Fotbalová národní liga - 6. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Varnsdorf : Vítkovice - 27. srpna 2017   17:00

Varnsdorf
Samoel – Bílek, Zbrožek (C), Chlumecký, Beránek – Bláha, Kocourek – Durdević (73. Barac), W. Da Silva, D. Breda (53. Šulc) – Fenin (63. Kozma).
Vaňák – Kozma, Šulc, Barac, Král, Rudnytskyy, Švantner.
Rejžek – Vlasjuk, Novák
Městský stadion v Kotlině, Varnsdorf
842 diváků
Vítkovice
Květon – Cverna, Honiš, Mikula (C), Hýbl – Twardzik (90. Dramé), Ožvolda, Matěj, Prajza (63. Szotkowski) – Mrázek (58. Fiala), Vasiljev.
Netolička – Dramé, Fiala, Szotkowski, Pavelka, Bzirský.

90+2'
90+2'
Dnes už se nic nestane. Hlavní rozhodčí hvizdem ukončuje dnešní utkání, v němž si oba týmy odnesly jeden bod.
90+2'
Žlutou kartu dostává Jan Matěj (MFK Vítkovice).
90+2'
A W. Da Silva opět faulován na polovině hřiště. Rozhodčí dodatečně tahá další žlutou kartu v tomhle utkání.
90+2'
Vítkovice ztrácí míč a domácí se ženou dopředu. Poslední možná šance udělat něco se skórem.
90+1'
Květon vykopává na Dramého.
90+1'
Utkání bude probíhat ještě zhruba dvě minuty.
90'
Střídání v týmu MFK Vítkovice: ze hřiště odchází Filip Twardzik, přichází Soufiane Dramé.
90'
Bílek se snažil vrátit míč do chumlu, to se mu al nepovedlo.
89'
Závan před Květoněm likviduje Fiala. Rohový kop.
89'
Kocourka o míč obral Vasiljev. Zahrává na aut.
88'
Hosté se nikam netlačí a vyhlíží remízu a tím pádem třetí bod do tabulky Fortuna národní ligy.
87'
Zbrožek rozjíždí další akci domácích. V hlavičkovém souboji byl faulován Ožvolda.
87'
Vasiljev vybojoval autové vhazování u rohového praporku.
86'
Jeho střela byla ale zablokována. Domácí tribuna zatím slaví příjezd čtvrtého hasičského auta.
86'
Varnsdorf se snaží navázat na tlak, který měl před přerušením hry. Do šance se tlačí Kocourek.
86'
Hráči se vrací na hrací plochu, bude se pokračovat.
86'
Hasiči likvidují požár, za malou chvíli by se mohlo pokračovat ve hře. Pro domácí přišlo přerušení v nejméně vhodnou chvíli.
86'
Utkání je přerušeno z důvodu požáru dřevěné boudy nedaleko hrací plochy.
85'
A Samoel zakládá další akci domácích. Dlouhý výkop a další faul na W. Da Silvu.
84'
Faulovaný Twardzik, který vstává velmi pomalu.
84'
Ani Chlumecký se Šulcem nic nevymyslel. Vítkovice útok odvrací.
83'
Pokud domácí chtějí dnes bodovat, musí rychle něco vymyslet. Zbývá posledních šest minut utkání.
83'
Bílek se snažil někoho najít. Ale míč končí u Květoně.
82'
Rohový kop se bude opakovat. Tentokrát z druhé strany.
82'
Beránek centruje.
82'
Domácí nemůžou najít recept, jak projít do finální části. Je z toho další rohový kop.
81'
Zbrožek se snaží vymyslet další akci.
80'
Do rychlého protiútoku se dostával Fiala. Chyběla mu ale rychlost a o míč přichází. Hráči ve žlutém se přesouvají na polovinu Vítkovic.
79'
Szotkowski se snažil probojovat na polovinu Varnsdorfu. Ale přes dva domácí hráče neprošel.
78'
Kocourek se snaží vymyslet další akci domácích, ale ani tentokrát z toho nic není. Rozehrává Květon.
77'
A rozhodčí tasí další žlutou kartu v dnešním utkání. Žlutou kartu za filmování dostává W. Da Silva.
76'
Vítkovičtí se za druhou půli dostali na polovinu soupeře pouze jednou.
76'
Faul Matěje. Bláha přenáší hru na druhou stranu.
75'
Zbrožek hlavičkuje mimo bránu, míč ale před zámezím stihne Šulc. Další pokus ale nic nepřinesl.
75'
Rozhodčí ale přerušuje hru a uklidňuje hráče.
75'
Míč si staví Kocourek.
75'
Další závan před Květoněm. A další roh.
74'
Chlumecký doslova napálil odražený míč pouze do protihráče před ním.
74'
A Beránek vyslal další centr do vápna. V něm ale chybí důrazní hráči ve žlutém.
73'
Domácí už využili všechna možná střídání.
73'
Střídání v týmu FK Varnsdorf: ze hřiště odchází Fahrudin Durdević, přichází Jakub Barac.
72'
Centr do vápna likviduje Zbrožek.
72'
A další faul, tentokrát střídající Kozma.
72'
Žlutou kartu dostává Ondřej Bláha (FK Varnsdorf), jež zastavil soupeře na polovině hřiště.
71'
Ožvolda teď na druhé straně našel osamoceného Twardzika, ale i tady je to ofsajd.
70'
Varnsdorf se ale po výkopu vrací na polovinu soupeře. Ale ne na dlouho, mávám ofsajd.
69'
A opět Beránek, který posílá centr do vápna. Tam si ale zakřičel a vyběhl Květon.
68'
Chlumecký nahrává Zbrožkovi, ten mu vrací. Kombinace pokračuje až Beránek volí centr na Kozmu. Ten se k míči nedostal.
68'
Kombinuje se Šulcem, ale ne a ne vymyslet vážnou situaci.
68'
Na druhé straně je to opět Beránek, který rozehrává autové vhazování.
67'
Vítkovice se po dlouhé době dostávají na polovinu soupeře. Dalekonosnou střelu zkusil Ožvolda. Samoel neměl se střelou problémy.
66'
A Beránek hlavičkuje mimo. Květon si staví míč k odkopu.
66'
Tlak domácích pokračuje. Je z toho rohový kop.
65'
Durdević teď unikl po pravé straně, přihrávkou pod sebe ale nikoho nenašel. Pouze Matěje, který odkopává.
65'
A W. Da Silva je ten, který se dostává do vápna přes hostující obranu, jeho pokus z otočky ale končí mimo branku Květoně.
64'
Beránek zahrává autové vhazování. Míč se přesouvá na druhou stranu. Kde se ho ujímá W. Da Silva.
64'
Proběhlo střídání na obou stranách. Rozehrávat může Květon.
63'
Střídání v týmu FK Varnsdorf: ze hřiště odchází Martin Fenin, přichází Daniel Kozma.
63'
Střídání v týmu MFK Vítkovice: ze hřiště odchází Jakub Prajza, přichází Marek Szotkowski.
62'
Kocourek teď napravil své zaváhání v rozehrávce a získal míč pro svůj tým. Další souboj ale končí faulem pro Vítkovice.
62'
Bláha získává míč. Posouvá na W. Da Silvu, který je ale faulován.
61'
Domácí teď zbytečně zahnali Šulce, který byl na centr krátký. Autové vhazování pro hosty.
60'
Kapitán domácích se dostal k míči, jeho střela ale neměla razanci a skončila před brankovou čárou mezi hráči.
60'
Durdević zůstává ležet na hrací ploše. Standardní situace pro domácí.
59'
Zbrožek posílá dlouhý pas na W. Da Silvu, ten vrací Bílkovi. Jeho centr ale končí v rukavicích hostujícího golmana.
58'
Také hosté střídají. Uvidíme, jak zamíchají hrou. U míče je nyní Kocourek.
58'
Střídání v týmu MFK Vítkovice: ze hřiště odchází Tomáš Mrázek, přichází Matěj Fiala.
57'
Na druhé straně útočný faul Mrázka. Ten už si musí dávat pozor.
56'
Varnsdorf se tlačí do šancí, ale chybí již zmiňovaná koncovka.
55'
Šulc nedokázal projít přes Vítkovickou obranu a je z toho další roh pro domácí.
55'
Přetažený míč na zadní tyč a hlavička Chlumeckého končí nad.
55'
Situace se bude opakovat. Rozehrává Beránek.
54'
Kocourek vyslal přihrávku do ulice na Durdević, tomu se ale nyní nepovedlo odcentrovat. Další standardní situace pro domácí. Roh.
53'
Ještě před rozehráním rohového kopu domácí střídají.
53'
Střídání v týmu FK Varnsdorf: ze hřiště odchází David Breda, přichází Jan Šulc.
52'
Fenin posunul na Bredu, který si míč ale předkopl a následně ho ztratil.
52'
Žlutou kartu dostává Ondřej Cverna (MFK Vítkovice).
51'
W. Da Silva našel před vápnem Durdeviće, ten si ale s míčem nerozuměl.
51'
Mrázek se snažil centrovat do vápna, tam se ale nikdo ze spoluhráčů nenacházel.
50'
Chlumecký volí vysoký výkop. V hlavičkovém souboji ale uspěli Vítkovice. Ti ale o míč rychle přichází a hraje Samoel.
49'
Domácí teď nemohou najít lék, jak proniknout k soupeřově bráně. Míč se přelévá ze strany na stranu.
48'
Prajza, Cverna, aut. Samoel si staví míč.
48'
Durdević si počínal na polovině hřiště nedovoleně. Klasicky rozehrává Twardzik.
48'
Varnsdorf jde ale znovu do útoku a snaží se ohrozit Květoně.
47'
Je z toho rohový kop. Z toho ale nic není a Vítkovice volá dlouhý výkop od brány.
47'
A opět jsou u míče domácí hráči. Chlumecký posouvá přesným pasem na Bílka na druhou stranu hřiště, ten zkusil hlavičkou posunout na Durdeviće, na míč ale nedosáhl.
46'
Beránek posílá dlouhý pas do vápna, pomezní rozhodčí ale signalizuje ofsajd.
46'
A domácí začali opět aktivně. Chlumecký posouvá na střed hřiště na Bredu. Ten ale vrací na Zbrožka a celý kolotoč se opakuje.
46'
Úvodní kop druhého poločasu má na starost Durdević.
46'
Oba celky míří na hrací plochu. Druhý poločas začne za malou chvíli.
Utkání bude pokračovat zhruba za 10 minut.
45'
44'
A opět W. Da Silva, Fenin, Kocourek, centr a jen těsně míjící míč Durdević.
43'
Domácí v hlavičkovém souboji faulují. Rozehrává Květon, který má dnes zatím nejvíce práce.
43'
Na druhé straně se v pokutovém území zjevil Ožvolda, který míjí.
42'
Z následného rohu nic není, domácí posílají míč mimo.
41'
W. Da Silva posunul na Kocourka, ten do kraje Beránka, jenž centroval na přední tyč, kam nabíhal právě W. Da Silva, jeho pokus je ale tečován a končí na rohu, těsně vedle branky Květoně.
40'
Zbrožek si vyměňuje míč s Bílkem. Následné přihrávce dopředu chyběly oči. Míč končí opět v zámezí.
40'
Fenin posouvá na Durdević. Jeho pokus ale končí s lehkou tečí v zámezí. Aut.
39'
Květon zkoušel rozehrát na Twardzika, ten se ale opět nachází v ofsajdu.
39'
Žlutou kartu dostává Dan Ožvolda (MFK Vítkovice).
38'
Míč se ale vrací na střed hřiště, kde se ho ujímá W. Da Silva, který je faulován Ožvolda. Rozhodčí tahá druhou kartu v dnešním utkání.
38'
Míč ale končí u Samoela, který naznačuje dlouhý výkop. Jeho spoluhráči se přesunují dopředu.
37'
Durdević si na polovině hřiště počínal nedovoleně. I když se mu to nelíbí, rozehrávat budou Vítkovice.
37'
Dlouhý výkop na Mrázka. Ten vybojoval aut pro svůj tým.
36'
Přihrávka od Bredy byla dlouhá a končí v zámezí. Míč si staví Květon.
36'
Twardzik fauluje. Domácí budou rozehrávat další akci.
34'
W. Da Silva našel přímou přihrávkou za obranu Bredu. Přihrávkou pod sebe ale nikoho ve žlutém nenašel.
34'
Ale ani teď z toho nic není. Míč končí po mele před vápnem v autu.
33'
Vítkovičtí se v druhé polovině prvního poločasu dostávají více do hry. Vybojovali další standardní situaci. Rozehrává kdo jiný, než Twardzik.
32'
Mrázek se dostal do pokutového území, zbavil se domácího Chlumeckého a zkusil vystřelit na bránu. Jeho střelu ale zablokoval Beránek.
31'
Breda bojoval mezi dvěma Vítkovickými. Nakonec je z toho faul. Šance pro hosty.
30'
A další míč v zámezí. Květon si staví míč. Dlouhý výkop na polovinu hřiště. Tam se nejlépe zorientoval domácí kapitán a posílá na Samoela.
30'
Z následného protiútoku je faul na polovině hřiště. Provinil se Hýbl.
29'
Domácí se teď provinili a standardní situaci bude rozehrávat Twardzik.
28'
Nutno podotknout, že nová posila Varnsdorfu, W. Da Silva, oživil hru domácích. Je aktivní, vytváří zajímavé situace.
27'
Da Silva Wesley našel krásnou přihrávkou do ulice Bílka, jehož přízemní centr byl zablokován. Následně odražený míč posílá daleko za hranici vápna. Víktovice odkopávají.
27'
Žlutou kartu dostává Tomáš Mrázek (MFK Vítkovice).
26'
Beránek byl v souboji faulován. Rozhodčí tahá žlutou kartu.
26'
Cverna rozehrává další aut.
26'
Kocourek to zkusil poslat přímo do kotle před Květoně, ale z jeho pokusu nic není.
25'
Z pokusu ale nic není. Do rychlého protiútoku mířil Da Silva Wesley. Na poslední chvíli mu míč vypíchl jeden z obránců. Je z toho rohový kop.
24'
Během hlavičkového souboje domácí faulovali, Twardzik rozehrává.
23'
Bláha hledal vysokým míčem Bredu. Tomu ale chyběl krok k tomu, aby hlavičkoval.
23'
Mrázek se provinil před varnsdorfským vápnem. Standardní situace pro domácí.
22'
I z následné akce se k míči dostal Bílek, jeho centr ale neměl potřebnou výšku. Vítkovice se osvobozují se sevření.
21'
Twardzikovi vypadl chránič a rozhodčí přerušuje hru. Bílek bude rozehrávat.
21'
Zbrožek, jako správný kapitán, likviduje další hlavičkový souboj.
20'
Mrázek se snažil uniknout po pravé straně hřiště. Během souboje ale použil ruku, pískáno. Rozehrávají domácí.
19'
Míč teď putuje sem a tam na polovině hřiště. Výměna končí v zámezí. Rozehrávají Vítkovice.
19'
Na druhé straně letěl dlouhý míč na Twardzika. Praporek pomezního ale letěl rychle nahoru. Ofsajd.
18'
Fenin se dostal k míči těsně před vápnem. Střele ale chyběla potřebná razance a přesnost. Míče se ujímá Květon.
17'
Kocourek ale likviduje možný pokus Vítkovic. Posunul míč na Da Silva Wesleye, ten byl ale faulován. Standardní situaci pro Varnsdorf.
17'
Matěj kombinuje s Cvernou. Snaží se něco vymyslet, ale míč končí v zámezí. Byla tam teč, takže mají šanci vymyslet něco dalšího.
16'
Vítkovičtí jsou jak opaření. Za první čtvrt hodinu se nedostali ke slovu.
15'
Míč se vrací až na Bílka. Ten hledá prostor, kterým poslal šikovný míč. Nikdo se ale nenabízí, volí proto přihrávku na Zbrožka.
15'
Zbrožek vyhrál hlavičkový souboj na polovině hřiště a nepouští soupeře na svou polovinu. Míče se ujímá Durdević, který kombinuje s Beránkem.
14'
Durdević posílá další míč na Da Silva Wesley, který je dnes hodně aktivní. Vybojoval pro domácí autové vhazování.
13'
Zbrožek bude zakládat další útok Varnsdorfu. Zatím si ale míč vyměňuje s Bílkem. Ten zkouší poslat centr na Fenina. Míč končí opět u Květoně.
12'
Pokus Da Silva Wesley byl blokován a míč končí u Květoně.
12'
Z toho ale nic není. Vítkovice ale neudrží míč na svých kopačkách a musí se vracet.
11'
A Varnsdorf to musí zkoušet znovu od obrany. Kocourek vyslal přesný míč za hostující obranu. Rohový kop vybojoval Da Silva Wesley.
10'
Kocourkův centr z rohu končí pouze na pěsti Květoně.
9'
Na druhé straně zahrozil Beránek, nakonec je z toho roh pro domácí.
9'
A rovnou z autu byl do úniku vyslán Mrázek, který centroval přímo do vápna. Situaci pro domácí zachraňuje Bílek.
8'
Vítkovice se na chvíli dostávají na polovinu soupeře. Budou vhazovat.
7'
Domácí jsou aktivní. Přesné přihrávky do nohy, pohyb. Chybí pouze finální přihrávka a přesná střelba. Další akce totiž končí opět v zámezí.
6'
Da Silva Wesley, nová posila Varnsdorfu, se dostal do úniku po pravé straně hřiště. Šikovnou kličkou se dostal do pokutového území, kde pod sebou hledal Fenina. Jeho pokus ale končí mimo tři tyče.
6'
Z jeho výkopu ale nic nebude. Míč doputoval až k Samoelovi.
5'
Kocourek se dostává k míči. Posouvá na Bílka, ten na Durdeviće. Kombinace ale konči v zámezí. Rozehrávat bude Květon.
4'
Z následné akce se dostal k centru levý záložník, jeho pokus ale likviduje Vítkovická obrana.
4'
A opět hrají domácí. Varnsdorf si posouvá míč mezi obránci.
3'
Vyslaný centr našel na zadní tyči opuštěného Cvernu. Zkusil pálit z první, ale byl v záklonu. Míč letí vysoko nad.
2'
A z hlavičkového souboje je faul pro Víktovice. Rozehrává Twardzik.
2'
To končí ale za brankovou čárou, míč si chystá opět Květon. Ten ho posílá až na polovinu Varnsdorfu.
2'
Domácí zatím nepouští Vítkovice ze své poloviny. Mají autové vhazování.
1'
Chlumecký zkusil centrovat na hranici pokutového území. V hlavičkovém souboji ale uspěl Cverna.
1'
Květon ale výkopem od brány nikoho nenašel. Míč se dostává na kopačky hráčů v žlutých dresech. Opět se začíná odzadu.
1'
Domácí to hned z úvodu zkusili dlouhým pasem na druhou stranu hřiště. Pro míč si ale došel Květon.
1'
Domácí hned přebírají iniciativu, rozehrává Zbrožek.
1'
Úvodní kop mají na starost hráči MFK Vítkovice, rozehrává Mrázek.
1'
Hlavní sudí Pavel Rejžek přivedl oba týmy na hrací plochu. FK Varnsdorf bude hrát v klasických žlutých dresech, hosté z MFK Vítkovice v modrých.
Oba celky ukončily rozcvičku a zamířily do kabin pro poslední pokyny před začátkem zápasu.
Hlavním sudím tohoto utkání bude Pavel Rejžek, kterému bude na pomezí pomáhat Pavel Vlasjuk a Michal Novák.
Zápas na Městském stadionu Kotlina začne v 17:00 hodin.
MFK Vítkovice

Vítkovice se potácí s nejhorší obranou v lize. Navíc je trápí střelecká nemohoucnost. Po pěti odehraných kolech mají na svém kontě skóre 3:13. I přesto mají v tabulce Fortuna národní ligy dva body za remízu s Ústím nad Labem a Znojmem, za což jim patří patnácté místo. Oba dnešní cely se tak nachází v sestupovém pásmu. V posledním utkání se Vítkovičtí před domácím publikem nepředstavili tak, jak by chtěli, když prohráli s Pardubicemi 0:1.

Poslední vzájemný duel

FK Varnsdorf 1:2 MFK Vítkovice
FK Varnsdorf

Zlomový zápas prozatím dvou nejhorších týmů v rámci šestého kola Fortuna národní ligy. I tak by se dal nazvat dnešní duel mezi FK Varnsdorf a MFK Vítkovice. Domácí se aktuálně nachází na posledním místě s jedním bodem po remíze v druhém kole proti Žižkovu. Od té doby třikrát prohráli. Naposled v ex-ligové Příbrami, která dokázala otočit zápas v druhé polovině hned třemi góly. Varnsdorf nikdy není horším týmem, ale trápí ho koncovka. Kdo dnes vyhraje, bude mít rozhodně příjemnější reprezentační přestávku.

Vítám vás u sledování třetího kola Fortuna národní ligy, ve kterém se střetne FK Varnsdorf s MFK Vítkovice. Úvodní výkop je naplánován na 17:00 hodin.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.