Fotbalová národní liga - 13. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Ústí : Hr. Králové - 27. října 2017   18:00

Ústí
Ústí
32' Miskovič
1:1
(1:1)
Hr. Králové
Hr. Králové
43' Nosek
Ústí
Kotěra – M. Zeman, Pimpara (67. D. Procházka), L. Vaněk, Šnirc – J. Peterka (C), D. Richter (66. Martykán) – P. Pilík, Miskovič, Leibl (81. Matějka) – Jindráček. Trenéři: Aleš Křeček, Juraj Šimurka.
Tvrdoň – D. Procházka, P. Výborný, M. Richter, Martykán, Matějka, Kacafírek.
Franěk – Kožár, M. Vlček; delegát: Liba; technický delegát: Rampáček
Městský stadion, Masarykova 780/228, Ústí nad Labem-Bukov
516 diváků
Hr. Králové
Lindr – Pajer, Bederka, Nosek (C), Knejzlík (62. Pázler) – Jirsák – Krátký (77. Martan), Vlkanova (62. Zorvan), Súkenník, Shejbal – Miker. Trenéři: Karel Havlíček, Michal Šmarda.
Ottmar – Martan, Zorvan, Šípek, Pázler, Mudra, Čech.

Více ze hry měli ve druhém poločase hosté, dalšího gólu se 516 diváků ale již nedočkalo. Ústí nad Labem i Hradec Králové si bodový zisk rozdělí, pro Armu se jedná o pod novým trenérem malý úspěch, Východočeši zůstávají šest ligových utkání bez výhry.

Z Ústí nad Labem je to ode mě pro dnešek vše, těším se na počtenou opět někdy příště. Zdeněk Kamínek ml.
Pozápasové statistiky:

Branky:
32. Miskovič – 43. Nosek.
ŽK: 66. Leibl, 81. Matějka, 90. J. Peterka – 58. Shejbal, 85. Bederka.
Střely na branku: 7:5 (6:2).
Střely mimo branku: 4:10 (2:3).
Rohové kopy: 4:3 (4:3).
Ofsajdy: 2:3 (1:1).
Fauly: 7:27 (3:13).
90+2'
Konec zápasu po nastavení sedmdesáti dvou sekund ve druhé půli.
90+1'
Daniel Procházka se z levé strany před bránu Jiřího Lindra nepropasíroval.
90+1'
Hlavní rozhodčí nastaví jednu minutu.
90'
Ústeckému celku byl odpískán faul, kapitán Jan Peterka (UNL) ale neudržel své emoce a vyfasoval žlutý kartonek.
88'
Po rychlém výhozu hostujícího gólmana se do ideální brankové příležitosti Jan Pázler neprobojoval.
88'
Před dobíhajícím Lukášem Matějkou vzal Jiří Lindr míč do své moci.
87'
Jiřímu Mikerovi z ostrého úhlu střela nesedla.
85'
Jiří Bederka (HKR) si ještě po faulu hodil míčem, za zdržování hry inkasoval stoper hostů žlutou kartu.
83'
Jiří Miskovič z hranice velkého vápna pálil pouze do protihráčů.
82'
Ofsajd Hradce Králové (na ofsajdy 2:3).
81'
Lukáš Matějka (UNL) nepobyl na hřišti ani minutu a poblíž středové čáry si za faul vysloužil žlutou kartu.
81'
Poslední střídání domácích. Michala Leibla, který odchází po svých, nahradí Lukáš Matějka.
80'
Adam Pajer na hranici pravidel zastavil ve velkém vápně Michala Leibla, který zůstal ležet. Domácí příznivci křičeli o pokutový kop.
79'
Jana Peterku stíhal v zádech Filip Zorvan, kapitán Ústí nad Labem volil jistou přihrávku na vlastního gólmana.
Dnešní utkání sleduje 516 diváků.
77'
Poslední změna v sestavě Východočechů, aktivního Marka Krátkého se pokusí minimálně napodobit Ladislav Martan.
76'
Michal Leibl z rozehrávky přihrál Adamu Pajerovi, který Jakuba Kotěru nezaměstnal.
75'
Filip Zorvan vystřelil nad.
73'
Hradec Králové při chuti, z protiútoku nastřelil Jiří Miker pravou tyč!
71'
Jiří Miker z pravé strany hledal ve velkém vápně Jana Pázlera, který se střetl s brankářem Ústí nad Labem. Hosté žádali penaltu, vykopávat ale bude Jakub Kotěra.
69'
Ofsajd také na straně Ústí nad Labem (na ofsajdy 2:2).
68'
Jiří Miker mohl jít do samostatnného úniku, ale pískán je Hradci Králové ofsajd (na ofsajdy 1:2).
67'
Aleš Křeček bude střídat dnes podruhé. Z hrací plochy odstupuje Jiří Pimpara, místo kterého zasáhne do hry Daniel Procházka.
67'
Střelecká muška Igora Súkenníka nebyla přesná.
66'
Další střídání ústeckého mužstva. Daniel Richter přenechá své místo Janu Martykánovi.
66'
Sudí odpískal nedovolený zákrok Adama Pajera, avšak Michal Leibl (UNL) se pravděpodobně projevil nesportovním chování. Za své jednání byl záložník Severočechů napomenut žlutou kartou.
65'
Marek Krátký po centru Igora Súkenníka od opačné tyče před odkrytou bránou promáchl.
62'
Ke dvojitému střídání přistoupil Karel Havlíček. Karla Knejzlíka střídá kanonýr Jan Pázler, odchází také Adam Vlkanova, jehož místo zaujme Filip Zorvan.
61'
Po dlouhé kombinaci se svěřenci Aleše Křečka a Juraje Šimurky nedostali ke střele.
58'
Zbytečný faul si v blízkosti půlicí čáry neodpustil Jan Shejbal (HKR), jenž Michala Zemana směřujícího na obrannou polovinu zastavil. Následuje žlutá karta pro levého záložníka Hradce Králové.
57'
Michal Leibl zleva přestřelil.
54'
Martin Jindráček zamířil nad.
53'
Ofenzivní akci hostů opět započal Adam Vlkanova, který předal balón na pravou stranu Marku Krátkému, kterému se zpracování nepodařilo podle jeho představ.
51'
Adam Vlkanova přihrál do velkého vápna Jiřímu Mikerovi, který z dobré střelecké pozice nemířil přesně.
50'
Nepřesnou rozehrávku Lukáše Vaňka stihl Michal Zeman těsně před postranní čárou.
49'
Adam Vlkanova fauloval ve středovém kruhu Jana Peterku.
48'
Hradec Králové se usadili na útočné polovině.
46'
Úvodní pětačtyřicetiminutovka nabídla po jedné brance na každé straně, za domácí ve dvaatřicáté minutě otevřel skóre Jiří Miskovič, o jedenáct minut později srovnal stav Martin Nosek.

Fauly: 3:13.

Druhý poločas začne přibližně v 18:58 hod.
45+1'
První poločas skončil, nastaveno bylo jedenáct sekund.
45+1'
Jan Peterka faulován ve vlastním velkém vápně.
44'
Po hlavičce Jana Shejbala za pomyslnou prodlouženou brankovou čáru bude Jiří Miskovič zahrávat roh.
43'
Hradec Králové právě vstřelil branku!
Jiří Miker prodloužil po rohu míč na zadní tyč ke kapitánovi MARTINU NOSKOVI, který gólem do šatny vyrovnává na 1:1.
42'
Jan Shejbal přihrál skrz velké vápno Marku Krátkému, který střelou do Lukáše Vaňka vybojoval rohový kop.
41'
Do protiútoku se hrnul Michal Leibl s Pavlem Pilíkem, druhý zmiňovaný pálil vedle.
39'
Ústí nad Labem v ofsajdu (na ofsajdy 1:1).
38'
Domácí vyčkávají a kombinují na středu hřiště.
36'
Realizační tým Army včetně fanoušků se již zvedal ze sedadel, v této situaci by byl býval uplatněn videorozhodčí. Přímý volný kop Martina Jindráčka orazítkoval podle sudích břevno, domácí jsou jiného názoru.
35'
Adam Vlkanova na pas Jana Shejbala nedosáhl, Jakub Kotěra po včasném výběhu se zmocnil kulatého nesmyslu.
32'
Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
Martin Nosek volil téměř z poloviny hřiště přihrávku malou domů na hranici velkého vápna. JIŘÍ MISKOVIČ se prezentoval výborným důrazem a obehrál Jiřího Lindra. Ofenzivní střední záložník následně neměl potíže se zakončením do zcela prázdné brány.
31'
Pro centr Michala Zemana si vyskočil Jiří Lindr, jenž znemožnil svému sokovi v pokračování ofenzivní akce.
29'
Kapitán Jan Peterka v rámci fair-play po míči rozhodčího vrátil balón soupeři.
28'
Martin Jindráček utrpěl od odraženého míče velkou ránu do hlavy. Pavel Franěk přerušil hru.
26'
Jiří Miskovič zastavil nedovoleně Jana Shejbala, což neuniklo hlavnímu arbitrovi.
25'
Jedovka Lukáše Vaňka z dálky směřovala k levé tyči, gólman Východočechů připraven.
24'
Ofsajd Hradce Králové (na ofsajdy 0:1).
22'
Křižná přihrávka Karla Knejzlíka byla adresována Marku Krátkému, jehož tvrdou ránu zblokoval Ivan Šnirc na roh.
22'
Karel Knejzlík po odraženém centru Marka Krátkého přestřelil.
21'
Odkop Lukáše Vaňka skončil v zámezí.
19'
Marek Krátký hlavičkou uklidil míč raději na roh pro domácí.
18'
Vyložená šance Ústí nad Labem! Osamocený Michal Leibl zblízka trefil Jiřího Lindra.
17'
Po přihrávce Martina Jindráčka z pravé strany neprošel Daniel Richter ve velkém vápně přes zeď tvořenou protihráči.
16'
Adam Vlkanova zhruba z třiceti metrů propagační střelou bránu Jakuba Kotěry neohrozil.
15'
Východočeši si vytvořili tlak a doslova uzamkli svého soupeře na jejich polovině.
13'
Pohledná kombinace Hradce Králové gólem nekončí! Balón putoval po ose Jan Shejbal, Jiří Miker, Marek Krátký, přičemž střelecký pokus posledně jmenovaného z deseti metrů zneškodnil domácí hájce svatyně.
12'
Adam Vlkanova zahlédl ve velkém vápně volného Igora Súkenníka, který se zasloužil o rohový kop.
10'
Jiří Miskovič vzal na sebe standardní situaci, Jiří Lindr vytáhl balón na roh.
9'
Aktivní domácí Jiří Miskovič vybojoval před vlastní střídačkou přímý volný kop.
7'
Jiří Miskovič ze standardní situace nalezl Michala Zemana, který zamířil těsně nad.
7'
Jan Shejbal si počínal v souboji s Pavlem Pilíkem téměř v rohu hřiště za hranicí pravidel.
6'
Pas Ivana Šnirce na Daniela Richtera byl příliš dlouhý.
5'
Adam Vlkanova se svým napadáním snaží znepříjemnit severočeskému celku rozehrávku.
3'
Martin Jindráček byl na útočné polovině faulován, Pavel Franěk ponechal domácím výhodu.
3'
Míč po autovém vhazování Michala Zemana končí v náruči Jiřího Lindra.
2'
Tomáš Jirsák z dálky prověřil pozornost Jakuba Kotěry.
1'
O úvodní výkop se postaral Adam Vlkanova.
1'
Zápas začne o tři minuty dříve!
Arma nastupuje v bílomodré barvě dresů, Hradec Králové se představí v dresech černočervených. Rozhodčí zvolili pro dnešní soudcování barvu žlutou.
Domácí volí pro dnešní utkání rozestavení 4-2-3-1, hosté sázejí na rozestavení 4-1-4-1.
Celá jména sudích a delegátů:

Hlavní rozhodčí:
Pavel Franěk.
Asistenti: Ondřej Kožár, Matěj Vlček.

Delegát svazu: Miroslav Liba.
Technický delegát: Zbyněk Rampáček.
Ústí nad Labem po neuspokojivých výsledcích přistoupilo ke změně trenéra, kdy trenérské duo Jiří Skála, Petr Fousek nahradil Aleš Křeček s Jurajem Šimurkou. Skončil také vedoucí mužstva Josef Kolenatý, jeho povinnosti převzal dosavadní sportovní ředitel Army Stanislav Pelc.

Hradec Králové dnes nastoupí v základní sestavě bez svého ostrostřelce Jana Pázlera, který se letos prosadil v soutěži již desetkrát a zajistil tak dvě třetiny gólů svého týmu. V celku Východočechů dnes dostane přednost mezi tyčemi druhý brankář Jiří Lindr, jenž do Fortuna národní ligy ČR v aktuální ročníku nezasáhl.

FK Ústí nad Labem: Kotěra – M. Zeman, Pimpara, L. Vaněk, Šnirc – J. Peterka (C), D. Richter – P. Pilík, Miskovič, Leibl – Jindráček. Trenéři: Aleš Křeček, Juraj Šimurka.
Náhradníci: Tvrdoň – D. Procházka, P. Výborný, M. Richter, Martykán, Matějka, Kacafírek.

FC Hradec Králové: Lindr – Pajer, Bederka, Nosek (C), Knejzlík – Jirsák – Krátký, Vlkanova, Súkenník, Shejbal – Miker. Trenéři: Karel Havlíček, Michal Šmarda.
Náhradníci: Ottmar – Martan, Zorvan, Šípek, Pázler, Mudra, Čech.

Rozhodčí: Franěk – Kožár, M. Vlček; delegát: Liba; technický delegát: Rampáček.
Červené karty:

FK Ústí nad Labem:

Martin Jindráček, Lukáš Vaněk, Patrik Gilán – všichni 1 červená karta.

FC Hradec Králové:
Ladislav Martan, Libor Žondra – oba 1 červená karta.
Žluté karty:

Jan Peterka – 6 žlutých karet;
Štěpán Kacafírek, Jiří Miskovič – oba 3 žluté karty.

Petr Schwarz – 4 žluté karty;
Jakub Šípek – 3 žluté karty.
Porovnání brankářů obou mužstev v soutěži:

Jakub Kotěra – 2 nuly z 10 zápasů; 19 inkasovaných branek; 1 žlutá karta;
Marián Tvrdoň – žádná nula ze 2 zápasů; 7 inkasovaných branek.

Radim Ottmar – 2 čistá konta z 12 zápasů; 14 inkasovaných branek; 1 žlutá karta.
Nejlepší střelci obou celků v lize:

Pavel Pilík, Daniel Richter – oba 2 góly;
Martin Jindráček, Štěpán Kacafírek, Michal Leibl, Lukáš Matějka, Jiří Miskovič, Lukáš Vaněk, Michal Zeman, Patrik Gilián – všichni 1 gól.

Jan Pázler – 10 gólů;
Petr Schwarz – 3 góly;
Marek Plašil, Libor Žondra – oba 1 gól.
Letošní bilance obou týmů v soutěži:

12 zápasů: 2 výhry, 2 remízy, 8 porážek; skóre 12:26, 8 bodů, 15. místo.

12 zápasů: 4 výhry, 5 remíz, 3 porážky; skóre 15:14, 17 bodů, 8. místo.

Sázkové kanceláře pro dnešní střetnutí mírně favorizují mužstvo FC Hradec Králové.
:
Příjemné páteční odpoledne z krajské metropole Ústeckého kraje, kde zanedlouho budeme svědky utkání 13. kola Fortuna národní ligy ČR. Hráči FK Ústí nad Labem vyzvou FC Hradec Králové.
Vítáme Vás u on-line přenosu z Ústí nad Labem, kterým Vás bude provázet Zdeněk Kamínek ml. Utkání začíná v 18:00 hod.

Stadion: Městský stadion, Masarykova 780/228, Ústí nad Labem-Bukov;
souřadnice: 50° 40′ 30,13" s. š., 14° 0′ 58,47" v. d.;
kapacita: 4 000 diváků;
rozměry: 105 x 68 m.