90+3'
Útočný faul hostů dává Táborsku další šanci.
90+2'
Domácí se konečně dostali na dostřel a po pádu Essomby se dožadují penalty.
90'
Rozhodčí nastaví 6 minut!
90'
Střídání v týmu FK Varnsdorf: ze hřiště odchází Stanislav Klobása, přichází Ondřej Kocourek.
90'
Žlutou kartu dostává Stanislav Klobása (FK Varnsdorf).
89'
Klobása při dvou dorážkách neuspěl. Mohlo být definitivně rozhodnuto.
88'
Hraje se okolo domácího vápna, kde hosté využívají faulu ke kouskování hry. Na závěrečný tlak Táborska to nevypadá.
86'
Essomba Ondoua hlavičkoval těsně vedle branky.
85'
Střídání v týmu FK Varnsdorf: ze hřiště odchází Jakub Barac, přichází Pavlo Rudnytskyy.
84'
Hosté už tahají čas a těší se na první venkovní vítězství v sezoně.
83'
Žlutou kartu dostává Wesley Da Silva (FK Varnsdorf).
81'
Kombinace Mršiče s Nešickým končí rohem.
80'
Střídání v týmu FC MAS Táborsko: ze hřiště odchází Jan Štohanzl, přichází Lukáš Veselý.
79'
Dnešní utkání sleduje 548 diváků.
77'
Dlouhý Tomův výkop hosté bez problémů odhlavičkovali.
74'
Mršičův prudký centr jen prolétl nerušeně vápnem.
70'
Domácí neměli k vyrovnání daleko. Mršič skvěle uvolnil Musiola, který však proti Porcalovi vyhořel. Varnsdorfský gólman dokázal střelu vyrazit a po střetu se spoluhráčem potřebuje ošetření.
69'
Žlutou kartu dostává Jan Štohanzl (FC MAS Táborsko).
67'
Střídání v týmu FC MAS Táborsko: ze hřiště odchází Filip Blecha, přichází Jean-Claude Essomba Ondoua.
66'
Osamocený Kolbása hlavičkoval jen do Tomy, štěstí pro domácí.
65'
Publikum není spokojené s výrokem sudího. Podle něj však faulovali domácí, kteří tak přišli o dobrou útočnou pozici.
62'
Přímočarou akci středem zakončil ranou z první Zbyněk Musiol. Bohužel pro domácí přehodil technickým pokusem branku.
60'
Blechův centr srazil Bílek do autu.
57'
Nepovedený centr zleva končí za Porcalovou brankou.
55'
Aktivní Da Silva připravoval další akci hostů. Tohle střídání se trenéru Frťalovi povedlo.
54'
Nepřesný pas za obranu sebral gólman Porcal.
53'
Další nadějnou akci hostů zastavil útočný faul.
52'
Na druhé straně Filip Blecha zbytečně křižně přihrával, tohle už chtělo zleva zakončení.
50'
Varnsdorf právě vstřelil branku!
Účinná rychlá akce Varnsdorfu posílá hosty do vedení 2:1. Tomu prostřelil JAKUB BARAC poté, co nový fotbalista na hřišti Da Silva zamotal hlavu celé domácí obraně. Skvělou přihrávku už Barac nemohl nevyužít – 1:2.
49'
Breda potřeboval ošetření, už je ale v pořádku.
48'
Střídání v týmu FK Varnsdorf: ze hřiště odchází Fahrudin Durdević, přichází Wesley Da Silva.
46'
45+1'
První poločas skončil. První půle odstartovala hodně ostře. Už po šesti minutách skóroval Musiol, hned za minutu srovnal Klobása. Od té doby už diváci počítali jen šance, a tak skončil první poločas 1:1. Druhý poločas začne asi v 14:34.
45'
Bredův pokus z trestňáku proletěl jen nad brankou.
45'
Rozhodčí nastaví 1 minutu.
45'
Žlutou kartu dostává Václav Prošek (FC MAS Táborsko).
44'
Dordič se probil do nadějné pozice, domácí odkopli na roh.
41'
Teď mělo Táborsko štěstí! Na hranici šestnáctky dostal míč David Breda, který cpal ránu pod břevno. Ke smůle hostů jeho jedovatá střela prolétla těsně nad Tomovým břevnem.
38'
Hosté získávají hodně odražených míčů a mačkají domácí defenzivu. Vážnější ohrožení Tomovy branky však nepřichází.
36'
Bojuje se o každý míč, šance však v posledních minutách nepřicházejí.
33'
Útočný faul zastavil další snažení Táborska. Na domácích je vidět, jak moc chtějí úspěšně zakončit, zatím jim ale není přáno.
31'
Hodně dlouhý centr na Mršiče končí za hostující brankou.
30'
Ze standardky nemířili přesně ani domácí. Míč kousek nad branku.
28'
Žlutou kartu dostává Kristian Zbrožek (FK Varnsdorf).
28'
Hosté ukázkově obstřelili zeď, míč ale minul i branku. Diváci sledují pohledný ofenzivní fotbal.
26'
Varnsdorf znovu v tlaku, aut pro hosty.
24'
Žlutou kartu dostává Petr Zieris (FK Varnsdorf).
24'
Zieris sundal šlapákem Mršiče, z výhody však domácí nic nepředvedli. Nešický pak byl zablokován.
21'
Mršič v gólovce nedal! Jen několik metrů před brankou si připravoval míč, nakonec jeho střelu hosté srazili. Na tribuně to jen zahučelo.
19'
Klobása se znovu snažil dostat za obranu, tentokrát si ho domácí obrana pohlídala.
16'
Oba týmy se snaží dostat do vedení, hra se divákům musí líbit.
13'
Závar před Porcalem řeší hosté důrazným odkopem. Poté se dostal za obranu Nešický, kterého zastavil praporek asistenta.
11'
Rozhodčí domlouvá Chlumeckému, který může být rád, že vyváznul po faulu bez karty.
7'
Než se diváci stihli doradovat, je srovnáno. Na centr zprava naskočil STANISLAV KLOBÁSA a hlavičkou k tyči nedal Tomovi šanci. Chvilková nepozornost v obraně stojí domácí vedení a radují se hosté – 1:1.
6'
Táborsko právě vstřelilo branku!
První pořádné zakončení domácích končí gólem. Prošek se skvěle uvolnil po pravém křídle a předložil před branku ZBYŇKU MUSIOLOVI, na jehož přesnou ránu byl Porcal krátký. Táborsko vede nad Varnsdorfem 1:0.
6'
Levá strana táborské obrany má dost práce. Hosté to tudy zkoušejí stále znovu a znovu.
4'
Mršič připravil střeleckou pozici Nešickému, tomu však rána vůbec nesedla. Míč končí hodně mimo branku.
3'
Centr do vápna už hosté na hrací ploše nestihli. Varnsdorfští jsou směrem dopředu zatím aktivnější.
1'
Hned úvodní akce končí sympatickým zakončením. Dordič už poslal první střelu na branku, bohužel pro hosty přímo do brankáře Tomy.
1'
Týmy už jsou na trávníku, utkání za chvíli začne.

FC MAS Táborsko: Toma – Blecha, Hell, Klusák, Prošek – Kučera, Štohanzl, Souček, Nešický, Mršić – Musiol.
Náhradníci: Zadražil – Peterka, Zavadil, Essomba Ondoua, Veselý, Vozihnoj, Kopřiva.

FK Varnsdorf: Porcal – Zieris, Chlumecký, Bílek, Zbrožek – Barac, D. Breda, Durdević, Dordič, Bláha – Klobása.
Náhradníci: Vaňák – Šulc, W. Da Silva, Král, Rudnytskyy, Kocourek.

Rozhodčí: Mikyska – Antoníček, Poživil.
Varnsdorfu se letos venku příliš nedaří. Ze sedmi zápasů nezvítězil ani jednou, posbíral čtyři body za remízy. Prolomí sérii právě v Táboře a odlepí se od sestupových vod?
Varnsdorf naposledy doma suverénně porazil Znojmo 3:0, v Pardubicích prohrál 3:2 gólem až v 88. minutě a dokázal předtím třeba uhrát remízu 3:3 v Opavě. „Čeká nás hodně těžký soupeř, který má kvalitu. Postavení v tabulce neodpovídá jeho síle, dokonce bych řekl, že klame,“ uvedl Roman Nádvorník. A kudy povede cesta k úspěchu? „Musíme opět hrát zodpovědně dozadu a být nebezpeční směrem dopředu. Nesmíme soupeře pouštět do šancí, vzadu je potřeba hrát na nulu,“ plánuje Roman Nádvorník.
Táborsko má za sebou vítězný (3:1) přípravný zápas v rakouském Riedu a čtyři neprohry ve FNL. Modrobílí by na úspěšnou sérii rádi navázali. „Rozhodně se nechceme namočit do dolních pater tabulky. Hrajeme doma, chceme toho využít a nic než tři body si nepřipouštíme,“ plánuje trenér Nádvorník.
V podzimní části FNL se devátí fotbalisté FC MAS Táborsko představí svým divákům dnes naposledy. Do Tábora na hřiště v Kvapilově ulici přijel čtrnáctý Varnsdorf. Loňské souboje vyzněly pro Táborsko. Svěřenci trenéra Romana Nádvorníka zvítězili v srpnu 2016 doma 1:0 a v listopadu zvítězili na hřišti soupeře 3:2. Remízou 1:1 skončila letošní únorová příprava. Podaří se Varnsdorfu tentokrát uspět?
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:30.