Fotbalová národní liga - 27. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Vlašim : Znojmo - 13. května 2018   17:00

Vlašim
Vlašim
28' Vodháněl  • 90+1' Vodháněl
2:1
(1:1)
Znojmo
Znojmo
35' Šamánek
Vlašim
Řehák – Mil. Kadlec, J. Štochl, Březina, Tusjak – Janda (46. Plachý), Skopec (79. Dao), Mareček, Ch. Frýdek (46. Badocha), Vodháněl – Hadaščok.
Čtvrtečka – Cabadaj, Ivanko-Macej, Kučera, Plachý, Dao, Badocha.
Mrázek – Melichar, Caletka
Stadion v Kollárově ulici, Vlašim
408 diváků
Znojmo
Veselý – Javůrek, Malár, Čereda, Avdić – Helísek, Lacko, Machuča (79. Pospíšil), Šamánek – Teplý, Vašíček (75. Ambrozek).
Koukal – Ambrozek, Pecháček, Pospíšil, Dujmovič.

90+1'
90+1'
Vlašim právě vstřelila branku!
Snad z poslední akce se domácí dočkali. JAN VODHÁNĚL si vzal míč do své moci a následně překonal Veselého.
90'
Nastavuje se jedna minuta.
89'
Centr Tusjaka hosté odvracejí.
88'
Vlašim bude rozehrávat přímý kop.
86'
Znojmo v posledních minutách začíná hodně zlobit domácí obranu, která nyní odvrací další nebezpečí.
84'
Krásná akce Znojma u vápna Vlašimi končí bohužel střelou vysoko nad branku z dílny Šamánka.
82'
Za následné protesty vidí žlutou kartu hostující brankář Veselý.
81'
Obrovská hrubka obrany Znojma! Dao dokázal obrat protihráče o míč a následně v obrovské šanci sám před brankou posílá míč vedle branky!
80'
Po rychlé akci Vlašimi musel zasahovat Veselý, který schoval dlouhý míč na Hadaščoka.
79'
Střídání v týmu 1. SC Znojmo FK: ze hřiště odchází Ondřej Machuča, přichází Tomáš Pospíšil.
79'
Střídání v týmu FC Sellier & Bellot Vlašim: ze hřiště odchází David Skopec, přichází Youssouf Dao.
75'
Střídání v týmu 1. SC Znojmo FK: ze hřiště odchází Václav Vašíček, přichází Jan Ambrozek.
74'
Dva hráči Vlašimi se snažili hlavičkovat, ale míč nezasáhli. Akce domácích nakonec končí útočným faulem Štochla.
73'
Vodháněl vybojoval rohový kop.
72'
Řehák krotí centrovaný míč.
71'
Žlutou kartu dostává Vojtěch Hadaščok (FC Sellier & Bellot Vlašim).
Odražený míč na vápně napálil Březina a svou dělovkou míří nad!
69'
Zřejmě tam byla ještě pomoc od obránce a domácí kopu roh.
68'
Jan Vodháněl na zadní tyči zcela volný poslal míč hlavou na branku a jeho pokus snad jen o milimetry minula branku!
67'
Hadaščok byl v ofsajdu, proto přenechal míč Badochovi, který však nezamířil z úhlu přesně.
65'
Přímý kop domácích nepřinesl ohrožení branky.
63'
Dnešní utkání sleduje 408 diváků.
59'
Hosté odvracejí nebezpečí.
58'
Rohový kop pro domácí.
56'
Chvíli sledujeme boj na polovině hřiště.
54'
Z klubka hráč nakonec vyšla slabší střela, která minula branku.
54'
Rohový kop pro domácí tým.
53'
Nepřesnoti v rozehrávce Znojma mohli domácím výrazně pomoci, ale hosté nakonec s velkým štěstím celou situaci hasí míč kontroluje Veselý.
50'
Další faul hostí a další přímý kop Vlašimi....
48'
Krásný centr na Badochu, který hlavičkuje těsně vedle branky!
47'
Přímý kop pro domácí celek.
46'
Střídání v týmu FC Sellier & Bellot Vlašim: ze hřiště odchází Christian Frýdek, přichází Ondřej Badocha.
46'
Střídání v týmu FC Sellier & Bellot Vlašim: ze hřiště odchází Ladislav Janda, přichází Petr Plachý.
46'
45'
45'
Tak ještě jsme tu mohli mít gól z kopačky Vojtěcha Hadaščoka. Domácí hráč zasáhl míč před brankou, ale Veselý výborným reflexem podržel svůj tým!
42'
Teplý v šanci, ale pře Řehákem poslal míč mimo branku!
40'
Na hřišti se přitvrdilo a nyní je pískán útočný faul Vojtěcha Hadaščoka.
38'
Žlutou kartu dostává David Skopec (FC Sellier & Bellot Vlašim).
37'
Teplý byl ve vápně úplně sám, avšak dostal do do velkého úhlu, což dalo šanci Řehákovi na úspěšný zákrok. Brankář Vlašimi nyní podržel svůj tým.
35'
Znojmo právě vstřelilo branku!
Také hosté se dokázali prosadil po rohovém kopu, ROSTISLAV ŠAMÁNEK se dostal k balónu a poslal jej za záda domácího brankáře.
34'
Rohový kop rozehraje jihomoravský tým.
32'
Slabý pokus hostů z přímého kopu se dostal až k Řehákovi, který míč schoval do rukavic.
31'
Ch. Frýdek se provinil faulem a zastavuje útok svého celku.
28'
Po rohovém kopu se domácí ujímají vedení. K míči se ve vápně dostal JAN VODHÁNĚL a zamířil přesně do volné části znojemské brány.
28'
27'
Žlutou kartu dostává Muamer Avdić (1. SC Znojmo FK).
22'
Úvodní minuty nám nenabízejí zrovna líbivou podívanou. Vlašim je zatím neškodná. Znojmo je snaživější, ale efektivita také nulová.
19'
Podobně si vedli i domácí hráči.
14'
Rohový kop Znojma nebezpečí nepřinesl.
14'
Rohový kop znojemského celku skončil málem rychlým brejkem Vlašimi, ale domácího Vodháněla zastavil před polovinou hřiště jeden z hráčů hostí.
12'
Mareček se dostal do vápna a vystřelil Veselého, který se po míči natahoval, ale nakonec nemusel. Míč zastavila boční síť.
9'
Domacím se stále nedaří ohrozit hostující branku.
6'
Hoste vypustili prvni střelu na branku a ta tesně minula branku Vlašimi.
4'
Domaci drží míč častěji, ale nedokáží jej udržet na polovině soupeře.
2'
Vlasimska snaha o útok byla zastavena na polovině hřiště.
1'
Krásné odpoledne z Vlašimi, kde dnes panuje slunečné počasí. Oba celky se zatím intenzivně připravují na hrací ploše. Doufejme, že dnes se Vlašimi vyhnou silné bouřky.

FC Sellier & Bellot Vlašim: Řehák – Mil. Kadlec, J. Štochl, Březina, Tusjak – Janda, Skopec, Mareček, Ch. Frýdek, Vodháněl – Hadaščok.
Náhradníci: Čtvrtečka – Cabadaj, Ivanko-Macej, Kučera, Plachý, Dao, Badocha.

1. SC Znojmo FK: Veselý – Javůrek, Malár, Čereda, Avdić – Helísek, Lacko, Machuča, Šamánek – Teplý, Vašíček.
Náhradníci: Koukal – Ambrozek, Pecháček, Pospíšil, Dujmovič.

Rozhodčí: Mrázek – Melichar, Caletka.
Poslední vzájemný zápas:

1. SC Znojmo FK – FC Sellier & Bellot Vlašim 3:2 (2:0)

Branky: 8. Lacko, 30. Šamánek, 65. Štrombach – 69. Hadaščok, 72. Vyhnal.

Sestavy: Znojmo: Veselý – Helísek, Mezlík, Svozil, Cihlář – Lacko, Machuča – Štrombach (81. Hladík), Šamánek (89. Pospíšil), Javůrek – Růsek (67. Teplý).

Vlašim: Beník – Mil. Kadlec (81. Jeslínek), Piško, J. Štochl, Tusjak – Janda, Mara (46. Hadaščok), Skopec, Vodháněl – Fotr (46. Wiesner), Vyhnal.
Šanci na další body bude mít vlašimský celek již v neděli proti Znojmu, které se v tabulce pohybuje o dvě příčky nad středočeským týmem. V případě výhry by se právě tým Petra Havlíčka mohl posunout nad Znojmo, které v posledním utkání remizovalo s Viktorií Žižkov. „Do každého zápasu jdeme s tím, že ho chceme vyhrát. Zvítězit samozřejmě chceme i proti Vlašimi,“ nechal se slyšet znojemský hráč Jan Javůrek.
Náročný program konce soutěže Vlašimi v posledních třech utkáních přinesl tři body za výhru v televizním utkání s Pardubicemi. V následujících dvou kláních však družina trenéra Havlíčka body nesbírala. Nejprve tým vyhořel ve Vítkovicích 0:4 a před týdnem o porážce Vlašimi rozhodla na půdě Táborska sporná penalta. „Z mé pozice jsem situaci dobře neviděl, ale hráči říkali, že se o faul z naší strany nejednalo,“ smutnil po utkání asistent trenéra Miloslav Brožek, který ocenil bojovnost hráčů. „Hráli jsme sedmý zápas ve třech týdnech a nebyli jsme v dobré kondici a kompletní. Hráče, kteří nastoupili, ale musíme pochválit za odvedený maximální výkon.“
Další body jsou dnes ve hře v rámci 27. kola Fortuna národní liy i na travnaté ploše vlašimského fotbalového stánku, kde se utká místno tý, FC Sellier & Bellot Vlašim proti jihomoravskému celku 1: SC Znojmo FK.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.