Fotbalová národní liga - 10. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Varnsdorf : Sokolov - 1. října 2017   16:00

Varnsdorf
Varnsdorf
0:1
(0:1)
Sokolov
Sokolov
36' Končal
Varnsdorf
Samoel – Bílek, Cennerazzo, Zbrožek (C), Zieris – D. Breda, Bláha (58. Kocourek), Dordič (70. Rudnytskyy) – Durdević, W. Da Silva, Klobása (80. Šulc).
Vaňák – Šulc, Král, Rudnytskyy, Kocourek.
Klíma – Ratajová, Melichar
Městský stadion v Kotlině, Varnsdorf
Sokolov
Bolek – Mejdr, Mráz, Strada, Tůma – Dvořák, Jakub Dvořák II. (C) (83. O. Ševčík), Přeučil (64. Provod), Kosak, Hlavatý – Končal (74. A. Ševčík).
Belaň – O. Ševčík, Rychnovský, Provod, A. Ševčík.

90+3'
83'
Střídání v týmu FK Baník Sokolov: ze hřiště odchází Jakub Dvořák II., přichází Ondřej Ševčík.
80'
Střídání v týmu FK Varnsdorf: ze hřiště odchází Stanislav Klobása, přichází Jan Šulc.
74'
Střídání v týmu FK Baník Sokolov: ze hřiště odchází Matěj Končal, přichází Adam Ševčík.
70'
Střídání v týmu FK Varnsdorf: ze hřiště odchází Bojan Dordič, přichází Pavlo Rudnytskyy.
66'
Žlutou kartu dostává Jan Mejdr (FK Baník Sokolov).
66'
Breda měl dost prostoru před brankou Bolka. Volil střelu a opět přestřelil.
64'
Střídání v týmu FK Baník Sokolov: ze hřiště odchází Vojtěch Přeučil, přichází Lukáš Provod.
58'
Střídání v týmu FK Varnsdorf: ze hřiště odchází Ondřej Bláha, přichází Ondřej Kocourek.
55'
Žlutou kartu dostává Ondřej Bláha (FK Varnsdorf).
52'
Žlutou kartu dostává Michal Hlavatý (FK Baník Sokolov).
46'
45'
45'
Další faul hostí a další standardka pro domácí. Bílek posílá míč do autu a je pískán konec první půle.
44'
Hra je často přerušovaná díky faulům hostujících hráčů.
43'
Ani střela Bílka a Durdeviće nenašla svůj cíl. Hostující obrany obě střely zblokovala.
36'
Sokolov právě vstřelil branku!
Autorem branky je MATĚJ KONČAL.
28'
Varnsdorf se drží na půli soupeře, ale k vážnějšímu ohrožení branky zatím nedochází.
23'
Dordič se ukličkoval v malém vápně, následná střela Bílka je ztečovaná a Bolek ji chytá.
17'
Wesley odráží hlavou rohový kop hostů, druhý roh chytá Samoel do rukavic. Nyní připravili sokolovští domácím pár perných okamžiků.
12'
Krásná střela Bredy do růžku Bolkovy brány, který se vytáhl a míč vyrazil do autu.
10'
Rozhodčí domlouvá hostujícímu Mejdrovi za faul na Cennerazza.
9'
Po střele Bílka končí míč v autu. Následuje rohový kop, ani tentokrát s ním neměla obrana větší problém.
7'
Po faulu na Bredu, odpískání přímý kop. Domácí se pokusili překvapit soupeře, obrana byla pozorná a míč odrazila.
5'
Kosak pálí z velkého vápna, míč je tečovaný a končí v autu.
2'
První centr do vápna hostů posílá Klobása, Dordič na míč hlavou nedosáhl.
1'
Oba týmy vstupují na hrací plochu.
Hlavním sudím tohoto utkání bude Tomáš Klíma, kterému bude na pomezí pomáhat Lucie Ratajová a Vít Melichar.
Zápas na Městském stadionu Kotlina začne v 16:00 hodin.
FK Baník Sokolov

FK Baník Sokolov se aktuálně nachází na dvanáctém místě tabulky Fortuna národní ligy s osmi body poté, co doma v posledním utkání podlehli Českým Budějovicím rozdílem jedné branky. Stejně bodů má také Ústí nad Labem. Hosté jsou na tom střelecky lépe. Za devět zápasů dokázali vsítit dvanáct gólů. Papírově jsou na tom však podobně, jako Varnsdorf. Čeká nás tedy vyrovnaný zápas.

Sokolov má na svém kontě dvě výhry, dvě remízy a celkem pět porážek. Také Pavel Horváth bude muset na tento zápas řešit změnu sestavy. Kvůli čtyřem žlutým kartám si nucenou přestávku vysloužil záložník Machka. Baník bude chtít odčinit poslední domácí zaváhání a vrátit se na vítěznou vlnu. Jak se tým Sokolova připravil na Varnsdorf? To se uvidí až na zeleném pažitu.

FK Varnsdorf

Městský stadion Kotlina bude hostit zápas týmů z druhé poloviny tabulky Fortuna národní ligy. Fotbalisté FK Varnsdorf se aktuálně, po devíti odehraných kolech, nachází stále na patnáctém místě tabulky, bod před Vítkovicemi. Právě proto dnes potřebují naplno bodovat a výhrou by se dotáhli právě na dvanáctý Sokolov. Domácí navíc stále trápí koncovka. O tom svědčí počet vstřelených branek. Za devět utkání osm gólů.

Na marodce stále zůstává Fenin, který má zlomenou ruku. Mimo hru zatím zůstává také Švantner či Filip. Mimo jiné musí trenér Zdenko Frťala řešit další problém. V dohrávce s FK Olympia Praha si totiž vysloužil červenou kartu Chlumecký a do dnešního utkání tak nenastoupí. Počet udělených karet v posledních třech utkáních je navíc alarmující. Hráči si vysloužili celkem 12 žlutých a 3 červené karty.

Do Šluknovského výběžku tentokrát míří FK Baník Sokolov, který vede Pavel Horváth. Výsledky hostů jsou jako na houpačce a jen se potvrzuje fakt, že druhá nejvyšší soutěž je opravdu vyrovnaná. Jak se obě mužstva připravila na dnešní zápas uvidíme s úvodním výkopem.

FK Ústí nad Labem 1:1 FK Varnsdorf
FK Varnsdorf 1:1 FC Hradec Králové
FK Olympia Praha 2:2 FK Varnsdorf
FK Varnsdorf 0:0 MFK Vítkovice
1.FK Příbram 3:1 FK Varnsdorf
Vítám vás u sledování desátého kola Fortuna národní ligy, ve kterém se střetne FK Varnsdorf s FK Baník Sokolov. Úvodní výkop je naplánován na 16:00 hodin.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.